Everton - Chelsea (Premier League)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#1 Hozzászólás Szerző: béla »

Blue26 írta:Cech:6, voltak jó védései, de 2 gól az 2 gól...
Bosingwa:1, FUCK OFF!! :evil:
Ivan:6, nem az ő igazi posztja a középső védő...
Luiz:6, szokásos hajtás, most a tőle megszokott extra nélkül...
Cole:5, kell neked a pad már Ash...
Meireles:4, híg fos...
Lamps:5, körülményes(hiába is a kedvencem)...
Studge:4, ÖNZŐŐŐŐŐ!! :evil:
Mata:6, az egyetlen ember akin látszott hogy AKAR, de ez kevés volt...
Torres:5, nem tudom...

Cserék
Malouda: - menj már innen!!
Bertrand: - legközelebb remélem kezdő lesz a srác!
Lukaku:- egy valamire való helyzet...

AVB: 2, könyörgöm, mi a büdös lóf*szért kell változtatni a nyerő taktikán és minek kell két ultrafos játékost, mint Bosingwát és Maloudát játszatni?!?!

Tegnap még egy
Ha nem változtatott volna ynerő taktikán,akkor ugyan úgy játszott volna Malouda...

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#2 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:6, voltak jó védései, de 2 gól az 2 gól...
Bosingwa:1, FUCK OFF!! :evil:
Ivan:6, nem az ő igazi posztja a középső védő...
Luiz:6, szokásos hajtás, most a tőle megszokott extra nélkül...
Cole:5, kell neked a pad már Ash...
Meireles:4, híg fos...
Lamps:5, körülményes(hiába is a kedvencem)...
Studge:4, ÖNZŐŐŐŐŐ!! :evil:
Mata:6, az egyetlen ember akin látszott hogy AKAR, de ez kevés volt...
Torres:5, nem tudom...

Cserék
Malouda: - menj már innen!!
Bertrand: - legközelebb remélem kezdő lesz a srác!
Lukaku:- egy valamire való helyzet...

AVB: 2, könyörgöm, mi a büdös lóf*szért kell változtatni a nyerő taktikán és minek kell két ultrafos játékost, mint Bosingwát és Maloudát játszatni?!?!

Tegnap még egy
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#3 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Talmaszabi írta:
Blueflag írta:
1. Az osztályzatom mögött ott van az indoklás is. Ha nem tudsz szöveget értelmezni, az már nem az én problémám, a tiéd annál inkább. Torres tegnap is csinált cseleket, volt helyzete is, de egyik szélsőnktől és középpályásunktól sem kapott egy darab labdát sem. Ha olyanokat kapna, amilyeneket ő adott már idén a 13 gólpassza során (+ még amennyi nagy indítást kihagytak ezek a nímandok), akkor nem ennyi gólja lenne.

2. Anelka? Vicces, mert ugyan én sokszor pontoztam le, mikor valóban szar volt, ellenben nálatok -2-ről indult. Ha nem lőtt mesterhármast, tuti nem kapott hatost. Semmivel sem volt ő szimpatikusabb nekem, mint a többi játékos, csak én tudtam objektíven értékelni, ti meg nem.

Valóban, kurvára szimpátia alapján osztályzok. Azért adok az általam gyűlölt Meirelesnek néha MOTM-t ha látom hogy rászolgált, vagy azért adok az imádott Essiennek 4-est, ha valóban szar volt. Kurvára unom a hülye vádaskodásaitokat, inkább nézd meg újra a meccset, ha nem emlékszel, hogy mi történt. Egy középcsatárt, aki egész meccsen hajt és bár gólt nem rúg, de hetek óta így is viszi a csapatot valamilyen szinten a gólpasszokkal és mezőnymunkával, nem fogok lepontozni azért, mert egyetlen használható indítást sem kapott. Átlagos teljesítményt nyújtott tegnap, az meg a 6-os, téma lezárva.
1. Tudok szöveget értelmezni és sikerült egy ilyen érvre 6-ost adnod: "Torres - 6 - Amíg semmi támogatást nem kap, csak robotolnia kell, addig nem őt fogom lepontozni."
Legközelebb állítsuk be valamelyik 80 éves törzsszurkolót a lelátóról, lehet, hogy a járókeretével hamarabb gólt ütne, mint Torres, ha nem jönne össze, akkor a robotolását, hajtását egy 6-7-es osztályzattal honorálnám. Végül is küzdött, de kaput nem talált...

2. Abban egyetértek, hogy Anelka sokszor indokolatlanul volt lepontozva, de nálad pedig pont úgy éreztem, hogy a kelleténél jobban felhúzod mindig.

Utolsóra pedig annyit, ha FT átlagos volt szerinted, akkor kereshetjük a helyünket a QPR körül...
Ez esetben tényleg nézd vissza a meccset :wink:

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#4 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Cech-6 A második gólban benne volt, am jó.
Bosingwa-3 Nem tartozom azok közé, akik mindenáron szidják, de ma tényleg szar volt. Már nem Celsea szint, mégis mindig bérelt helye van a kezdőben.
Iva-6 Nem értem, hogy Boas miért nem szélen játszattja, mikor ott sokkal határozottabb.
Luiz-6 Hajtott, hajtott, a dolgát elvégezte.
Cole-3 Kezd hasonlítani Bosingwára, de már ő is benne van a korban. Itt a válasz azoknak akik jövőre is őt akarják nézni. Remélem most már Bertrand megkapja a lehetőséget.
Essien-6 Lehet egy kicsit elfogult az osztályzatom, de az egyik kedvencem.
Lampard-4 Valaki írta, hogy volt egy szép labdakihozatala. Annyi negatívumot hozzátennék, hogy amikor elveszítette a labdát, csak sétált visszafelé. Jóllakott oroszlán.
Meireles-4 0 kreativitás
Sturridge-6 Hajtana, idei 9 gólja is jelzi. Kezd ő is beleszürkülni a fosba.
Torres-5 Nem tudom hová tenni. Lehet ki kéne próbálni Lukakut.
Mata-6 Ki kéne rakni a csapatfékeket, és akkor ő is az igazi lehetne.

AVB-1 Újabb hibák a védelem összerakásában, és a csapat motiválásában.
Why always me?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#5 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:Úgy kb a QPR környékén van a helyünk ezzel a játékkal, nem akarom elrontani a kedved..
Jó, ebben van valami, de gondolom érted a mondat mondanivalóját. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#6 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Úgy kb a QPR környékén van a helyünk ezzel a játékkal, nem akarom elrontani a kedved..
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#7 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blueflag írta:
1. Az osztályzatom mögött ott van az indoklás is. Ha nem tudsz szöveget értelmezni, az már nem az én problémám, a tiéd annál inkább. Torres tegnap is csinált cseleket, volt helyzete is, de egyik szélsőnktől és középpályásunktól sem kapott egy darab labdát sem. Ha olyanokat kapna, amilyeneket ő adott már idén a 13 gólpassza során (+ még amennyi nagy indítást kihagytak ezek a nímandok), akkor nem ennyi gólja lenne.

2. Anelka? Vicces, mert ugyan én sokszor pontoztam le, mikor valóban szar volt, ellenben nálatok -2-ről indult. Ha nem lőtt mesterhármast, tuti nem kapott hatost. Semmivel sem volt ő szimpatikusabb nekem, mint a többi játékos, csak én tudtam objektíven értékelni, ti meg nem.

Valóban, kurvára szimpátia alapján osztályzok. Azért adok az általam gyűlölt Meirelesnek néha MOTM-t ha látom hogy rászolgált, vagy azért adok az imádott Essiennek 4-est, ha valóban szar volt. Kurvára unom a hülye vádaskodásaitokat, inkább nézd meg újra a meccset, ha nem emlékszel, hogy mi történt. Egy középcsatárt, aki egész meccsen hajt és bár gólt nem rúg, de hetek óta így is viszi a csapatot valamilyen szinten a gólpasszokkal és mezőnymunkával, nem fogok lepontozni azért, mert egyetlen használható indítást sem kapott. Átlagos teljesítményt nyújtott tegnap, az meg a 6-os, téma lezárva.
1. Tudok szöveget értelmezni és sikerült egy ilyen érvre 6-ost adnod: "Torres - 6 - Amíg semmi támogatást nem kap, csak robotolnia kell, addig nem őt fogom lepontozni."
Legközelebb állítsuk be valamelyik 80 éves törzsszurkolót a lelátóról, lehet, hogy a járókeretével hamarabb gólt ütne, mint Torres, ha nem jönne össze, akkor a robotolását, hajtását egy 6-7-es osztályzattal honorálnám. Végül is küzdött, de kaput nem talált...

2. Abban egyetértek, hogy Anelka sokszor indokolatlanul volt lepontozva, de nálad pedig pont úgy éreztem, hogy a kelleténél jobban felhúzod mindig.

Utolsóra pedig annyit, ha FT átlagos volt szerinted, akkor kereshetjük a helyünket a QPR körül...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#8 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Talmaszabi írta:Nem tudom, hogy az olyan emberek, akik szimpátia alapján pontoznak, minek írják be az értékeiket. Elsősorban Blueflagre gondolok, mert aki csak az osztályzatait nézné, azt hinné, hogy Torres vezeti a PL-góllövölistáját... Bár ezt már Anelka esetében is láthattuk, hogy akármilyen sz*r volt, a 6-os garantálva volt nálad.

Az utóbbi meccseken bőven volt, ahol hatost, vagy annál nagyobbat is érdemelt, de tegnap ennek a közelében sem volt sajnos.

Ne vedd kötözködésnek, csak néha már tényleg idegesítő tud lenni, amikor ennyire szimpátia alapján megy a 0 teljesítményre a hatos.
1. Az osztályzatom mögött ott van az indoklás is. Ha nem tudsz szöveget értelmezni, az már nem az én problémám, a tiéd annál inkább. Torres tegnap is csinált cseleket, volt helyzete is, de egyik szélsőnktől és középpályásunktól sem kapott egy darab labdát sem. Ha olyanokat kapna, amilyeneket ő adott már idén a 13 gólpassza során (+ még amennyi nagy indítást kihagytak ezek a nímandok), akkor nem ennyi gólja lenne.

2. Anelka? Vicces, mert ugyan én sokszor pontoztam le, mikor valóban szar volt, ellenben nálatok -2-ről indult. Ha nem lőtt mesterhármast, tuti nem kapott hatost. Semmivel sem volt ő szimpatikusabb nekem, mint a többi játékos, csak én tudtam objektíven értékelni, ti meg nem.

Valóban, kurvára szimpátia alapján osztályzok. Azért adok az általam gyűlölt Meirelesnek néha MOTM-t ha látom hogy rászolgált, vagy azért adok az imádott Essiennek 4-est, ha valóban szar volt. Kurvára unom a hülye vádaskodásaitokat, inkább nézd meg újra a meccset, ha nem emlékszel, hogy mi történt. Egy középcsatárt, aki egész meccsen hajt és bár gólt nem rúg, de hetek óta így is viszi a csapatot valamilyen szinten a gólpasszokkal és mezőnymunkával, nem fogok lepontozni azért, mert egyetlen használható indítást sem kapott. Átlagos teljesítményt nyújtott tegnap, az meg a 6-os, téma lezárva.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#9 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Cech - 6
Bosingwa - 4
Ivanovic - 5
Luiz - 5
Cole - 5
Essien -6
Meireles - 5
Lampard - 5
Sturridge - 6
Mata - 6
Torres - 4
2012. 05. 19.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#10 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom, hogy az olyan emberek, akik szimpátia alapján pontoznak, minek írják be az értékeiket. Elsősorban Blueflagre gondolok, mert aki csak az osztályzatait nézné, azt hinné, hogy Torres vezeti a PL-góllövölistáját... Bár ezt már Anelka esetében is láthattuk, hogy akármilyen sz*r volt, a 6-os garantálva volt nálad.

Az utóbbi meccseken bőven volt, ahol hatost, vagy annál nagyobbat is érdemelt, de tegnap ennek a közelében sem volt sajnos.

Ne vedd kötözködésnek, csak néha már tényleg idegesítő tud lenni, amikor ennyire szimpátia alapján megy a 0 teljesítményre a hatos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#11 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Cech - 5

Bosingwa - 3 - Elmész a picsába. :D
Ivanovic - 6 - Nem az ő hibája, hogy a gyökér edzője nem teszi ki jobbra, helyette egy majmot szerepeltet ott.
Luiz - 5
Cole - 4 - Ha Bertrand játszik a helyén, akkor hosszadalmas felépülést kívánok neki.

