Chelsea - Manchester UTD (BL)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Drogos85
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. április 7., csütörtök 0:07

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#21 Hozzászólás Szerző: Drogos85 »

tru23 írta:
Drogos85 írta:tru23

Töki, te mit néztél? Torres 7, Drogba 4?
Én nem akarok osztályozni, mert sokan képtelen objektíven postolni, mint ahogy te is...
Drogba sokat tett a csapatért, de ÖNZŐ volt!!! Ezért örültem, hogy lecserélték. Én Zhirkovot és Torrest hoztam volna le. Mikel becserélése felesleges volt, Kalout hoztam volna be. Torrest minek erőltetni, nem is értem...
Anelka és Drogba többre ment volna szerintem.
Szia, neked is üdv a fórumon! :D Beregisztráltál azért, hogy nekem beszólj? A meccs utáni osztályzáson mindenki azt írja le, ahogy ő látta a meccset. Most nincs időm vitázni erről, majd talán este.

Hi! Kösz:) Igazándiból már 2005-ben regeltem, de volt fórumfrissítés a 1-2 évvel később, és újra kellett regelni, akkor "lenyúlták" a nickem és onnantól kezdve csak olvasó lettem.

Amúgy bocs, hogy beléd kötöttem, de a meccs miatt is elég elkeseredett volna, de amikor megláttam, hogy Torres 7 és Drogba 4-t, akkor padlóra kerültem:)
Nem akarok vitatkozni, úgy van ahogy mondod, azt kell írni, ahogy épp láttad/láttuk a meccset:)

Drogos85
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. április 7., csütörtök 0:07

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#22 Hozzászólás Szerző: Drogos85 »

Bubi írta:
Drogos85 írta:tru23

Töki, te mit néztél? Torres 7, Drogba 4?
Én nem akarok osztályozni, mert sokan képtelen objektíven postolni, mint ahogy te is...
Drogba sokat tett a csapatért, de ÖNZŐ volt!!! Ezért örültem, hogy lecserélték. Én Zhirkovot és Torrest hoztam volna le.
Hogy mivan? Most ki a hunyo?
Drogos85 írta: Mikel becserélése felesleges volt, Kalout hoztam volna be. Torrest minek erőltetni, nem is értem...
Anelka és Drogba többre ment volna szerintem.
Behoztad volna Kalout Bosingwa helyere?

Szep lett volna. 3 vedo, 0 vedekezo kozeppalyas, 4 csatar. Essien, Ramires es Lampard is konyit valamit hozza, de egyik sem az a tipikus vedekezoKP, ezert kellett Mikel. A kozeppalyank amugy is atjarohaz, mintha nem is lenne.
Leírtam, hogy Torrest kellett volna lehozni, DE Drogba is önző volt... tehát valamennyire megértem Ancelottit. Azonban ismét rosszul döntött!
NEM Kalout hoztam volna Bosingwa helyére... A középpálya tragédia volt ma is, akár csak 7végén.
Komoly vérfrissítésre számítok a nyáron. Mondjuk egy új edzővel lehetne kezdeni.

Összességében MU jobban megérdemelte a győzelmet, annak ellenére, hogy jogos 11-estől fosztotta meg a csapatot a bíró. A MU kontráikban sokkal inkább éreztem a gólszerzés lehetőségeit, mint a Chelseanél:(((
Ami tény, aki tegnap kapura lőtt, annál kivétel nélkül nem volt erő a lövésben, még ha pontosság lett is volna. Nem mondanám, hogy lehetetlen győzni idegenben, viszont a MU sokkal jobb állapotban van. A bíró is meg fogja adni nekik a hazait...

tru23

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#23 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Drogos85 írta:tru23

Töki, te mit néztél? Torres 7, Drogba 4?
Én nem akarok osztályozni, mert sokan képtelen objektíven postolni, mint ahogy te is...
Drogba sokat tett a csapatért, de ÖNZŐ volt!!! Ezért örültem, hogy lecserélték. Én Zhirkovot és Torrest hoztam volna le. Mikel becserélése felesleges volt, Kalout hoztam volna be. Torrest minek erőltetni, nem is értem...
Anelka és Drogba többre ment volna szerintem.
Szia, neked is üdv a fórumon! :D Beregisztráltál azért, hogy nekem beszólj? A meccs utáni osztályzáson mindenki azt írja le, ahogy ő látta a meccset. Most nincs időm vitázni erről, majd talán este.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9402
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#24 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogos85 írta:tru23

Töki, te mit néztél? Torres 7, Drogba 4?
Én nem akarok osztályozni, mert sokan képtelen objektíven postolni, mint ahogy te is...
Drogba sokat tett a csapatért, de ÖNZŐ volt!!! Ezért örültem, hogy lecserélték. Én Zhirkovot és Torrest hoztam volna le.
Hogy mivan? Most ki a hunyo?
Drogos85 írta: Mikel becserélése felesleges volt, Kalout hoztam volna be. Torrest minek erőltetni, nem is értem...
Anelka és Drogba többre ment volna szerintem.
Behoztad volna Kalout Bosingwa helyere?

Szep lett volna. 3 vedo, 0 vedekezo kozeppalyas, 4 csatar. Essien, Ramires es Lampard is konyit valamit hozza, de egyik sem az a tipikus vedekezoKP, ezert kellett Mikel. A kozeppalyank amugy is atjarohaz, mintha nem is lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Berclas
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010. október 5., kedd 6:06
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#25 Hozzászólás Szerző: Berclas »

No problem. A visszavágón mi leszünk a MU-mus! :lol:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#26 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Cech - 6
Bosingwa - 3
Ivanovic - 6
Terry - 7
Cole - 5
Ramires - 6
Zsirkov - 5
Lampard - 6
Essien - 6
Torres - 6
Drogba - 6
HAZARD = Messi+Ronaldo

Drogos85
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. április 7., csütörtök 0:07

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#27 Hozzászólás Szerző: Drogos85 »

tru23

Töki, te mit néztél? Torres 7, Drogba 4?
Én nem akarok osztályozni, mert sokan képtelen objektíven postolni, mint ahogy te is...
Drogba sokat tett a csapatért, de ÖNZŐ volt!!! Ezért örültem, hogy lecserélték. Én Zhirkovot és Torrest hoztam volna le. Mikel becserélése felesleges volt, Kalout hoztam volna be. Torrest minek erőltetni, nem is értem...
Anelka és Drogba többre ment volna szerintem.

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#28 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Gratulálok a csapatnak. egy nagy 0 az egész csapatszégyen volt ez a meccs semmi elképzelés sehol semmi :evil: :evil:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#29 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Cech: 6
Bosingwa: 5 az a gól.............................
Iva: 7
Terry: 7
AC: 6 meglepően keveset vett részt a támadásokban. lehet ezért 6-os, mert így jól védekezett
Essien: 5
Ramires: 7
Lampard: 4 borzasztó volt
Zhirkov: 4 szintén
Torres: 6 az első félidőben egy erős hetes, a másodikban gyenge ötös.
Drogba: 6 nekem tetszett ahogy hajtott ahogy hátrajött labdákért, egészen addig amíg le nem állt cselezgetni. hiába jöttek be a bőrjei szarra se mentünk vele..... ettől függetlenül hatosnál többet nem érdemel, de szeritnem rosszabbat se. torres szintjét hozta szerintem....

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#30 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Cech: 6 nem volt nagyobb vedeni valoja
Bosingwa: 4 egy szar ugy ahogy van. Nem hittem volna, de kezdem visszasirni Ferreirat. Habar az sem jobb.
Terry: 7 nem volt hiba
Iva: 7 szinten
Cole: 6 eljatszogat maganak ott a bal oldalon, bar jobban odatehetne magat. Es a bedobasai nagyon zavarnak. Mindig var fel percet mire bedobja a labdat.
Essien: 5 ma eleg gyenge volt
Ramires: 6 rajottem kire hasonlit. Voltra a LOSTbol.
Zirkov: 5 elejen orultem, hogy o kezd, de eltunt a palyan, foleg a 2. felidoben
Lampard: 6 mar nemtudom, hogy hogyan osztalyozzam. Nem a regi Lamps. A mostani Lampstol egy atlagos teljesitmeny volt, semmi extra.
Drogba: 6
Torres: 6 nem akar osszejonni a gol


Mindent osszeve a mu csak a golig jatszott utanna viszaalt.
Nem voltak jobbak, de hat nem tudtak ma a sracok berugdosni a helyzeteiket. Sajnos ez mar megszokott.
Megkoszonhetik a gyozelmet Evranak es Szarnak, meg a spanyol kocsognek (es most nem Torresre gondolok) is, hogy nyertek.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#31 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Cech - 6 (ügyes vagy)
Buzingwa - 1 (takarodj a picsába buzi faszkalap)
Terry - 7 MOTM
Iva: 6 (átlagos)
Ashley - 6 (te is)
Ramires - 7 (majdnem)
Zhirkov - 6 (ennél több kell)
Lamps - 5 (bazdmeg 1 méterről)
Essien - 5 (szánalmas)
Torres - 6 (tanulj meg fejelni)
Drogba - 4 (nyígós köcsög)
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#32 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

Cech - 6
Bos - 4 - neeeee
Terry - 6
Iva - 6
AC - 5
Ramires - 7
Essien - 5 - nem ismerek rá :(
Lamps - 5
Zhirkov - 5
Drogba - 6 - nem is értem miért szidják sokan a mai teljesítményéért.:O szép cselei voltak, kapufát lőtt, hajtott...szerintem nem volt vele probléma
Torres - 6

Avatar
davidluiz4
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. március 21., hétfő 19:08
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#33 Hozzászólás Szerző: davidluiz4 »

Cech: 7
Cole: 5
Terry: 8- MOTM
Ivanovic: 7
Bosingwa: 3
Essien: 5
Ramires: 7 - Szegény, ő lehetett volna a nap hőse.
Lampard: 6 - Szürke.
Zhirkov: 5
Drogba: 6
Torres: 6 -igaz h átlagon felüli volt amióta idejött,de számomra ez elég gyenge...

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#34 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Petr Cech 6 A gólról nem tehet, volt egy szép kifutása, nem rajta múlott.
Jose Bosingwa 4 Nagyon gyenge, szerintem már az elejétől kezdve rájátszott a MU, három négy veszélyes labda ment felé, Giggs simán megetette. A támadásokat rettentően erőltette, de abszolút nem megy neki.
Branislav Ivanovic 6 Hajtott ment előre, sajnos nem tudott segíteni.
John Terry (c) 6 Szintén nyomta, de nem rajta múlott.
Ashley Cole 5 Semmi pluszt nem tudott hozzátenni a játékhoz, a támadásokat nem segítette. Tavaly ilyenkor már számos gólon és gól passzon volt túl, ez az év nem az övé.
Ramires 7 Robotol megy előre, hajt. Szerintem mindent megtett, egymagában veszélyesebb volt mint az egész középpálya.
Michael Essien 6 Valami régóta nem stimmel vele, úgy érzem, hogy kicsit beleszürkül védekező középpályás posztba. Most egyértelműen Ramires csinálja azt amit régen Essien csinált.
Frank Lampard 6 Sokszor eltűnt, nem tudott vezére lenni a csapatnak, középpályán nagyon sok labdát vesztettünk, neki kellett volna irányítani őket, de nem ment neki.
Zhirkov 4 Szerintem a szezon végén véget ér a pályafutása a csapatban. Nagyon sajnálom pedig, de az állandó sérülések és a meccs hiány nagyon meglátszik rajta.
9 Fernando Torres 6 Egy fejese volt, hosszú időkre eltűnik, a társak nem nagyon tömik labdákkal, de nem is nagyon mozog vissza értük. Valami csodát kell lassan tenni, hogy ne legyen csalódás a fél szezonja.
11 Didier Drogba 7 Nagyon sokat vállalt és abszolút el is fáradt a végére. Ilyen Drogba kellene minden meccsen.

A cseréket nem érdemes osztályozni.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#35 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Cech: 7
Cole: 5
Terry: 7
Ivanovic: 7
Bosingwa: 4 :?: :arrow: :idea:
Essien: 6
Ramires: 6
Lampard: 5
Zhirkov: 5
Torres: 6
Drogba: 5

Anelka: 8)
Malouda: 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyboy 2011. április 6., szerda 23:03-kor.

tru23

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#36 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Cech: 7
Cole: 5
Terry: 7 - Még így se.
Ivanovic: 7 - Dettó.
Bosingwa: 3 - Sosem lesz már nem hogy a régi, még fele olyan jó sem.
Essien: 5 - Béna.
Ramires: 7 - Szegény, ő lehetett volna a nap hőse.
Lampard: 5 - Szürke.
Zhirkov: 5 - 1. félidőben még hagyján, utánna semmi.
Drogba: 4 - Egy ilyen meccs után szívfájdalom nélkül küldeném el a picsába.
Torres: 7 - Szép játék, kár azért a fejesért.

Anelka: -
Malouda: -
Mikel > Essien

MOTM: Rooney vagy VdS.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#37 Hozzászólás Szerző: Bon »

Cech: 7
Cole: 5
Terry: 7
Ivanovic: 7
Bosingwa: 1
Essien: 3
Ramires: 6
Lampard: 4
Zhirkov: 5
Drogba: 6
Torres: 6

Malouda: hagyjuk
Anelka: 5

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9402
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#38 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cech - 6 - nem volt dolga
Bosingwa - 3 - egy ertekelheto megmozdulasa nem volt, plusz kaptunk rola egy total kiszamithato golt. Tavozz innen!
Iva - 7 - pazar
Terry - 8 - MOTM - betonfal
Cole - 5
Ramires - 6 - szvsz golt rugott volna, ha evra nem faltolja a 16oson belul. -1 11-es.
Zsirkov - 5
Lampard - 5
Essien - 6
Torres - 6 - ma is rettenetesen akart, de ma sem jott ossze neki. Emellett sok hibaval jatszott.
Drogba - 5 - rinyagep

Ez van, igy alakult. Voltak helyzeteink, de nem sikerult oket ertekesiteni. Legyunk optimistak: az Old trafford-on csak 1 golt kell rugnunk, hogy egal legyen. Lathattuk mar tobbszor is, hogy nem lehetetlen gol-t, golokat loni a manunak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Manchester UTD (BL)

#39 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szokatlan, de álmos vagyok. Csak számok.

Cech: 7
Cole: 6
Terry: 6
Ivanovic: 7
Bosingwa: 5
Essien: 4
Ramires: 7
Lampard: 5
Zhirkov: 6
Drogba: 5
Torres: 7

Malouda: 4
Anelka: 6

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9402
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Chelsea - Manchester UTD (BL)

#40 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az osztályzás szabályai

1. Csak az szavazzon, aki látta a meccset!
2. Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!
3. Próbáljuk meg a skálán jól belőni a játékosok teljesítményét! Feles osztályzat nincs!
4. Játékosonként és szavazónként is összesítve lesznek az osztályzatok, azaz lehet versenyezni, ki osztályozott a szezonban a legjobban!
5. A legjobb játékos mellé mindenki írja oda, hogy MOTM, különben nem lesz reális „A meccs embere” rangsor!

A skála

10 - Világklasszis teljesítmény (tartogassuk rangadókra, BL-meccsekre, kupadöntőkre)
9 - Klasszis teljesítmény
8 - Kiemelkedő játék
7 - Átlagon felüli teljesítmény
6 - Átlagos teljesítmény
5 - Átlagon aluli teljesítmény
4 - Gyenge játék
3 - Ott volt a pályán?
2 - Ilyen azért nem lesz
1 - Meg ilyen se
0 – A kapusnak adjuk, ha szinte semmi dolga nem volt a meccsen, mert az nem az ő hibája, ha az ellenfél képtelen kapura rúgni, és ezáltal nem kényszeríteni védésre (munkára) a kapust.

Kiállítás: -2 osztályzat
Minimum 30 perc játék kell az osztályzathoz, kivéve, ha valaki rövidebb idő alatt is valami nagyon jót (vagy nagyon rosszat) nyújtott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése