CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#1 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Cech- 7 hibátlan, talán akkora bravúrt nem mutatott be
Ivanovics- 9 tökéletes játék, mindent eldöntő gól
Terry- 8 gól, kapitányi feladatait nagyszerűen ellátta, de emlékszem néhány hibájára védekezésben
Luiz- 7 magabiztos teljesítmény
A. Cole- 6 csak mert sok vizet nem zavart, nem ott támadtak leginkább az olaszok
Essien- 6 talán a leggyengébb szerintem
Ramires- 8 mint mindig hihetetlen mennyi erő van benne
Lampard- 8 kellenek az ilyen legendák
Mata- 6 magához képest gyengébb meccs, de nem lógott ki a sorból annyira
Drogba- 9 MOTM legjobb meccse a szezonban, gól, gyönyörű gólpassz
Sturridge- 6 ő volt a másik aki elég gyengén teljesített, a cseréje ésszerű

Torres- 7 majdnem ő
Malouda- 6
Bosingwa- 6

A LEGENDÁK VELÜNK ÉLNEK
One ball to rule them all!

Bytek
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2011. december 1., csütörtök 23:31
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#2 Hozzászólás Szerző: Bytek »

Cech - 8
Ivanovic - 9
Luiz - 8
Terry - 9
Cole - 7
Ramires - 8
Essien - 6
Lampard - 8
Mata - 6
Sturridge - 6
Drogba - 9 - MOTM

Torres - 6
Bosingwa - x
Malouda - 6
KTBFFH!
Super Frank, super Franky Lampard!!

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#3 Hozzászólás Szerző: Jaki »

grimrieper írta:
Jaki írta:
berkoalbert írta:Cech:8 Nagyon jól védett! A gólról nem sokat tehetett :(
Ivanovic:8 Higgadt játék + Gól !
Terry:9 Parádés fejes + Gól!
Luiz:7 Mintha ebből a fiúból 2 db lenne egy bolond cséplő gép és egy higgadt oroszlán :D
A.Cole:6 Nem sokat tett hozzá sokat támadtak az oldalán
Essien:7 Ne feledjük sérülésből tért vissza még mindig nem 100% de összeségében ő is odatette magát
Lampard:8 Jó volt szűrt középpályán és már csak azért is megéri pályán tartani hogy egy esetleges büntetőt szemrebbenés nélkül bevágjon
Mata: 6 Ma színtelen volt nem volt benne kreativitás sajnos :(
Sturridge:6 Voltak neki már jobb meccse is
Ramires:7 gól passz + remek lobbanékony játék
Drogba:10 Ilyen jól talán még nem is játszott remélem nem kell ecsetelnem :D MOTOM
Torres:6 Gyenge játék+üres kapu.......................................
Maluda:6 Ő is pályán volt?
Bossingva:7 Higgadt maradt
Torres gyenge játék? CSAK AZ OSZTÁLYOZZON AKI LÁTTA A MECCSET. :lol:
nyugi o nem latta az biztos. az eges merkozes fordulo pontja volt amikor beallt golt lo vagy sem csak a neve miatt azonnal 2 olasz vissza allt vedekezni de ezt ok nem latjak a drogba szemuvegen keresztul

Ezt nem tudtam volna jobban kifejezni... :D

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#4 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:8, a gólról nem tehetett, a Napoli helyzeteinél mindig helyben volt és hatalmasakat mentett
Ivan:9, szép gól a hosszabbításban, jó védőmunka és rendre megfordult az ellenfél térfelén is, IMÁDOM :D
Luiz:8, egy-két eladott labda, de rossz szavam nem lehet rá több, hiszen rendre jól akasztotta meg a Napoli attakjait és elől is megfordult
Terry:10, fejes gól, kiváló védekezés, a szívét-lelkét kidolgozta a csapatért, a modern futball tökéletes védőjének mintáját testesítette meg mai teljesítménye alapján MOTM
Cole:7, kezdi megtalálni a régi önmagát, az elején kissé aggódtam miatta a végére meg ismét jól játszott
Essien:8, szűrt, hajtott, "harapott" ez már-már a régi Bölény
Lampard:9, értékesített bűntető, szögletből Terry-nek gólpasszt adott és hajtott mint egy vadállat, kimondom: LAMPS IS BACK!!
Ramires:8, mint egy Duracell nyúl,annyira fáradhatatlan volt ma, jól tartotta meg a labdát és adott egy szép gólpasszt is
Mata:7, nekem tetszett a játéka, hiányzott hogy gólt rúgjon ő is, de istenem lesz ez még jobb is tőle :)
Drogba:9, fejes gól, gólpassz, baromi szép játék, tarolta a védőket a végén mint egy kib*szott buldózer!! :D
Studge:6, gyengébb volt a szokásos önmagánál, de jobb lesz ő is

Bosingwa:7, no panasz rá
Malouda:8, Matát váltotta és istenemre esküszöm rég láttam már Chelsea mezben így játszani :)
Torres:7, majd meghalt a pályán, nagyon akart, talán még így nem akart még Chelsea mezben, kár azért a kihagyott helyzetért, legközelebb is ha így játszik mint ma, akkor gólt fog rúgni...

Di Matteo: 10, big-big ten, jól motiválja a játékosokat, Terryvel ahogy dumálták a taktikát és a végén ahogy odament a többiekhez örülni, meglátszik hogy ő kellett nekünk!! Csak az a kérdés, hogy miért nem hamarabb rúgták ki Boast?
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#5 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én alapból nem vagyok megelégedve Torres chelsea-is mukásságával,de azt az üreskapus malőrt leszámitva tegnap Fernanndo nagyon sokat tett a győzelemért és fontos tagja volt a csapatnak !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#6 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Jaki írta:
berkoalbert írta:Cech:8 Nagyon jól védett! A gólról nem sokat tehetett :(
Ivanovic:8 Higgadt játék + Gól !
Terry:9 Parádés fejes + Gól!
Luiz:7 Mintha ebből a fiúból 2 db lenne egy bolond cséplő gép és egy higgadt oroszlán :D
A.Cole:6 Nem sokat tett hozzá sokat támadtak az oldalán
Essien:7 Ne feledjük sérülésből tért vissza még mindig nem 100% de összeségében ő is odatette magát
Lampard:8 Jó volt szűrt középpályán és már csak azért is megéri pályán tartani hogy egy esetleges büntetőt szemrebbenés nélkül bevágjon
Mata: 6 Ma színtelen volt nem volt benne kreativitás sajnos :(
Sturridge:6 Voltak neki már jobb meccse is
Ramires:7 gól passz + remek lobbanékony játék
Drogba:10 Ilyen jól talán még nem is játszott remélem nem kell ecsetelnem :D MOTOM
Torres:6 Gyenge játék+üres kapu.......................................
Maluda:6 Ő is pályán volt?
Bossingva:7 Higgadt maradt
Torres gyenge játék? CSAK AZ OSZTÁLYOZZON AKI LÁTTA A MECCSET. :lol:
nyugi o nem latta az biztos. az eges merkozes fordulo pontja volt amikor beallt golt lo vagy sem csak a neve miatt azonnal 2 olasz vissza allt vedekezni de ezt ok nem latjak a drogba szemuvegen keresztul

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#7 Hozzászólás Szerző: Jaki »

berkoalbert írta:Cech:8 Nagyon jól védett! A gólról nem sokat tehetett :(
Ivanovic:8 Higgadt játék + Gól !
Terry:9 Parádés fejes + Gól!
Luiz:7 Mintha ebből a fiúból 2 db lenne egy bolond cséplő gép és egy higgadt oroszlán :D
A.Cole:6 Nem sokat tett hozzá sokat támadtak az oldalán
Essien:7 Ne feledjük sérülésből tért vissza még mindig nem 100% de összeségében ő is odatette magát
Lampard:8 Jó volt szűrt középpályán és már csak azért is megéri pályán tartani hogy egy esetleges büntetőt szemrebbenés nélkül bevágjon
Mata: 6 Ma színtelen volt nem volt benne kreativitás sajnos :(
Sturridge:6 Voltak neki már jobb meccse is
Ramires:7 gól passz + remek lobbanékony játék
Drogba:10 Ilyen jól talán még nem is játszott remélem nem kell ecsetelnem :D MOTOM
Torres:6 Gyenge játék+üres kapu.......................................
Maluda:6 Ő is pályán volt?
Bossingva:7 Higgadt maradt
Torres gyenge játék? CSAK AZ OSZTÁLYOZZON AKI LÁTTA A MECCSET. :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#8 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cech:8
Ivanovics:10-hiba,nélkül védekezett+gól
Luiz:7
Terry:9-zseniális,igazi kapitány
AC:6-volt pár hibája
Essien:7-végig jól szűrt
Lampard:8-végre a régi formáját mutatja
Ramires:9-hihetetlen hogy fejlődik lépcsőröl lépcsőre
Sturridge:5
Mata:5-magáhozképest ez ...pff
Drogba:9-rég láttam ilyen jól játszani csak nem tudom miért nem tud minden meccsen így játszani

Torres:7-csak lenne már meg a gól
Malouda:6
Bosingwa:6

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#9 Hozzászólás Szerző: gerawba »

grimrieper írta:
Николаевич írta:
grimrieper írta:ugyesek vagytok egyszer talalnatok meg a modjat annak hogy nem a Torres-t fikazzatok. a mecs forgdulo pontja az volt amikor bejott jatszani azonnal 2 olasz vissza maradt az ures kapu pedig egy fel helyzet amit 50/50 de legalabb megprobalta es ott volt.

masra nem is szamitottam mint hogy vegre eloszor a szezonban a drogba jol jatszik itt mindenki azonnal fel kapja a didi szemuveget azonnal motm 20 osztalyzatok. mig itt majdnem minden ujsag szakember az Ivanovic jatekat dicserio elso sorban neki itelik az MOTM-t de hat ok nem ertenek hozza . de persze nalatok egy vedo annak semmi eselye

Úgy mondod mintha Ivanovic 5-6-os osztályzatokat kapott volna :D

Viszont ha most Drogba fantasztikusan játszott, akkor miért ne lehetne dícsérni? Erőn felül teljesített, továbbjutáshoz segítette a csapatot.
teljesen igazad van de hol volt egesz evben?
Hol volt a csapat egész évben?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#10 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

grimrieper írta: teljesen igazad van de hol volt egesz evben?

Én nem az egész szezonról beszéltem. Abban egyetértek, hogy a legtöbb meccsen elég gyengén játszik. Talán idén a tegnapin kívül a Valencia ellen nyújtott igazán jó teljesítményt. A Napoli elleni produkcióért viszont megérdemli a dícséretet, Iva nemkülönben.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#11 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Cech-8
Iva-9
Luiz-8
Terry-9 MOTM
Cole-7
Essien-7
Lampard-9
Mata-7
Ramires-9
Drogba-9
Sturridge-7

Nem tudok hozzászólni a játékosok teljesítményéhez, mert mindenki nagyon jól, és nagyon lelkesen játszott. Ez az igazi Chelsea, amely szívvel, lélekkel tud játszani. És külön respect, amiért megmentettük a világ legerősebb bajnokságának a becsületét.
Why always me?

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#12 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Cech - 9 pazar védések
Ivanovic - 9 tovàbbjutàst érö gol +végig jo teljesitmény
Luiz - 8 igazàbol szokàsos teljesitmény ;)
Terry - 9 Captain ! Leader ! Legend!
Cole - 6 volt jobb teljesitménye is màr, de azért sok panaszt nem adott
Essien - 6 még mindig nem az igazi, de remélhetöleg nem sokàra :P
Lampard - 8 igy kell elvégezni egy 11est
Ramires - 8 csak igy tovàbb :D
Mata - 6 hàt nem volt az igazi, majd legközelebb
Sturridge - 6 uaz mint Matanàl
Drogba - 10 MOTM Megmutatta, hogy még mindig tud küzdeni, remek jàték, kàr a végén a helyzetéért :)

Torres - 6 hihetetlen, hogy nem tud golt rugni :/
Malouda - 7 töle tényleg àtlagon felüli teljesitmény volt :D
Bosingwa - 6 nem volt hibàja most :D

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#13 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Николаевич írta:
grimrieper írta:ugyesek vagytok egyszer talalnatok meg a modjat annak hogy nem a Torres-t fikazzatok. a mecs forgdulo pontja az volt amikor bejott jatszani azonnal 2 olasz vissza maradt az ures kapu pedig egy fel helyzet amit 50/50 de legalabb megprobalta es ott volt.

masra nem is szamitottam mint hogy vegre eloszor a szezonban a drogba jol jatszik itt mindenki azonnal fel kapja a didi szemuveget azonnal motm 20 osztalyzatok. mig itt majdnem minden ujsag szakember az Ivanovic jatekat dicserio elso sorban neki itelik az MOTM-t de hat ok nem ertenek hozza . de persze nalatok egy vedo annak semmi eselye

Úgy mondod mintha Ivanovic 5-6-os osztályzatokat kapott volna :D

Viszont ha most Drogba fantasztikusan játszott, akkor miért ne lehetne dícsérni? Erőn felül teljesített, továbbjutáshoz segítette a csapatot.
teljesen igazad van de hol volt egesz evben?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#14 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

grimrieper írta:ugyesek vagytok egyszer talalnatok meg a modjat annak hogy nem a Torres-t fikazzatok. a mecs forgdulo pontja az volt amikor bejott jatszani azonnal 2 olasz vissza maradt az ures kapu pedig egy fel helyzet amit 50/50 de legalabb megprobalta es ott volt.

masra nem is szamitottam mint hogy vegre eloszor a szezonban a drogba jol jatszik itt mindenki azonnal fel kapja a didi szemuveget azonnal motm 20 osztalyzatok. mig itt majdnem minden ujsag szakember az Ivanovic jatekat dicserio elso sorban neki itelik az MOTM-t de hat ok nem ertenek hozza . de persze nalatok egy vedo annak semmi eselye

Úgy mondod mintha Ivanovic 5-6-os osztályzatokat kapott volna :D

Viszont ha most Drogba fantasztikusan játszott, akkor miért ne lehetne dícsérni? Erőn felül teljesített, továbbjutáshoz segítette a csapatot.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#15 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ugyesek vagytok egyszer talalnatok meg a modjat annak hogy nem a Torres-t fikazzatok. a mecs forgdulo pontja az volt amikor bejott jatszani azonnal 2 olasz vissza maradt az ures kapu pedig egy fel helyzet amit 50/50 de legalabb megprobalta es ott volt.

masra nem is szamitottam mint hogy vegre eloszor a szezonban a drogba jol jatszik itt mindenki azonnal fel kapja a didi szemuveget azonnal motm 20 osztalyzatok. mig itt majdnem minden ujsag szakember az Ivanovic jatekat dicserio elso sorban neki itelik az MOTM-t de hat ok nem ertenek hozza . de persze nalatok egy vedo annak semmi eselye

berkoalbert
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. november 28., hétfő 22:31
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#16 Hozzászólás Szerző: berkoalbert »

Cech:8 Nagyon jól védett! A gólról nem sokat tehetett :(
Ivanovic:8 Higgadt játék + Gól !
Terry:9 Parádés fejes + Gól!
Luiz:7 Mintha ebből a fiúból 2 db lenne egy bolond cséplő gép és egy higgadt oroszlán :D
A.Cole:6 Nem sokat tett hozzá sokat támadtak az oldalán
Essien:7 Ne feledjük sérülésből tért vissza még mindig nem 100% de összeségében ő is odatette magát
Lampard:8 Jó volt szűrt középpályán és már csak azért is megéri pályán tartani hogy egy esetleges büntetőt szemrebbenés nélkül bevágjon
Mata: 6 Ma színtelen volt nem volt benne kreativitás sajnos :(
Sturridge:6 Voltak neki már jobb meccse is
Ramires:7 gól passz + remek lobbanékony játék
Drogba:10 Ilyen jól talán még nem is játszott remélem nem kell ecsetelnem :D MOTOM
Torres:6 Gyenge játék+üres kapu.......................................
Maluda:6 Ő is pályán volt?
Bossingva:7 Higgadt maradt

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#17 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cech-8
Iva-9 isteni iva!
Luiz-8
Terry-9 MOTM
Cole-7
Ramires-7
Essien-7
Lampard-8
Mata-7
Sturridge-6
Drogba-9 king!!

Torres-7
Bosingwa-7
Malouda-7 a végén ha didi jól eltalálja a passzát...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#18 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Legszívesebben mindenkinek 10-est adnék ez a meccs után 8)
Cech-8 fontos védései voltak amik nélkül nem érhettük volna el ezt a szenzációs eredményt
Iva-8 szenzációs, számomra világ egyik legjobb szélső védője és ezt bizonyítja is
Luiz-8 Szintén kíváló teljesítmény bár párszor azért fölöslegesen elvesztette a labdát elől
Terry-10 MOTM Hát itt nem tudok mást adni egyszerűen nem találok szavakat Terryre, ahogy bevetődött lövésekbe és a fejese SZENZÁCIÓS!!! LEGENDARY!!!
Cole-7 Volt egy komoly hibája amikor elcsúszott de azonkívül szolid teljesítmény
Ramires-7 szintén szolid teljesítmény
Essien-7 ő is kivette részét győzelemből
Lampard-8 Elején voltak komoly gondjai napoli fiataljaival de azt belejött meccsbe és higgadtan értékesített egy tizit plusz gólpassz ezért szeretjük Lampset!!!
Mata-7 Nem volt legjobb meccse átadta a teret a legendáknak de lesz még elég meccse ahol kiemelkedhet
Sturridge-6 Hát ez felejthető teljesítmény volt ennél csak jobb lehet
Drogba-10 MOTM Terryhez hasonlóan nincsenek szavaim erre minden egyes pillanatban a régi drogbát láttam, ahogy megelőzte védőt és befejelte, ahogy megtartott szinte minden labdát, amit nem abból szabadot hozott ki, egy rossz szó nem lehet rá és 34 évesen még 120. percben is hajtott RESPECT!!!

