Kvízjáték 2011

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Kvízjáték 2011

#121 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Következő szezonban komolyabban veszem a kvízjátékot, nem telik sok időbe megkeresni a válaszokat.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#122 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kiskacsa08 írta:...tehát vagy rohadt nehéz lesz a következő, vagy lesz valami rájátszás. :D
Könnyen lehet hogy lesz egy hatodik kör!
Elismerem hogy most sok könnyű kérdés volt, de gondoltam legyen ilyen is ;)

A nyereményekről eddig nem volt külön cikk, most némi ízelítő: DVD-k, könyvek (angolul, de sok-sok képpel :)), sál, esetleg zászló.
A legjobb helyezést elért klubtagoknak ehelyett Megastore utalvány, dedikált ereklye várható.
A pontos nyereménylistát hamarosan megírom, de még szerkesztés alatt áll ;)

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#123 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kiskacsa08 írta:
Ramox írta:Hát a legdrágább játékos például valóban röhej volt. Olyan kérdéseket szeretnék, ami után valóban nyomozni kell kicsit, de azért nem csak egy ilyen halvány utalás van, mint például erre a hong kongosra. Például a hány chelsea játékos később manager volt kérdés tetszett.
Én ebben a fordulóban 5-ből 3-ra egyszerre tudtam a választ (Bos, Stockport, Torres). Hildson egy fél percemet rabolta el, a Hong Kong-os meg 2 perc, amíg megtaláltam a videót, 8 perc amíg végignéztem (amúgy a videó elején ott van kiírva a nézőszám: 13 544). Szóval ezt is kb. 10-15 perc alatt sikerült megfejteni. Eddig 5-ünknek 100%, és még egy forduló van. Tehát vagy rohadt nehéz lesz a következő, vagy lesz valami rájátszás. :D
Vagy a vezetőség megtartja a nyereményt, lévén, hogy mivel csak 1 van, nem kaphatja meg senki :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#124 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ramox írta:Hát a legdrágább játékos például valóban röhej volt. Olyan kérdéseket szeretnék, ami után valóban nyomozni kell kicsit, de azért nem csak egy ilyen halvány utalás van, mint például erre a hong kongosra. Például a hány chelsea játékos később manager volt kérdés tetszett.
Én ebben a fordulóban 5-ből 3-ra egyszerre tudtam a választ (Bos, Stockport, Torres). Hildson egy fél percemet rabolta el, a Hong Kong-os meg 2 perc, amíg megtaláltam a videót, 8 perc amíg végignéztem (amúgy a videó elején ott van kiírva a nézőszám: 13 544). Szóval ezt is kb. 10-15 perc alatt sikerült megfejteni. Eddig 5-ünknek 100%, és még egy forduló van. Tehát vagy rohadt nehéz lesz a következő, vagy lesz valami rájátszás. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#125 Hozzászólás Szerző: Ramox »

gerawba írta:
Ramox írta: Így van, ugyanígy gondolkodtam. Csak jó lett :)
Remélem holnap kicsit komolyabb kérdések lesznek, mert így lehetetlen lesz hozni, ha ilyen egyszerűek lesznek :D (elején komolyabban kellett volna venni :) )
Hát a legdrágább játékos például valóban röhej volt. Olyan kérdéseket szeretnék, ami után valóban nyomozni kell kicsit, de azért nem csak egy ilyen halvány utalás van, mint például erre a hong kongosra. Például a hány chelsea játékos később manager volt kérdés tetszett.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#126 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ramox írta: Így van, ugyanígy gondolkodtam. Csak jó lett :)
Remélem holnap kicsit komolyabb kérdések lesznek, mert így lehetetlen lesz hozni, ha ilyen egyszerűek lesznek :D (elején komolyabban kellett volna venni :) )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#127 Hozzászólás Szerző: Ramox »

gerawba írta:
Ramox írta:
gerawba írta:Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
: ) Avass be ha lejár a határidő
De akkor megállapíthatjuk, hogy írásos bizonyítékot senki sem talált, ami bebiztosítja a válaszát?
Lehet ugyanazt néztük: találtam egy YouTube videt a meccsről (kb. 10-15 perces, szóval nem csak a gólok vannak benne), és hát először kizárásos alapon csináltam :D Elég sokan voltak a stadionban, 1500-nél tuti többen, a vége ugye 2-0 lett (szóval 16 vagy mennyi gól nem esett), az idő is derűsnek tűnt :D
És akkor a végefele feltűnt egy elég furcsán mozgó egyén, üres CFC mezben, szóval csak 1 válasz lehetett. (amúgy volt egy igen f*sza beadása, csak - asszem Forsell - elk*rta :D )
Így van, ugyanígy gondolkodtam. Csak jó lett :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#128 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ramox írta:
gerawba írta:Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
: ) Avass be ha lejár a határidő
De akkor megállapíthatjuk, hogy írásos bizonyítékot senki sem talált, ami bebiztosítja a válaszát?
Lehet ugyanazt néztük: találtam egy videt a YouTube-on a meccsről (kb. 10-15 perces, szóval nem csak a gólok vannak benne), és hát először kizárásos alapon csináltam :D Elég sokan voltak a stadionban, 1500-nél tuti többen, a vége ugye 2-0 lett (szóval 16 vagy mennyi gól nem esett), az idő is derűsnek tűnt :D
És akkor a végefele feltűnt egy elég furcsán mozgó egyén, üres CFC mezben, szóval csak 1 válasz lehetett, a fitnessboy (amúgy volt egy igen f*sza beadása, csak - asszem Forsell - elk*rta :D )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kvízjáték 2011

#129 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Látom 5/5 jó lett, végre. Ez a legjobb fordulóm :D
2012. 05. 19.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kvízjáték 2011

#130 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
Ramox írta:Nem kell hozzá nagyon szemfülesnek lenni, de valaminek az ott léte vagy éppen valaminek a HIÁNYA (ha egyre gondolunk úgy is leesik) még nem bizonyít semmit.
Igen, én is erre gondolok, de figyelj, ha az összes többi ott van családostul, akkor ez az egy hiányos elég gyanús (remélem sikerült úgy fogalmaznom, hogy megértsd, de ne jöjjenek rá belőle a válaszra). :)
jézus xDDDD

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#131 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kiskacsa08 írta:
Ramox írta:Nem kell hozzá nagyon szemfülesnek lenni, de valaminek az ott léte vagy éppen valaminek a HIÁNYA (ha egyre gondolunk úgy is leesik) még nem bizonyít semmit.
Igen, én is erre gondolok, de figyelj, ha az összes többi ott van családostul, akkor ez az egy hiányos elég gyanús (remélem sikerült úgy fogalmaznom, hogy megértsd, de ne jöjjenek rá belőle a válaszra). :)
Hát legyen, végülis, ha jól érzem, együtt bukik mindenki, ha nem ez lesz a helyes, mert mindenkinek csak az a bizonyítéka a válaszára :D
Elvégre is csak egy játék :) Holnap kiderül :)
És ha nem túl nagy kérés, a kérdés írója adna forrást majd, hogy hol találhattuk volna meg konkrét bizonyíték formájában a választ? Köszönöm

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#132 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ramox írta:Nem kell hozzá nagyon szemfülesnek lenni, de valaminek az ott léte vagy éppen valaminek a HIÁNYA (ha egyre gondolunk úgy is leesik) még nem bizonyít semmit.
Igen, én is erre gondolok, de figyelj, ha az összes többi ott van családostul, akkor ez az egy hiányos elég gyanús (remélem sikerült úgy fogalmaznom, hogy megértsd, de ne jöjjenek rá belőle a válaszra). :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#133 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kiskacsa08 írta:
gerawba írta:Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
Én is találtam egy ilyet, sőt, ha elég szemfüles az ember, 100%-ra meg lehet mondani a választ. :)
Nem kell hozzá nagyon szemfülesnek lenni, de valaminek az ott léte vagy éppen valaminek a HIÁNYA (ha egyre gondolunk úgy is leesik) még nem bizonyít semmit.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#134 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
Én is találtam egy ilyet, sőt, ha elég szemfüles az ember, 100%-ra meg lehet mondani a választ. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#135 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én is csak kizárásos alapon találtam rá választ, de szerintem abból amit én találtam elég egyértelmű a dolog. Aztán lehet, hogy megint befigyel a 4 pont.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#136 Hozzászólás Szerző: Ramox »

gerawba írta:Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
: ) Avass be ha lejár a határidő
De akkor megállapíthatjuk, hogy írásos bizonyítékot senki sem talált, ami bebiztosítja a válaszát?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#137 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Én találtam rá egy olyan dolgot, amitől 99%, hogy jó a válaszom.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kvízjáték 2011

#138 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Ramox írta:2-t teljesen biztosan kizártam, a másik kettő közül meg tippeltem.... :\ Én semmilyen írásos tényt nem találtam róla.
Szintén én is ugyanígy voltam, azon kívül más használható információt nem találtam.
2012. 05. 19.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#139 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Ramox írta:
bb888 írta:ti is csak kizárásos alapon találtátok meg a választ a hong kongos kérdésre vagy valahol meg a válasz a neten mert akkor még keresem... :D
Hát szerintem én ezen a kérdésen bukom az eddigi hibátlan statomat.... 2-t teljesen biztosan kizártam, a másik kettő közül meg tippeltem.... :\ Én semmilyen írásos tényt nem találtam róla.
Nekem is így volt, de az utolsó kettő közül az egyikre megtaláltam a választ és ezzel azt is ki tudtam zárni, szóval csak egy maradt de arra sehol nincs válasz, és nekem is lehet ezen múlik a hibátlan statom :S

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#140 Hozzászólás Szerző: Ramox »

bb888 írta:ti is csak kizárásos alapon találtátok meg a választ a hong kongos kérdésre vagy valahol meg a válasz a neten mert akkor még keresem... :D
Hát szerintem én ezen a kérdésen bukom az eddigi hibátlan statomat.... 2-t teljesen biztosan kizártam, a másik kettő közül meg tippeltem.... :\ Én semmilyen írásos tényt nem találtam róla.

Válasz küldése