Chelsea Res - Arsenal Res

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#1 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:Hát ezt most én nem értem,hogy őszinte legyek :D
Egy frusztrált troll.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#2 Hozzászólás Szerző: béla »

Hát ezt most én nem értem,hogy őszinte legyek :D

alinamike
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. december 28., vasárnap 20:42
Kedvenc játékos: sfsdf
Kedvenc exjátékos: hdfgfgd

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#3 Hozzászólás Szerző: alinamike »

Befejezitek lassan? Fel kéne lőni a játékosok értékelő posztját, s abban elférne a fórumozók összesített véleménye is ;)





_______________

You can easily check out our best quality 70-483 braindumps exam dumps Test king you well for the real sterling You can also get success in real exam of www.muih.edu with the quality Palm Beach Atlantic University questions and ccie voice Rasmussen College
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alinamike 2015. január 10., szombat 13:03-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#4 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jamal Blackman - 7
Ben Sampayo - 6
Daniel Pappoe - 6
Nathaniel Chalobah - 8
Aziz Deen-Conteh - 8
George Saville - 7
Todd Kane - 6
Billy Clifford - 6
Milan Lalkovic - 8 MOTM
Josh McEachran - 7
Bobby Devyne - 4

Adam Nditi - 7
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#5 Hozzászólás Szerző: daw3 »

eddig még egyszer sem néztem rezerva meccset, de a tegnapi az nagyon jó volt. Asszem ezentúl azokat is követni fogom.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#6 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na en most ertem haza a mecsrol
szerintem jo volt a csapat en lattam az elozo evit is es talan annyi hogy a mostani fiatalok meg nagyon fiatalok . de majd jobb lesz . a Lalkovic szuper jo volt csak az a baj nala hogy szerelmes a lasztiba de nagyon. legalabb 4-5 gollal tudtuk volna verni ezt a szarzenalt ha egy kicsitt jobban probalt volna passzolni.meg is jegyeztek mogottem hogy neha olyan Kalou modra jatszott. de o belole meg lehet valami. Josh jol jatszott de szerintem tartalekolt a het vegere. a cupa vedes meg all . hajra gyerekek csak igy tovabb. ez a szarzenal 2 korosztallyal idosebb mint a mieink es meg igy is jobbak voltunk. csak igy tovabb

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#7 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta:Stoch és Fabio Ferreira (mielőtt valaki félreértené) nem a tavalyi, hanem a 2008-ban döntős csapatban játszottak,
Igen, en ezt tudom, ezzel csak azt akartam mondani, hogy ok voltak a mi winger remenysegeink, es hogy most nincs ilyen kaliberu szelso a csapatnal:)

Jah igen, Tore es Sala jatszottak szelen tavaly, es talan mind a ketten, vagy legalabbis az egyik golt is szerzett, de mindketto szepen jatszott. Sinclair is jatszott azon a meccsen, nem?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#8 Hozzászólás Szerző: kdako »

Stoch és Fabio Ferreira (mielőtt valaki félreértené) nem a tavalyi, hanem a 2008-ban döntős csapatban játszottak, ahogy talán Kakuta is. Tavaly azért Törével és Salával elég jó kis szélsőink voltak, dehát ők kiöregedtek már. Ezzel együtt a tavalyi csapat szerintem is jobb volt, de a maira sem lehet panasz. A védelem közepe stabil, a két torony (Chalobah és Pappoe) nekem tetszett. Billy Clifford, Saville és Deen-Conteh is jó volt, de persze Josh külön kategória. Lalkovic két gólja önmagáért beszél, de azért elég rossz százalékkal értékesítette a helyzeteket (sőt, a tisztábbakat kihagyta, de ezt csak halkan jegyzem meg...)

A több ezer néző pedig hatalmas hangulatot csinált, az ifiknek is hatalmas élmény lehetett így játszani.
GO BLUES!

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#9 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Jamal Blackman - 7
Ben Sampayo - 6
Daniel Pappoe - 6
Nathaniel Chalobah - 8 nagyon ügyes, volt néhány bravúros szerelése
Aziz Deen-Conteh - 7 gyors, jól lépett fel a támadásokhoz
George Saville - 7
Todd Kane - 6
Billy Clifford - 6 nem ez volt élete meccse, de nagy jövő áll előtte
Milan Lalkovic - 8 MOTM fantasztikus, olyan labdából lőtte azt első gólját amire más talán el sem indult volna
Josh McEachran - 6 semmi extra, de tudjuk hogy nagyon tehetséges
Bobby Devyne - 5 elég halvány volt

Adam Nditi - 7 színt vitt a játékba beállásával, és nem a bőrszíne miatt :) ügyes, hasznos, technikás srác

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea Res - Arsenal Res

#10 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jamal Blackman - 6 - nem volt sok dolga, de amikor kellett, akkor ott volt
Ben Sampayo - 5 - jo nehanyszor megszptattak.
Daniel Pappoe - 7 - ugyes volt, nem nagyon emlekszem tole komolyabb hibara
Nathaniel Cabolah - 7 - szinten ugyes
Aziz Deen-Conteh - 6 - elmegy
George Saville - 7 - Vegig kuzdott, minden labdara rament, volt jonehany szerelese, de egy kicsit jobban poroghetne az agya.
Todd Keane - 6
Billy Clifford - 5 - egy nagyon szanalmas ongolt fejelt, fogalmam sincs, hogy azt o hogy akarta, ezen kivul nem volt vele baj.
Milan Lalkovic - 8 - magasan MOTM. Allandoan veszelyeztette az ellenfel kapujat, nagyon harcos. A Center - striker es a jobbwinger posztot is bejatszotta, es hat rugott 2 golt:) Joe Cole jatekara emlekeztet, o se tud egy egeszsegeset se loni...:)
Josh McEachran - 7 - magahoz kepest kicsit visszafogott volt, talan a tarsai benazasa miatt is, es mert szolhattak neki, hogy vigyazzon magara. Elvegre nincs tul sok kozeppalyasunk, plane hogy Lampard se lesz tuti a Bolton ellen. A labdai elkepesztoek, szemuk van!:)
Bobby Devyne - 4 - gyengus

A tavalyi csapat sokkal jobb volt, tulajdonkeppen a szeljatekunk nulla volt, mar Stoch, Sinclair es Ferreira sincs ugyebar. Olyanok voltak, mintha most jatszottak volna egyutt eloszor... Viszont az Arsenal meg nagyon ratyi, Adebayor klonokbol all a csapat, akik fejreesnek a labdaban. Minden golt mi rugtunk a meccsen, ez a lenyeg!:)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. január 20., csütörtök 23:41-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Chelsea Res - Arsenal Res

#11 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sablon a kezdohoz, mivel gondolom fejbol senki sem tudja leirni...:)

Jamal Blackman -
Ben Sampayo -
Daniel Pappoe -
Nathaniel Cabolah -
Aziz Deen-Conteh -
George Saville -
Todd Keane -
Billy Clifford -
Milan Lalkovic -
Josh McEachran -
Bobby Devyne -

Az osztályzás szabályai

1. Csak az szavazzon, aki látta a meccset!
2. Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!
3. Próbáljuk meg a skálán jól belőni a játékosok teljesítményét! Feles osztályzat nincs!
4. Játékosonként és szavazónként is összesítve lesznek az osztályzatok, azaz lehet versenyezni, ki osztályozott a szezonban a legjobban!
5. A legjobb játékos mellé mindenki írja oda, hogy MOTM, különben nem lesz reális „A meccs embere” rangsor!

A skála

10 - Világklasszis teljesítmény (tartogassuk rangadókra, BL-meccsekre, kupadöntőkre)
9 - Klasszis teljesítmény
8 - Kiemelkedő játék
7 - Átlagon felüli teljesítmény
6 - Átlagos teljesítmény
5 - Átlagon aluli teljesítmény
4 - Gyenge játék
3 - Ott volt a pályán?
2 - Ilyen azért nem lesz
1 - Meg ilyen se
0 – A kapusnak adjuk, ha szinte semmi dolga nem volt a meccsen, mert az nem az ő hibája, ha az ellenfél képtelen kapura rúgni, és ezáltal nem kényszeríteni védésre (munkára) a kapust.

Kiállítás: -2 osztályzat
Minimum 30 perc játék kell az osztályzathoz, kivéve, ha valaki rövidebb idő alatt is valami nagyon jót (vagy nagyon rosszat) nyújtott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése