Chelsea FC - Manchester UTD

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#41 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Torres reakciójűt szoktátok nézni? Én direkt Torres-t néztem Dániában és itt is a gólnál, hogy hogyan reagál. Látszik, hogy kivan éhezve a sikerre,küzd,hajt és a Chelsea megtesz mindent. A poolnál őgy vettem észre, hogy csak magáért játszik, de itt a reakciói...stb szóval + pont Torresnek. --->Én ettől féltem az elején, hogy nem a csapatért hanem magáért fog játszani, de szerencsére nem.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#42 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Cech - 6 - Gólban hibás, de más bakira nem emlékszem... igaz, hogy bravúrra sem!
Cole - 6 - Első félidőben tetszett, a másodikban eltűnt és csak a végén jött elő.
Terry - 7 - Magabiztos volt, remek szerelések!
Luiz - 9 - Szerintem már körbenyaltam a seggét a PL topikban, szóval nem teszem itt meg megint. Eszméletlen igazolás! MOTM
Ivanovic - 7 - A fejesei ma gyengék voltak, meg azért két méterről kotord mán be... de gólpassz Luiznak! Egyértelműen hasznosabb, ha jobbhátvédet játszik.
Essien - 6 - Voltak azért hibák, még ha sokat is futott... ráadásul még mindig nem akar lőni egy egészségeset!
Lampard - 7 - Az első félidőben nagyon gyenge volt, de a másodikban azt a Lampardot láttam, akit szeretnék! :)
Ramires - 8 - Eszméletlen sokat hajtott, nagyon hasznos volt... de nem csúszunk be páros lábbal!
Malouda - 4 - Kupac szar, de még időben lecserélték!
Torres - 6 - Be kell illeszkednie, ennyi... nagyon jó labdái voltak a többieknek, és volt pár elképzelése, amit a többiek nem tudtak kivitelezni... például a kiugratás Essiennek! Meg a végén nagyon beszopatott valakit 1v1-be! :) Lehet, hogy a 4-3-3 jobban feküdne neki.
Anelka - 5 - MIÉRT CSINÁLOD EZT?

Drogba - x - Zseniális volt a végén, hatalmas figura! :D
Zhirkov - 7 - A tizi miatt, plusz amit az utolsó 10 percben játszott! Kezdőbe vele.
Bosi - x - Taktikai csere, de kellett!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#43 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Cech - 5 gólt beszopta, de egyébként sok hibája nem volt...
Iva - 7 a hetes leginkább a kis cigány felrugdalása miatt, illetve azért, mert a másodikban rendesen tartotta már
Luiz - 8 chin on the floor time :) hatalmas vétel, agresszív, és a lövésébe még Evra sérült bele, no comment.... MOTM
Terry - 7 jó, magabiztos
Cole - 6 végre ő se azt a hígfos szart mutatta
Ramires - 7 rohadjak meg nem hittem volna egy pár hónapja, hogy ilyet fog nyomni...
Essien - 6 Valamit felvillantott a régi Bölényből, de miért nem lövi el távolról? :)
Lampard - 5 súlytalan, de a tizit bekúrta
Malouda - 3 jézusom, szar a mirelit-Malouda, remélem lassan kiolvad... Bye-Bye

Anelka - 4 faszkorbács
Torres - 6 jönne össze neki a gól... nem volt rossz ma sem, de az a nyamvadt gól hiányzik
Zsirkov - 7 Welcome Back!
Drogba - amit a végén lenyomott... Awesome :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#44 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Keppi írta:Luiz: 8 motm (de azért még elég sokat bénázik is. ha pechesebb lenne akkor már 2 meccs mehetett volna el rajta (ha most Rooney nincs lesen; vagy ha nemrég az utolsó percben a 11-est belövik) - és akkor most nem istenítené senki szerintem. A gólja nagyon szép volt, de még sokat kell fejlődnie hogy védekezésben elérje megbízhatóságát.
Arra is gondolj, hogy ez csak a második meccse volt kezdőkként. Pár hónap és Terry szintjén lesz!
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#45 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Cech: 7 én nem tudom eldönteni, hogy a gól kinek a hibájának tudható be, de amit kellett, megfogott.
Iva: 8 nagyon stabil és "gólpassz" Luiznak
Terry: 8 még stabilabb
Luiz: 9 csak azért nem 10, mert a kiállítást súrolta, amúgy leszedte a pályáról Rooneyt, nagyszerű játék, és pazar gól, MOTM
AC: 6 a lövöldözős sztori érzékelhető volt a játékán szerintem, nem mindig volt magabiztos, de szépen védekezett, csak néha az eladott labdák után nem mindig ért vissza...
Ramires: 7 futógép, jó passzok, védekezésben és támadásban egyaránt kivette a részét
Essien: 7 futógép 2, Ramiresnél valamivel gyengébb, de szerintem egy 7-est megérdemel
Lampard: 7 gól, hátrajött védekezni, jó passzok, kezd újra rátalálni régi önmagára
Malouda: 6 azért a helyzetéért kár még a meccs elején, én szürkének éreztem
Anelka: 6 a gólpassz szép lett volna Maloudanak, de ugyanúgy szürkének éreztem, mint francia kollegáját
Torres: 7 a hajtásért, hogy nem színészkedett, nem fetrengett, látszott, hogy akar, szép cselek, már csak a gól hiányzik, de alakul ő is

Drogba: 6 az utolsó 10 percben zseniális volt, de ez így is 6-os. talán ha kezdő lett volna, megkapja a 7-est, mint FT.
Zhirkov: 6 kiharcolt tizi, egy szép lövés, de ezen kívül nem sok érdemleges cselekedet
Bosingwa: -

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#46 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Cech: 7
Cole: 6
Terry: 7
Luiz: 8 motm (de azért még elég sokat bénázik is. ha pechesebb lenne akkor már 2 meccs mehetett volna el rajta (ha most Rooney nincs lesen; vagy ha nemrég az utolsó percben a 11-est belövik) - és akkor most nem istenítené senki szerintem. A gólja nagyon szép volt, de még sokat kell fejlődnie hogy védekezésben elérje Terry megbízhatóságát.
Ivanovic: 7
Essien: 6
Lampard: 6
Ramires: 8
Malouda: 5
Torres: 7
Anelka: 6

Drogba: 7
Zsirkov: 7
Bos: -
:)

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#47 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Cech: 5-kapushiba volt a gól
Cole: 7-nem rossz
Terry: 8-szép volt Terry.
Luiz: 10 - Hihetetlen ez a srác. Az utóbbi 10 év egyik legjobb igazolása ezt már most kimerem jelenteni.MOTM
Ivanovic: 7-Rendben
Essien: 8-remek
Lampard: 8-remek
Ramires: 9-fantasztikus kiváló igazolás volt!
Malouda: 3-semmi
Torres: 7-kedvencem. Nem osztályozhatom le. Javulni kell EL NINO
Anelka: 4-fos

Drogba: 8-hihetetlen ez a pali
Zhirkov: 7-szép volt Zsirkov
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

shed75
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 13:51
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Wise
Tartózkodási hely: Jász Nagykun Szolnok

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#48 Hozzászólás Szerző: shed75 »

Cech: 6
Cole: 5
Terry: 7
Luiz: 8
Ivanovic: 6
Essien: 6
Lampard: 7
Ramires: 7
Malouda: 4
Torres: 6
Anelka: 4

Drogba: 6
Zhirkov: 7

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#49 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: Drogba10 amit a végén csinált az vmi isteni volt. :D
Ez nem a "de jo fej vagy spanom, kapsz egy 10est" osztalyzas helyszine. Nem szimpatiara megy a dolog...
Probalj kicsit racionalisabban osztalyozni.. Egyebkent Drogba meg csak 30 percet se jatszott..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#50 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cech - 6
Iva - 7 : nehezen, de megoldotta Nani-t
Luiz - 8 : Motm
Terry - 7
Cole - 7 :őt nagyon figyeltem, az első félidőbe amikor fütyülték szar volt, de a másodikba nagyon hajtott. tuti nem égett ki.
Ramires - 8 : új motor
Essien - 7 : szar labdái mellett pozitívum, hogy sokat futott és szerelt
Lampard - 8 : ő is trén passzolt, de még így is segítette a támadásokat (2nd half) és bevarrta a 11-est.
Malouda - 4 : baalf@sz
Anelka - 3 : baalf@sz+csapatfék kombó
Torres - 5 : legközelebb

Drogba - 7 : amit meccs végén csinált csak ő tudja, és nála is igaz amit Ash-re írtam, van még itt dolga.
Zsirkov - 6 : büntető kiharcolása
Bosi - ×

majd fél éve nem láttam így küzdeni a csapatot, jó volt nézni :) hátha ezután jobb lesz (3x-os kopp)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#51 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azthiszem ez a godor, ha a csapatnak nem is, de a szurkolok 90%anak nagyon jot tesz, mert ha megfigyelitek, a sok rossz meccs utan, 1-1 nyert meccsnek sokkal jobban tudunk orulni. Tavaly egy ilyen meccs utan azt mondom, hogy ennel lehettunk volna acelosabbak is. Most viszont ugy erzem, hogy Chelsea szurkolo "karrierem" soran meg sosem orultem ennyire...:)

Cech - 5 - hibas a golban, nyakig, es voltak hibai.
Iva - 6 - Az elso felidoben nagyon antipatikus volt. Sokszor lerugta Nanit, nem tudott vele mit kezdeni. A masodik felidoben is voltak afferjai, de sokkal inkabb esznel volt. Odatette magat, elvegezte a feladatat es en azt mondom, hogy ha egy Nanit vissza tud fogni, akkor o tokeletesen megallja a helyet a JHV poszton.

Luiz - 8 - MOTM - Drogba es Essien ota a legnagyobb igazolasunk szvsz. Hatalmas a srac, gyonyoru golt lott. Majdnem kiallittatta magat, vannak Ivahoz hasonlo meggondolatlan butasagai, de kit erdekel. Nagyon ritka az olyan Brazil, aki agressziv, eroszakos, massziv, emellett kreativ - Nekunk 3 is van beloluk! :)

Terry - 7 - Nem emlekszem nagyobb hibajara. Hozta a kotelezot, mint mindig.
Cole - 6 - Semmi extra.
Ramires - 7 - Egyre jobb, es jobb... Isten.
Essien - 6 - Hiba nelkul jatszott, vegig futotta a meccset. Szerintem eledezik.
Lampard - 5 - 11-est csak elkrni lehet, tartja a mondas, igy nem is erdekel, hogy beverte. Nagyon gyenge...
Malouda - 3 - Az elejen kihagyott egy hatalmas ziccert, vegig butan jatszott, hatrafele cselezett. Rosszak voltak a passzai, az 1:1eket elurta. Legszivesebben mar felido elott lecsereltem volna, es mikozben fut le a palyarol, nekifutasbol ketlabbal gyomronrugom, aztan lekopom... <3

Anelka - 4 - Palyan volt?
Torres - 6 - Minden labdaja hasznos volt, latszott, hogy nagyon igyekezik, de nem jott ossze a gol. Viszont ne legyunk tuskok, nezzunk a dolgok melyere (nem kell sokat merulni); Meg is hogy lohetne golt, ha nem kap hozza labdakat? Ennyire egyszeru a keplet.

Zsirkov - 7 - Kezdobe vele. A kenyszeritoi foghatatlanok. Ez mar a szamtalan ilyen 11es, amit ezzel a haromszogelessel harcolt ki. 2 perc alatt tobbet tett hozza a jatekhoz, mint Malouda...
Drogba - Nem volt nala sokat a labda.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tru23

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#52 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Cech: 7 - Szerintem a gól inkább volt a védők hibája, a lassításon látszott, hogy hagyták lövéshez jutni, pedig 2-en is fogták. Más hibája pedig nem volt.
Cole: 6
Terry: 7
Luiz: 9 - MOTM
Ivanovic: 7 - Nagyon örülök, hogy nem gurult el a gyógyszere, nem úgy mint honfitársának :D
Essien: 7
Lampard: 7 - Pirospont. Nem a régi még, de kezd villogni.
Ramires: 6 - Ma nem nagyon mert.
Malouda: 4 - Egyáltalán miért középen kellett játszania? A posztján fénykorában, szinte a világ legjobbja, de a középpályán semmit nem tud felmutatni.
Torres: 7 - Alakul a fiú, tetszik, hogy megvan az alázat. A bátorságot hiányolom.
Anelka: 5 - Hm... "Leszarom"

Drogba: 7 - Csereként nagyon odatette a szívét, a formára még várni kell.
Zsirkov: 7 - Nagyon hasznos csere volt, harcos, ügyes, bátor. Így tovább, és nagyon örülni fogunk neki :D
Bos: - Nagyon okos csere volt, de az idő rövidsége miatt osztályozhatatlan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tru23 2011. március 1., kedd 23:56-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#53 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cech-8
Ivanovics-7 agresszív és ez igy helyes.
D.Luiz-9 MOTM
Terry-8
A.cole-7
Lampard-7
Essien-7
Ramires-7 gyors mint a villám.
Malouda-5 csak lassítja a támadásokat.
Torres-6 számomra ez még nulla. tőle.
Anelka-6

Drogba - 7 csereként a régi drogba.
Zhirkov - 7 sztem kiérdemelt egy meccset ahol kezdő lehet.

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#54 Hozzászólás Szerző: koza »

Cech 6 - Rooney góljánál védhetett volna
A.Cole 7 - jól játszott
Terry 7
Luiz 9 MOTM - bombaigazolás
Ivanovic 7 - Nani nem tudott elmenni mellette :D
Essien 7
Lampard 8 - kezdjük visszakapni a régi Lampardot :) a büntetőt kegyetlenül bevágta :D
Ramires 8 -rengeteg labdaszerzés,végigrobotolta a meccset
Malouda 6 - padra !!!
Torres 6 - próbálkozik de nem nagyon megy
Anelka 6

Drogba 8 - a padozás jó hatással volt rá úgy jött fel a pályára mint egy feltüzelt bika :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#55 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

petr Cech-8
Ivanovics-7
D.Luiz-9
Terry-8
A.cole-8
Lampard-9végre mintha lassan a régi lenne
Essien-6
Ramires-7végefele jól jött
Malouda-5 semmit nem csinált
Torres-7elszántság megvan meg a gyorsaság de a gól még nincs
Anelka-6



Cserék:
Drogba10 amit a végén csinált az vmi isteni volt. :D
Zsirkov-8 jól futott
Bosingwa-jól jött a visszafutásoknál


Blues is the color!!!

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#56 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Faja jó meccs volt :D:D(Y) úgyis rossz kedvem van legalább egy kicsit jobblett :)

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#57 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Cech: 6
Cole: 6
Terry: 7
Luiz: 9 - MOTM
Ivanovic: 7
Essien: 8
Lampard: 8
Ramires: 8
Malouda: 4
Torres: 6
Anelka: 5

Drogba: 7
Zhirkov: 7
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyboy 2011. március 1., kedd 23:53-kor.

Avatar
Chelsea2011
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. január 27., csütörtök 22:12
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Chelsea FC - Manchester UTD

#58 Hozzászólás Szerző: Chelsea2011 »

Ez Az Győztünk Végre Jóhír Meglessz Év Végére Az 1.Hely:)
DROGBA THE BEST

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Chelsea FC - Manchester UTD

#59 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az osztályzás szabályai

1. Csak az szavazzon, aki látta a meccset!
2. Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!
3. Próbáljuk meg a skálán jól belőni a játékosok teljesítményét! Feles osztályzat nincs!
4. Játékosonként és szavazónként is összesítve lesznek az osztályzatok, azaz lehet versenyezni, ki osztályozott a szezonban a legjobban!
5. A legjobb játékos mellé mindenki írja oda, hogy MOTM, különben nem lesz reális „A meccs embere” rangsor!

A skála

10 - Világklasszis teljesítmény (tartogassuk rangadókra, BL-meccsekre, kupadöntőkre)
9 - Klasszis teljesítmény
8 - Kiemelkedő játék
7 - Átlagon felüli teljesítmény
6 - Átlagos teljesítmény
5 - Átlagon aluli teljesítmény
4 - Gyenge játék
3 - Ott volt a pályán?
2 - Ilyen azért nem lesz
1 - Meg ilyen se
0 – A kapusnak adjuk, ha szinte semmi dolga nem volt a meccsen, mert az nem az ő hibája, ha az ellenfél képtelen kapura rúgni, és ezáltal nem kényszeríteni védésre (munkára) a kapust.

Kiállítás: -2 osztályzat
Minimum 30 perc játék kell az osztályzathoz, kivéve, ha valaki rövidebb idő alatt is valami nagyon jót (vagy nagyon rosszat) nyújtott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése