Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#161 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Talmaszabi írta:
Petrolanos írta:Tippversennyel mi van? Hónapok óta nem volt egy aktuális eredmény se stb. Ha valaki itt kérdezte már, arra meg a kutya se válaszol. Így mi értelme van a tippeknek? Ennyi erővel tippelek magamban, le se írom, mert az értelme kb. ugyanannyi.
Hát igen...
Persze, értem én, hogy sok felhasználó ír tippeket, ezeket ki kell értékelni, a pontokat számolni kell, stb. és ez sok idő, de ha nincs ideje Zirko-nak, akkor jelezte itt a fórumon más (asszem GERAWBA), hogy megcsinálná. Ha meg nincs rá igény, akkor szerintem függesszük fel.
Jaja. Írtam Zirkonak múlt héten (asszem hétfőn), de azóta fent sem volt a fórumon (így nyilván még nem is válaszolt.)
Nem olyan sok idő (nem neked kell számolni, excel ezért van :D ), meg is csináltam, amikor meg van pár percem akkor beviszem egy-egy meccs tippjeit (a Man.City 0-1-ig már kész), de addig tuti nem rakom ki, amíg Zirko nem írt vissza, mert nem akarom így a háta mögött... :D

Szóval sztem csak tippeljetek, reméljük Zirko meg hamarosan felnéz...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#162 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Petrolanos írta:Tippversennyel mi van? Hónapok óta nem volt egy aktuális eredmény se stb. Ha valaki itt kérdezte már, arra meg a kutya se válaszol. Így mi értelme van a tippeknek? Ennyi erővel tippelek magamban, le se írom, mert az értelme kb. ugyanannyi.
Hát igen...
Persze, értem én, hogy sok felhasználó ír tippeket, ezeket ki kell értékelni, a pontokat számolni kell, stb. és ez sok idő, de ha nincs ideje Zirko-nak, akkor jelezte itt a fórumon más (asszem GERAWBA), hogy megcsinálná. Ha meg nincs rá igény, akkor szerintem függesszük fel.
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#163 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Petrolanos írta:Tippversennyel mi van? Hónapok óta nem volt egy aktuális eredmény se stb. Ha valaki itt kérdezte már, arra meg a kutya se válaszol. Így mi értelme van a tippeknek? Ennyi erővel tippelek magamban, le se írom, mert az értelme kb. ugyanannyi.
Jogos! Idén még egyszer sem volt eredmény.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#164 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Tippversennyel mi van? Hónapok óta nem volt egy aktuális eredmény se stb. Ha valaki itt kérdezte már, arra meg a kutya se válaszol. Így mi értelme van a tippeknek? Ennyi erővel tippelek magamban, le se írom, mert az értelme kb. ugyanannyi.
2012. 05. 19.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#165 Hozzászólás Szerző: Norbert »

tiszi írta:Szerintem a legjobb megoldás az lenne hogy a sok értelmetlen felhasználót egy olyan részlegbe zárni ahol csak egy téma van annak a neve az hogy mindenes :) Úgy képzelem el ezt hogy amikor valaki klubtag lesz akkor annak elérhetővé válik a szurkolói klubos témák csak a sok színvonaltalan felhasználónak meg csak ez az egy téma jelenne meg és ott tudnának a többi értelmes felhasználóval beszélgetni és végre minket nem zavarna mert más nem látná az a témát csak a korozsp meg a hasonló emberkék. Végre nem kéne őket moderálni meg semmi hanem csak letiltani nekik a témákat és azt a külön témát megnyitni nekik.
Teaszoba vagy stílszerűen: Hyde Park - Speaker's Corner :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#166 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

ne haragudjatok meg, de ez kulon tema nyitogatas, meg kette vagni a forumot, mint Berlint, szerintem egy nagy hujeseg
ezt nem azert mondom, mert en nem vagyok klubtag es felek, h kimaradnek valamibol, de szerintem teljesen tonkre tenne a forumot, ilyen emberek ugyis lesznek meg, korozsp-on kivul is, meg a klubtagok kozott is, ez nem er annyit h ketteszagadjon a forum ... szvsz
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ötletek, javaslatok a honlappal kapcsolatban

#167 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Én nyitnék krozspnak 1 külön fórumot, ahol a nickjeivel írogatna magának ;) csak vicc,azért írom, hogy nevessünk 1 kicsit a birmingham és a sunderland elleni meccsek után :D :?

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#168 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Szerintem a legjobb megoldás az lenne hogy a sok értelmetlen felhasználót egy olyan részlegbe zárni ahol csak egy téma van annak a neve az hogy mindenes :) Úgy képzelem el ezt hogy amikor valaki klubtag lesz akkor annak elérhetővé válik a szurkolói klubos témák csak a sok színvonaltalan felhasználónak meg csak ez az egy téma jelenne meg és ott tudnának a többi értelmes felhasználóval beszélgetni és végre minket nem zavarna mert más nem látná az a témát csak a korozsp meg a hasonló emberkék. Végre nem kéne őket moderálni meg semmi hanem csak letiltani nekik a témákat és azt a külön témát megnyitni nekik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#169 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Etelkozi írta:Nos, valóban meglehetősen érdekes, hogy annak idején Tore volt a "fő ellenség" az időnként meglehetősen sajátságos véleménye miatt, és Ő volt összetűzésben a fél fórummal, most pedig korozsp szerű utódjai vannak, akik azért a nyomába sem érhetnek, semmilyen tekintetben.

Sokat változott a fórum, nagyon sokat...
Tore-nek legalabb olyan velemenye volt, amit erdemes megvitatni...
Amugy en sajnalom hogy manapsag kevesebbet ir, nagyon fain hirekkel szolgalt rendszeresen az utanpotlasrol :)
Mielott az o postjai a horizontom ele nem kerultek, le se szrtam az utanpotlast. Csak azt ismertem, aki egyszer minimum a nagycsapat meccskeretebe kerult:)

A VIP tenyleg nem hulyeseg a dinamikus ip miatt ugyebar. Igy egyszeruen felfuggeszthetok lennenek a renitens figurak.

Szerintem kene egy altalanos IQ teszt regisztraciokor, es mondjuk a 100 alattiak nickje melle egy birkafejet tenni, akiket kollektiv egy pipaval barmelyik forumozo letilthat :P
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#170 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:Ja, Etelközi, veled is csak kevesebben vagyunk... meg a régiek közül alig maradtunk. Aki van, az sem írogat már a fórumra....
Hát igen, az idősebb fórumozók, a szurkolói klub alapítótagok nagyon eltűntek a fórumról, ezt én is sajnálom.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#171 Hozzászólás Szerző: gerawba »

KJoci1992 írta:Viszont vannak újak, korozsp és rafanadal törzs fórumosok akik mindig leírják a való igazságot :D :lol:
Azért rafanadalt ne hasonlítgassuk már korozsp-höz :D

korozsp simán buta, és valami furcsa zavarban szenved (Chelsea drukker - elvileg -, de minden csapatot dicsér, kivéve a CFC-t...), rafanadal azért nem csinál ilyeneket...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#172 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

ZenZo írta:
undertow írta:
Etelkozi írta:Sokat változott a fórum, nagyon sokat...

:D
a fórum szinte semmit sem változott, csak a látogatók...
Ja, Etelközi, veled is csak kevesebben vagyunk... meg a régiek közül alig maradtunk. Aki van, az sem írogat már a fórumra....
Viszont vannak újak, korozsp és rafanadal törzs fórumosok akik mindig leírják a való igazságot :D :lol:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#173 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
Etelkozi írta:Sokat változott a fórum, nagyon sokat...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
a fórum szinte semmit sem változott, csak a látogatók...
Ja, Etelközi, veled is csak kevesebben vagyunk... meg a régiek közül alig maradtunk. Aki van, az sem írogat már a fórumra....
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#174 Hozzászólás Szerző: paco83 »

dunyha írta:...ennél még az Anelka üldözés is jobb volt...
Ez talán felkérés lenne.... :?:
:P :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#175 Hozzászólás Szerző: undertow »

Etelkozi írta:Sokat változott a fórum, nagyon sokat...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
a fórum szinte semmit sem változott, csak a látogatók...

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#176 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Etelkozi írta:Sokat változott a fórum, nagyon sokat...
Az a baj, hogy nem pozitív irányba...
2012. 05. 19.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#177 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nos, valóban meglehetősen érdekes, hogy annak idején Tore volt a "fő ellenség" az időnként meglehetősen sajátságos véleménye miatt, és Ő volt összetűzésben a fél fórummal, most pedig korozsp szerű utódjai vannak, akik azért a nyomába sem érhetnek, semmilyen tekintetben.

Sokat változott a fórum, nagyon sokat...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#178 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Wisey írta:Na és pl. mi van akkor ha egy szurkolói klubtag viselkedne hülyén?
Rendben van, akkor nekem is nő a lista...
Ha klubtag akkor én ugy gondoltam, nem jár egyből kirugás de mondjuk figyelmeztetés aztán letiltás...
A bajom igazán abból van, hogy hiába teszek be mondjuk "művész urat" haragosnak, ha beágyazzák és felveszik a kesztyűt és még vissza is írnak neki...
És akkor kb 2 jo hozzászólás után jön egy oldalas baromság...ár elnézést...annyiszor irtam már ki, hogy hagyják irogatni őket...ne foglalkozzanak vele, de mindig van 3-4 ember és akkor jön művész úr, aki akkora focimen, hogy Jose elbújhatna mellette, és rá visszapakol még több hülyeséget....és indul a lavina...ennél még az Anelka üldözés is jobb volt...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#179 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem rossz ötlet egyáltalán a "VIP" fórum, de nehezen megoldható. 20-30-an jól eltársalognánk, de az új emberek felvétele nehézkes lenne. Elesnénk egy csomó értelmes fórumozótól, csak mert 3-4 ember elől elrejtőzik az egész fórum.
Na és pl. mi van akkor ha egy szurkolói klubtag viselkedne hülyén? :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

#180 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt a VIP dolgot én is mondtam már, de beláttam, hogy Wisey-nak igaza van. Jobb ötletem pedig nincs, jobb híján szépen nő a haragos listám... :D

Válasz küldése