Chelsea - Liverpool (Premier League)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#1 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

daw3 írta:alig várom már, hogy jöjjön grimreaper.....
Majd ő megmondja a frankót a meccsről. :D

AZ EGESZ EGY NAGY NULLA VOLT KIZAROLAG A lUIZ JATEKA VOLT EGY UDITO UJDONSAG

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#2 Hozzászólás Szerző: shade3 »

Talmaszabi írta:Kiábrándítóan unalmas meccs volt, felőrölték egymást a csapatok, a Pool lehet mondani, hogy egy szerencsés góllal és a bírói segítségnek köszönhetően nyert, a csapatok pedig a játék kimerítő fogalmát mutattuk meg.

Cech 5--- kétszer nem értették meg egymást Iva-val - az egyikből gól is lett -, a Pool sokszor nem próbálkozott, viszont egy nagy bravúr azért kellett, hogy ne legyen 0-2
Bosingwa 5--- hát - leírom, amit a 'játékosok topic'-ba is ... - "Ma is nem egyszer viharzott el mellette Pool játékos, és Maxi 'góljánál' (bocs a kifejezésért, de azt elrontani volt nehezebb) is hol a büdös francba volt??? Tök üresen tudták beadni a labdát, mivel Bosingwa középen gubbasztott ( hogy mi a ...-nak, azt mostanáig nem tudom), és egyedül neki lett volna esélye középen is még kibikázni szögletre a lasztit, de nem tett semmit és várta a csodát, hátha Maxi elrontja, mint kiderült, jól várta."
Ivanovics 6--- tulajdonképpen a veszélyesebb kapura lövéseink felét neki köszönhetjük, egyszer kevés kellett volna a gólhoz, a védekezést is megoldotta, úgy-ahogy: a gólnál viszont egyértelműen hibás
Terry 7--- szinte hibátlan, egy durva rossz passzára emlékszem---> MOTM
Cole 5--- a gólnál nem tudom éppen hol volt és végig nem éreztem biztosnak, támadásban egyenesen betli
Mikel 5--- ha egy csapat egyetlen vkp.-ja már a meccs 30. másodpercében megkapja a sárgáját (ami teljességgel jogos volt), akkor legyen szó bármilyen erősségű csapatról bármilyen helyzetben, sosem jelent jót, mert ez azt jelenti, hogy végig visszafogottan és figyelmesen kell játszania, nehogy a kiállítás sorsára jusson. Ha nem is feltétlenül ez miatt, de a meccs egészét tekintve fáradtan és enerváltan futballozott...
Essien 6--- az egész meccsen piszok kevés helyzetünk volt, és ezt még tetőzte az is, hogy Ess sokszor került lövőtávolba, de ha jól emlékszem, egyszer sem vállalta el, inkább lepasszolta és ezzel meghalt az akció
Lampard 6--- egy rohadt nagy meglátása volt az első félidőben, amikor egy 50 méteres passzt adott előre ( már nem rémlik, hogy kinek), de tőle is sovány játékot láthattunk ma
Anelka 6--- közel sem hozta a SFC elleni játékát, de voltak veszélyes kavarásai és talán őt lehet a legkevésbé szidni az "első flottából"
Drogba 5--- nehéz lenne bármit is írni, talán egy-két veszélyesen betekert szabadrúgását lehet kiemelni
Torres 5--- Maxi karácsonyi ajándékát jobban is kihasználhatta volna, ennél csak jobb lehet

Cserék:
Kalou 6 --- nehéz eldönteni, hogy kezdhetett e volna, bár van egy olyan érzésem, hogyha még tartana a meccs, akkor is 0 állna a nevünk mellett... :(
Malouda -
Luiz - --- tetszett, jobban jártunk volna, ha ő kezd Bos helyett

CA - én azt nem értem, hogy 0-1-es állásnál miért védőt cserélünk be. A Liverpool teljesen beállt védekezni, a felezővonalat sem igen akarták átlépni, erre Carlo odahívja Luiz-t, hogy becserélje. ( mint leírtam, látványosan és jól játszott, de ilyenkor nem igaz, hogy nem lehetne beküldeni McEachran-t az eléggé félénk Essien helyett, vagy Bos-t lehozva 3 védővel játszani). Inkább hagyta az ötlettelen kp.-t fent.
Egy az egyben az én gondolataim, kivéve hogy Ivanovics szerintem csak 5, három fejesből legalább egy kapura mehetett volna, illetve az a vita...
Essiennek volt egy kapuralövése és nem is volt rossz.
CA-nál ezt a cserét én sem értettem. Néha az az érzésem, hogy meccs előtt eldönti, aztán bármi történjen ragaszkodik hozzá.
Illetve Torrest kár volt játszatni. Sejteni lehetett, hogy vagy visszafogott lesz, vagy szétrúgják. Az előbbi jött be.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#3 Hozzászólás Szerző: misakd »

Cech: 4
Bosingwa: 6
Terry: 6
Ivanovic: 4
Cole: 5
Mikel: 6
Essien: 6
Lampard: 6
Anelka: 6
Drogba: 6
Torres: 6

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#4 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Cech-5
Bosinqwa-6
Terry-6
Ivanovic-6
Ashley-5
Mikel-6
Essien-6
Lampard-6
Anelka-6
Drogba-5
Torres-6

Cserék:
Kalou-5
Luiz-6

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#5 Hozzászólás Szerző: kdako »

Cech 4 súlyos volt az a hiba
Bos 5
JT 6
Iva 4
Ash 5
Mikel 5
Essien 5
Lamps 4
Anelka 5
Drogba 4
Torres 4

Kalou 4
GO BLUES!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#6 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kiábrándítóan unalmas meccs volt, felőrölték egymást a csapatok, a Pool lehet mondani, hogy egy szerencsés góllal és a bírói segítségnek köszönhetően nyert, a csapatok pedig a játék kimerítő fogalmát mutattuk meg.

Cech 5--- kétszer nem értették meg egymást Iva-val - az egyikből gól is lett -, a Pool sokszor nem próbálkozott, viszont egy nagy bravúr azért kellett, hogy ne legyen 0-2
Bosingwa 5--- hát - leírom, amit a 'játékosok topic'-ba is ... - "Ma is nem egyszer viharzott el mellette Pool játékos, és Maxi 'góljánál' (bocs a kifejezésért, de azt elrontani volt nehezebb) is hol a büdös francba volt??? Tök üresen tudták beadni a labdát, mivel Bosingwa középen gubbasztott ( hogy mi a ...-nak, azt mostanáig nem tudom), és egyedül neki lett volna esélye középen is még kibikázni szögletre a lasztit, de nem tett semmit és várta a csodát, hátha Maxi elrontja, mint kiderült, jól várta."
Ivanovics 6--- tulajdonképpen a veszélyesebb kapura lövéseink felét neki köszönhetjük, egyszer kevés kellett volna a gólhoz, a védekezést is megoldotta, úgy-ahogy: a gólnál viszont egyértelműen hibás
Terry 7--- szinte hibátlan, egy durva rossz passzára emlékszem---> MOTM
Cole 5--- a gólnál nem tudom éppen hol volt és végig nem éreztem biztosnak, támadásban egyenesen betli
Mikel 5--- ha egy csapat egyetlen vkp.-ja már a meccs 30. másodpercében megkapja a sárgáját (ami teljességgel jogos volt), akkor legyen szó bármilyen erősségű csapatról bármilyen helyzetben, sosem jelent jót, mert ez azt jelenti, hogy végig visszafogottan és figyelmesen kell játszania, nehogy a kiállítás sorsára jusson. Ha nem is feltétlenül ez miatt, de a meccs egészét tekintve fáradtan és enerváltan futballozott...
Essien 6--- az egész meccsen piszok kevés helyzetünk volt, és ezt még tetőzte az is, hogy Ess sokszor került lövőtávolba, de ha jól emlékszem, egyszer sem vállalta el, inkább lepasszolta és ezzel meghalt az akció
Lampard 6--- egy rohadt nagy meglátása volt az első félidőben, amikor egy 50 méteres passzt adott előre ( már nem rémlik, hogy kinek), de tőle is sovány játékot láthattunk ma
Anelka 6--- közel sem hozta a SFC elleni játékát, de voltak veszélyes kavarásai és talán őt lehet a legkevésbé szidni az "első flottából"
Drogba 5--- nehéz lenne bármit is írni, talán egy-két veszélyesen betekert szabadrúgását lehet kiemelni
Torres 5--- Maxi karácsonyi ajándékát jobban is kihasználhatta volna, ennél csak jobb lehet

Cserék:
Kalou 6 --- nehéz eldönteni, hogy kezdhetett e volna, bár van egy olyan érzésem, hogyha még tartana a meccs, akkor is 0 állna a nevünk mellett... :(
Malouda -
Luiz - --- tetszett, jobban jártunk volna, ha ő kezd Bos helyett

CA - én azt nem értem, hogy 0-1-es állásnál miért védőt cserélünk be. A Liverpool teljesen beállt védekezni, a felezővonalat sem igen akarták átlépni, erre Carlo odahívja Luiz-t, hogy becserélje. ( mint leírtam, látványosan és jól játszott, de ilyenkor nem igaz, hogy nem lehetne beküldeni McEachran-t az eléggé félénk Essien helyett, vagy Bos-t lehozva 3 védővel játszani). Inkább hagyta az ötlettelen kp.-t fent.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#7 Hozzászólás Szerző: daw3 »

mondjuk azért Cech mentségére szóljon, hogy jött vele szembe Kuyt meg Terry elég szép lendülettel és hát nem tudhatta, hogy most Kuyt beleér vagy mi lesz.
De elbaszta ahhoz nem fér kétség.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#8 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

A bíró őőőő....de szánalmas lenne rá fogni...ilyen nulla játékot utoljára a hullámvölgyünk alatt láttam.

Cech-4: bravó
Bos-6: csak ne add be a lasztit és jó leszel!
Terry-7: nagyszerű
Iva-5: mars ki szélre!
AC-5: hááát....én már nyáron eladtam volna a realnak, ha még mindig kéne nekik (de úgy tudom már nem), akkor mehetne, mer kiveszett a tűz belőle, az is lehet, hogy kiégett
Mikel-4: ilyen nem volt még idén és nem is lesz több! Ettől függetlenül nem értem, hogy a jó formában lévő Ramires hova tűnt, mér nem kezdett? Sérülés?
Lampard-5: szürke
Essien-6: az a lövés :o csak akadna már be végre egy :?
Nicos-6: legjobbunk volt támadásban ismét (de fura ezt leírni :))
Torres-4: hát ennél már csak feljebb van...kb labdát vezetni nem tudott ma, ótvar fos volt, azt a helyzetét, pedig csúnyán elpuskázta, belsővel, iszonyat gyengén gurította, ha izomból meglövi, a rövidre, akkor lehet, hogy máshogy alakul a meccs...
Drogba-4: ugyanaz, csak nála a labda se volt, nem volt mibe megbotolnia

Kalou-4: szerencsétlen pont beleesik a 30 perc játékidőbe, amit a szabályzat alapján osztályozni kell
Malouda: ő már nem, ez a mákja, bár egy fokkal jobb volt
Luiz: valaki írta, hogy azért a pool a végén már nem támadt, hát szerintem meg kontrákban dehogynem, amiket DL tökéletesen levédekezett.

Avatar
Chelsea2011
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. január 27., csütörtök 22:12
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#9 Hozzászólás Szerző: Chelsea2011 »

Cech 7 gyönyörü védések
Terry 7 szép becsuszo szerelések
iva 5 gyengélkedett
luiz6 szép munka szép mentések
A.Cole 5 -_-
essien 8 szép lövés
lampard 5 no comment
mikel 6 elmegy
anelka 6 jó
drogba 5 nem volt esélye a gólszerzéshez
torres 5 ugyszintén
DROGBA THE BEST

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#10 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Cech ----------- 4 - vicc
Bosingwa ------ 5 - nem tud beadni
Iva ------------- 5 - gyenge
Terry ---------- 7 - MotM - fasza
AC ------------- 5 - sz*r
Mikel ---------- 5 - szintén
Essien --------- 6 - bár bement volna a lökete, egyébként igen jó volt
Lampard ------ 5 - remélem nem hónapok kellenek, hogy formába lendüljön
Anelka --------- 5 - az előző meccsen nyújtott teljesítménye vszeg csak sorozatos véletlenek halmaza volt
Torres --------- 5 - ennél többet vártam
Drogba -------- 4 - bazze, ő is megtalálhatná már a formáját

Kalou ---------- 5 - lóf*szt nem csinált az állítólagos szupercserénk
Malouda ------- 6
Luiz - -----------7 - vááá, k*rva jó lesz, következő meccsen kezdeni kell
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#11 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

P.Cech - 5
J.Bosingwa - 6
B.Ivanovic - 5
J.Terry - 7 - MOTM
A.Cole - 6
O.Mikel - 5
M.Essien - 6
F.Lampard - 5
N.Anelka - 6
F.Torres - 6
D.Drogba - 5

S.Kalou - 6
F.Malouda - 6
D.Luiz - 7
2012. 05. 19.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#12 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cech: 4 bohózatba illő komikum ivanovic-al.
Cole: 6
Terry: 7
Ivanovic: 4 kérem szépen, ez mi volt?
Bosingwa: 6
Mikel: 5 visszatér a régi énje? minden meccsen sárga?
Essien: 6
Lampard: 5
Anelka: 6
Drogba: 4 ez az ember egyre kevesebbet csinál a pályán.
Torres: 6

lófaszjóska játék volt. megint csak azt tudom mondani, ezek nem kék oroszlánok, hanem rózsaszín nyuszik.

még lesz egy igazolásunk torres és luiz személye után, még pedig Carlo urat bocsájtja útnak a klub hamarosan. mivel minden adott már neki a szuper játékhoz. ő mégsem tud semmit kihozni a csapatból és nekem senki se jöjjön az összeszokással meg az új emberek beilleszkedésével, utcalány érdekes h. más csapatnál ez nem jelent problémát. Itt van a szezon közepe és még mindig nem találják magukat?
Egy ilyen gárdával Európát kéne alázni. nem egy kiherélt liverpukli ellen kikapni HAZAI pályán.
beégtünk mint a Reichstag gyerekek.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#13 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Cech: 4
Cole: 5
Terry: 6
Ivanovic: 4
Bosingwa: 7 - MOTM
Mikel: 6
Essien: 6
Lampard: 5
Anelka: 6
Drogba: 4
Torres: 4

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#14 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

daw3 írta:alig várom már, hogy jöjjön grimreaper.....
Majd ő megmondja a frankót a meccsről. :D
Mi újat vársz?

"Drogba 3 fucking shit menj a marseillebe a krva anyadat azt te arulo en helyszinrol lattam a mecset nulla ez az ember elobb ment a pool szurkerekhez mint hozzank csak maganak focizik szarhazi"

Többiek kapnak egy 5-öst, Terry 7-est.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#15 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

daw3 írta:alig várom már, hogy jöjjön grimreaper.....
Majd ő megmondja a frankót a meccsről. :D
Es bar azt mondhatnam, hogy nem lesz igaza...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#16 Hozzászólás Szerző: daw3 »

alig várom már, hogy jöjjön grimreaper.....
Majd ő megmondja a frankót a meccsről. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#17 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech: 5, ma valahogy bizonytalan volt, a gólban nyakig benne volt, igaz utána védett egy szépet.
Bosingwa: 6, kezd javulni a srác, cselezett és beadott
Terry: 7, nem ő rajta múlott hogy ma kikapunk, nagyon jól játszott véleményem szerint, jelentős helyzeteket akadályozott meg, MOTM
Bane: 6, a gólban ő is benne volt, igaz a végén kiharcolt egy pár szabályos tizenegyest amit a bíró úr nem adott meg...
A. Cole: 5, próbálkozott, de egy párszor elmentek mellette;
Mikel: 5, teljesen gyenge, mi lelte őt ??, Ramires lehet hogy jobb választás lett volna...
Essien: 6, Bosingwához hasonlóan ő is kezd javulni, az a lövés gól is lehetett volna, de sajna nem ment lejjebb, amúgy sajna nem ment neki annyira;
Lampard: 6, kínlódott, Anelkával mintha felcserélte volna a szerepkörét, nem fekszik neki a gyémánt;
Drogba:5, mostanság nem megy neki sajnos, nem tudom mi lelte őt is??
Anelka: 6, na ő odarakta magát, küzdött, hajtott, igaz sajnos nem szerzett gólt, de azért használható labdát is adhatott volna a többieknek;
Torres:5, nem kellett volna berakni a kezdőbe, a második félidőben kellett volna behozni és akkor tudott volna "élni", így is volt egy szép helyzete;

Cserék:
Kalou:4, érdemleges megoldása volt??
Malouda:5, egy próbálkozása volt, amit Reina hárított, de azt leszámítva semmi...
Luíz:6, a pozitív csalódások egyike!! Jól védekezett a srác és elég szimpatikus a játéka. Játszhatna A. Cole helyén...

A végére meg annyit, hogy BRING BACK THE 4-3-3 FORMATION CARLO!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#18 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Cech 4 ez mi a jo utcalány anyad volt? Az a vita meg...ahh.
Bosingwa 6 lesz ez meg jobb is
Iva 5 nagy kedvencem, de hogy kepzeli, hogy ilyen geci arrogans modon reagal arra, hogy (szvsz jogosan) lebassza a kapus?
JT 7 solid
Cole 5 elore szar, hatul meg teljeden haszontalan
Mikel 6 nem volt ma olyan rossz, mint ahogy egyesek lehuzzak..
Essien 6 tobb kell!
Lamps 5 jeezusom...
Analka 6 semmi kulonos, a belso kp-k megettek, nem volt helye
Drogba 5 probalkozott, de minek...
Torres 5 szandekosan hagytam a vegere. Probalkozott, ha nincs az a taho, akkor most gyozelmet unnepelhetnenk, es ki KELLETT volna allitani azt a barmot, aki arcbavagta.

Luiz nem sokat jatszott, de utcalány biztatoan mozgott
Kalou nulla
Malouda meg annyi se

Elmehet az egesz csapat a bus p*csaba, ilyen lelketlen, otlettelen szart talan a sunderland ellen mutattak be utoljara...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2011. február 6., vasárnap 21:37-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#19 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Cech - 4 - szépen be potyázta azt a gólt
Bos - 6 -
Iva - 4 - nagyon kergén szaladozott ide-oda nem csodálkoznék ha kövi meccsen már Luiz kezdene
Terry - 7 - szinte az egyetlen értékelhető..
Cole - 5 -
Mikel - 5 - srác mi lett veled jobb voltál te ennél, Maloudát vagy Ramirest kezdettem volna inkább és Essient VKP-nak jobb lett volna a támadó szekciónk
Essien - 5 -
Lampard - 5 -
Anelka - 5 -
Torres - 3 - összevonva a támadószekció ez az 5 védő megett minket.. hiába mondjuk h ez 3 védő kvára nem ez 5 védő 2 előretolt szélső védővel..
Drogba - 4 -

Kalou - semmit nem tett hozz
Malouda - szintén
Luiz - már most imádom..ment előre hibátlanul védekezett szép jövő áll előtte..főleg ha Paulo fordít neki beálláskor:D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Liverpool (Premier League)

#20 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Cech-5 (azért szépen hibázgatott)
Bosingwa-7 MOTM (szép cselek, támadások)
Iva - 4 (ma nem ment neki a játék)
Terry -6 (hozta a kotelezot)
A.C. 5-(Valamennyit javult, azért ma elég jol volt, bár hibázgatott)
Mikel 5-(gyenge játék, nevetséges szabálytalanságok)
Essien 6-(nem rossz, o azért footballozott)
Lamaprd 5-(gyenge játék, nekem ma egyáltalán nem tetszett)
Anelka 5 -(azért nem volt o épp olyan rossz. Tetszett , ahogy letámadta az ellenfélt)
Torres 6- (majdnem gol, de azért meg nem kellett volna kezdo legyen:) max. a 60' raktam volna be)
Drogba 4 -(fog ez a gyerek még golokat loni??)

Luiz- toled azt kaptam amit vartam:-) Gyonyoru!


Chelsea: én igyis szeretlek!
-=Kék vér=-

Válasz küldése