Chelsea-Sunderland (Premier League)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#1 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kicker írta: Fogadtunk magunk ellen (Abramovics barátai vagy Carloé stb), hogy a Chelsea kikap, erre szerintem igen jó szorzók voltak...
Na igen. A Pool ellen 14x, a Sund' ellen 13x :) ez nekem is megfordult a fejemben :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#2 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Nem tudom van-e ilyen összeesküvés elmélet, mint amit én most gyártok, de két variációra gondolok.
Fogadtunk magunk ellen (Abramovics barátai vagy Carloé stb), hogy a Chelsea kikap, erre szerintem igen jó szorzók voltak...
Vagy csak simán Carlo a két pont előny tudatában kisérletezget, és nem akar nagyon meglépni a többiektől, nehogy a következő meccsen motiválatlan legyen a banda, illetve bízva abban, hogy ez a felborzolt felállás egyszer bejön.

Egyébként a sándorlend csapatától ne vegyük el az érdemet, jól játszottak.
GO BLUES!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#3 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na, volt szerencsém helyszínen megnézni ezt a csodát :D Tök más így megítélni a játékosokat, sokkal jobban láttam a dolgokat

Cech 7 MOTM legjobbunk.... No comment.
Bosingwa 4 elől nem sok vizet zavart, hátul meg ő is meg volt keveredve.
PF 3 pff. Megfigyeltem, hogy minden kikúrt felívelést felé rúgtak, hogy ne Iva fejeljen, mert lehet megnyerte volna a fejpárbajokat. PF viszont alig nyert meg párat és ebből fakadt egyik legnagyobb gondunk, az, hogy nem tudtok megtartani és megszerezni a labdákat... Ancelotti baszta el, szegény PF nem erre a posztra való. Nem értem miért nem kezdett Bruma, ha ő kezd, nagyon más az egész.
Iva 5 megtette a dolgát, de középpálya nem volt előtte, védőtárs se nagyon... Így nem lehet
Mikel 6 a legjobb mezőnyjátékost, próbált szerelni, támadást indítani, irányítani, de a fodball csapatsport
Ramires 3 te jó ég bazdmeg, lassú, körülményes és labdákat nem tartotta meg. :O De rossz volt
Zhirkov 4 valamivel jobb mint Ramires, de kihagyott egy ordító ziccert és ő is sokat hibázott.
Malouda 4 háát, próbálkozgatott, de ez se volt értékelhető. Hozzátenném, hogy mind a védőknek, mind a támadóknak nagyon nagyon nehéz a dolguk, ha ilyen szar és súlytalan a középpálya.
Anelka 4 elakadnak rajta a támadások...
Drogba 4 a szabikat kellett volna berúgni, ha más sansza nem volt.

Kalou 4 - kapott kb. 3 jó labdát, abból egyet elkúrt, a többiből meg nem lett semmi.

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#4 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

Talmaszabi írta:Dunyha, én végigolvastam! :) (és jó az avatarod :D )

Na akkor értékelek én is:
Cech 7--- hatalmas bravúrokat mutatott be, ha nem ő áll a kapuban nem ússzuk meg ennyivel MOTM
Bosingwa 5--- én is úgy láttam, hogy hasznos volt, beadásaival és a feljöveteleivel segített
Ivanovics 4--- többször bizonytalan volt, jogosan ki is állíthatták volna, ebben a szezonban a leggyengébb meccse
Ferreira 4--- nem a posztja és mivel Terry tegnap sérült meg, ezért csak 1 napja volt készülni középhátvédként, de ez akkor is gyenge
Cole 3--- még Malouda is megirigyelte volna ezt a gólpassz...
Mikel 5--- hatalmas 40 méteres zsugát osztott Anelka-nak, nem rajta múlott, de élete meccsei közé sem tartozik
Ramires 4--- talán a legveszélyesebb Chelsea-helyzet titulust elnyerte azzal a fejesével, de ezen kívül nem sokat tett hozzá
Zhirkov 5--- továbbra sem kiemelkedő, voltak labdái, de hozott rossz döntéseket is
Anelka 5--- legaktívabb támadó, nekem tetszett a játéka
Drogba 5--- továbbra sem megy neki és most már sajnos meccsenként átlagban csak 1 helyzete van
Malouda 5--- nem örült, amikor lecserélték (nekem lett volna 1-2 ötletem helyette), Kalou bejövetelével szinte meghalt a baloldal

Cserék:
Kalou 4--- talán egy helyzete volt, aztán slussz
McEachran -
Kakuta -


Neked pedig csak gratulálni tudok az értelmi szintedhez:
misakd írta: Anelka 3 bár maradt volna még sérült egy kicsit
Te láttad a meccset? Igazad van Mikel, ugyanugy játszott, mint pl Drogba... Csak én nem vettem észre, biztos...

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#5 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

chiedis írta:
daw3 írta:

azt én is elismerem hogy mint edző jó de rossz az átigazolási politikája... most is az a baj hogy nincs kinek helyettesítenie a sérülteket mert mindenkit eladott és csak Benajunt és Ramirest vette.... nem tudom h ez sokat számít e, de az öcsém Milan drukker ezért sok Milan meccset láttam Carlova... az elején öcsém is szerette de rosszul igazolt és tönkrementek, amióta elment azóta viszont (főleg most Allegrivel mert Leonardo nevetséges volt) nagyon megindultak fölfelé,sok az új sztár... év elején ugyan voltak még gondok, de kezdenek összeérni... ugyan ott is megvannak még az öregek, de normális rutintalannak nem mondható nevek vannak a kívánságlistán akik beleillenének a Milanba...

ilyen kéne hozzánk is...
:idea: ezt írtam én is 1-2 hete. (leszámítva a Milan vonulatot)
akkor remélem egyetértesz :D
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#6 Hozzászólás Szerző: chiedis »

daw3 írta:

azt én is elismerem hogy mint edző jó de rossz az átigazolási politikája... most is az a baj hogy nincs kinek helyettesítenie a sérülteket mert mindenkit eladott és csak Benajunt és Ramirest vette.... nem tudom h ez sokat számít e, de az öcsém Milan drukker ezért sok Milan meccset láttam Carlova... az elején öcsém is szerette de rosszul igazolt és tönkrementek, amióta elment azóta viszont (főleg most Allegrivel mert Leonardo nevetséges volt) nagyon megindultak fölfelé,sok az új sztár... év elején ugyan voltak még gondok, de kezdenek összeérni... ugyan ott is megvannak még az öregek, de normális rutintalannak nem mondható nevek vannak a kívánságlistán akik beleillenének a Milanba...

ilyen kéne hozzánk is...
:idea: ezt írtam én is 1-2 hete. (leszámítva a Milan vonulatot)
Nyugodj bekeben Mister !

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#7 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

focimark írta:
rolandcfcfan írta:Cech: 6 mindent megtett, gólokról nem tehetett
Bosingwa: 6 mindent megtett, gólokról nem tehetett, támadást sokszor segítette motm
Feri: 3 Ott volt a pályán? ahh de hülye kérdés hiszen kaptunk róla 3 gólt!
Iva: 4 Semmi. csak akart, ívelgette fel a labdákat, ez nagyon kevés!
AC: 4 úgy mint Iva
Mikel: 5 ennél több kell
Ramires: 5 Egészen jó volt, igaz ide-oda lökdösték, többször feküdt, mint szaladt, de amikor talpon volt, egész jó volt
Zhirkov: Ő is motm lehetett volna, de lecserélték, így bosié a motm (a Men Of The Elsőfélidő ő volt)
Anelka: 4 ??
Drogba: 5 ??
Malouda:5 ??

Karló Ancselotti: 1 kalap kurta farkú szar! 1 nagy nulla! (magamat tudom idézni: (18:41:37) rolandcfcfan: hiddinkkel most szerintem 6-0 lenne az eredményjelzőn!!!)

