Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#121 Hozzászólás Szerző: Gábor »

chiedis írta:Az hagyján, kaptatok egy riválist :P

http://hugeblues.blog.nepsport.hu/archi ... rukkerrel/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ettől miért lennének riválisok? :D
Farewell Didier!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#122 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az hagyján, kaptatok egy riválist :P

http://hugeblues.blog.nepsport.hu/archi ... rukkerrel/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#123 Hozzászólás Szerző: Chester »

én linkeltem, ő lesz az: http://thechels.net/2012/06/when-is-a-p ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

mondjuk ezt én is megnézném, ha egy angolul nálam jobban tudó lefordítaná, ha van rá ideje, mert nekem sem volt világos minden mondat. :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#124 Hozzászólás Szerző: béla »

Wisey írta:Tiszinek, es mindenkinek:

Honlapunk szerkesztosege elegge atfedesben van a Lion Rampant blog szerkesztosegevel. Mi is lehozzuk az o cikkeiket (hiszen nagyreszt a mi szerkesztoink inditottak el a blogot), de vannak rovid hirek is amik csak itt jelennek meg. Japep is besegit mostanaban nagyon sokat, igy osszesen 2-3 szerkeszto irja a hireket, ami szerintem boven eleg, plusz meg ehhez hozzavehetjuk a Lion Rampantos cikkeket.

Ahogy Undertow is irta, most nyar van, azaz legfeljebb az EB-vel foglalkozhatunk kicsit, bemutatjuk az uj jatekosokat, bucsut veszunk a tavozoktol, de ezen kivul nagyjabol csak ket honapnyi tomeny pletykaaradat varhato a nemzetkozi sajtoban, amivel mi sosem foglalkoztunk.
Aki pletykakra vadaszik, megtalalja a Sporthiradon peldaul.
Linkelt itt vki thechels.org-ról valamit,amiben arról volt szó,hogy mikor van kész egy ifijátékos. Azt szívesen megnézném,fordításban. Ha van időtök és kedvetek,szerintem lefordíthatnátok,egész jó kis olvasmány volt. (mondjuk voltak részek amiket nem értettem)

(Persze tudom,hogy elfoglaltak vagytok meg minden,nem azért írtam,mert elégedetlen lennék a hírek mennyiségével. )

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#125 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Tiszinek, es mindenkinek:

Honlapunk szerkesztosege elegge atfedesben van a Lion Rampant blog szerkesztosegevel. Mi is lehozzuk az o cikkeiket (hiszen nagyreszt a mi szerkesztoink inditottak el a blogot), de vannak rovid hirek is amik csak itt jelennek meg. Japep is besegit mostanaban nagyon sokat, igy osszesen 2-3 szerkeszto irja a hireket, ami szerintem boven eleg, plusz meg ehhez hozzavehetjuk a Lion Rampantos cikkeket.

Ahogy Undertow is irta, most nyar van, azaz legfeljebb az EB-vel foglalkozhatunk kicsit, bemutatjuk az uj jatekosokat, bucsut veszunk a tavozoktol, de ezen kivul nagyjabol csak ket honapnyi tomeny pletykaaradat varhato a nemzetkozi sajtoban, amivel mi sosem foglalkoztunk.
Aki pletykakra vadaszik, megtalalja a Sporthiradon peldaul.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#126 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:Unalmamban, és mert rám férne az Excell gyakorlása, megcsinálnám az Osztályozós topik alapján a játékosok éves átlag értékelését ha nem gond. :) Amint kész van közzéteszem a fórumon.
Nem, hogy nem gond, hanem azt nagyon megköszönnénk! :wink:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#127 Hozzászólás Szerző: Chester »

Unalmamban, és mert rám férne az Excell gyakorlása, megcsinálnám az Osztályozós topik alapján a játékosok éves átlag értékelését ha nem gond. :) Amint kész van közzéteszem a fórumon.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#128 Hozzászólás Szerző: Gereb »

undertow írta:Nézd a világot: annyi milliója,
S köztük valódi boldog oly kevés.
Ábrándozás az élet megrontója,
Mely, kancsalúl, festett egekbe néz.
Vörösmarty:
A merengőhöz
:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#129 Hozzászólás Szerző: undertow »

Nézd a világot: annyi milliója,
S köztük valódi boldog oly kevés.
Ábrándozás az élet megrontója,
Mely, kancsalúl, festett egekbe néz.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#130 Hozzászólás Szerző: tiszi »

undertow írta:A hírek így is szinte mind felkerülnek az oldalra, egész egyszerűen uborkaszezon van. Pletykákkal ellenben, amivel tele van az angol sajtó, nem foglalkozunk.
Ez oké. Tudja mindenki tisztában vagyunk vele. De akkor is lehetne több szerkesztő ;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#131 Hozzászólás Szerző: undertow »

A hírek így is szinte mind felkerülnek az oldalra, egész egyszerűen uborkaszezon van. Pletykákkal ellenben, amivel tele van az angol sajtó, nem foglalkozunk.

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#132 Hozzászólás Szerző: Japep »

tiszi írta:De miért nem lehet pl felvenni 1-2 új szerkesztő társat? Biztos lehet találni erre alkams emberkét és biztos el lehetne nekik magyarázni hogy mit szabad és mit nem az oldalra kitenni! És több hír, több látogatottság nagyobb siker ;)

Ja és Japep. Híreid kiválóak, design munkáid eszméletlenek. Gratulálok, így tovább :) :)
Ez már párszor volt téma, meg volt próbálkozás is, de ez nem az én területem. :)

A dicséretet köszönöm, jól esik, így megéri "fáradozni". :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#133 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Japep írta:
bodbarni írta:Nem tudom ki hogy van vele , de én ezt az oldalt nagyon szeretem...minden nap legalább 2szer-3szor megnézem van-e valami frissités, új hír. Semmi bajom nincs az oldallal viszont ha egy tanácsot adhatok az annyi lenne, hogy ha a kedves szerkesztő úrnak van ideje akkor több hírt is rakhatnak fel. Itt-ott látok angol híreket a csapatról, ezeket is megértem de azért jobban esik amikor rákattintok eggyik kedvenc oldalamra és ott olvasom el a fejleményeket! :)
Ui: Az oldal nagyon jó!

TRUE BLUE!
Igen, jó lenne, de sajnos nem vagyunk sokan, olykor még kevesebb idővel... :S :)
De próbáljuk a legtöbbet nyújtani.

Azonban az utóbbi napokban minden Hulkkal, Hazarddal és a további célpontokkal van tele, ami nem feltétlenül igaz mindig, legalábbis a részletek nem. Az ilyen hírek pedig nem férnek bele az oldal profiljába. Persze mondom, nem csak ez a gond, igyekszünk és köszönjük a dicséretet!
De miért nem lehet pl felvenni 1-2 új szerkesztő társat? Biztos lehet találni erre alkams emberkét és biztos el lehetne nekik magyarázni hogy mit szabad és mit nem az oldalra kitenni! És több hír, több látogatottság nagyobb siker ;)

Ja és Japep. Híreid kiválóak, design munkáid eszméletlenek. Gratulálok, így tovább :) :)

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#134 Hozzászólás Szerző: Japep »

bodbarni írta:Nem tudom ki hogy van vele , de én ezt az oldalt nagyon szeretem...minden nap legalább 2szer-3szor megnézem van-e valami frissités, új hír. Semmi bajom nincs az oldallal viszont ha egy tanácsot adhatok az annyi lenne, hogy ha a kedves szerkesztő úrnak van ideje akkor több hírt is rakhatnak fel. Itt-ott látok angol híreket a csapatról, ezeket is megértem de azért jobban esik amikor rákattintok eggyik kedvenc oldalamra és ott olvasom el a fejleményeket! :)
Ui: Az oldal nagyon jó!

TRUE BLUE!
Igen, jó lenne, de sajnos nem vagyunk sokan, olykor még kevesebb idővel... :S :)
De próbáljuk a legtöbbet nyújtani.

Azonban az utóbbi napokban minden Hulkkal, Hazarddal és a további célpontokkal van tele, ami nem feltétlenül igaz mindig, legalábbis a részletek nem. Az ilyen hírek pedig nem férnek bele az oldal profiljába. Persze mondom, nem csak ez a gond, igyekszünk és köszönjük a dicséretet!
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

bodbarni
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009. december 1., kedd 19:10
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy Erdély

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#135 Hozzászólás Szerző: bodbarni »

Nem tudom ki hogy van vele , de én ezt az oldalt nagyon szeretem...minden nap legalább 2szer-3szor megnézem van-e valami frissités, új hír. Semmi bajom nincs az oldallal viszont ha egy tanácsot adhatok az annyi lenne, hogy ha a kedves szerkesztő úrnak van ideje akkor több hírt is rakhatnak fel. Itt-ott látok angol híreket a csapatról, ezeket is megértem de azért jobban esik amikor rákattintok eggyik kedvenc oldalamra és ott olvasom el a fejleményeket! :)
Ui: Az oldal nagyon jó!

TRUE BLUE!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#136 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ez a topic a chelseafc.hu oldalára vonatkozik. LR-os kérdésket kérlek a megfelelő topicban, vagy a blogon kommentben tegyetek fel.
A személyes vitákat pedig leginkább sehol, de ha már muszáj akkor privátban. Azt ugyanis nem moderáljuk, itt viszont törölni fogom őket, szó nélkül.
Köszönöm.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#137 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ha jövőre nem lenne BL, szerinted ennyire csöndben lennék? Így viszont, nincs igazán ok arra, de szezon értékelő-körkérdés a szerkesztők között tuti, hogy lesz.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#138 Hozzászólás Szerző: Gereb »

chiedis írta:A személyeskedést inkább kihagyom, láss bele amit akarsz. A kemény stílust nem a saját csapatra értettem, bár Malouda és társai azért kaphatnának kicsit. De ha már ennyire belelovaltad magad a kemény stílusra, bátorkodtam felvetni, ami tavaly is volt, a szerzők értékelik az évet meghatározott pontok alapján.
Nemértem.
Az elején írod, hogy nem személyeskedsz, és a végén mégis???
Én korrekt voltam veled. Se nem szidtalak, se nem kritizáltalak.
Én a blog stílusát kritizáltam amt belinketlél, és azt a gondolatmenetet amit felvezettél.
És ha most anyáznák akkor én lennék, az ovodás, a szeretethiányos stb.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#139 Hozzászólás Szerző: chiedis »

A személyeskedést inkább kihagyom, láss bele amit akarsz. A kemény stílust nem a saját csapatra értettem, bár Malouda és társai azért kaphatnának kicsit. De ha már ennyire belelovaltad magad a kemény stílusra, bátorkodtam felvetni, ami tavaly is volt, a szerzők értékelik az évet meghatározott pontok alapján.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#140 Hozzászólás Szerző: Gereb »

chiedis írta:Igaziból Lion Ramp-ra vonatkozik, terveztek ti is ilyet írni ? A hasonló, káromkodós, nem finomkodós stílus igen megemelné a mondanivalót :D

http://bayernmunchen.blog.nepsport.hu/a ... r_Kolbasz/" onclick="window.open(this.href);return false;
A mostani szezonra gondolsz?
Ja azért tényleg lehetne szidni a csapatot, igazán!
Szerintem ez a stílus szánalmas.
Nem vicces, ocsmáy, ráadásul igaszságtalan.
Nem értem az indokot, hogy mért kéne lealacsonyodnia, annak a blognak amelynek a posztjai igazán jelentenek is valamit.
Ja és milyen mondanivalót emelne meg?
utcalány anyátok srácok, hogy nem nyertük meg a ligakupát, vagy éppen a bajnokságban csak 6.-ak lettünk!!!!
Nem baj ha megnyertük a BL-t és az FA-kupát, szarni bele.
NONSZENSZ

Válasz küldése