Chelsea - Man City (PL)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Man City (PL)

#1 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:
Talmaszabi írta:
dankodavid írta:Vegulis kiharcolt, csak nem fujtak be...
Most nézem, hogy elég félrevezetően írtam... :)
Kalou - a bíró által be nem fújt tizenegyest harcolt ki! Így már tiszta? :lol:
Aki meg akarta erteni, az elsore is megertette :wink:
Én is erre gondoltam utólag, hogy akik látták a meccset, ők - még ha el is van írva - tudják miről van szó... :wink:
Jobb ilyenen ""összeveszni"", mint amikor azon megy a vita, hogy: Hé, te ***paraszt , Anelka miért kapott csak 4-est?? stb.
Harmónia, egyetértés... :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chelsea - Man City (PL)

#2 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

P.Cech - 7
B.Ivanovic - 7
D.Luiz - 10 - MOTM
J.Terry - 8
A.Cole - 7
Ramires - 8
F.Lampard - 6
M.Essien - 6
F.Malouda - 6
F.Torres - 6
S.Kalou - 7
2012. 05. 19.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Man City (PL)

#3 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Talmaszabi írta:
dankodavid írta:Vegulis kiharcolt, csak nem fujtak be...
Most nézem, hogy elég félrevezetően írtam... :)
Kalou - a bíró által be nem fújt tizenegyest harcolt ki! Így már tiszta? :lol:
Aki meg akarta erteni, az elsore is megertette :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Man City (PL)

#4 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:Vegulis kiharcolt, csak nem fujtak be...
Most nézem, hogy elég félrevezetően írtam... :)
Kalou - a bíró által be nem fújt tizenegyest harcolt ki! Így már tiszta? :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Man City (PL)

#5 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Vegulis kiharcolt, csak nem fujtak be...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Chelsea - Man City (PL)

#6 Hozzászólás Szerző: bolnud »

béla írta:
Talmaszabi írta:A katasztrofális stream-ek miatt most tudtam megnézni a meccset, kicsit megkésve. :x
Megérdemelten győztünk, most a bajnokságban a következő 4 meccsből illene hozni a 12 pontot és majd azután lehet komolyabban esélyeket latolgatni, ha hozzuk a kötelezőket.

Cech 7--- már az elején megijedtem, amikor a City az ötödik percben munkára késztette - nehogy ez legyen a tendencia -, később egy-két veszélyesebb jelenetet leszámítva nem sok dolga volt, ennek eredménye egy újabb kapott gól nélküli meccs
Ivanovic 7--- volt egy gyönyörű fejese, a védekezést is megoldotta, bár nekem úgy tűnik, hogy idén szélen játszva nem tud annyit hozzátenni a támadásokhoz, mint tavaly...
Luiz 8--- huhh - góljával megindította a csapat szekerét. Elemzés: a modern labdarúgásban élvonalbeli csapatok, akármelyik bajnokságot nézve, nem alkalmaznak söprögetőt, tulajdonképpen az idő múlásával ez a poszt "meghalt". A mi offenzívaindításunknál rendszerint előrébb van AC, JT és Iva/Bos is, mint DL. Ezen a meccsen is volt rá példa, hogy buta hiba után eladtuk a középpályán a labdát, nem ért vissza a többi hátvédtárs és Luiz maradt az ellenféllel szemben, természetesen megoldotta nagyon fontos szerelésekkel és blokkokkal. Ha lehet így fogalmazni, lehet látni, hogy menne ő föl, de CA utasítására utolsó embert kell játszania, amikor a csapat nem úgy "jut" támadási helyzethez, hogy pontrúgás van. Láttunk róla videót az átigazolása után, hogy a Benfica-ban többször ment (mehetett) előre és jó cselezési készsége miatt meg is csinálta ezeket. Amire ki akartam lyukadni, hogy kis túlzással söprögetőt játszik, szinte csak pontrúgásnál van elöl, de akkor rendszerint jól teszi, amit kell és ezt ma is láthattuk. (szubjektív vélemény és meglátás) Perfect ---> MOTM
Terry 7--- semmi kivetnivalóm nincs a teljesítménye alapján, ismét jó helyre került a karszalag
Cole 6--- javul a srác, de még mindig elég hullámzó a 90 perc alatt nyújtott játéka
Ramires 8--- mintha bóják lettek volna előtte, úgy kerülgette a pancsereket és végre a befejezést sem kapkodta el, az egyetlen negatívum, hogy elég durván játszott
Essien 6--- nagy szívvel írjunk be a neve mellé egy assist-ot, egyéb iránt csendesebb volt
Lampard 6--- a szabadrúgások még mindig nem álltak helyre, ugyanakkor voltak nagyszerű meglátásai, de csúnya hibái is, nem beszélve a lesnél mutatott "performanszát"
Malouda 6--- én nem találtam olyan rossznak, volt több biztató lövése, főleg az elején, a labda is viszonylag sokat volt a birtokában, persze azért így is a gyengébbek táborát erősítette
Kalou 7--- feljegyezhetünk a neve mellett egy kiharcolt büntetőt, cselei is ültek, jobbik arcát mutatta, kezdőként!
Torres 6--- egy hajszál kell, de azt először ki kéne tépni - megint hajtott, de amíg nem lő gólt, addig ez kevés

Cserék:
Drogba - --- gólpassz és lendület
Anelka -
Zhirkov -
Kalou kiharcolt egy büntetőt?? :OOOO
fail :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chelsea - Man City (PL)

#7 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:A katasztrofális stream-ek miatt most tudtam megnézni a meccset, kicsit megkésve. :x
Megérdemelten győztünk, most a bajnokságban a következő 4 meccsből illene hozni a 12 pontot és majd azután lehet komolyabban esélyeket latolgatni, ha hozzuk a kötelezőket.

Cech 7--- már az elején megijedtem, amikor a City az ötödik percben munkára késztette - nehogy ez legyen a tendencia -, később egy-két veszélyesebb jelenetet leszámítva nem sok dolga volt, ennek eredménye egy újabb kapott gól nélküli meccs
Ivanovic 7--- volt egy gyönyörű fejese, a védekezést is megoldotta, bár nekem úgy tűnik, hogy idén szélen játszva nem tud annyit hozzátenni a támadásokhoz, mint tavaly...
Luiz 8--- huhh - góljával megindította a csapat szekerét. Elemzés: a modern labdarúgásban élvonalbeli csapatok, akármelyik bajnokságot nézve, nem alkalmaznak söprögetőt, tulajdonképpen az idő múlásával ez a poszt "meghalt". A mi offenzívaindításunknál rendszerint előrébb van AC, JT és Iva/Bos is, mint DL. Ezen a meccsen is volt rá példa, hogy buta hiba után eladtuk a középpályán a labdát, nem ért vissza a többi hátvédtárs és Luiz maradt az ellenféllel szemben, természetesen megoldotta nagyon fontos szerelésekkel és blokkokkal. Ha lehet így fogalmazni, lehet látni, hogy menne ő föl, de CA utasítására utolsó embert kell játszania, amikor a csapat nem úgy "jut" támadási helyzethez, hogy pontrúgás van. Láttunk róla videót az átigazolása után, hogy a Benfica-ban többször ment (mehetett) előre és jó cselezési készsége miatt meg is csinálta ezeket. Amire ki akartam lyukadni, hogy kis túlzással söprögetőt játszik, szinte csak pontrúgásnál van elöl, de akkor rendszerint jól teszi, amit kell és ezt ma is láthattuk. (szubjektív vélemény és meglátás) Perfect ---> MOTM
Terry 7--- semmi kivetnivalóm nincs a teljesítménye alapján, ismét jó helyre került a karszalag
Cole 6--- javul a srác, de még mindig elég hullámzó a 90 perc alatt nyújtott játéka
Ramires 8--- mintha bóják lettek volna előtte, úgy kerülgette a pancsereket és végre a befejezést sem kapkodta el, az egyetlen negatívum, hogy elég durván játszott
Essien 6--- nagy szívvel írjunk be a neve mellé egy assist-ot, egyéb iránt csendesebb volt
Lampard 6--- a szabadrúgások még mindig nem álltak helyre, ugyanakkor voltak nagyszerű meglátásai, de csúnya hibái is, nem beszélve a lesnél mutatott "performanszát"
Malouda 6--- én nem találtam olyan rossznak, volt több biztató lövése, főleg az elején, a labda is viszonylag sokat volt a birtokában, persze azért így is a gyengébbek táborát erősítette
Kalou 7--- feljegyezhetünk a neve mellett egy kiharcolt büntetőt, cselei is ültek, jobbik arcát mutatta, kezdőként!
Torres 6--- egy hajszál kell, de azt először ki kéne tépni - megint hajtott, de amíg nem lő gólt, addig ez kevés

Cserék:
Drogba - --- gólpassz és lendület
Anelka -
Zhirkov -
Kalou kiharcolt egy büntetőt?? :OOOO

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Man City (PL)

#8 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A katasztrofális stream-ek miatt most tudtam megnézni a meccset, kicsit megkésve. :x
Megérdemelten győztünk, most a bajnokságban a következő 4 meccsből illene hozni a 12 pontot és majd azután lehet komolyabban esélyeket latolgatni, ha hozzuk a kötelezőket.

Cech 7--- már az elején megijedtem, amikor a City az ötödik percben munkára késztette - nehogy ez legyen a tendencia -, később egy-két veszélyesebb jelenetet leszámítva nem sok dolga volt, ennek eredménye egy újabb kapott gól nélküli meccs
Ivanovic 7--- volt egy gyönyörű fejese, a védekezést is megoldotta, bár nekem úgy tűnik, hogy idén szélen játszva nem tud annyit hozzátenni a támadásokhoz, mint tavaly...
Luiz 8--- huhh - góljával megindította a csapat szekerét. Elemzés: a modern labdarúgásban élvonalbeli csapatok, akármelyik bajnokságot nézve, nem alkalmaznak söprögetőt, tulajdonképpen az idő múlásával ez a poszt "meghalt". A mi offenzívaindításunknál rendszerint előrébb van AC, JT és Iva/Bos is, mint DL. Ezen a meccsen is volt rá példa, hogy buta hiba után eladtuk a középpályán a labdát, nem ért vissza a többi hátvédtárs és Luiz maradt az ellenféllel szemben, természetesen megoldotta nagyon fontos szerelésekkel és blokkokkal. Ha lehet így fogalmazni, lehet látni, hogy menne ő föl, de CA utasítására utolsó embert kell játszania, amikor a csapat nem úgy "jut" támadási helyzethez, hogy pontrúgás van. Láttunk róla videót az átigazolása után, hogy a Benfica-ban többször ment (mehetett) előre és jó cselezési készsége miatt meg is csinálta ezeket. Amire ki akartam lyukadni, hogy kis túlzással söprögetőt játszik, szinte csak pontrúgásnál van elöl, de akkor rendszerint jól teszi, amit kell és ezt ma is láthattuk. (szubjektív vélemény és meglátás) Perfect ---> MOTM
Terry 7--- semmi kivetnivalóm nincs a teljesítménye alapján, ismét jó helyre került a karszalag
Cole 6--- javul a srác, de még mindig elég hullámzó a 90 perc alatt nyújtott játéka
Ramires 8--- mintha bóják lettek volna előtte, úgy kerülgette a pancsereket és végre a befejezést sem kapkodta el, az egyetlen negatívum, hogy elég durván játszott
Essien 6--- nagy szívvel írjunk be a neve mellé egy assist-ot, egyéb iránt csendesebb volt
Lampard 6--- a szabadrúgások még mindig nem álltak helyre, ugyanakkor voltak nagyszerű meglátásai, de csúnya hibái is, nem beszélve a lesnél mutatott "performanszát"
Malouda 6--- én nem találtam olyan rossznak, volt több biztató lövése, főleg az elején, a labda is viszonylag sokat volt a birtokában, persze azért így is a gyengébbek táborát erősítette
Kalou 7--- feljegyezhetünk a neve mellett egy kiharcolt büntetőt, cselei is ültek, jobbik arcát mutatta, kezdőként!
Torres 6--- egy hajszál kell, de azt először ki kéne tépni - megint hajtott, de amíg nem lő gólt, addig ez kevés

Cserék:
Drogba - --- gólpassz és lendület
Anelka -
Zhirkov -
6+8+5+4+1+1+2+1

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Man City (PL)

#9 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kicsit átértékeltem, amit a blogon írtam, meg jószívű is vagyok:
Cech 7
Iva 6
JT 7
Luiz 8 MOTM
Ash 7
Ramires 7
Essien 6
Lamps 6
Malouda 5
Kalou 6
Torres 6

Drogba 7
GO BLUES!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Chelsea - Man City (PL)

#10 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cech:6-ez tényleg átlagos
Iva:6-az a fejes bemehetett volna
Terry:8-PRIMA
Luiz:10-nem tudok egyszerüen 9-et adni ezért :lol:
AC:7-odatette magát
Ramires:8-gyönyörű gool
Essien:6-ennél többet várok tőle
Lampard:7
Malouda:4-ez katasztrófa
Kalou:7-nagyon akart
Torres:5-most elvesztettem a türelmemet vele szemben

Drogba:6-KEZDŐBE
Anelka:5
Zhirkov:5

csucsu
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. március 19., szombat 14:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea - Man City (PL)

#11 Hozzászólás Szerző: csucsu »

Cech-6
Ivanovic-7
David Luiz-9 MOTM
Terry-8
Cole-6
Essien-7
Ramires-8
Malouda-7
Lampard-7
Kalou-8
Torres-6

Zhirkov, Drogba, Anelka- keveset játszottak de Drogba nélkül nem nyertünk volna

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Chelsea - Man City (PL)

#12 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Cech-6
Ivanovic-6
Terry-7
Luíz-8 MOTM!
Ashley-6
Essien-6
Lampard-6
Ramires-7
Malouda-5
Torres-6
Kalou-6

Cserék:
Anelka-5
Drogba-6
Zhirkov-6

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea - Man City (PL)

#13 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech-6
Iva-6
Terry-7
D.Luiz-9 MOTM
Cole-7
Ramires-8 gyönyörűű gól!!!!
Essien-7
Lamps-6
Malou-5
Torres-4 nekem nem tetszett ahogy játszott, helyzete sincs még Sheva is jobb volt mint ő, Sheva legalább lőtt gólokat!(Drogbát a kezdőbe!!!)
Kalou-7

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Man City (PL)

#14 Hozzászólás Szerző: redrum »

Cech 7
Iva 7
David Luiz 9 MOTM
Terry 8
Cole 6
Essien 6
Ramires 8
Lampard 6
Kalou 6
Torres 5
Malouda 4
I'm goin' down down down down

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Chelsea - Man City (PL)

#15 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:7, gól nélkül lehúzta a rolót, mindent fogott, amit kapura szántak lövés vagy beadás címén
Bane:7, odatette magát, szép lett volna ha bemegy az a helyzet, de így is jó volt a szerb srác
Terry:8, hiba nélküli munka, mindenen rajta volt, a csapatot úgy vezette ahogy egy kapitánynak kell :)
Luiz:9, az év fogása ez a srác, kemény mint a szikla, gólt okoz és lassan a Manchesteriek mumusa lesz :D MOTM
Cole:7, na végre, így kellene játszania mint ma is tette
Essien:6, jól játszott a srác na
Ramires:8, pozitív csalódássá érik ez a srác, szép gólt lőtt Hartnak és odatette magát
Lampard:7, most nem volt gól,az első félidőben nem ment neki, a másodikban viszont feljavult
Malouda:6, önző...
Torres:6, majd jön az a gól, idő kell neki az látszik, de bízni kell benne és úgy be fog érni mint a Unitedben Berbatov is beért
Kalou:5, csereként jobb, mint kezdőként...

Cserék:

Drogba:7, gólpassz Luiznak és nem rossz játék, kezdőként kell őt játszatni CARLO!!!
Anelka:5, csak úgy volt...
Zhirkov: 6, dinamika volt az oroszban ma, még mindig azt mondom hogy Malouda helyére ő kell a kezdőbe!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Man City (PL)

#16 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Régen értékeltem már, de egy ilyen gálát nem hagyhatok ki! :)

Cech-7 Bár nem volt sok dolga, amikor találkozott a labdával nem remegett a keze.
Ivanovics-6 A védekezéssel nem volt probléma, de sajnos a támadásokhoz kevésbé tudott hozzátenni. Volt azonban egy gyönyörű fejese.
Luiz-10 Minden szó sablonosnak hangzana a mai teljesítményéről...
Terry-8 A Chelsea és Anglia kapitányához méltó játék.
Cole-7 Ő is jó volt elől is, hátul is.
Essien-7 Jól rombolt, de azok a fránya lövések...
Ramires-8 Ezzel a teljesítménnyel bérletes helye van a kezdő csapatban
Lampard-7 Nagyon szép passzok, szerelések
Malouda-5 Ááá mi volt ez??? Önző, ötlettelen, szar játék. Felébredhetne már a téli álmából...
Torres-7 Gyors, lendületes, és ha meglövi az első gólját csak még jobb lesz
Kalou-7 Főleg az első félidőben volt jó, aztán elfogyott...
211! NEW RECORD!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Man City (PL)

#17 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez igen. Le a kalappal. Köszönjük meg Mancininek is, aki 1 pontért/vereségért jött. Az első 20 percben nem csak a pálya, a közönség is Japánon ábrándozhatott, mert full kuss volt és zellerezés a pályán... Aztán mi lett belőle... Igazából egy játékossal nem vagyok megelégedve, most először hangot is adok neki fél év gyötrelem után.

Cech - 7
Iva - 7 - pech a fejesért (ne rúgd rá kapura, mindig felémegy...)
János - 8 - LEGEND
Luiz - 9 - a gól előtt is az lett volna de a góllal abszolút MOTM. utcalány nagy vétel volt, potom pénzért.
Retardált Légpisztoly - 7 - végre, végre, végre. Ez a régi, a jó öreg barbadosi Rihanna
Essien - 6 - kezd éledezni, jó volt
Frank - 6/7 - kezd éledezni, csak ismételni tudok
Ramires - 8 - az egyetlen problémája Luiz formája :D Mekkora gól volt, cselek után... Rohadt feka
Kalou - 6 - jobb volt az átlagnál, de azért...
Torres - 5 - szerintem nem volt rossz, megy a labdáért, küzd és fantasztikus passzai vannak néha, elmehetne éknek is. Majd jön a gól, rühellem a fikát. 2016 nyara ! / ja és h rúgjon gólt ha nem kap labdát/passzot???
Na és akkor eljöttünk a rossz részhez:
Malouda - 2/3 - mi a ********************** csinál ez a gyökér fél éve ? Alszik, ma ébredezett, ÖNZŐ volt folyamatosan - min 5x - az első félidőben, beadni meg kurvára nem tud a szöglet rúgások elcseszése mellett. Drogba beállt, helyette becsavarta Luiz fejére. Tudjuk mi lett !?
Eladni.
Hogy miért? Mert szégyenszemre két kis nyári-téli "gyökér" jobban játszik, mint a "megszoktam a helyem már három éve" arcok. És ez rossz. Venni kell 5-6 húszmillás játékost, és különebbek lesznek. Ld. Luiz + Ramires. A keretet kéne formálni.

1 szó mint 100, fasza meccs volt, végig uralva a meccset, a 2 srác fantasztikus, Torresnek türelmet, és Abrát meg öröm volt nézni ahogy izgult-örült-és szenvedett a balfaszságokat (Malouda) nézve.
Písz (a 2. hely meg lesz)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Man City (PL)

#18 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Cech - 7
Iva - 7
Luiz - 9
Terry - 7
Ash - 7
Ramires - 8
Essien - 6
Lampard - 6
Malouda - 6
Torres - 5
Kalou - 6

Anelka - 5
Drogba - 6
GO BLUES!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Man City (PL)

#19 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dante írta:
dankodavid írta:Amazing. Simply AMAZING.

Cech 7 jo kijovetelek, good job
Iva 7 eroszakos es kemeny volt, hat meg ha az a fejes bemegy...
JT 8 ironman, elpusztithatatlan
Luiz 10 istenem, mindenkit igy fogok szidni, amikor leigazoljuk... :) Megfogtuk az Isten hajat ezzel a gyerekkel, de szegeny Alexet kvara sajnalom, mert igy bizony padozni fog.
Cash 7 na vegre lathattuk a regi enjet, soha rosszabbat!
Essien 6 sokat robotolt, a helyeben lerugtam volna de jong arcat, szoval respect Michael!
Lamps 6 hmm... Sok labdat elszort, de nagyot kuzdott + golpassz, szoval otost megse adhatok neki...
Ramires 8 (na, a masik vesszoparipam)ez igen! Hajtott, es az a gol... Nem talalok szavakat :D Hihetetlen jo lett az etiop :)
Kalou 7 szep cselek, ma nagyon hasznosan jatszott
Torres 5 oooo, baszod... draga baratom...

Drogba x
Kanal x
Zhirkov x
Flo?:)
Tudtam, hogy valakit kihagytam, koszi :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chelsea - Man City (PL)

#20 Hozzászólás Szerző: Dante »

dankodavid írta:Amazing. Simply AMAZING.

Cech 7 jo kijovetelek, good job
Iva 7 eroszakos es kemeny volt, hat meg ha az a fejes bemegy...
JT 8 ironman, elpusztithatatlan
Luiz 10 istenem, mindenkit igy fogok szidni, amikor leigazoljuk... :) Megfogtuk az Isten hajat ezzel a gyerekkel, de szegeny Alexet kvara sajnalom, mert igy bizony padozni fog.
Cash 7 na vegre lathattuk a regi enjet, soha rosszabbat!
Essien 6 sokat robotolt, a helyeben lerugtam volna de jong arcat, szoval respect Michael!
Lamps 6 hmm... Sok labdat elszort, de nagyot kuzdott + golpassz, szoval otost megse adhatok neki...
Ramires 8 (na, a masik vesszoparipam)ez igen! Hajtott, es az a gol... Nem talalok szavakat :D Hihetetlen jo lett az etiop :)
Kalou 7 szep cselek, ma nagyon hasznosan jatszott
Torres 5 oooo, baszod... draga baratom...

Drogba x
Kanal x
Zhirkov x
Flo?:)

Válasz küldése