Torres-7 Látva Drogba teljesítményét elmúlt meccseken nagyon nehéz dolga lesz itt kezdeni, de tegnap ő is jó volt
Bosingwa-7
Malouda-8

DI MATTEO-10 MOTM

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#19 Hozzászólás Szerző: Jaki »

Cech 7 - A kapusoknak elengedhetetlen dolog a magabiztosság. Ezt soha nem hiányoltam tőle, most aztán pláne nem...
Ivanovic 9 - Hihetetlen, hogy mennyit küzd a csapatér, szivét lelkét kiteszi, védekezésben tökéltes és mennyit feljár tómadni, és a győztes bombagól.. szerintem élete egyik legnagyobb meccse volt MOTM
Terry 9 - Hát.. Nem találok szavakat. CAPITAIN FOREVER. A szivéet tette ki ős is ma a csapatért. Plusz megint mekkora fejes gól.
Luiz 8 - Nekem nagy kedencem, nagyon jól játszot, sok olyan szituáció volt, mikor berezeltem a sok Napoli támadástól, de sokszor ő mentett a remek kifutásaival és higgadt volt végig.
Cole 6 - Nekem talán ma ő tűnt a legszűrkébbnek, Sturridge-al együtt. Lesz ez még jobb is.
Ramires 9 - Egyszerüen hihetetlen. Ő nem ismeri az elfáradás szót. Egész meccsen hajtott, megsem állt. Gólpassz és mit csinált a negyedik gól előtt :shock: .
Essien 7 - Jól szürt, bár voltak hibák, de ezt egyértelmüen el lehet nézni neki, mert voltak jó megmozdulásai.
Lampard 8 - A régi Lamps. Nagyon vártam már az igazi SUPER FRANKIE-t.
Sturridge 6 - Ugyanaz, mint Cole-nál, lesz ez még jobb is szerintem.
Mata 6 - Neki nem volt ez olyan nagy meccs, de megpróbált mindent megtenni a csapatért.
Drogba 9 - Hihetetlen ez a hajtás, a gól pazar volt, cselek, minden müködött. Eddig rosz szemmel néztem rá, mert majdnem minden meccsen bekotort valahogy egy gólt, s azon kivül semmi. Ezért nem játszhatott Torres. De ez.. amit tegnap csinált, ez hihetetlen volt. Azt kivánom, hogy játszanak együtt Torres-el, mert hüjeség, hogy nem értik meg egymást.

Torres - 8 Kedvenc játékosom 7 éves korom óta. Most 13 vagyok. De a Chelsea-ben játszott meccsein még soha nem láttam, hogy ennyire akart volna. Drogaval hihtetlen párost alkotnak. A kihagyott helyzetről pedig annyit, hogy szerintem még sokan kihagyták volna.
Malouda 7 - Amikor megláttam, hogy melegit, tudtam, hogy nem fog elszurni semmit. Mert nem láttam rajta idegességet.
Bosingwa 7 - Mikor őt megláttam, elkezdtem imádkozni. De aztán amikor azt láttam, hogy Terry jön le, megudtam, hogy hiába imádkoztam. Szerencsére nem csinált marhaságot :D .

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: CHELSEA-Napoli Bajnokok Ligája

#20 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Cech-9
Iva-9 Győztes gól.
Luiz-8
Terry-10 MOTM
Cole-6,5 (de mivel nem lehet, ezért 7)
Ramires-7
Essien-7
Lampard-8
Mata-7, de levették a pályáról
Sturridge-7
Drogba-10 MOTM

Torres-8
Bosingwa-7
Malouda-8

DI MATTEO-10
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Válasz küldése