Chelsea - Blackburn

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea - Blackburn

#1 Hozzászólás Szerző: focimark »

breiermore írta:
Bubi írta:
focimark írta:Cech-7
Bos-6
Terry-7
Iva-8 MOTM
Ramires-5 Gyenge Passzok... ma nem volt jó
Lampard 5 Hááát Ez Nem AZ igazi
Essien-6
Anelka-6
Drogba-4 pfffffffffffffff nagyon szar
Malouda-6
11en voltak am a palyan:)

igaza van és amugy drogba nem volt szar az hogy egy mecsen nem lött golt az csak egy dolog!!!! válogasd meg a szavaidat mielött irsz
Azért mert ien Drogba örült vagy még nem mondjak meg hogy mit csináljak!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Blackburn

#2 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

tomi87 írta:
Blueflag írta: Bravúr se volt, meg hiba se. Amennyi dolga volt, azokat talán én is védem. Erre miért adjak jobbat, mint 6?
Azért az első félidő közepe táján volt egy gyönyörű védése,azt kétlem,hogy te védted volna :wink:
Jó, és emiatt majd egy Petr Cech-nek 9-est adok, mert volt egy szép védése, meg sok olyan, aminek a nehézsége átlagon aluli volt... igazad van! Csak akkor fogalmam sincs, mit adjak majd a BL döntőben mondjuk az 1-0-ás győzelmünknél, mikor kiszed négy lövést a fickából, és három 170 km/h-s bombát a kapufára passzíroz. Kérlek majd akkor segíts!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Blackburn

#3 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A kapura lövési arány 27-3 volt a javunkra, ebből kettőt "bekotortunk", így meglett a győzelem. Több jó teljesítmény is volt, így folytatni a Wanderers ellen is.

Cech 0--- a 3 blackburni lövésből 2 ment kapura, abból is csak az egyik volt veszélyes, akkor tényleg nagy bravúrt kellett bemutatnia, beadásoknál és íveléseknél magabiztos volt
Bosingwa 6--- támadásokhoz nem igazán jött föl, a védekezést is megoldotta
Terry 7--- gólpassz, igen veszélyes fejjáték elöl, magabiztosság szobra hátul
Ivanovics 8--- gól (nem is akármilyen megoldással), gólpassz, stabil - közelít a házi gólkirályi címhez... :) MOTM
Cole 6--- /, +, -, % == Bosingwa
Ramires 7--- az első félidőben magasan a meccs embere, kapufát lőtt, szerelt, futott, rendszeresen játékban volt és keresték is a társak. A második játékrészre kicsit elszürkült, de így is a húzóemberekhez tartozott. Lassan kezdi meghálálni a belé fektetett bizalmat
Essien 6--- rengeteget futott, de ez gyengébb volt a szokottnál, egy komolyabb próbálkozására emlékszem
Lampard 7--- volt ,hogy szögleteknél középen volt és tudott is fejelni, zseniális meglátásai is bőven akadtak, a gól nem jött össze neki
Anelka 8--- kapufa, gól, pár centis tévesztések, egyértelműen a támadósor legjobbja
Drogba 6--- jó, ha kb. 2-szer láttam a kezdő pozíciójában, hol a bal oldalon, hol a jobb oldalon szórakozott, a Samba-tól kapott utólagos "Merry Christmas present-et" sem tudta befejezni, és inkább beadásokkal próbálkozott több-kevesebb sikerrel
Malouda 6--- az első percekben csak a bal oldalon járt a labda, Flo remeklésének köszönhetőn helyzetek is bőségesen voltak, de aztán utána a tengerszint alá süllyedt és kis túlzással használhatatlan volt

Cserék:
McEachran - --- Carlo: "Az ígéret szép szó, ha betartod, úgy jó." :) Amúgy remek volt abban a bő tíz percben...
Sturridge - --- több lehetőséget érdemelt volna, és lett volna opció, hogy ki helyett jöjjön... :x
Kalou -
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Chelsea - Blackburn

#4 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Blueflag írta:
laczze írta:
Blueflag írta:Cech - 6 - Keveset, de jól!
tehet róla hogy keveset ? :) szerintem csak ezért nem érdemel 6ot amit csinált azt tökéletesen! de persze mindenki úgy osztályoz ahogy szeretne nem kötekedésből irtam.
Bravúr se volt, meg hiba se. Amennyi dolga volt, azokat talán én is védem. Erre miért adjak jobbat, mint 6?
Azért az első félidő közepe táján volt egy gyönyörű védése,azt kétlem,hogy te védted volna :wink:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Blackburn

#5 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

laczze írta:
Blueflag írta:Cech - 6 - Keveset, de jól!
tehet róla hogy keveset ? :) szerintem csak ezért nem érdemel 6ot amit csinált azt tökéletesen! de persze mindenki úgy osztályoz ahogy szeretne nem kötekedésből irtam.
Bravúr se volt, meg hiba se. Amennyi dolga volt, azokat talán én is védem. Erre miért adjak jobbat, mint 6?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Blackburn

#6 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tudjatok mit igazatok van .na pa

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Blackburn

#7 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Én ezt tiszteletben tartom, és nekem sosem volt ez ellen bajom ! Nekem más a problémám..
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chelsea - Blackburn

#8 Hozzászólás Szerző: paco83 »

KJoci1992 írta:
grimrieper írta:
chiedis írta:Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
ird mar meg legyszives hogy mikor dorgoltem mas orra ala hogy en allandoan kint vagyok a meccseken? szerintem en vagyok az aki probal segiteni mindenkinek hogy minnel tobb meccsre kijusson.
mielott irsz gondolkodj. amelett ha el lennek tiltva egy vagy 2 honapra szeinted erdekelne? nekem nem az az eletem hogy firkajak.
Hát én ebben chiedis-sel értek nagyon egyet, mivel már bocsi, de neked nem mondhat senki semmit mert te egyből visszaszólsz, majd minden 4ik mondatodban az szerepel, hogy te már az előtt Chelsea meccsekre jártál, mielőtt az illető akár megszületett volna !
Tény, járj meccsekre, de ha valaki beszól neked valamit nem ezeket kellene dobálózni, meg, hogy te megvered - meg így úgy..
Azért azt ne felejtsétek el, hogy kint egész más az egész mint a tv-n keresztül. Ezen felül grimrieper rengeteget tett már értünk és a szurkolói klubbért. Ezen felül infókkal is ellát minket.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Blackburn

#9 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

grimrieper írta:
chiedis írta:Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
ird mar meg legyszives hogy mikor dorgoltem mas orra ala hogy en allandoan kint vagyok a meccseken? szerintem en vagyok az aki probal segiteni mindenkinek hogy minnel tobb meccsre kijusson.
mielott irsz gondolkodj. amelett ha el lennek tiltva egy vagy 2 honapra szeinted erdekelne? nekem nem az az eletem hogy firkajak.
Hát én ebben chiedis-sel értek nagyon egyet, mivel már bocsi, de neked nem mondhat senki semmit mert te egyből visszaszólsz, majd minden 4ik mondatodban az szerepel, hogy te már az előtt Chelsea meccsekre jártál, mielőtt az illető akár megszületett volna !
Tény, járj meccsekre, de ha valaki beszól neked valamit nem ezeket kellene dobálózni, meg, hogy te megvered - meg így úgy..
»» KTBFFH! CHELSEA ««

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Blackburn

#10 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

chiedis írta:
grimrieper írta:
chiedis írta:Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
ird mar meg legyszives hogy mikor dorgoltem mas orra ala hogy en allandoan kint vagyok a meccseken? szerintem en vagyok az aki probal segiteni mindenkinek hogy minnel tobb meccsre kijusson.
mielott irsz gondolkodj. amelett ha el lennek tiltva egy vagy 2 honapra szeinted erdekelne? nekem nem az az eletem hogy firkajak.
Drogba tényleg szar meg minden, de ilyet te hogyan feltételezhetsz róla? "olvasd át mielőtt leírsz vmit" oké?
A jegyszerzésednek ehhez nincs köze, csak néha úgy nyilvánulsz meg, mintha mi azt sem tudnánk mit kell játszani a labdával, te meg mintha már Abrával pacsiznál...

hmm ;

1; az eso 3 eveben minden nyaron el akart menni innen . azt is nyilatkozta hogy nem is akart ide jonni majdhogy nem kenyszeritettek.
2;az utolso 3 szezonban minden evben 3 meccs eltiltas a BL-bol
3; 3 evel ezelott serult volt de azert elment az ANC-re
4; ebben a szezonban semmit nem mutatott ha serrult ne jatszon
5; tavaly a Wigan ellen megmutata hogy az egyeni rekordok fonyosabbak mint a csapat
6; azOM ellen ahol ott voltam a merkozes utan a marseilles drukereknek dobta oda amezet es cipojet es nem nekunk . nekem nem kell de volt egy csomo gyerek koztunk aki ertekelte volna eloszor oket koszontotte es utana minket.ez olyan mint a haburoban az ellensegnek at adod a zaszlodat ezert barhol fobe lonek.o jatszik a dorgbanak es nem a csapatnak.
es persze nem beszelek a BL dontorol ahol fasz paraszt modon piros lapot kap elmegy mellettunk es meg csak nem is emeli fel a kezet nekunk hogy bocs vagy valami. it az ideje hogy tuladjunk rajta. a CFC szerint barmennyire is akarja a csapat nem ad neki hsszabitast.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Blackburn

#11 Hozzászólás Szerző: chiedis »

grimrieper írta:
chiedis írta:Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
ird mar meg legyszives hogy mikor dorgoltem mas orra ala hogy en allandoan kint vagyok a meccseken? szerintem en vagyok az aki probal segiteni mindenkinek hogy minnel tobb meccsre kijusson.
mielott irsz gondolkodj. amelett ha el lennek tiltva egy vagy 2 honapra szeinted erdekelne? nekem nem az az eletem hogy firkajak.
Drogba tényleg szar meg minden, de ilyet te hogyan feltételezhetsz róla? "olvasd át mielőtt leírsz vmit" oké?
A jegyszerzésednek ehhez nincs köze, csak néha úgy nyilvánulsz meg, mintha mi azt sem tudnánk mit kell játszani a labdával, te meg mintha már Abrával pacsiznál...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chelsea - Blackburn

#12 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Osztályzásaim:

Cech: 7 - remekül védett és jól jött ki a kapuból;
Bosingwa: 6
Ivanovic: 8 - MOTM, amit csinált az nagyszerű volt, remekül védekezett, gólt és gólasszt adott, egyértelmű hogy ő a meccs embere;
Terry: 7 - jól védekezett és feljöt támadni;A. Cole: 6
Essien: 6
Ramires: 6
Lampard: 6
Anelka: 7 - ez most kijárt neki, végre csinált valamit a pályán és nem csak állt, hanem több kapura lövése volt és persze egy gólja;
Drogba: 5 - nagyon alul teljesített magához képest és egy 100%-os ziccert így kihagyni, meg Givet lenyomja őt... ez még nem az igazi Drogba;
Malouda: 6


Cserék:

Kalou: 6
McEachran: 6
Sturridge: 6
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2011. január 16., vasárnap 14:58-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3132
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chelsea - Blackburn

#13 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

patrik írta:Cech-8 Amit kelett kivédet.De nem erőlteték meg őtt.
A.Cole-6 Szinte semmit nem csinált.
Terry-8 Szépen védekezet.
Ivanovic-8 Ő is mint Terry nagyon jól védekezet.
Bonsingva-7 Sokszor jött föl támadni de sokszor rossz beadás volt.
Essien-6 Sok rossz pasz volt.
Ramires-6 Edig amit csinált a Chelsea-ben az semmi.
Malouda-6-Nem az ő meccse volt
Lampard-6 Nem ment neki.Sok rossz pasz volt.
Anelka-9 Volt egy gólja és pár jó lövése.Nekem ő a legjobb a maccsen.
Drogba-7 Nem tudot sokat csinálni.
Te melyik meccset nézted ördög? Ramires 6, Drogba 7, Anelka 9 ? :D
Ramires meg ha néznéd a meccseket egyre jobb és jobb.

patrik
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010. január 2., szombat 12:40
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Chelsea - Blackburn

#14 Hozzászólás Szerző: patrik »

Cech-8 Amit kelett kivédet.De nem erőlteték meg őtt.
A.Cole-6 Szinte semmit nem csinált.
Terry-8 Szépen védekezet.
Ivanovic-8 Ő is mint Terry nagyon jól védekezet.
Bonsingva-7 Sokszor jött föl támadni de sokszor rossz beadás volt.
Essien-6 Sok rossz pasz volt.
Ramires-6 Edig amit csinált a Chelsea-ben az semmi.
Malouda-6-Nem az ő meccse volt
Lampard-6 Nem ment neki.Sok rossz pasz volt.
Anelka-9 Volt egy gólja és pár jó lövése.Nekem ő a legjobb a maccsen.
Drogba-7 Nem tudot sokat csinálni.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Blackburn

#15 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

chiedis írta:Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
ird mar meg legyszives hogy mikor dorgoltem mas orra ala hogy en allandoan kint vagyok a meccseken? szerintem en vagyok az aki probal segiteni mindenkinek hogy minnel tobb meccsre kijusson.
mielott irsz gondolkodj. amelett ha el lennek tiltva egy vagy 2 honapra szeinted erdekelne? nekem nem az az eletem hogy firkajak.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Blackburn

#16 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

misakd írta:
grimrieper írta: drogba - O igen kisbetuvel mert malaria vagy sem egy nagy nulla volt zilch , nada , sweet fuck all amit mutatott ha beteg akkor menjen a gyengelkedobe ha meg nem akkor menjen a faszba ez nem Chelsea szintu jatek mert honapok ota.
köszönjük emese...
"menjen a faszba ez nem Chelsea szintu jatek " - szeretem mikor néhányan elfelejtik, hogy egy játékos mennyit tett a klubért és ha hullámvölgybe kerülnek máris szidja és persze mindig azokat akik a legnagyobbak.
kit erdekelhogy mit tett mit csinals most. van nala jobb van nala job formaban levo azt kell jatszatni ha o beteg vagy barmi akkor menjen a gyenguszra

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Blackburn

#17 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

[quote="chiedis"]Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.[/qmerem ha ott van akkor nagyon jo tud lenni de ha szar akkor nagyon szar . amellett hogy egy szar ember,
2008 BL donto o rajta ment el
2009 BL dontobe jutas o rajta ment el oda vissza egy az egyben nem tudott mit csinalni a labdaval.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Blackburn

#18 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Nem tudtam mi hiányzott az életemből :D :D Köszi Kálmán :D

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Blackburn

#19 Hozzászólás Szerző: misakd »

grimrieper írta: drogba - O igen kisbetuvel mert malaria vagy sem egy nagy nulla volt zilch , nada , sweet fuck all amit mutatott ha beteg akkor menjen a gyengelkedobe ha meg nem akkor menjen a faszba ez nem Chelsea szintu jatek mert honapok ota.
köszönjük emese...
"menjen a faszba ez nem Chelsea szintu jatek " - szeretem mikor néhányan elfelejtik, hogy egy játékos mennyit tett a klubért és ha hullámvölgybe kerülnek máris szidja és persze mindig azokat akik a legnagyobbak.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Blackburn

#20 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Azért fogjuk már vissza magunkat...
Másrészt szerintem nem vagy Drogba legjobb barátja, vagy ő mondta neked, hogy sosem a csapatért játszott ?
Más - Azért mert te kibaszottul megteheted, hogy kijársz meccset nézni, még mást ne ugass és nézz le.
Én még más kap off-ot 1 hónapra.
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése