Kvízjáték 2011

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#101 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Igazából én csak annyit kérdeznék, hogy selejtező is számít? Mert néztem az adott szezonok részletes statisztikáit, és egy selejtező dönt.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#102 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta:Épp ez a bajom, például egy Community Shield is el tudná dönteni a párharcot az egyik vagy a másik javára.
Egyikük sem játszhatott Charity Shield-en. :)
Ez csak példa volt. Engem az ilyesmi érdekelne, hogy BL számít-e vagy milyen kupákra gondoltak?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#103 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Épp ez a bajom, például egy Community Shield is el tudná dönteni a párharcot az egyik vagy a másik javára.
Egyikük sem játszhatott Charity Shield-en. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#104 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kiskacsa08 írta:Azért nem olyan egyszerű ez a forduló. Például az idegenbeli nyeretlenségre két különböző forrást találtam, az egyik szerint deccember 31-én játszottunk egy idegenbeli győztes meccset, a másik szerint ez a meccs január 1-jén volt. De nem is ez a kérdés volt a nehéz, mert a többit egyértelműen ki lehet zárni.

A legrosszabb gólátlagosnál két játékos egy tizeden belül van, ha Wikipédiás statot nézem, de ha egy másik statisztikával foglalkozó oldalt nézem, akkor is egy tized a különbség, de akkor a másik játékos javára. :roll:
Bizony.... A nyeretlenségihez van hivatalos forrás, az nem gond. De ennél a gól \ meccs dolognál jó volna némi iránymutatás a kedves kérdés írótól. . . (szerintem.)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#105 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:Azért nem olyan egyszerű ez a forduló. Például az idegenbeli nyeretlenségre két különböző forrást találtam, az egyik szerint deccember 31-én játszottunk egy idegenbeli győztes meccset, a másik szerint ez a meccs január 1-jén volt. De nem is ez a kérdés volt a nehéz, mert a többit egyértelműen ki lehet zárni.

A legrosszabb gólátlagosnál két játékos egy tizeden belül van, ha Wikipédiás statot nézem, de ha egy másik statisztikával foglalkozó oldalt nézem, akkor is egy tized a különbség, de akkor a másik játékos javára. :roll:
Épp ez a bajom, például egy Community Shield is el tudná dönteni a párharcot az egyik vagy a másik javára.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#106 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Azért nem olyan egyszerű ez a forduló. Például az idegenbeli nyeretlenségre két különböző forrást találtam, az egyik szerint deccember 31-én játszottunk egy idegenbeli győztes meccset, a másik szerint ez a meccs január 1-jén volt. De nem is ez a kérdés volt a nehéz, mert a többit egyértelműen ki lehet zárni.

A legrosszabb gólátlagosnál két játékos egy tizeden belül van, ha Wikipédiás statot nézem, de ha egy másik statisztikával foglalkozó oldalt nézem, akkor is egy tized a különbség, de akkor a másik játékos javára. :roll:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#107 Hozzászólás Szerző: Ramox »

rafanadal írta:Lehet, hogy mégsem volt olyan egyszerű. Most feltevődik a kérdés, hogy nektek mi számít kupameccsnek az 5-ös kérdésnél? Például ilyesmiket, hogy Community Shield vagy BL számljunk bele vagy ne?
5. Melyik játékosnak volt a legrosszabb meccsenkénti gólátlaga? (Gól / meccs statisztika, bajnoki és kupameccseken egyaránt)
Minden egyes gól számít, kivéve a barátságosokon lőtt gólok nem.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#108 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Lehet, hogy mégsem volt olyan egyszerű. Most feltevődik a kérdés, hogy nektek mi számít kupameccsnek az 5-ös kérdésnél? Például ilyesmiket, hogy Community Shield vagy BL számljunk bele vagy ne?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#109 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez a forduló volt az eddigi legegyszerűbb. Egy kérdésre sem kell több 5 percnél.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#110 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Wisey írta:A neten én sem találtam semmit. Az értékelésben leírtam, melyik könyvben találtam az infót.
Tényleg, az utolsó sor elkerülte a figyelmemet. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#111 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kiskacsa08 írta:Amúgy erre a Hong Kong-os kérdésre hol lehetett biztos forrást találni? Mert én rákerestem erre az Antonio Pintus nevű ürgére, de így sem találtam semmi infót, ami vele és az adott meccsel kapcsolatos.
A neten én sem találtam semmit. Az értékelésben leírtam, melyik könyvben találtam az infót.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#112 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Amúgy erre a Hong Kong-os kérdésre hol lehetett biztos forrást találni? Mert én rákerestem erre az Antonio Pintus nevű ürgére, de így sem találtam semmi infót, ami vele és az adott meccsel kapcsolatos.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#113 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
Lehet ugyanazt néztük: találtam egy videt a YouTube-on a meccsről (kb. 10-15 perces, szóval nem csak a gólok vannak benne), és hát először kizárásos alapon csináltam :D Elég sokan voltak a stadionban, 1500-nél tuti többen, a vége ugye 2-0 lett (szóval 16 vagy mennyi gól nem esett), az idő is derűsnek tűnt :D
És akkor a végefele feltűnt egy elég furcsán mozgó egyén, üres CFC mezben, szóval csak 1 válasz lehetett, a fitnessboy (amúgy volt egy igen f*sza beadása, csak - asszem Forsell - elk*rta :D )
Csak egy apró korrigálás: 2-1 lett a meccs.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Kvízjáték 2011

#114 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ramox írta:Hmmm átszámoltam a gól\ meccs-es kérdést. Azt úgy kell csinálni, hogy a gólok számát elosztod a meccsek számával, és a legkisebb szám ahol ki jön, őt jelölöd, nem? :D
a különbség számolás nélkül is nagyon átlátható :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#115 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Hmmm átszámoltam a gól\ meccs-es kérdést. Azt úgy kell csinálni, hogy a gólok számát elosztod a meccsek számával, és a legkisebb szám ahol ki jön, őt jelölöd, nem? :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Kvízjáték 2011

#116 Hozzászólás Szerző: laczze »

ez most könnyű volt, legalábbis asszem :D
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#117 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Első hibátlan fordulóm... :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#118 Hozzászólás Szerző: Ramox »

A mai sem volt eget rengetően nehéz, sőt. Az első kérdést még majd leellenőrzöm, mert szerintem kicsit furán van megfogalmazva a helyes válasz, mondhatni szerintem picit hibás, de lehet én tévedek. Kizárásos alapon biztos vagyok abban a válaszban, de na, a megfogalmazása szerintem téves. Összességében könnyű volt.

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#119 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Eddig összességben ez volt a legkönnyebb forduló, de a hong kong-os kérdéssel foglalkoztam a legtöbbet az egész játék alatt :lol: 8)
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#120 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Wisey írta:
kiskacsa08 írta:...tehát vagy rohadt nehéz lesz a következő, vagy lesz valami rájátszás. :D
Könnyen lehet hogy lesz egy hatodik kör!
Elismerem hogy most sok könnyű kérdés volt, de gondoltam legyen ilyen is ;)

A nyereményekről eddig nem volt külön cikk, most némi ízelítő: DVD-k, könyvek (angolul, de sok-sok képpel :)), sál, esetleg zászló.
A legjobb helyezést elért klubtagoknak ehelyett Megastore utalvány, dedikált ereklye várható.
A pontos nyereménylistát hamarosan megírom, de még szerkesztés alatt áll ;)
Halkan jegyezném meg, ha esetleg nyereményhez jutnék, mert olyan ügyes leszek a továbbiakban is, akkor jó ha tudod, hogy angolul jól tudok, és számomra a legjobb ajándék a könyv : DDDD (nem vagyok stréber, csak szeretek olvasni -.-)

Válasz küldése