Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#1061 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Balázs, ami a hozzászólásokon történik kitikán aluli. Csak magunkat blamáljuk... Iszonyú a sötétség és nem a részleges napfogyatkozás miatt... Kérlek vedd le a hsz.-eket, please!
IN CHELSEA WE TRUST!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#1062 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:
andyslacker írta:Azt ugye nem szeretnénk, hogy innentől ezekkel a barmokkal egy kalap alá vegyenek minket az oldal látogatói. Elsőre én is csak röhögtem, de most már a lábam is ökölbe szorul.

:twisted:
Andy..nekünk már mind1....a legtöbb drukker szemében mi a nagyképű divatdrukkerek vagyunk....ezen már semmi sem fog változtatni....
Ezzel nem lehet mit kezdeni, nem is izgat különösebben. Az már inkább, hogy infantilis idiótának néznek
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#1063 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem kell ezen szavazni, töröld nyugodtan, senkinek nem fog hiányozni.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1064 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:Azt ugye nem szeretnénk, hogy innentől ezekkel a barmokkal egy kalap alá vegyenek minket az oldal látogatói. Elsőre én is csak röhögtem, de most már a lábam is ökölbe szorul.

:twisted:
Andy..nekünk már mind1....a legtöbb drukker szemében mi a nagyképű divatdrukkerek vagyunk....ezen már semmi sem fog változtatni....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#1065 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Azt ugye nem szeretnénk, hogy innentől ezekkel a barmokkal egy kalap alá vegyenek minket az oldal látogatói. Elsőre én is csak röhögtem, de most már a lábam is ökölbe szorul.

:twisted:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#1066 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:
andyslacker írta:Wisey, könyörögve kérlek minél előbb vedd le a hírkommenteket, mert ami most Drogba témában folyik ott a ManCity meccs alatt az minden képzeleletet felülmúl

:oops:

:twisted: :twisted: :twisted:
most olvastam bele...annyira szeretném ha magához ölelne...édes kicsi hernanom.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...bazz...itt ülök az irodában és röhögök.... :lol: :lol: :lol: :lol: ...kész tiffany....
:lol: :lol: :lol: :lol: Hallod, ez a csaj röhej: "Alig várom, hogy találkozzam vele, és magához öleljen" :lol: :lol: :lol: Én nem hiszem, hogy találkozik Drogbával, de mind1... ez is azt bizonyítja, hogy törölni kell a hszeket a honlapon, azért van a fórum... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1067 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:Wisey, könyörögve kérlek minél előbb vedd le a hírkommenteket, mert ami most Drogba témában folyik ott a ManCity meccs alatt az minden képzeleletet felülmúl

:oops:

:twisted: :twisted: :twisted:
most olvastam bele...annyira szeretném ha magához ölelne...édes kicsi hernanom.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...bazz...itt ülök az irodában és röhögök.... :lol: :lol: :lol: :lol: ...kész tiffany....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#1068 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Wisey, könyörögve kérlek minél előbb vedd le a hírkommenteket, mert ami most Drogba témában folyik ott a ManCity meccs alatt az minden képzeleletet felülmúl

:oops:

:twisted: :twisted: :twisted:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1069 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Megnyitottam a szavazást, a további véleményeket a hírkommentekkel kapcsolatban oda várom.

http://www.chelseafc.hu/bb/viewtopic.php?t=58

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#1070 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ja és Wisey, légyszi töröld a Drogba Eto'o csere topicot. Teljesen felesleges!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1071 Hozzászólás Szerző: Wisey »

andyslacker írta:Én a hírkommenteket NAGYON szeretném eltörölni....elképesztő baromságok vannak ott ráadásul kint a 'kirakatban', komolyan mondom, néha tiszta égés olvasni azokat az óvodás szintű hülyeségeket, amive egyesek előjönnek.
Ebben sajnos nagyon igazatok van, engem is zavarnak :(

Valószínűleg eltörlöm őket, de azért kiváncsiságból kiírok róla egy szavazást...
Néha jó hogy van, de általában tényleg elég "égők" illetve semmitmondóak ("győzni fogunk", "hajrá Chelsea", stb...) a hozzászólások.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#1072 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek.
Az ifis híreimben nagyon idegesít, amikor olyanokat olvasok, hogy:
"Azthalottam murinnyó elmegy ésjön ancelotihát az nagyonjóólenne"
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#1073 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Én a hírkommenteket NAGYON szeretném eltörölni....elképesztő baromságok vannak ott ráadásul kint a 'kirakatban', komolyan mondom, néha tiszta égés olvasni azokat az óvodás szintű hülyeségeket, amive egyesek előjönnek.