MCeachran: 5 semmi

Szörnyű ez a 3-0 welbeck, gyan, onyevu vagy ki szétsz*patták ma a chelsea-t.
Chelsea: 4-Gyenge játék
ONYEVU NEM A MILAN BA játszik ? :wink:
vagy ki= onuoha
1ébként meg nemez a lényeg

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#8 Hozzászólás Szerző: focimark »

rolandcfcfan írta:Cech: 6 mindent megtett, gólokról nem tehetett
Bosingwa: 6 mindent megtett, gólokról nem tehetett, támadást sokszor segítette motm
Feri: 3 Ott volt a pályán? ahh de hülye kérdés hiszen kaptunk róla 3 gólt!
Iva: 4 Semmi. csak akart, ívelgette fel a labdákat, ez nagyon kevés!
AC: 4 úgy mint Iva
Mikel: 5 ennél több kell
Ramires: 5 Egészen jó volt, igaz ide-oda lökdösték, többször feküdt, mint szaladt, de amikor talpon volt, egész jó volt
Zhirkov: Ő is motm lehetett volna, de lecserélték, így bosié a motm (a Men Of The Elsőfélidő ő volt)
Anelka: 4 ??
Drogba: 5 ??
Malouda:5 ??

Karló Ancselotti: 1 kalap kurta farkú szar! 1 nagy nulla! (magamat tudom idézni: (18:41:37) rolandcfcfan: hiddinkkel most szerintem 6-0 lenne az eredményjelzőn!!!)

MCeachran: 5 semmi

Szörnyű ez a 3-0 welbeck, gyan, onyevu vagy ki szétsz*patták ma a chelsea-t.
Chelsea: 4-Gyenge játék
ONYEVU NEM A MILAN BA játszik ? :wink:

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#9 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

daw3 írta:Ancelotti szerintem jó edző, vagy manager mindegy minek nevezzük.
Meghalt az apja nem rég Wilkins elment mellőle, ő talán nem kerülhet hullámvölgybe?????

azt én is elismerem hogy mint edző jó de rossz az átigazolási politikája... most is az a baj hogy nincs kinek helyettesítenie a sérülteket mert mindenkit eladott és csak Benajunt és Ramirest vette.... nem tudom h ez sokat számít e, de az öcsém Milan drukker ezért sok Milan meccset láttam Carlova... az elején öcsém is szerette de rosszul igazolt és tönkrementek, amióta elment azóta viszont (főleg most Allegrivel mert Leonardo nevetséges volt) nagyon megindultak fölfelé,sok az új sztár... év elején ugyan voltak még gondok, de kezdenek összeérni... ugyan ott is megvannak még az öregek, de normális rutintalannak nem mondható nevek vannak a kívánságlistán akik beleillenének a Milanba...

ilyen kéne hozzánk is...
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#10 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Ancelotti szerintem jó edző, vagy manager mindegy minek nevezzük.
Meghalt az apja nem rég Wilkins elment mellőle, ő talán nem kerülhet hullámvölgybe?????
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#11 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bevallom nem sokszor szoktam írni fórumra nem vagyok az a nagy fórumozó típus de azért tegnapi meccs után ill. a válogatott pihenő miatt eddigi meccsek összegzéseként azt gondoltam megosztom véleményem.
Azt gondolom a tegnapi meccs előtt mindannyian elégedettek lehettünk simán vezetjük tabellát szezon elején kíváló formában játszottunk azonban az is látszani tűnt hogy nagycsapatok ellen nem lesz olyan könnyű dolgunk mint tavaly. A pool elleni vereséget nagyon rossz volt nézni főleg hogy szinte semmilyen ellenállást nem mutattunk és akkor még nem is gondoltuk mit várhatunk egy héttel később.
Először is tisztázni kell, hogy semmilyen csapat nem tudná pótolni 4 meghatározó játékosának a hiányát főleg ha köztük van a két klublegenda és belső védelmünk is ezzel feloszlott.
Mit tegyen ilyenkor az edző? - ez lehetne filozófiai kérdés is de sajnos carletto a legrosszabb döntést hozta amit azt gondolom saját maga is nagyon megbánt. Nem tudom hogyan gondolta ezt de amikor felvezetőben meghallottam, hogy ferreira kezd belső védőként akkor leírtam ezt a meccset. Bárcsak csalódtam volna de sajnos ferreira csak azt hozta amit elmúlt időszakban szokott(védelmére szóljon hogy sosem játszott belső védőt).
Egyszerűen nem fogom fel,hogy minek ülnek ott a kispadon a holland válogatott középhátvédek bruma és van aanholt akik szerintem kimondottan jó játékosok de mégis a lassan 32 éves ferreirát játszatta egy poszton amihez köze sincs, szegény úgy játszott mintha először lenne focipályán és még nem ismerné ezt a játékot. :x
Természetesen nem csak rajta ment el a meccs hisz ivanovic is nagyon rosszul játszott és obi mikel és ramires csak a tőlük megszokott szintet hozták amivel nem sokat tudnak hozzátenni csapat játékához. Itt is egyértelmű, hogy essient és lampardot nem lehet helyettesíteni főleg ha mindketten hiányoznak. Előbb be kellett volna hozni McEachrent és elsősorban ferreirát kellett volna lehozni és nem szünetben(amit szintén elhalasztott ancelotti) hanem legkésőbb fél óra után. :evil:
Amit megtanultunk ebből a meccsből, hogy egyszerűen nem tudunk pótolni ennyi hiányzót, ferreira soha többet ne játszon belső védőként és ideje lesz több játékidőt adni a fiataloknak.
Azonban továbbra is mi vagyunk legnagyobb esélyesek, miénk a legjobb csapat és a legjobb edző is aki bár ezen a meccsen komoly hibákat követett el, de számos alkalommal bizonyította ő is és a csapat is, hogy meg tud újulni és mindent megtesz idén is a trófeák begyűjtésért. GO BLUES!!!!!!!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#12 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rolandcfcfan írta:Amúgy a Newcastle elleni meccs után énis a kezdőbe követeltem, de már nemazért, de most McEachran nem csinált semmit. Igaz nem adott időt neki az a buzi seggnyaló rágógumis fasz, ancelotti, de ma akkorse csinált semmit. Ne támadjatok le, énis a kezdőbe követelném, mert ha mikel ment volna kh-nak meki kvk-nak akkoris jobb lett volna, mintha pauló feri (istenkirály) középhátvéd...
Én amúgy Ancelottit támadom, ahogy dunyha is megírta, énis úgy látom, hogy ezt a 3-0-t Ancselotti számlájára írhatom... pápá
Mert nem tamado szerepkorben jatszik, de viszont az fontos szempont, hogy az 1:1eket 99%ban megnyeri, es nagyon ritkan hibazik, Ramiressel ellentetben. Sok labdaja a csatarokat keresi, es nem is rossz labdak. Jol veszi eszre a lehetosegeket...stb
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#13 Hozzászólás Szerző: focimark »

F_Adam888 írta:nemtom egyet fogtok e velem érteni, de sztem az az egyik alapgond, hogy az olyanokat h Joe Cole meg Ballack, meg ha Carvalhot nem is de Bellettit meg kellett volna tartani, mert ha sok a sérült egyszerűen nincs kivel pótolni őket... Kaukta meg McEachran ülnek a padon... nem úgy értem... ők baromi nagy tehetségek kell nekik adni néha lehetőséget és egyértelmű h sztárok LESZNEK úgy 5 év múlva... vagy ha már ők elmentek akkor vkit kellett volna igazolni, mert Ramires jött rendben... de idő kell amíg vki felveszi a PL ritmusát főleg Portugália után... Ramires is hatalmas tehetség de még ő sem áll teljesen készen a komoly feladatokra, bár sztem arra nem kell sokat várni... meg most úgy néz ki h Srna jön de minek???? szélre ottvan Iva PF Bosingwa AC.... középhátvéd az ami nincs... és most láthattuk milyen a szélsőhátvéd középen... hát ez egy kicsit hosszúra nyúlt, de remélem nem hülyeségeket írtam...
EGYÁTALÁN NEM IRTÁL HÜLYESÉGET TELJESEN EGYETÉRTEK KÖZÉP HÁTVÉD KELL MINIMUM 1 !!!!
IVANOVIC IS SZAR VOLT A SUNDERLAND ELLEN ÉS CSTÁR POSZTRA IS KÉNE 1 AGÜERÓSZINTŰ JÁTÉKOS MERT IDŐ KELL MÍG KAKUTA STURRIDGE BEÉPÜLNEK A CSAPATBA ÉS ADDIG KÉNE EG JÁTÉKOS DE LEFONTOSABB DROGBA HELYÉRE KÉNE EGY JÁTÉKOS Ő NÉLKÜLE SZAR A CSAPAT DE DROGBÁVAL SE VOLT JÓ SUNDERLAND ELLEN BOCS A CAPS LOCK ÉRT!

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#14 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Amúgy a Newcastle elleni meccs után énis a kezdőbe követeltem, de már nemazért, de most McEachran nem csinált semmit. Igaz nem adott időt neki az a buzi seggnyaló rágógumis fasz, ancelotti, de ma akkorse csinált semmit. Ne támadjatok le, énis a kezdőbe követelném, mert ha mikel ment volna kh-nak meki kvk-nak akkoris jobb lett volna, mintha pauló feri (istenkirály) középhátvéd...
Én amúgy Ancelottit támadom, ahogy dunyha is megírta, énis úgy látom, hogy ezt a 3-0-t Ancselotti számlájára írhatom... pápá

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#15 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Spring írta:Cech - 8 MOTM ő mentette meg a csapatot attól, hogy ne legyen megalázó a vereség...
elég megalázó volt ez így is! :?
Farewell Didier!

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#16 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

nemtom egyet fogtok e velem érteni, de sztem az az egyik alapgond, hogy az olyanokat h Joe Cole meg Ballack, meg ha Carvalhot nem is de Bellettit meg kellett volna tartani, mert ha sok a sérült egyszerűen nincs kivel pótolni őket... Kaukta meg McEachran ülnek a padon... nem úgy értem... ők baromi nagy tehetségek kell nekik adni néha lehetőséget és egyértelmű h sztárok LESZNEK úgy 5 év múlva... vagy ha már ők elmentek akkor vkit kellett volna igazolni, mert Ramires jött rendben... de idő kell amíg vki felveszi a PL ritmusát főleg Portugália után... Ramires is hatalmas tehetség de még ő sem áll teljesen készen a komoly feladatokra, bár sztem arra nem kell sokat várni... meg most úgy néz ki h Srna jön de minek???? szélre ottvan Iva PF Bosingwa AC.... középhátvéd az ami nincs... és most láthattuk milyen a szélsőhátvéd középen... hát ez egy kicsit hosszúra nyúlt, de remélem nem hülyeségeket írtam...
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#17 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Cech-7 MOTM
Bosingwa-5
Ferreira-4
Iva-4
Ash-4
Mikel-6
Ramires-5
Zsirkov-5
Malouda-5
Anelka-5
Drogba-5

Cserék:
Kalou-5
McEachran-?
Kakuta-?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#18 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cech 7
Bosingwa 3 - hugy
Ferreira 3 - fs
Iva 3 - szr
Ash 3 - tragya
Mikel 5 - oke
Ramires 3 - Kiez?
Zsirkov 3 - vicc
Malouda 3 - kritikan aluli
Anelka 3 - takarodj
Drogba 3 - szomoru

McEachrant a kezdobe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#19 Hozzászólás Szerző: albundy »

Az egész csapat egy kalap szar volt.

2 ember a MOTM, az egyik Cech vitézünk a másik én, hogy végig bírtam nézni ezt a szánalmas meccset.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Chelsea-Sunderland (Premier League)

#20 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

daw3 írta:Basszus Cech kibaszott jól véd mostanság.
Úgy érzem visszatért a fejsérülés nélküli Cech.
Persze kapott 3mat, de szerintem azokról nem tehetett.
Most szerintem még Casillast is simán veri.
Bizony visszatért ez egyértelmű,van olyan formában mint az első két évében,ráadásul mostanság sokkal több a dolga is . . .mindig is jobb volt mint Cassilas,zseniális volt az a védése mikor a sarokból kiszedte azt a fejest tegnap . . . tavaly a Wolwes ellen volt egy ilyen hasonló védése szintén a Bridgen!
Chelsea The Pride Of London

Válasz küldése