Kvízjáték 2011

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kvízjáték 2011

#181 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Ez a forduló nem tűnt nehéznek, 5-ből 4 kérdést nagyon hamar meg is találtam, viszont az első egyelőre kifogott rajtam. :)
Sajnos idáig mind a két forduló alatt csak 4-4 pontom lett, de szerintem az se rossz.
2012. 05. 19.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#182 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Szerintem a 2. kérdéssel van egy kicsi gond. Legalábbis én egy olyan választ kaptam, ami nincs felsorolva a lehetséges válaszok közt.
Szerintem nincs gond vele. (olvasd el a kérdést jól)
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#183 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem a 2. kérdéssel van egy kicsi gond. Legalábbis én egy olyan választ kaptam, ami nincs felsorolva a lehetséges válaszok közt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#184 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Az új kérdések között a 3. kérdésben az egyik válasz el van írva...
London

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#185 Hozzászólás Szerző: Wisey »

danihorvath11 írta:Komolyan mondom már, a KKKKK életbe, minden választ megtaláltam simán de az a ROHATT villanyfényes nem megy. Hogy a picsába lehet megtalálni 3 perc guglival??? Nekem se magyarul se angolul nem megy, akármit írok be.
Négy szót kell beírni egy keresőbe. Ennél többet hadd ne segítsünk ;)

danihorvath11
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009. március 22., vasárnap 17:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Kvízjáték 2011

#186 Hozzászólás Szerző: danihorvath11 »

kiskacsa08 írta:
Ramox írta:Na jó, én feladom. 5 órája keresgélek és semmi. Egy helyen nem játszottak, így az kiesik, a maradék 3 közül 1 meg sokkal meszebb van mint a másik 2 szóval megkockáztatom ezt.... :\
Nekem kb. 10 percembe tellet megkeresni. Megnézed a távolságokat (ez Google használatával nem valami nagy művészet), aztán megnézed, hogy hol játszottunk felkészülési meccset (ehhez pedig van egy fasza cikk). Szóval csak a Google-t kell tudni használni.

A többi kérdésre sem volt túl nehéz rájönni. A bajnokavatós dupla, és az első idegenlégiós fejből ment, a villanyfényes meccsnél ismét 3 perc Gugli, az UEFA kupásnál meg rengeteg a témával foglalkozó oldal van. Aki egy kicsit is tud angolul (nem kell perfect tudás, csak alapszavak, akár egy szótár is segíthet), és tudja használni a Google-t, az mindent megtalál.

Összevetve sztem ez egyszerűbb volt, mint az első forduló. Ja, és még annyit tanácsolok, hogy ha egy-egy kérdésre megtaláljátok a választ, tegyétek el könyvjelzőbe a válasz forrását, később jól jöhet (például nekem már most segített). :wink:
Komolyan mondom már, a KKKKK életbe, minden választ megtaláltam simán de az a ROHATT villanyfényes nem megy. Hogy a picsába lehet megtalálni 3 perc guglival??? Nekem se magyarul se angolul nem megy, akármit írok be.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#187 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ramox írta:Na jó, én feladom. 5 órája keresgélek és semmi. Egy helyen nem játszottak, így az kiesik, a maradék 3 közül 1 meg sokkal meszebb van mint a másik 2 szóval megkockáztatom ezt.... :\
Nekem kb. 10 percembe tellet megkeresni. Megnézed a távolságokat (ez Google használatával nem valami nagy művészet), aztán megnézed, hogy hol játszottunk felkészülési meccset (ehhez pedig van egy fasza cikk). Szóval csak a Google-t kell tudni használni.

A többi kérdésre sem volt túl nehéz rájönni. A bajnokavatós dupla, és az első idegenlégiós fejből ment, a villanyfényes meccsnél ismét 3 perc Gugli, az UEFA kupásnál meg rengeteg a témával foglalkozó oldal van. Aki egy kicsit is tud angolul (nem kell perfect tudás, csak alapszavak, akár egy szótár is segíthet), és tudja használni a Google-t, az mindent megtalál.