Meireles - 5 - Agyatlan, de legalább hajtott.
Essien - 4
Lamps - 4

Sturridge - 4 - Ha a kaput eltalálnád végre, nem lennél ekkora szar.
Torres - 6 - Amíg semmi támogatást nem kap, csak robotolnia kell, addig nem őt fogom lepontozni.
Mata - 6 - Kár, hogy belőle nincs több.

Malouda - 3 - Jó csere... ja nem.
Bertrand - x
Lukaku - x

AVB: mehetsz, amerre látsz. Nem csípjük a hülye embereket.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#12 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... -_Chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#13 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

cech:7- Gólokról nem tehetett
Bosingwa:2-Nem akarom értékelni, nem is tudnám. Én szerződést is bontanék vele, csak menjen innen
Ivanovic:6
David Luiz:6-Azért 6-os mert látszott hogy hajt
Cole:5
Meireles:3-Egy nagy sz@r volt
Essien:4
Lampard:3- Hiába a kedvencem, rémesen játszott, alig mondták a nevét
Sturridge:4
Mata:5- Hajtott, de egy fecske nem csinál nyarat
Torres:5- Ő is hajtott, de semmi nem jött össze, kevés labdát kapott

Malouda:2- Ilyenek miatt adjuk el, meg kölcsönbe a tehetséges fiatalokat...
Bertrand:5- Kevés időt kapott, de jól játszott
Lukaku:4

AVB:1- Semmi változás nem volt a félidőben, a második gól után sem kockáztatott

Nem azért pontoztam alacsonyan, mert kikaptunk, hanem azért, mert ötlettelen, szörnyű játékkal kaptunk ki. Nem volt középpálya, a védelemben pedig Bosingwa kegyetlen gyenge volt. Így nem lesz meg a 4. hely.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#14 Hozzászólás Szerző: miller »

dankodavid írta:
kdako írta:Cech 7
Azt így, hogy? :D
Gondolom Dávid azért adott neki ennyit, mert, amit tudott fogott, a góloknál pedig igencsak kiszolgáltatott helyzetben volt. Én egyet is értek vele.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#15 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kdako írta:Cech 7
Azt így, hogy? :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#16 Hozzászólás Szerző: kdako »

Cech 7
Bos 3
Luiz 5
Iva 5
Ash 5
Essien 6
Meireles 4
Lamps 4
Studge 5
Torres 4
Mata 5
GO BLUES!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#17 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cech-5
Bos-2 kalou
Iva-5
Luiz-4
Cole-5
Essien-6
Meireles-5
Lamps-4
Mata-6
Studge-5
Torres-5

mellesleg megjegyzem, ha szidjátok a védelmünket, akkor mindenkit szidhattok, mert nem csak bosingwaból áll a védelmünk. evvel nem akarom védeni, ez látszik az értékelésemen is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#18 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech-6
Bos-2
Iva-5
Luiz-6
Cole-5
Essien-6
Meireles-5
Lamps-5
Mata-6
Studge-5
Torres-3

Pienaar-MOTM
AVB-2

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#19 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Cech - 7 MOTM
Bosingwa - 1
Ivanovic - 6
Luiz - 6
A. Cole - 4
Meireles - 4
Essien - 5
Lampard - 5
Mata - 6
Sturridge - 6
Torres - 4
AVB-1
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Everton - Chelsea (Premier League)

#20 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sziasztok! En mar egy ideje nem ertekelem a meccseinket, merthat vesztett meg dontetlen meccseket hogy lehet ertekelni reszrehajlas nelkul...

...Viszont ma lehet gratulalni az Evertonnak. Leiskolaztak minket, remelem ez egy hideg zuhany lesz a sracoknak. Megmutattak, hogy milyen mellkassal all ki hazai palyan egy nagy, buszke csapat. Konkretan mar a felpalyankon levoltunk tamadva, de kis tulzassal mar a kirugasoknal is veszelyeztettek, de a beadasainkat is leszedtek... Az most mindegy hogy milyen volt a masodik goljuk, meg hogy tobb hosszabbitas jart volna. Elkaszaltak Cole-t az teny, de az is, hogy szerintem nekunk teljesen mindegy volt. Kaptunk egy olyan pofont amibol nem ebredtunk fel...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése