Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#181 Hozzászólás Szerző: Dani »

A főoldalon hibás az egyik eredmény, nem mi nyertünk 2:1 re...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#182 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Sziasztok, egy gyors felvetésem lenne, kérem kedves moderátorokat, hogy akik megint a divatdrukkerezésen lovagolnak, kérem büntessék úgy mint a trágár hozzászólásokat...
Semmi nem sértő annál, mint mondjuk egy szurkolóra ezt mondani, legyen az új fan, vagy egy régi motoros...
Mindenkinek megvan a saját véleménye, vitázni is lehet bizonyos keretek között, de egy csapatnak szurkolni egy jó közösségben maga az áldás, ami inkább vonzza az új tagokat (régiek maradását), mint mondjuk egy Torres gól, vagy egy kupagyőzelem...

Sajnos a rossz oldalát tapasztaltam nap mint nap meg mostanság a fórumon...Köszönöm a figyelmet!!
Közös programokon találkozunk, sziasztok...

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#183 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 29,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Ezt a cikket szerintem biztosan sokan szívesen olvasnák, szívmelengető szavakat mond Lampard Mata-ról (is) :) én lefordítottam, dehát jobb lenne o egy szebb fordítás:)
Keep the blue flag flying high

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#184 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Nálam ez csak Chrome-al van így
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

tru23

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#185 Hozzászólás Szerző: tru23 »

A chatre nem lehet felmenni IRC klienssel? Ha nem, akkor megoldható lenne? Én akármilyen böngészővel próbálom, nem teker le az oldal aljára új üzenetnél, amikor pedig 5 másodpercenként 3-at írnak, elég kényelmetlen és nehéz követni.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#186 Hozzászólás Szerző: kdako »

Halkan mondom, mert ezt nem lehetne reklámozni, de: ugye tudjátok, hogy a szurkolói klubot segíthetitek azzal is, ha itt az oldalon napi 1-szer rányomtok az egyik guglis hirdetésre?
GO BLUES!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#187 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

tru23 írta:Elolvastam a Meireles-interjú fordítását. Észre vételem lenne, bármelyikőtök is a szerző, megkérem, hogy ne sértődjön meg rajta, építő jellegű szeretnék lenni.

A fordítás ugyan pontos és korrekt, de nagyon sok helyen zavaros, mondatszerkezetben "magyartalan", szóismétlések vannak benne, és elég darabos. Nem szeretném a munkát becsmérelni, fikázni, sokaknak szereztek ezzel örömet, és semmi jogom sincs hozzá. Ezzel kapcsolatban szeretném felajánlani a segítségem, én az ilyen fordításokat szívesen ellenőrzöm, lektorálom, kicsit javítok rajta, mielőtt kikerül az oldalra.

Ha nem akarjátok, gondot okozna, vagy meg tudjátok oldani "stábon" belül, teljesen rendben van, én csak felajánlom. Időmbe és energiámba bőven beleférne, és talán mégis minőségibb, igényesebb lenne.

Remélem nem bántottam meg senkit.
helló

én írtam és tudom magamról, hogy nem vagyok egy nagy pulitzer díjas
bármilyen jellegű építő jellegű kritikát elfogadok akár itt, akár PM-ben, sértődésről szó sincs
nem jártam ilyen suliba (közgazdász vagyok), nem tanultam ilyesmit, csak hobbi szinten foglalkozom írással, és nem is régóta (itt lassan 1 éve)
azt viszont nem tudom, hogy te mennyire vagy itt aktív olyan szempontból, hogy milyen hamar reagálnál
bármilyen megjegyzésed/tanácsod van, írd nyugodtan, akár ezzel a cikkel, akár más cikkel kapcsolatban

köszi
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

tru23

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#188 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Elolvastam a Meireles-interjú fordítását. Észre vételem lenne, bármelyikőtök is a szerző, megkérem, hogy ne sértődjön meg rajta, építő jellegű szeretnék lenni.

A fordítás ugyan pontos és korrekt, de nagyon sok helyen zavaros, mondatszerkezetben "magyartalan", szóismétlések vannak benne, és elég darabos. Nem szeretném a munkát becsmérelni, fikázni, sokaknak szereztek ezzel örömet, és semmi jogom sincs hozzá. Ezzel kapcsolatban szeretném felajánlani a segítségem, én az ilyen fordításokat szívesen ellenőrzöm, lektorálom, kicsit javítok rajta, mielőtt kikerül az oldalra.

Ha nem akarjátok, gondot okozna, vagy meg tudjátok oldani "stábon" belül, teljesen rendben van, én csak felajánlom. Időmbe és energiámba bőven beleférne, és talán mégis minőségibb, igényesebb lenne.

Remélem nem bántottam meg senkit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#189 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

artaence írta:Láttam, hogy tavaly volt már szó róla, hogy like ill. dislike gombot kapjon a fórum, én ezt a témát újra elővenném! Ugyanis ez nemcsak látványosabbá, de véleményem szerint olvashatóbbá tenné a fórumot, mivel nem kellene mindenkinek egy-egy értelmesebb hozzászólásra írni, hogy "igen, teljesen egyetértek", "aha, nekem is nagyon tetszik, vagy ellenkező esetben "ez egy értelmetlen és felesleges hozzászólás volt". Tehát én nem a verseny felől közelíteném ezt meg, hogy ki tud melyik hozzászólással a legtöbb like-ot összegyűjteni, hanem a fórum színvonalának az emelése felől.
Jó ötletnek tartom. Egy próbát szerintem mindenképp megér.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#190 Hozzászólás Szerző: artaence »

chelseaforce írta:
artaence írta:Láttam, hogy tavaly volt már szó róla, hogy like ill. dislike gombot kapjon a fórum, én ezt a témát újra elővenném! Ugyanis ez nemcsak látványosabbá, de véleményem szerint olvashatóbbá tenné a fórumot, mivel nem kellene mindenkinek egy-egy értelmesebb hozzászólásra írni, hogy "igen, teljesen egyetértek", "aha, nekem is nagyon tetszik, vagy ellenkező esetben "ez egy értelmetlen és felesleges hozzászólás volt". Tehát én nem a verseny felől közelíteném ezt meg, hogy ki tud melyik hozzászólással a legtöbb like-ot összegyűjteni, hanem a fórum színvonalának az emelése felől.
én támogatnám, de csak akkor, ha az említett hozzászólás-típusok teljesen megszűnnének, felvetem a nagyfejeseknek ;)
Köszönöm, na és most nyomnék akkor egy like-ot, és nem rondítanám itt még egy hozzászólással... :) :) :)

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#191 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

artaence írta:Láttam, hogy tavaly volt már szó róla, hogy like ill. dislike gombot kapjon a fórum, én ezt a témát újra elővenném! Ugyanis ez nemcsak látványosabbá, de véleményem szerint olvashatóbbá tenné a fórumot, mivel nem kellene mindenkinek egy-egy értelmesebb hozzászólásra írni, hogy "igen, teljesen egyetértek", "aha, nekem is nagyon tetszik, vagy ellenkező esetben "ez egy értelmetlen és felesleges hozzászólás volt". Tehát én nem a verseny felől közelíteném ezt meg, hogy ki tud melyik hozzászólással a legtöbb like-ot összegyűjteni, hanem a fórum színvonalának az emelése felől.
én támogatnám, de csak akkor, ha az említett hozzászólás-típusok teljesen megszűnnének, felvetem a nagyfejeseknek ;)
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#192 Hozzászólás Szerző: artaence »

Láttam, hogy tavaly volt már szó róla, hogy like ill. dislike gombot kapjon a fórum, én ezt a témát újra elővenném! Ugyanis ez nemcsak látványosabbá, de véleményem szerint olvashatóbbá tenné a fórumot, mivel nem kellene mindenkinek egy-egy értelmesebb hozzászólásra írni, hogy "igen, teljesen egyetértek", "aha, nekem is nagyon tetszik, vagy ellenkező esetben "ez egy értelmetlen és felesleges hozzászólás volt". Tehát én nem a verseny felől közelíteném ezt meg, hogy ki tud melyik hozzászólással a legtöbb like-ot összegyűjteni, hanem a fórum színvonalának az emelése felől.

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#193 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

A digisport adj a Portsmouth ellenit,szóval átlehet írni főoldalon :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#194 Hozzászólás Szerző: undertow »

Sheenka írta:Tök klassz lenne ha nem tudna mindenki témát csinálni.
Klassz lenne, főleg ha nem nekem kéne megcsinálni :)
Egy ideje már tervben van a jogosultságkezelés újragondolása, de sajnos időm még nem volt rá. Talán majd augusztusban amikor beüt a németeknél a szabadságszezon.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#195 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Tök klassz lenne ha nem tudna mindenki témát csinálni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#196 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez részben az én saram is. Sajnálatos módon az utóbbi időben egyszerűen nincs időm írni, ezért ideiglenesen be is jelentettem visszavonulásom :) Még meccsnézésre sem nagyon futja, Torrest még nem is láttam nálunk játszani... :( rémes, de remélem lassanként helyre állnak a dolgok, s visszatérhetek a régi kerékvágásomba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#197 Hozzászólás Szerző: Gábor »

nem kéne legalább egy "boldog születésnapot cfc"-t kitolni a főoldalra?
Farewell Didier!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#198 Hozzászólás Szerző: undertow »

Azt fordítsd le amelyikhez kedved van és elég érdekesnek találod ;) Az egészben az a lényeg, hogy te is örömed leld a munkában.

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#199 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

undertow írta:Ha megfelelő az angoltudásod akkor hajrá, fordíts, küldd el első körben mondjuk wiseynak és ha tényleg igényes a fordítás akkor ki fog kerülni.

Az egyébként erős túlzás, hogy félóránként érdemi cikk van a chelseafc.com-on ;)

Én pl nagyon szeretném Giles Smith rovatát magyarul is látni, de nem egyszerű úgy magyarra fordítani hogy ne vesszen el a lényeg, ne torzuljon az író fantasztikus stílusa és megmaradjon a cikk színvonala. Pedig kb 20 éve barátkozom az angol nyelvvel.
Rendben. Azokat is fordítsam le amit a játékosok nyilatkoznak pl. a SkySportsnak?
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#200 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ha megfelelő az angoltudásod akkor hajrá, fordíts, küldd el első körben mondjuk wiseynak és ha tényleg igényes a fordítás akkor ki fog kerülni.

Az egyébként erős túlzás, hogy félóránként érdemi cikk van a chelseafc.com-on ;)

Én pl nagyon szeretném Giles Smith rovatát magyarul is látni, de nem egyszerű úgy magyarra fordítani hogy ne vesszen el a lényeg, ne torzuljon az író fantasztikus stílusa és megmaradjon a cikk színvonala. Pedig kb 20 éve barátkozom az angol nyelvvel.

Válasz küldése