Összevetve sztem ez egyszerűbb volt, mint az első forduló. Ja, és még annyit tanácsolok, hogy ha egy-egy kérdésre megtaláljátok a választ, tegyétek el könyvjelzőbe a válasz forrását, később jól jöhet (például nekem már most segített). :wink:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Focze

Re: Kvízjáték 2011

#188 Hozzászólás Szerző: Focze »

Petrolanos írta:Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
Hát no comment, nincs szavam rá, pedig elég gazdag a szókincsem

danihorvath11
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009. március 22., vasárnap 17:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Kvízjáték 2011

#189 Hozzászólás Szerző: danihorvath11 »

Gábor írta:
Daniel írta:
Petrolanos írta:Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nagyon komoly :D :D :D Hogy lehet valaki ennyire sérült? :lol:
Valami lampard0072... :lol: :lol:
Nincs véletlenül ilyen nevű ezen a fórumon is? :D Érdekes lenne pont egy ilyen véletlen egybeesés.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Kvízjáték 2011

#190 Hozzászólás Szerző: Bon »

Petrolanos írta:Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez hatalmas :lol: :lol:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kvízjáték 2011

#191 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Daniel írta:
Petrolanos írta:Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nagyon komoly :D :D :D Hogy lehet valaki ennyire sérült? :lol:
Valami lampard0072... :lol: :lol:
Farewell Didier!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kvízjáték 2011

#192 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Petrolanos írta:Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nagyon komoly :D :D :D Hogy lehet valaki ennyire sérült? :lol:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kvízjáték 2011

#193 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Most keresgéltem én is, azt közben erre bukkantam. Hatalmas lol :D Kíváncsi vagyok, ki olyan okos aki itt kérdezi meg...
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-moz ... -drukker-s" onclick="window.open(this.href);return false;
2012. 05. 19.

Focze

Re: Kvízjáték 2011

#194 Hozzászólás Szerző: Focze »

Nekem a negyedik kérdés jelent problémát, sehol sem találom a választ…csak tippelni tudok

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#195 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ramox írta:Na jó, én feladom. 5 órája keresgélek és semmi. Egy helyen nem játszottak, így az kiesik, a maradék 3 közül 1 meg sokkal meszebb van mint a másik 2 szóval megkockáztatom ezt.... :\
Pff. Ne viccelj már...

Egy kérdést úgy is lehet keresni, hogy nem azt keresed, hogy hol játszottunk legtávolabb, hanem a válaszlehetőségeket kezded el nézni.
Úgy a legoptimálisabb elkezdeni, hogy megnézed, hogy a válaszlehetőségek milyen messze vannak Londontól (ez kb. google segítségével a jó szavak beírásával 2 perc, tényleg nem több), aztán megnézed, hogy a legtávolabbi helyen játszottunk-e egyáltalán (vagy csak úgy be van rakva), ha nem akkor a második legtávolabbival csinálod ugyanezt, és így tovább...

Ez pedig nehogy már nehéz legyen, chelseafc.com oldalt gondolom ismered, minden rajta van.

Na mindegy, nem akarok túl sokat segíteni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Kvízjáték 2011

#196 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

undertow írta: a forduló végéig tudsz módosítani.
hm, király :D Köszi az infót.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#197 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

undertow írta:
Kenobi írta:Amúgy ha a válaszokat elküldted már nincs mód módosításra igaz?
a forduló végéig tudsz módosítani.
Lehet módosítani? Szuper, akkor 4 megvan és egyet betippelek. Legalább vasárnapig van időm még keresgélni.

(Cseles volt ez a legtávolabbi meccs, de megvan!)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kvízjáték 2011

#198 Hozzászólás Szerző: undertow »

Kenobi írta:Amúgy ha a válaszokat elküldted már nincs mód módosításra igaz?
a forduló végéig tudsz módosítani.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#199 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Na jó, én feladom. 5 órája keresgélek és semmi. Egy helyen nem játszottak, így az kiesik, a maradék 3 közül 1 meg sokkal meszebb van mint a másik 2 szóval megkockáztatom ezt.... :\

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#200 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta: Azt hiszem rájöttem mi a csel benne. Többiről meg az a véleményem, hogy 3 banális, de a kivilágított meccset még nem kaptam meg.
az baj ha csel is van benne xD

Amúgy ha a válaszokat elküldted már nincs mód módosításra igaz?
Azt hiszem nincs rá mód, szóval addig ne küld el, amíg nincs meg az összes vagy fel nem adod a keresést. Ez a forduló azért nehezebb lett, mint az előző. Azt másfél óra alatt megcsináltam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése