Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1101 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Én direkt rákérdeztem erre még decemberben, és Marci azt mondta hogy ez egy pár perces munka, frissíteni fogja rendszeresen.

Ez a fejléc meg fog változni hamarosan, mert így tényleg semmi értelme... Egy kis türelmet kérek még, majd odarajzolok valami szépet :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1102 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:Még mindig a pool meccs eredménye van kint a nyitólapon :oops:


Nekem személy szerint tetszene, ha kint lenne az eredmény, de ha ennyire nem megy, akkor szerintem valami mást kéne odatenni, ami nem változik. Mondjuk idézetet valamelyik indulóból sima kék háttérrel, vagy sok kis címert, vagy mittudomén, de elég ciki, hogy egy paleolit korszakból származó eredmény szúr(hat) minden látogatónak először szemet......
nem hiszem el hogy valakinek nincsen erre 10 perce.....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#1103 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Még mindig a pool meccs eredménye van kint a nyitólapon :oops:


Nekem személy szerint tetszene, ha kint lenne az eredmény, de ha ennyire nem megy, akkor szerintem valami mást kéne odatenni, ami nem változik. Mondjuk idézetet valamelyik indulóból sima kék háttérrel, vagy sok kis címert, vagy mittudomén, de elég ciki, hogy egy paleolit korszakból származó eredmény szúr(hat) minden látogatónak először szemet......
Birth, CHELSEA, Death

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#1104 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Norbi, én minden szurkolói tornára elmennék, ha nem mindig Pesten lenne, de mivel ezt szinte lehetetlen megoldani (azért csak főváros) beletörődök, hogy nem lehetek ott. És biztos meggondolnám, hogy felmegyek vonattal csak mivel én sportolok... hát tudod hétvégente meccsek szoktak lenni. De egyébként azzal tökéletesen egyetértek, hogy az ide nem illő emberek csak zavarják a légkört a hülye hozzászólásaikkal.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#1105 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Wisey írta:A ellenfél drukkereivel kapcsolatban egyetértek.
Ugyanakkor Petinek is igaza van: a drukkerség nem egy Fórumba irogatástól függ. Hol húzzuk meg a határt? 100 hozzászólásnál vagy ötvennél? :)
Abban igazad van, hogy az "aktív mag" (akik személyesen is tartják a kapcsolatot) tényleg csak kb 20 főből áll, de nem tilthatok ki innen senkit csak azért mert tíznél kevesebb hozzászólása van. Nem biztos hogy mindenkinek van erre ideje :!:
Inkább arra kéne törekedni hogy ez a kb húszfős mag tovább bővüljön, mint ahogy folyamatosan bővül 2004 decembere (Arsenal-Chelsea, Champs) óta.
Pontosan, a Chelsea- elkötelezettség nem hozzászólások mennyiségétől függ, épp ezért jelöltem meg két kritériumot, amit bárki aki Chelsea-drukker teljesíteni tud. Hogy mennyien vagyunk ez számszerint nehezen követhető, de nem ez a lényeg. A hangsúly a folyamatos kapcsolattartáson van, aminek a szintere éppen többek közt a Fórum, amit személyesen védeni szeretnék minden zavaró oda nem illő hatástól.
A cél persze világos: minél nagyobb publicitást adni a klubbal kapcsolatos eseményeknek és stabil szurkolói gárdát alakítani. Személyesen én erre helyezném a hangsúly, remélem nem vagyok egyedül az elgondolásaimmal.
A szurkolói tábor erősődése pontosan a szurkolói tornákon mérhető le: Kezdetben kölcsön United-os srácokkal fociztunk, most pedig van bőven cserénk a meccseken. Ez örömteli és szeretném ha a tendencia folytatódna, de nem a minőség rovására vagyis ha neadjisten a csapat gyengén muzsikál akkor csak maroknyian maradjuk.Nos?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1106 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A ellenfél drukkereivel kapcsolatban egyetértek.
Ugyanakkor Petinek is igaza van: a drukkerség nem egy Fórumba irogatástól függ. Hol húzzuk meg a határt? 100 hozzászólásnál vagy ötvennél? :)
Abban igazad van, hogy az "aktív mag" (akik személyesen is tartják a kapcsolatot) tényleg csak kb 20 főből áll, de nem tilthatok ki innen senkit csak azért mert tíznél kevesebb hozzászólása van. Nem biztos hogy mindenkinek van erre ideje :!:
Inkább arra kéne törekedni hogy ez a kb húszfős mag tovább bővüljön, mint ahogy folyamatosan bővül 2004 decembere (Arsenal-Chelsea, Champs) óta.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1107 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Norbival 100%-ig egyetértek....

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#1108 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Norbert, sok mindenben igazad van! De egy valamit nem helyeslek, még pedig azt, hogy csak kb 20 szurkoló az igazi CFC-s. Attól, hogy valaki nem ír naponta 100 hozzászólást a fórumba, attól még lehet hatalmas chelsea fan. Pl. én se írok valami hű de sokat, még is élek-halok a Chelsea-ért (A Barca meccs előtt 3 napja már gyomorgörccsel ébredtem, vagy gépírás órán majdnem egyest adtak nekem azért, mert nem az alapsor betűit pötyögtem, hanem a Barca elleni kezdőcsapatot írogattam a Word-be. Kérdem én, mi ez, ha nem fanatizmus? És, úgy, hogy nem írok sokat a fórumba, inkább a hozzászólásokba). :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#1109 Hozzászólás Szerző: undertow »

engem cseppet sem zavar, ha jonnek mas csapatok drukkerei, amig kulturaltan akarnak tarsalogni.
ellenkezo esetben ki kell oket vagni, mint macskat szarni ;) akar ip cim alapjan is.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#1110 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Wisey írta:Két lehetőség van. Vagy csinálunk egy interaktívabb, látogatott honlapot, ahol mindenkinek meghallgatjuk a véleményét.
Vagy pedig zárt kört alkotunk, ahová csak pár "kiváltságos" léphet be. Amolyan szurkolói klubként.
Van sok olyan hozzászóló, akiktől szívesen megszabadulnék, de én azért adok még esélyt a hozzászólásoknak. Ha nagyon nem megy, letilthatjuk megint...
Wisey úgy vélem, hogy a majd 200 regisztrált tag közül szűken, mint Chelsea-drukker van kb. 20, aki aktív a szurkói véleményformálásban, fociban és akinek a véleménye fontos mindenkinek így nekem is. Ők a mag. Ezen kívül van 10-15 szimpatizáns, aki hébe-hóba irogat be, ha éppen elkapja a téma fonalát. Ők a holdudvar.
A többiek igen gyér részvételt mutatnak és marginális a jelenlétük a Fórumon. Mindezekre tekintettel nem látom indokát a mennyiségi bővítésnek, inkább a jól bejáratott kapcsolatok elmélytését tartom célravezetőnek, ezért a szurkolói klub zártabbá tételét javasolom.
Csak az legyen tagja a fórumos klubnak:
1.) Aki legalább Chelsea szimpatizáns,
2.) Elfogadja a Fórum előírásait

Nem Chelsea drukkereket egyáltalán nem engednék be a Fórumra, ugyanis vannak más helyek Origo, Nemzeti Sport, Index, ahol bárki tetszése szerint nyilváníthat véleményt és gyűlölheti a Chelsea-t önfeledten. Minden Chelsea-drukker személyes döntése, hogy melyik ilyen típusú fórumra irogat be és kezd vitát egyes idiótákkal. Érdemes azonban elgondolkodni a következőn: Idén a Bárcások nyitottak be hozzánk (igaz senki sem hívta őket), de ha jövőre a Real-lal vagy a Rómával játszunk, akkor a realos illeve rómás drukkerektől kapunk hideget-meleget a saját Fórumunkon a Chelsea miatt? Úgy gondolom nincs nekünk erre szükség... Legyen a Chelsea-Fórum a MIÉNK!
Ma a véleménynyilvánítás szabadsága helyett a véleménynyilvánítás szabadossága dívik, ami társadami jelenség....Ezt most mi is megtapasztaltuk. Gondolataimat vitaindítóul szántam várom megtisztelő hozzászólásaitokat.
IN CHELSEA WE TRUST!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#1111 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Wisey! Az eredményt mért nem frissítik rendszeresen? Tudom, hogy ez nem a te dolgod, hanem aki a design-ért felelős, de próbáld már meg rávenni, hogy minden meccs után frissítse. Mert szerintem egy ilyen neves oldal nem engedheti meg magának, hogy pont az a része legyen mindig elmaradva, amelyikre mindnki előszőr ránéz.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1112 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Hát, már megoldottam... törléssel :wink:
A hozzászólások megmaradtak (kivéve a parasztságok), de már csak "vendég" néven. A regisztráció is kötöttebb lett.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#1113 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Remélem tud, mert ez jó megoldás lenne!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#1114 Hozzászólás Szerző: undertow »

par forumon van olyan megoldas, hogy a mod lathatatlanna tehet hozzaszolokat. azaz o lat mindent, es valaszol, de a valaszait rajta kivul senki nem latja. elobb-utobb aztan megunja, hogy a falnak beszel...
nem tudom, hogy tud-e ilyet a phpbb.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#1115 Hozzászólás Szerző: Robi »

ez már tényleg kezd idegesítő lenni...az nem zavar,hogy jönnek ide más szurkolók is,de miért nem lehet normálisan hozzászólni a témához? :? Mindenki anyázik,ugat a másiknak. Könyörgöm,ezzel csináljunk valamit. Ez lassan már kezd egy Chelsea-Barca fórum lenni,és nem Chelsea fórum :?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1116 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

én nem azt mondom hogy blokád alá kellene venni a fórumot..de pl azt simán meg lehetne csinálni hogy ne csak egy regisztráció legyen a regisztrálás....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1117 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Abba azért gondoljatok bele, hogy egyedül a Barca drukkerei jöttek fel a Fórumunkra, korábban nem volt ilyen. Továbbra is azt mondom, hogy két héten belül lenyugszik a helyzet.
A Fórum a szabad véleménynyilvánítás eszköze (micsoda megfogalmazás 8)), ezért nem akarom hogy túlságosan belterjes legyen. A hozzászólásokhoz irogató "okosok" pedig eddig sem fórumoztak...

De ha sokan kéritek, meg tudom oldani...

Amúgy kiváncsiságból én is megnéztem tegnap az Eurobarca.hu fórumját, és tőlünk egyedül Chelseafan írt be hozzájuk! Nem tudom, ők miért jönnek át tömegesen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2006. február 24., péntek 11:59-kor.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#1118 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én is javasolnám a vulgáris megnyílvánulások cenzúráját, mert semmi szükség rá és nem itt van a helye.
Azon is gondolkoztam, hogyan lehetne fizetőssé tenni a fórumot, mert szerintem néhány vadorzót eltántorítana innen. Maga a szurkolói klub pedig jól járna. Gondolkozzunk ezen.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1119 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wisey....én is meghallgatom a másik fél véleményét...de ezt miért pont egy CHELSEA FÓRUMON belül kellene?...mondja el egy kocsmában egy nso-n egy origon...sajnos azt el kell fogadnunk hogy egy gűlölt csapat vagyunk ebből fakadóan többen anyáznak ránk, mint akik normálisan beírnak....sokkal jobban örülnék ha inkább egy zárt közösséget alkotnánk....persze ehez is lehetne csatlakozni....nem lenne széttördelve a fórum és ha megfigyeled nagyban nem változna(csak abban hogy az ide nem illő tagok eltünnének), mert most is vagyunk úgy 15-20-an akik összejárunk....ha lehet gondolkozz el ezen....persze kinek a pap, kinek a papné....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1120 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Norbert írta:Bevallom ami ma itt folyt abból nagyon elegem van! :twisted: A Fórumban radikális tagszűrést és mostmár tartalomszűrést (az oda nem illő beszólások kidobálását), valamint a hírek kommentjének eltörlését inditványozom. Aki ellendrukker, meg nem öblítette ki a száját az menjen az origóra vagy a nemzeti sport valamelyik fórumára vagy mitbánom én hova osztani az észt és hagyjon bennünket Chelsea-drukkereket békén. NEM VAGYOK KIVÁNCSI RÁJUK, SEM A VILÁGMEGVÁLTÓ GODOLATAIKRA!
Bevallom féltem a honlap nívóját és a kúlturált hangvételét. Engem akarnak meggyőzni arról hogy miért kell hogy utáljam a kedvenc csapatomat???Nonszensz az egész! Nem beszélve arról, hogy ezen ostobaságok csak a tárhelyet foglalják. Wisey please ORDER, ORDER!
Norbert, itt arról van szó, hogy meghallgathatjuk az ellenfél véleményét is. Van olyan Barca drukker is, akivel lehet normálisan szót érteni, de valaki csak anyázni jön ide.
Én szívesen meghallgatom a másik felet is. De ne a Barca meccsből induljunk ki! Ez egy nagyon feszült összecsapás, és biztos vagyok benne hogy ebből a szempontból az egész szezon során a legrosszabb. Hány MU vagy Pool fan jött fel a Fórumunkra? Talán egy se... Barcásból meg van 5-6 legalább. Két hét múlva el fognak menni ők is. Ráadásul csak egy topicba írnak, ami őket is érinti (jelenleg).

A hozzászólás megint külön téma. Én hasznosnak tartom, ameddig normálisan működik.
Mivel az internetet főleg fiatalok használják, akik felelőtlenül irogatnak mindenféle baromságot (Chelsea részről is, sajnos nagyon sokan :(), a honlap hozzászólásaiban is nagy arányban ők olvashatók.
A baj csak az, hogy pár hülyegyerek miatt mindenki mástól(!) megvonnánk a lehetőséget a véleményformálásra. Persze a Fórum maradna, de más az aktuális hírhez hozzászólni, és más egy fix témában...

Két lehetőség van. Vagy csinálunk egy interaktívabb, látogatott honlapot, ahol mindenkinek meghallgatjuk a véleményét.
Vagy pedig zárt kört alkotunk, ahová csak pár "kiváltságos" léphet be. Amolyan szurkolói klubként.
Van sok olyan hozzászóló, akiktől szívesen megszabadulnék, de én azért adok még esélyt a hozzászólásoknak. Ha nagyon nem megy, letilthatjuk megint...

Válasz küldése