Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#481 Hozzászólás Szerző: Dani »

Wisey,ha töröljük őket,tehát már nem felhasználók akkor elvileg a h.sz ük is eltűnik...vagy nem?!
NSO-n így van...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#482 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A két túrkevei jóbarát, Takee07 és Tyby fórum-tagságát felfüggesztettük!
Hozzászólásaik kitörlése beletelik még egy kis időbe, addig kérem hogy senki se reagáljon rájuk!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#483 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

takee07 írta:EZ A LEGJOBB CHELSEA SZURKOLÓ HONLAP MAGYARORSZÁGON!!!!!!! :lol: :lol: :D :D 8) 8) :wink: :wink: :!: :!:
Meg szinte az egyetlen, ami állandóan karban van tartva és nincs is elhanyagolva, mint sok más honlap, amelyeket csak kezdeti fellángolásból indított az illető...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#484 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dani írta:undertow: Engem rengeteg sport érdekel a focin kívű:
Elsőként a kézilabda,de azon felűl az NBA,Asztali tenisz,Darts,vizilabda,majdnem az összes labdajáték,F1,Dakar,Box,Tenisz,K1...stb... de nem értek hozzá annyira,hogy társalogni tudok,ezért inkább csöndben végignézem...
jó azért Kézilabdában eléggé tájékozott vagyok :)
de sztem folytassuk máshol,mert elhúzzuk a topicot :wink:
nem sportrol beszeltem :)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#485 Hozzászólás Szerző: Dani »

undertow: Engem rengeteg sport érdekel a focin kívű:
Elsőként a kézilabda,de azon felűl az NBA,Asztali tenisz,Darts,vizilabda,majdnem az összes labdajáték,F1,Dakar,Box,Tenisz,K1...stb... de nem értek hozzá annyira,hogy társalogni tudok,ezért inkább csöndben végignézem...
jó azért Kézilabdában eléggé tájékozott vagyok :)
de sztem folytassuk máshol,mert elhúzzuk a topicot :wink:

takee07

#486 Hozzászólás Szerző: takee07 »

EZ A LEGJOBB CHELSEA SZURKOLÓ HONLAP MAGYARORSZÁGON!!!!!!! :lol: :lol: :D :D 8) 8) :wink: :wink: :!: :!:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#487 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dani írta:
undertow írta:allaspontlyuk? :lol:
ezt most megprobaltam elkepzelni :lol: :lol: :lol:

en az indexet hasznalom meg, foleg azert mert egyeb, nem foci temaju topicokat is olvasok ott.
jólvanna :P
én a focin kívül nem értek úgy máshoz,hogy érdemben társalogjak,esetleg talána kézilabdához,de a más sportágakban a legjobbakon,és az alap dolgokon kívül nem nagyon értek hozzá,és nem olyan vagyok,hogy mindenbe beleszoljak,csak azért,hogy ott legyen a nevem... :lol: maradok a focinál :)
nem az a kerdes, hogy ertesz-e hozza, nem lehet mindenki zseni minden temaban(barmilyen meglepo meg en se 8)), a lenyeg az, hogy erdekel-e.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#488 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Dani írta:Deaktiváltam azt a kötekedő MU drukkert,bár sztem sokan nem tudjátok miről beszélek,mert olyan gyors voltam 8)
meg töröltem 2 felesleges topicot!
Én tom,hogy ki,az a két szavazás amit indított az egyszerűen szánalmas volt... :P :P :P

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#489 Hozzászólás Szerző: Dani »

Deaktiváltam azt a kötekedő MU drukkert,bár sztem sokan nem tudjátok miről beszélek,mert olyan gyors voltam 8)
meg töröltem 2 felesleges topicot!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#490 Hozzászólás Szerző: Dani »

undertow írta:allaspontlyuk? :lol:
ezt most megprobaltam elkepzelni :lol: :lol: :lol:

en az indexet hasznalom meg, foleg azert mert egyeb, nem foci temaju topicokat is olvasok ott.
jólvanna :P
én a focin kívül nem értek úgy máshoz,hogy érdemben társalogjak,esetleg talána kézilabdához,de a más sportágakban a legjobbakon,és az alap dolgokon kívül nem nagyon értek hozzá,és nem olyan vagyok,hogy mindenbe beleszoljak,csak azért,hogy ott legyen a nevem... :lol: maradok a focinál :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#491 Hozzászólás Szerző: undertow »

allaspontlyuk? :lol:
ezt most megprobaltam elkepzelni :lol: :lol: :lol:

en az indexet hasznalom meg, foleg azert mert egyeb, nem foci temaju topicokat is olvasok ott.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#492 Hozzászólás Szerző: Dani »

én is csak ezen a két fórumon vagyok fenn.
Amúgy oda azért is szeretek járni,mert több fajta csapat drukkerei járnak oda,és megtudhatom az ő álláspontjukat is,mit gondolnak,mikor mit érez a másik csapat drukkere+jót lehet poénkodni is.
Ha meg jön egy új,aki "nem veszi fel a ritmust",azt előbb figyelmeztetjük,majd bannoljuk...
itt ez eleve kiszűrve....ami nem is baj :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dani 2007. január 10., szerda 18:59-kor.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#493 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Dani írta:
mourinho írta:Szerintem az NSO foruma olvashatatlan. napi 100 hsz kb egy topikban. Es a fele ertelmetlen=olvashatatlan
Tökéletesen igazad van!
a Chelsea topicba is érkezik napi min. 100 h.sz,és aki nem 'naprakész' lemarad.
Persze sok ember van ott,aki offol,vagy szídja,de azt kimoderálom.
Viszonylag szervezetten meg van oldva a dolog,kordában tartjuk(a Brit topicról beszélek az Olasz,Spanyol topicoban ritkán járok,pont az álltalad említett h.sz mennyiség-áramlás miatt,mert akkor egész du. a gép előtt kellene ülnöm,amit nagyon nem fogok...)
amúgy ha megismered ott az embereket,rájössz,hogy vannak ott jó arcok,akik hozzáértenek,és akármennyire MU,Ars. vagy Real drukker reálisan látja a dolgokat,és értelmesen szól hozzá :)
jah csak mondjuk ez a 30-40% -a. Es van meg mellettek 60% -ek akik nem normalisan tarsalognak. meg nekem eleg ez a forum is, itt is eleg sokat lehet olvasgatni

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#494 Hozzászólás Szerző: Dani »

mourinho írta:Szerintem az NSO foruma olvashatatlan. napi 100 hsz kb egy topikban. Es a fele ertelmetlen=olvashatatlan
Tökéletesen igazad van!
a Chelsea topicba is érkezik napi min. 100 h.sz,és aki nem 'naprakész' lemarad.
Persze sok ember van ott,aki offol,vagy szídja,de azt kimoderálom.
Viszonylag szervezetten meg van oldva a dolog,kordában tartjuk(a Brit topicról beszélek az Olasz,Spanyol topicoban ritkán járok,pont az álltalad említett h.sz mennyiség-áramlás miatt,mert akkor egész du. a gép előtt kellene ülnöm,amit nagyon nem fogok...)
amúgy ha megismered ott az embereket,rájössz,hogy vannak ott jó arcok,akik hozzáértenek,és akármennyire MU,Ars. vagy Real drukker reálisan látja a dolgokat,és értelmesen szól hozzá :)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#495 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Szerintem az NSO foruma olvashatatlan. napi 100 hsz kb egy topikban. Es a fele ertelmetlen=olvashatatlan

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#496 Hozzászólás Szerző: Dani »

Szerintem is felesleges...az NSO-n feszültség oldásból csináljuk ezt,és ott sincs semmi díj,csak oldjuk a hangulatot,mert borzalmasan sok ember jár oda,és nehéz "kordában" tartani...
Itt más a szitu :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#497 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Dandeer írta:
Norbert írta:
Dandeer írta:Nem akarunk hónap hozzászólói díjat adni annak, aki megérdemli? Vagy valami hasonló dolog, esetleg szavazás nem lehetne? NSO-n nagyon jól meg van oldva. Ide is kéne ilyen! :)
Mik az értékelés szempontjai? Remélem nem a darabszám dönt... :?
Aki tartalmas, értelmes, helyesírási szempontból igényes hozzászólásokat ír.
szerintem felesleges.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#498 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Norbert írta:
Dandeer írta:Nem akarunk hónap hozzászólói díjat adni annak, aki megérdemli? Vagy valami hasonló dolog, esetleg szavazás nem lehetne? NSO-n nagyon jól meg van oldva. Ide is kéne ilyen! :)
Mik az értékelés szempontjai? Remélem nem a darabszám dönt... :?
Aki tartalmas, értelmes, helyesírási szempontból igényes hozzászólásokat ír.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#499 Hozzászólás Szerző: Wisey »

undertow írta:en csak a ket elrontott szavazast lattam, ezert meg imo nem kellett volna kidobni.
nem mintha hianyozna :)

de alapvetoen nem zavar, ha mas klubbok szurkoloi is megjelennek itt, amig ertelmesen es kulturaltan akarnak tarsalogni a focirol.
Én nem dobtam ki csak a szavazásait töröltem. Nem tudom Dani mit intézkedett ;)

Engem sem zavar más szurkoló, csak ne akarjon meggyőzni minket hogy a saját csapata a jobb.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#500 Hozzászólás Szerző: undertow »

en csak a ket elrontott szavazast lattam, ezert meg imo nem kellett volna kidobni.
nem mintha hianyozna :)

de alapvetoen nem zavar, ha mas klubbok szurkoloi is megjelennek itt, amig ertelmesen es kulturaltan akarnak tarsalogni a focirol.

Válasz küldése