Chelsea - Szpartak Moszkva

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#1 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Cech-7
Ferreira-6
Ivanovics-8
Alex-7
Cole-6
Mikel-7
Ramires-6
Zsirkov-7
Anelka-8
Drogba-7
Kalou-6
211! NEW RECORD!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#2 Hozzászólás Szerző: misakd »

Petr Cech 7
Paulo Ferreira 7
Branislav Ivanovic 8 |2 gól egy nagy hiba de még igyis ő a MOTM
Alex 6
Ashley Cole 7
Ramires 6
John Mikel Obi 8 idén ez a srác... :)
Yury Zhirkov 6
Salomon Kalou 6 gyönyörü golpassz kár a kihagyott helyzetekért
Didier Drogba 7
Nicolas Anelka 8 fontos és szép gól ma nagyon jól játszott, ha mindig ilyen lenne...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#3 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Pöri írta:
paco83 írta:
A fűnyírásához is ferde. :)
pedig arra húztam rá és arrébb toltam..nagyítsd ki mert szélesvásznú a felbontása..
Ezt nagyíthatom ahova akarom akkor is ferde. :D De tök mindegy mert les volt és kész. :)
Zsoca írta:Srácok, ne menjünk má' át kabaréba :D
Akkor mit szeretnél, mibe menjünk át? :P :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#4 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Srácok, ne menjünk má' át kabaréba :D

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#5 Hozzászólás Szerző: Pöri »

paco83 írta:
A fűnyírásához is ferde. :)
pedig arra húztam rá és arrébb toltam..nagyítsd ki mert szélesvásznú a felbontása..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#6 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Pöri írta:
paco83 írta:
Pöri írta:nos lehet nem ide kéne de amit ígértem azt megcsináltam 10 centis les esetleg mivel csak a feje volt előrébb..a gyep "vonalánál" húztam a vonalat ÍME szerintem eggyezünk ki abba hogy les volt de éppen hogy csak..
Nem akarok kötözködni, de a vonal amit húztál nem párhuzamos se a 16-os se az 5-ös vonalával.
a fű nyírásával húztam mert az alap vonallal nagyon ferde volt..
A fűnyírásához is ferde. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#7 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cech 7--- voltak most is nagy védései, a gólról nem tehetett
Ferreira 7--- jó volt, nem lógott ki visszafele, de kiemelkedő sem volt, viszont az első félidőben egy nagy szólót bemutatott és passzolta Zhirkov-nak a labdát, de a védő az utolsó pillanatban belelépett és így nem jutott el az oroszhoz, viszont ha eljut, akkor gól, részéről pedig gólpassz
Ivanovics 8--- a gólt róla kaptuk, hibázott és nem ért vissza (más kérdés, hogy szerintem les volt) időben, de ezen kívül két gól, határozottság hátul és 4 egymást követő meccsen 4 gólja lenne, ha a Villa-parkban nem a kapufát találja el :arrow: igen jó formában van a srác MOTM
Alex 7--- óriási ziccert hibázott az egyik szögletnél, de tőle sem emlékszem rossz megmozdulásra
Cole 6--- kevés labdát kapott, a kapott gólunknál nem tudom, hogy hol kolbászolt, néhányszor elöl maradt, lesz ez még jobb is
Mikel 7--- rengeteg labdát szerzett, mostanában szokásos John Obi-s teljesítmény
Ramires 6--- Sturridge passzát 100-ból 99-szer belövi, de sajnos most volt az az 1- fogjuk a sérülésre a gyengébb futballt
Zhirkov 7--- jó meglátásai voltak, a 4. gólunknál ha nem akaratból, de gólpasszt adott, kezdi fölvenni a ritmust
Anelka 7--- csodálatos gól, voltak veszélyes kapura tartó lövései is
Drogba 7--- gól, gólpassz, tizi kiharcolása, de még nem az igazi (persze ha a társak megoldják helyette, akkor bőven elég ennyi is)
Kalou 6--- csodagólpassz, a végén pedig számtalan ziccert hagyott ki, ezen még van mit javítani

