Chelsea - Birmingham (FA Cup)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#1 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Cech - 0
Ivanovic - 7
Luiz - 7
Cahill - 6
Bertrand - 6
Mikel - 6
Meireles - 6
Ramires - 6
Mata - 6
Torres - 5
Sturridge - 7

Drogba - 6
Kalou - 6
2012. 05. 19.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#2 Hozzászólás Szerző: béla »

cofe86 írta:
AVB - Nem tud cserelni !!!
Nincs kit becserélni,csak ilyen Malouda,Kalou,Drogba van...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#3 Hozzászólás Szerző: marknagy »

cofe86 írta:Erdekesseg h mikor bemutattak a jatekosokat a meccs elott 3 jatekost huhogtak ki Malouda-Kalou-Bosingwa
Látszik hogy nem csak itt Magyarországon, de Angliában is hasonlót látnak. Vajon AVB miért nem látja?

Cech - 0
Ivanovic - 7
Cahill - 6
David Luiz - 7 - MOTM
Bertrand - 6
Ramires - 6
Mikel - 5
Meireles - 6
Sturridge - 6
Torres - 6
Mata - 6

Cserék:
Drogba - 5
Kalou - 4
Lampard - x
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#4 Hozzászólás Szerző: misakd »

Spring írta:Na ne már, hogy Drogba jobb volt Torres-nél :D Volt egy stat, hogy 6-szor ért a labdába Drogba, és ebben az idióta cselei is benne vannak. Hiddink meg az Anzsiba igazolt, de mindegy :lol:

Nyáron a legfontosabb egy normális középcsatár megszerzése, Torres meg Drogba pedig húzzon a faszba, nem érdekelnek Torres gólpasszai, ha másfél év nem volt elég neki, akkor mindegy, a komplett Barca se bírná gólképessé tenni.

De most biztos vagyok benne, hogy ilyen mentalitással (mármint a 2. félidőbelivel) a Napoli-t oda vissza fogjuk verni.
Sturridge-ot kéne középen játszatni

Avatar
cofe86
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 9:45
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Albertirsa

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#5 Hozzászólás Szerző: cofe86 »

Hali Mindenkinek ! Ma a Bridgen elobe neztem vegig a meccset eletemben elosszor u h lehet h kicsit elfogult lexek ! De igy elobe sokkal masabb mint TV-n v egy streamen keresztul nezni !!! De aki mar jart itt az gondolom ugyan igy gondolja !!!

Cech - 0 Nem volt szinte semmi dolga ! Egyebkent a meccs nagyreszeben kb a kaputol 15-20 meterre setalgatott
Ivanovics - 7 MOTM A csapat legjobbja volt ! Rengeteg megelozo szereles nem ment at rajta senki a tamadasokba is reszt vett O adta a golpaszt !
Cahill - 6 Nagyon magabiztos jol banik a labdaval szerintem melto utodja lehet Terrynek !
Luiz - 7 Azert nem o a csapat legjobbja mert Iva beelozte egy golpasszal ! De egyebkent eloben hihetetlenul magabiztosnak tunik szerintem par even belul a vilag egyik legjobbja lehet ha mar most nem az !!! Vedo letere mindent tud a labdaval !!! Jelenleg O az egyik legnagyobb kedvenc is a csapatban mikor bemondtak a kezdo 11-t csak az O nevet mondtak be a szurkolok !!!
Bertrand - 6 Szerintem ha kapna rendesen jateklehetoseget siman kiszoritana Cole-t !!! Azt a szintet mar ma siman hozta mint Ashley!!
Mikel - 4 Lassu korulmenyes csak a rovid tuti passzok de azok se mindig pontosak ! Tamadasba semmi tudom h nem az o dolga de Romeu oda is beszokott segiteni ! Egyszeruen nem tunik magabiztosnak latszik rajta h minel elobb szabadulni akar a labdatol !
Meireles - 4 Nem sok vizet zavart ma se ! Egy veszelyes lovese volt amire emlekszem azt annyi ! Mellettem a csavo egesz meccsen azt ugatta h huzzon vissza Liverpoolba :D !!!
Ramires - 5 Szinte hihetetlen h milyen kemeny gyerek pedig eloben se vmi vastag :D! Nincs olyan parbaj amibe ne menne bele es hihetetlen gyors ! Pont elottunk volt egy szerelese test a test ellen letekerte a csavot kapott is tapsot rendesen :D !
Mata - 5 Ma nem volt a legjobb a 11-s miatt csak 5s !!! De egyebkent rengeteget dolgozik tenyleg szinte a palya osszes pontjan feltunt es latszik rajta h technikailag tokeletes ! De egymaga mar O se tud mindig csodat tenni !
Sturridge - 6 Volt egy ket jo megindulasa + a golja ! Az elso felido vegefele kiment baloldalra szinte labdaba se ert ! A 2. felido elejen egy darabig mintha Drogba mogott jatszott volna de hat ott se zavart sok vizet !
Torres - 5 Szerencsetlent mar tenyleg sajnalom ! Kozepen nem kapott egy labdat se folyamatosan bal szelen jatszott de latszik rajta h ott nem az igazi ! 2x iveltek fel neki a labdat 1x lefejelte Sturridge-nak amibol lett egy nagy loves a masik helyzetet is visszafejelte de ha jol emlekszem abbol nem lett nagy helyzet !

Cserek:

Drogba - 5 Igazabol nem sok ertelme volt Ot behozni ugyan ugy nem kapott labdat mint Torres ! Szerintem jo ha volt ket hasznos megmozdulasa a meccsen ! De rajta nem latszik az h hajtana ! 2x allitottak meg ugy lesen h a tamadasunk utan kivagott labdat visszarugtuk es o meg csak kifele battyogott az ellenfel terfelenek a kozepen mikor mar mindenki visszafutott !
Kalou - 4 Nem emlekszem hasznos dologra tole !De faxa az uj cipoje ! Erdekesseg h mikor bemutattak a jatekosokat a meccs elott 3 jatekost huhogtak ki Malouda-Kalou-Bosingwa
Lampard - 0 Nem jatszott sokat ! Egy rossz szabadrugasara emlekszem ! Jah es a meccs vegen csak O jott ki es tapsolta meg a szurkolokat ! Az ienekert szeretik Ot itt annyian ! Akkor volt a legnagyobb ovacio a meccsen mikor elment melegiteni :D

AVB - Nem tud cserelni !!!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#6 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

béla írta:
asderedsa írta:Volt idő amikor öröm volt leülni Chelsea meccset nézni,mára kínszenvedés,legalábbis nekem.
Cech - 0
Ivanovic - 8 MOTM
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6 Megvan 15 évre a balbekkünk ,lesz ennél jobb is
Meireles - 6
Ramires - 6 Sok labdaszerzés és majdnem ugyanannyi eladott labda,de hát most épült fel,és remélhetőleg újra visszatér a lendület ami a brazillal jár
Mikel - 6
Mata - 5 Büntetőőőőőőőőt ne hagyj ki!!!!
Torres - 4 Ideje letenni vmit az asztalra mert nekem kezd elfogyni a türelmem,20 meccse gólképtelen.Drogbát nem sikerült pótolni,úgyhogy nálam a 3.számú center Drogba éps Lukaku után
Sturridge - 7

Drogba - 6 Jó hogy visszatért
Kalou - 6
Drogbát nem sikerült pótolni? De ,pont hogy sikerült,mert Drogba se lőtt volna több gólt.
Kösz öreg a kommentedet,menj tanulni ,aztán számolj el 200-ig és nézd meg az M1-en az Önök kérték c. műsort ,majd próbáld értelmezni a leírtakat!
Stone haxleader!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#7 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:0, hozta a szokásos formáját
Bane:7, ma a védelem legjobbja, a jobb oldalra a megfelelő megoldás, gólpassz Studgenak MOTM
Cahill:6, nem volt olyan rossz, de lesz ő még jobb is
Luiz:7, kezd lehiggadni és kevés baromságot csinál mostanság a pályán, ma jól játszott...
Bertrand:6, jól játszott ma Ash helyén, ha jobban játszik az elkövetkező időben akkor még kiszoríthatja az "öreget"...
Mikel:5, nem volt bűn rossz, de inkább Essient vagy Romeut láttam volna a helyén
Ramires:6, jó hogy visszatért kellett hogy a pályán legyen, csak kár hogy pontatlan volt párszor...
Meireless:6, az a löket bemehetett volna igazán...
Mata:6, talán idei leggyengébb meccse a srácnak és sajnos kihagyott egy 11est...
Torres:5, gólképtelen még mindig, de nem is csoda hogyha nem kap egy épkézláb labdát és nem is nagyon keresik...
Sturridge:7, a félidőben lecseréltem volna az önzősége miatt, de a második játékrészben belehúzott és okozott egy szép fejest

Cserék:
Drogba:6, kellett hogy beálljon, vele veszélyesebben játszottunk
Kalou:5, felemás, de jobb mint év elején...
Lamps: - , egy sorfalba bombázott szabadrúgás és semmi más
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Blue26 2012. február 18., szombat 23:38-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#8 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

a meccs után elmentem egy szülinapi buliba, addig se gondoltam erre a lusta bandára(tisztelet a kivételnek)

Cech - 0
Ivanovic - 7
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6
Meireles - 6
Ramires - 6
Mikel - 6
Mata - 5 -
Torres - 5
Sturridge - 7

Drogba - 6
Kalou - 6
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#9 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ti még nem vettétek észre, ha valakit beállítanak hogy játsszon középcsatárt, az olyan mintha pályán sem lenne. Egyszerűen ez a poszt nálunk nem létezik már. Egyszerűbb lenne csatár nélkül felállni, mert ugyanaz lenne a végeredménye mintha ott lenne.

És ez nem teljesen Torres vagy Drogba hibája. Nem kapnak labdát, és amit meccsen Torres labdát kapott vagy 3-at abból a maxot kihozta: lefejelte Studgenak a labdát, aki ellőtte messziről és Matanak sarokkal odapasszolta aki kapura fejelt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#10 Hozzászólás Szerző: béla »

asderedsa írta:Volt idő amikor öröm volt leülni Chelsea meccset nézni,mára kínszenvedés,legalábbis nekem.
Cech - 0
Ivanovic - 8 MOTM
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6 Megvan 15 évre a balbekkünk ,lesz ennél jobb is
Meireles - 6
Ramires - 6 Sok labdaszerzés és majdnem ugyanannyi eladott labda,de hát most épült fel,és remélhetőleg újra visszatér a lendület ami a brazillal jár
Mikel - 6
Mata - 5 Büntetőőőőőőőőt ne hagyj ki!!!!
Torres - 4 Ideje letenni vmit az asztalra mert nekem kezd elfogyni a türelmem,20 meccse gólképtelen.Drogbát nem sikerült pótolni,úgyhogy nálam a 3.számú center Drogba éps Lukaku után
Sturridge - 7

Drogba - 6 Jó hogy visszatért
Kalou - 6
Drogbát nem sikerült pótolni? De ,pont hogy sikerült,mert Drogba se lőtt volna több gólt.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#11 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Volt idő amikor öröm volt leülni Chelsea meccset nézni,mára kínszenvedés,legalábbis nekem.
Cech - 0
Ivanovic - 8 MOTM
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6 Megvan 15 évre a balbekkünk ,lesz ennél jobb is
Meireles - 6
Ramires - 6 Sok labdaszerzés és majdnem ugyanannyi eladott labda,de hát most épült fel,és remélhetőleg újra visszatér a lendület ami a brazillal jár
Mikel - 6
Mata - 5 Büntetőőőőőőőőt ne hagyj ki!!!!
Torres - 4 Ideje letenni vmit az asztalra mert nekem kezd elfogyni a türelmem,20 meccse gólképtelen.Drogbát nem sikerült pótolni,úgyhogy nálam a 3.számú center Drogba éps Lukaku után
Sturridge - 7

Drogba - 6 Jó hogy visszatért
Kalou - 6
Stone haxleader!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#12 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech-0
Iva-6
Cahill-6
Luiz-7 MOTM
Bertrand-6 Cole nál nem rosszabb
Meireles-5
Mikel-5
Ramires-5
Mata-5
Studge-6
Torres-4

Drogba-5
Kalou-5

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#13 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Spring írta:Na ne már, hogy Drogba jobb volt Torres-nél :D Volt egy stat, hogy 6-szor ért a labdába Drogba, és ebben az idióta cselei is benne vannak. Hiddink meg az Anzsiba igazolt, de mindegy :lol:

Nyáron a legfontosabb egy normális középcsatár megszerzése, Torres meg Drogba pedig húzzon a faszba, nem érdekelnek Torres gólpasszai, ha másfél év nem volt elég neki, akkor mindegy, a komplett Barca se bírná gólképessé tenni.

De most biztos vagyok benne, hogy ilyen mentalitással (mármint a 2. félidőbelivel) a Napoli-t oda vissza fogjuk verni.
Hát én egyáltalán nem vagyok biztos benn ami viszont egyre biztosabb, hogy studgenak kéne elől játszania ő legalább ha elől van betalál. Ez napoli ellen nagyon kevés lesz ők már tegnap játszottak többet is pihenhetnek és ők méltó módon készültek egy hármassal míg mi...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#14 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cech - 0
Ivanovic - 8 jobb szélen a helyed ember! a vak is látja.
Cahill - 6
Luiz - 8 MOTM
Bertrand - 6
Meireles - 6
Ramires - 6
Mikel - 5
Mata - 5
Torres - 5
Sturridge - 7

Drogba - 5
Kalou - 5

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#15 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na ne már, hogy Drogba jobb volt Torres-nél :D Volt egy stat, hogy 6-szor ért a labdába Drogba, és ebben az idióta cselei is benne vannak. Hiddink meg az Anzsiba igazolt, de mindegy :lol:

Nyáron a legfontosabb egy normális középcsatár megszerzése, Torres meg Drogba pedig húzzon a faszba, nem érdekelnek Torres gólpasszai, ha másfél év nem volt elég neki, akkor mindegy, a komplett Barca se bírná gólképessé tenni.

De most biztos vagyok benne, hogy ilyen mentalitással (mármint a 2. félidőbelivel) a Napoli-t oda vissza fogjuk verni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#16 Hozzászólás Szerző: misakd »

Cech - 0
Ivanovic - 8 -MOTM
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6
Meireles - 6
Ramires - 6
Mikel - 6
Mata - 5
Torres - 6
Sturridge - 8

Drogba - 6
Kalou - 6

HIDDINK GYERE!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#17 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Cech-X
Iva-7 Legjobb emberünk lett, a hozzáállása 10-es lenne, és szinte hiba nélkül játszik.MOTM
Luiz-6 Akart, talán több gólt rúgna ha csatár lenne, mint Torres, és Drogba együttvéve.
Cahill-6
Bertrand-5 Hozta azt a szintet, mint Cole, és egy évtizeddel fiatalabb is nála, tehát többet kéne játszatnia.
Mikel-4 Elég gyengén játszott, talán Esiennek kéne játszani helyette. De még formába kell lendülnie, elvégre még csak most tért vissza majdnem két hónapos kihagyás után.
Ramires-5 Pontatlan volt, nem voltak jók a passzai, és a cselei sem jöttek be.
Meireles-5 Az ember egy kp-tól kreativitást, és mélyégi passzokat várna, de Raul inkább csak erőből focizik.
Sturridge-7 A támadó szekciónkból ő volt ma a legveszélyesebb ember, és akart is. Nem minden passza, és csele jött be, de még van ideje tanulni + gól.
Torres-5 Nem volt valami veszélyes, de ezt már megszokhattuk.
Mata-5 Rontott tizenegyes, és gyenge játék, nem ezt szoktuk meg tőle.

Drogba-5 Inkább csak hisztizett, mint focizott.
Kalou-5 Volt egy jó passza, azon kívül semmi.
Lampard-X
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára cfclegend2 2012. február 18., szombat 18:12-kor.
Why always me?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#18 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Cech - 0
Ivanovic - 8 - akart, BEADÁSBÓL gólpassz ami Bosingwanak csoda számba menne - MOTM
Cahill - 6
Luiz - 7
Bertrand - 6
Meireles - 6
Ramires - 6
Mikel - 6
Mata - 5 - a büntetőt be kell lőni és mivel ő nem tette mínusz egy pont, amúgy sima 6-os
Torres - 6
Sturridge - 7

Drogba - 6
Kalou - 6
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#19 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Nevetséges gól, kihagyott tizenegyes, 2. félidőre feléledés és egy újabb meccs kiharcolása. Azért ennél több kell!
Cech- 6 átlagos
Ivanovics- 8 nagyon akart ma a szerb, sokkal többet volt játékban, habár sztem direkt inkább a jobb oldalon nyomtunk
Cahill- 6 néhány hiba
Luiz- 7 neki ez az átlagos
Bertrand- 6 nagyon nem csinált semmit
Mikel- 6 ennyi kihagyás után nem vártam sokat tőle, hát nem is csinált semmi egetrengető dolgot
Ramires- 5 rohadt pontatlan
Meireles- 7 azért próbálkozott
Mata- 6 látni kellett volna a tizinél, hogy a kapus már előre tudta, hogy arra mozdul, nem is középen állt, hát elbaszta, de volt néhány ígéretes próbálkozása
Torres- 4 öccsém ez nagyon semmi
Sturridge- 7 gól miatt 7-es, egyébként nem csinált sokat, de hát a gól nagyon fontos volt

Drogba- 5 egy fokkal jobb Torresnél, de egy középcsatártól ennél sokkal több kell
Kalunho- 6 nem is rossz, nem is jó, olyan Kalou
Lampard- x
One ball to rule them all!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chelsea - Birmingham (FA Cup)

#20 Hozzászólás Szerző: Chester »

cech 0
iva 8 motm
luiz 7
cahill 6 mu ellen jobb volt
bertrand 6 nem rosszabb cashnél, sőt...
mikel 5 hol a tavalyi mikel? : (
meireles 6 meccsről meccsre egyre jobb
ramires 6 a sok labdaszerzést sok rossz passzal kompenzálta
mata 5 nem jött ma össze csórinak semmi, látszik hogy már elfáradt
torres 5
studge 7

drogba 5 semmivel sem nyújtott ma többet, mint torres szvsz
kalou 5 ért egyáltalán labdába 5-nél többször?
lamps -

Válasz küldése