Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#21 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2020. december 6., vasárnap 11:12
emsanya írta: 2020. december 6., vasárnap 10:52
Bubi írta: 2020. december 5., szombat 11:04

Komoly elvonási tüneteim voltak. Óránként frissítettem a fórumot...

Durva egyébként, hogy anno ez volt a második weboldal amit megnyitottam. Az első a google volt, onnan kerestem rá a magyar chelsea weboldalakra. Ez mostmár kb 17-18 éve lehetett, azóta minden nap látogatom a fórumot, az életem szerves részévé vált, nehezen tudom nélkülözni.:)
Nagyon szeretem az ilyen sztorikat.
:D Sanya, Te egy ANTIDRUKKER vagy egyébként, az a véleményem. :o)
Beteg barom állat vagyok

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#22 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2020. december 6., vasárnap 10:52
Bubi írta: 2020. december 5., szombat 11:04
undertow írta: 2020. december 5., szombat 0:46 a wordpress miatt php-t kellett frissíteni, az új php miatt a phpbb-t is frissíteni kellett, az új phpbb-vel pedig már nem kompatibilis az a theme/style amiből eddig éltünk...
Komoly elvonási tüneteim voltak. Óránként frissítettem a fórumot...

Durva egyébként, hogy anno ez volt a második weboldal amit megnyitottam. Az első a google volt, onnan kerestem rá a magyar chelsea weboldalakra. Ez mostmár kb 17-18 éve lehetett, azóta minden nap látogatom a fórumot, az életem szerves részévé vált, nehezen tudom nélkülözni.:)
Nagyon szeretem az ilyen sztorikat.
:D Sanya, Te egy ANTIDRUKKER vagy egyébként, az a véleményem. :o)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#23 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2020. december 5., szombat 11:04
undertow írta: 2020. december 5., szombat 0:46 a wordpress miatt php-t kellett frissíteni, az új php miatt a phpbb-t is frissíteni kellett, az új phpbb-vel pedig már nem kompatibilis az a theme/style amiből eddig éltünk...
Komoly elvonási tüneteim voltak. Óránként frissítettem a fórumot...

Durva egyébként, hogy anno ez volt a második weboldal amit megnyitottam. Az első a google volt, onnan kerestem rá a magyar chelsea weboldalakra. Ez mostmár kb 17-18 éve lehetett, azóta minden nap látogatom a fórumot, az életem szerves részévé vált, nehezen tudom nélkülözni.:)
Nagyon szeretem az ilyen sztorikat.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#24 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Rúgja meg a ló, pedig a Sevilla meccs után Zsirutúltengésem volt, ami fórumért kiáltott :D De lényeg, hogy haladunk a korral, köszönet az adminoknak.
(Lájk funkció kikerült, vagy csak én nem találom?)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#25 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta: 2020. december 5., szombat 0:46 a wordpress miatt php-t kellett frissíteni, az új php miatt a phpbb-t is frissíteni kellett, az új phpbb-vel pedig már nem kompatibilis az a theme/style amiből eddig éltünk...
Komoly elvonási tüneteim voltak. Óránként frissítettem a fórumot...

Durva egyébként, hogy anno ez volt a második weboldal amit megnyitottam. Az első a google volt, onnan kerestem rá a magyar chelsea weboldalakra. Ez mostmár kb 17-18 éve lehetett, azóta minden nap látogatom a fórumot, az életem szerves részévé vált, nehezen tudom nélkülözni.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#26 Hozzászólás Szerző: undertow »

a wordpress miatt php-t kellett frissíteni, az új php miatt a phpbb-t is frissíteni kellett, az új phpbb-vel pedig már nem kompatibilis az a theme/style amiből eddig éltünk...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#27 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nocsak, új külsőt kapott a fórum? :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#28 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na mi történt? Új motor? :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#29 Hozzászólás Szerző: Gereb »

kiskacsa08 írta:Idei tippverseny már a CS-től indul vagy majd csak az első fordulótól?
Megcsináltam hozzá a topikot, már a CS-től lehet tippelni!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#30 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Idei tippverseny már a CS-től indul vagy majd csak az első fordulótól?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#31 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

Üdv mindenkinek.
Nem nagyon találtam bemutatkozós topicot így gondoltam ide jelzem érkezésem. Nem tudom mennyire aktív ez a fórum mostanában (sajnos a fórumozás mint olyan eléggé retro dolognak számít napjainkban), de remélem minden gond nélkül sikerül majd beilleszkednem a társaságba. :)
Keep The Blue Flag Flying High

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#32 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

petr írta: a kor meg azert lenne fontos,ha pl egy idosebb drukkert akarok elkuldeni a picsaba(30-40 eves) akkor azt tisztelet tudoan tehessem meg :D
Te csak ne akarj senkit se elküldeni a pics@ba... :)

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#33 Hozzászólás Szerző: petr »

Николаевич írta:
petr írta:Nem lehetne vhova feltuntetni,h ki hany eves es,h miota drukkol a csapatnak??
mert marhara kivancsi vagyok,kik szoktak kioktatni a csapatrol

A korodat meg tudod adni a profilban ha akarod, sok tagnál meg tudod nézni, bár nem értem hogy mit számít ez. Van akinek 14-15 évesen is jó meglátásai vannak és jó stílusban ír, ugyan így egy harmincas is tud baromságokat írni bunkó stílusban. Ugyan így az sem számít szerintem hogy mióta szurkol valaki a csapatnak. Erre amúgy van egy megfelelő topik, ahol sok tag leírja hogy mióta kékvérű:

viewtopic.php?f=7&t=293" onclick="window.open(this.href);return false;
Az,h ki miota drukkol a csapatnak annyiba segitene,h ugye vki mar 2003-2004-es szezontol a csapat mellett allt igy tobbet elt all(sokkal tobb jatekost ismert meg igy nagyobb a viszonyitasi alapja) mint az aki mondjuk csak kesobb v netan joval kesobb lett chelsea drukker
a kor meg azert lenne fontos,ha pl egy idosebb drukkert akarok elkuldeni a picsaba(30-40 eves) akkor azt tisztelet tudoan tehessem meg :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#34 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

petr írta:Nem lehetne vhova feltuntetni,h ki hany eves es,h miota drukkol a csapatnak??
mert marhara kivancsi vagyok,kik szoktak kioktatni a csapatrol

A korodat meg tudod adni a profilban ha akarod, sok tagnál meg tudod nézni, bár nem értem hogy mit számít ez. Van akinek 14-15 évesen is jó meglátásai vannak és jó stílusban ír, ugyan így egy harmincas is tud baromságokat írni bunkó stílusban. Ugyan így az sem számít szerintem hogy mióta szurkol valaki a csapatnak. Erre amúgy van egy megfelelő topik, ahol sok tag leírja hogy mióta kékvérű:

viewtopic.php?f=7&t=293" onclick="window.open(this.href);return false;

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#35 Hozzászólás Szerző: petr »

Nem lehetne vhova feltuntetni,h ki hany eves es,h miota drukkol a csapatnak??
mert marhara kivancsi vagyok,kik szoktak kioktatni a csapatrol

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#36 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bubi írta::D hihetetlen tényleg, 10 év... Sőt több annál ugyanis én voltam az egyik "troll" aki miatt be kellett szüntetni a kommentelést, képzeljétek.... Még floodoltam is vagy mi az isten nyila volt az, kb 13 évesen:D Ki is tiltott wisey amit persze egyszer megbosszulok mert ilyet egy igazi kocka sose nyel le! ;) Ja és akkor még nem volt fórum...

Viccet félretéve rám is hatással volt az oldal, biztos hogy sokat hozzátett a személyiségemhez, hiszen több mint 10 éve olvasom szinte minden nap. Nagy nagy hála a szerkesztőségnek a sok munkáért, sokkal közelebb érzem magam a klubhoz azáltal, hogy leggyorsabban innen ismerkedhetek meg a klubunk körül zajló eseményekkel. Sajnos nem tudok angolul, sok drukker van így ezzel hazánkban, itt pedig a megfelelő nyelvtudással rendelkező kollégák segítenek egymásnak...

Ha ti nem csináljátok ahogy csináltátok, akkor ez nem alakulhatott volna így ki. Szerintem Ti vagytok kishazánk legelhivatottabb, leglojálisabb és LEGFONTOSABB Chelsea drukkerei; ) Íííígy tovább!
Hat ezen nincs mit szepiteni, Bubi tenyleg a forum fenegyereke volt egy ideig :)

A többit meg köszönjük az összes (egykori/mai) szerkesztö neveben!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#37 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ChesterB írta:Ahhoz képest, hogy sűrűn olvasod a fórumot, elég későn reagáltál. :D :)
Van olyan topic amibe még sose jártam.... Csak legendákat hallottam róla...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#38 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ahhoz képest, hogy sűrűn olvasod a fórumot, elég későn reagáltál. :D :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#39 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Wisey írta:
Bizony, volt kommenteles, de ugyanugy nem müködött akkor sem, mint ahogy ma sem müködne :) "Trollok" mindenütt, meg a temaba nem vago kommentek. Megvan az elönye a hirek kommentelesenek, de a rossz tapasztalatok miatt nem tervezzük ujra bevezetni.

:D hihetetlen tényleg, 10 év... Sőt több annál ugyanis én voltam az egyik "troll" aki miatt be kellett szüntetni a kommentelést, képzeljétek.... Még floodoltam is vagy mi az isten nyila volt az, kb 13 évesen:D Ki is tiltott wisey amit persze egyszer megbosszulok mert ilyet egy igazi kocka sose nyel le! ;) Ja és akkor még nem volt fórum...

Viccet félretéve rám is hatással volt az oldal, biztos hogy sokat hozzátett a személyiségemhez, hiszen több mint 10 éve olvasom szinte minden nap. Nagy nagy hála a szerkesztőségnek a sok munkáért, sokkal közelebb érzem magam a klubhoz azáltal, hogy leggyorsabban innen ismerkedhetek meg a klubunk körül zajló eseményekkel. Sajnos nem tudok angolul, sok drukker van így ezzel hazánkban, itt pedig a megfelelő nyelvtudással rendelkező kollégák segítenek egymásnak...

Ha ti nem csináljátok ahogy csináltátok, akkor ez nem alakulhatott volna így ki. Szerintem Ti vagytok kishazánk legelhivatottabb, leglojálisabb és LEGFONTOSABB Chelsea drukkerei; ) Íííígy tovább!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#40 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem az lenne a kérdésem hogy a góllövőlista "teljes listája" direkt a főoldalra vezet vissza, vagy csak véletlen? Nyilván nem egy működést bonyolító hiányosság, nem is fórummal kapcsolatos és az is lehet hogy csak én szoktam rákattintani néha, ez esetben meg se szólaltam.

Válasz küldése