Aki hozzá akar szólni regisztráljon, aztán fórumon belül nyilvánítson véleményt (és viselje a következményeit :D ).
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#1074 Hozzászólás Szerző: Wisey »

szpecnaz írta:Az viszont nem normális hogy valakinek a hozzászólásai nem állnak másból mint hogy a tippversenyben tippel......ennek a fórumnak nem az a lényege hogy regisztrálj és általa Chelsea drukker vagy.....az a lényege hogy egy kis közösség jöjjön létre....azt meg nem tudom elfogadni hogy valaki nem akar vagy nem tud hozzászólni a vitákhoz...bakker...a chelseavel kapcsolatos..és véleménye csak van....
A tippverseny a következő szezonban már emailen keresztül zajlik majd, azaz nem kell csak emiatt regisztrálni a Fórumba.

Egyébként azokat akik hónapokon keresztül 0 hozzászólásosak voltak, már eddig is töröltem.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#1075 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szó sincs egy belterjes szakkör kialakításáról, pont az a cél, hogy minél többen járjunk ide rendszeresen. Valamilyen eszközökkel pedig rá kell venni a társaságot erre. Ha komoly és esetleg az egyetlen hivatalos Chelsea fanklubot akarjuk hosszútávon megvalósítani, akkor nem elég megszerezni az emberkéket, meg is kell őket tartani.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#1076 Hozzászólás Szerző: undertow »

es a mar regisztraltaknak is ki kene tolteni azt a tesztet? :p osszeallithatom en a tiedet? :wink: :lol:

komolyabban: nem nagyon tetszik ez az elitista hozzaallas, imo jol mukodik a forum, semmi szuskeg ilyen radikalis valtoztatasokra.
a hirkommenteket pl nem is olvasom(a hireket is inkabb altalaban angolul, megszokas) ugyhogy abszolut nem zavarnak 8)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1077 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Norbert írta:Egyetértek Gerivel + törlésre javaslom a hírkommenteket. A híreket ne kommentálja senki a kirakatban, hanem arról a fórumban beszélgessünk a fórumtagsággal. A fórumtagsági belépőt megszigorítanám: tesztkérdés a belépéskor a Chelsea-ről (80%-os helyes kitöltés esetén kapna fórmtagságot az illető). Mi erről a tisztelt véleményetek?
ebben csak 1 a bökkenő....mi van ha a tiszelt illető csak most lett drukker???:)....angolul nem tud, így tudást sem tud fölvenni a kis zh-jához..:)....igazából arra kellene megoldást találni hogy ne csak 1 fórum legyünk sokak számára....igazából engem nem zavarnak a hírhozzászólói....de akkor tényleg szigorítani kellene a fórum tagságot....még ha ez azzal is jár hogy nem regisztrálnak annyian....

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#1078 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egyetértek Gerivel + törlésre javaslom a hírkommenteket. A híreket ne kommentálja senki a kirakatban, hanem arról a fórumban beszélgessünk a fórumtagsággal. A fórumtagsági belépőt megszigorítanám: tesztkérdés a belépéskor a Chelsea-ről (80%-os helyes kitöltés esetén kapna fórmtagságot az illető). Mi erről a tisztelt véleményetek?
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1079 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Az viszont nem normális hogy valakinek a hozzászólásai nem állnak másból mint hogy a tippversenyben tippel......ennek a fórumnak nem az a lényege hogy regisztrálj és általa Chelsea drukker vagy.....az a lényege hogy egy kis közösség jöjjön létre....azt meg nem tudom elfogadni hogy valaki nem akar vagy nem tud hozzászólni a vitákhoz...bakker...a chelseavel kapcsolatos..és véleménye csak van....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#1080 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nem rossz ötlet de pl ez az ötlet: "- töröljük a fórumból, akik nem szólnak hozzá 2 hónapig. " Nekem mondjuk pont nem kedvezne mert nem zsoktam hozzászólni 2 naponta mert nem mindig van időm nézegetni és irogatni fórumra. Másrészt ez azzal is járna ha valaki nem akar valamihez hozzászólni akkor minek szóljon?? csak elrondítaná a fórumot a sok "felesleges" hozzászólás. Nekem ez a véleményem :roll:

Válasz küldése