Cserék:
Sturridge 7--- végre láttam küzdeni, hajtott, 2 gól is lőhetett volna, ha Ramires berúgja akkor még gólpassz is...- ennél soha rosszabb
McEachran - --- jó indítások
Kakuta - --- egy jó passzára emlékszem, keveset volt a pályán
6+8+5+4+1+1+2+1

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#8 Hozzászólás Szerző: Pöri »

paco83 írta:
Pöri írta:nos lehet nem ide kéne de amit ígértem azt megcsináltam 10 centis les esetleg mivel csak a feje volt előrébb..a gyep "vonalánál" húztam a vonalat ÍME szerintem eggyezünk ki abba hogy les volt de éppen hogy csak..
Nem akarok kötözködni, de a vonal amit húztál nem párhuzamos se a 16-os se az 5-ös vonalával.
a fű nyírásával húztam mert az alap vonallal nagyon ferde volt..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#9 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Pöri írta:nos lehet nem ide kéne de amit ígértem azt megcsináltam 10 centis les esetleg mivel csak a feje volt előrébb..a gyep "vonalánál" húztam a vonalat ÍME szerintem eggyezünk ki abba hogy les volt de éppen hogy csak..
Nem akarok kötözködni, de a vonal amit húztál nem párhuzamos se a 16-os se az 5-ös vonalával.

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#10 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Pöri írta:nos lehet nem ide kéne de amit ígértem azt megcsináltam 10 centis les esetleg mivel csak a feje volt előrébb..a gyep "vonalánál" húztam a vonalat ÍME szerintem eggyezünk ki abba hogy les volt de éppen hogy csak..
Grat :D

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#11 Hozzászólás Szerző: Pöri »

nos lehet nem ide kéne de amit ígértem azt megcsináltam 10 centis les esetleg mivel csak a feje volt előrébb..a gyep "vonalánál" húztam a vonalat ÍME szerintem eggyezünk ki abba hogy les volt de éppen hogy csak..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#12 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Cech - 7
Ferreira - 6
Ivanovic - 9 - MOTM - nagyon nagyot játszott
Alex - 8
A. Cole - 7
Ramires - 7
Mikel - 8
Zhirkov - 7
Kalou - 7
Drogba - 7
Anelka - 8
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#13 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta:
Pöri írta:nem azt kell nézni h a lába(tehát a leghátul lévő testrésze) hol van? :oops: lehet most nagyon leégettem magam.. :oops:
En is ugy tudom, hogy a tamaszkodo labat kell nezni, de mivel a gyerek kozelebe sincs senki, es nincs vonal huzva a videon, ezt nehez megallapitani.
Ha bármelyik testrésze - amivel szabályosan gólt szerezhet - előrébb van, mint az utolsó védő bármelyik testrésze, akkor les.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#14 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

undertow írta:Drogba 7 - ... ki a fasz találta ki, hogy ő rúgjon szögleteket?
Szerintem is óriási pazarlás egy ilyen jól fejelővel rúgatni a kapus szempontjából jobb(!) oldali szögleteket. A másik sarokban tegnap a ballábas Zhirkov végezte el a szögleteket. (Amikor pedig Malouda is játszott, akkor ő is rúgta olykor a szögleteket.)

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#15 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

P.Cech - 7
P.Ferreira - 6
B.Ivanovic - 8 - MOTM
Alex - 7
A.Cole - 7
Ramires - 6
O.Mikel - 6
Y.Zhirkov - 6
S.Kalou - 6
D.Drogba - 6
N.Anelka - 7
2012. 05. 19.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#16 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nézegettem most hosszabb összefoglalókat a meccsről, tény, hogy egy összefoglaló alapján nagyon nehéz megítélni valaki meccsteljesítményét, de pölö amit Drogba csinált a tizi előtt, nálam már megér egy hetest... rádaásnak gól+gólpassz. Kalou asszisztja sem volt semmi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#17 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Bubi írta:
Pöri írta:nem azt kell nézni h a lába(tehát a leghátul lévő testrésze) hol van? :oops: lehet most nagyon leégettem magam.. :oops:
En is ugy tudom, hogy a tamaszkodo labat kell nezni, de mivel a gyerek kozelebe sincs senki, es nincs vonal huzva a videon, ezt nehez megallapitani.

A játékos leshelyzetben van, ha közelebb van az ellenfél kapuvonalához, mint a labda és az utolsó előtti ellenfél.
A leshelyzet meghatározásában a „közelebb van az ellenfél kapuvonalához” kifejezésnél a fejének, testének vagy lábának bármely részének kell közelebb lenni az ellenfél kapuvonalához, a labdánál és az utolsó előtti védőnél is. A karokat nem értjük bele a meghatározásba.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#18 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Pöri írta:...amikor elvesztette a 16os előterébe...
ezeket imádom :) bár végülis... a félpálya közepén, úgy 30 méterre a kaputól elveszti a labdát a "16-os előterében"... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#19 Hozzászólás Szerző: undertow »

Cech 7 - a gólnál esélytelen volt, de megint volt pár nagy védése
Ferreira 6 - semmi extra, szokásos paulo teljesítmény :) de pont ezért szeretem, mindig hozza a szintet. a 6/7 szinte mindig megvan, nagyon ritka a rosszabb vagy a jobb.
Ivanovic 8 - nagyon felpörgött, lehet hogy valami részleten egyzekedtek az új szerződés kapcsán és a pályán mutatja be az érveit :)
Alex 7 - hátul hibátlan, elöl ha kicsit szerencsésebb duplázik. még mindig nem hiszem el, hogy brazil.
A.Cole 6 - átlagos, főleg magához mérten. egyrész kissé fáradtnak tűnik, lassan őt is pihentetni kéne. másrészt láthatóan hiányzik előle malouda, akivel remek párost alkotnak, főleg az összeszokottság révén.
Mikel 8 MOTM - szuper mikel. egyszemélyes gerincként tartotta össze a teljes középpályát.
Ramires 6 - két ramirest láttunk, egy nagyon haloványt az első félidőben (5) és egy sokkal jobban mozgó és hasznosan játszót (7) a második félidőben. még bőven van hova fejlődnie, de sokakkal ellentétben én látom benne a potenciált.
Zhirkov 6 - becsületes iparosmunka, de az égvilágon semmi kiemelkedő. igaz semmikép nem is rossz.
Anelka 8 - a legfontosabb gól szezője és kb végig igen jó játék. idén a blben más anelkát látunk, mint a bajnokságban. lehet, hogy itt magasabb a gólbónusz?
Drogba 7 - egy-két szép megmozdulás, gólpassz, és a büntető. de ez a drogba nem a szezon elején látott szárnyaló fekete isten. igaz nem is most volt erre nagyon szükség. ki a fasz találta ki, hogy ő rúgjon szögleteket?
Kalou 7 - a kapu elött a szokásos bénázás, a heveny kezmanizis tünetei. ettől eltekintve viszont remekül mozgott a pályán és kivette a részét az összjátékból a támadásaink alatt.

a három csereifi jó volt, sikerült villantaniuk, de 10-20 percre nem jár osztályzat.

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Chelsea - Szpartak Moszkva

#20 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Nem tudom,hogy ti észre vettétek e, de Anelka sokkal jobban forgatta a bal szélt mint ahogy Malouda szokta. Számomra Anelka volt a legjobb (Ivanovic lett volna, de miatta kaptuk a gólt). Nem szeretem Anelkát, de most azt kell mondanom:
Szép volt Anelka!
Azt sem értem, hogy PF-t miért szidják olyan sokan? Tegnap is nagyon jól játszott!

Válasz küldése