Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#1 Hozzászólás Szerző: Chester »

Courtois 7 - Embertelen.

Ivanovic 5 - Luiz fejesénél lemaradt.
Cahill 6 - Gólt lőtt, ugyanakkor nem tetszett a játéka, az ilyen "kib*szomapicsába" labdái nem BL-be valók, megmutatta már, hogy ő ennél sokkal elegánsabban tud játszani, kár hogy ennek idén nyomát sem látom.
Terry 5 - Silva fejesénél lemaradt.
Azpilicueta 5 - Komolyabb hiba nélkül hozta le a meccset, viszont sajnos már közel sem a régi ő sem, korábban átjátszhatatlan volt 1v1-ben, most csak az nem veri meg aki nem akarja.

Matic 6 - Én nem tudom, hogy tényleg sérült volt, vagy ha két hétig nem játszik akkor már nem tud futni, de már a 10. perctől fogva a seggén vette a levegőt. A középpályánkon még mindig ő az úr, még ha most eléggé sok szabálytalanságot követett is el.
Ramires 4 - Nem tartozom az utálói közé, de ezt az osztályzatot most nagyon lehúzom. Ramires óriási király volt a szélünkön, amíg Kalou meg Malouda volt a legnagyobb kihívója, és abból állt a játékunk, hogy az agyatlanul felfutó hátvédek mögött indította Lampard vagy Mata, ő meg begyalogolt a kapuig. Ebben a mai Chelsea-nek a támadásaiban egyszerűen használhatatlan, semmi kulcspassz, semmi labdakezelés, nulla haszna van a támadójátékunkban, ha meg nem hagynak neki területet, akkor az egyetlen jó tulajdonsága, a gyorsasága sem ér semmit. Megértem, hogy Cavani miatt kellett a csapatba, hogy valaki vissza tudjon zárni, a védekezésére megint nem lehet panasz, de ma támadni kellett volna, és ebben totál használhatatlan volt.

Oscar 4 - Okos döntés volt lehozni a félidőben, kis híján kiállíttatta magát két ostoba szabálytalanság miatt, ráadásul perceken belül. Nem tudom mi a f*sz van vele, de ha nem szedi össze magát, akkor marha könnyen Mata vagy De Bruyne sorsára fog jutni.
Fabregas 6 - Meccsek óta nem tetszik a játéka, nagyon nem. Ugyanakkor hiába tűnt ma is sz*rnak, kellett ő a középpályánkra, mert akkor még ennyi lehetőségünk sem lett volna mint amennyi ma volt. A "tavaszra hulladék" mítosz lassan kezd értelmet nyerni, elég szomorú.
Hazard 7 - Sokszor hozott ma felesleges döntést, de nélküle semmire se mennénk, a semmiből is képes veszélyes helyzetet teremteni, hatalmas fegyver és előny, hogy a mi játékosunk. Sajnálatos, hogy meccsek óta nem kapja meg azokat a társakat, akiket még ősz elején megkapott...

Costa 4 - Én kedvelem, tetszik hogy egy pszichopata, de annyira jó lenne, ha nem szórakozna a csapata esélyeivel. Ma is röhögve kiállíthatták volna, többször is, a "gólpasszán" kívül egy lövése volt, az is a lelátón landolt (én nem tudom miért 6 lövést írnak neki, én csak erre az egyre emlékszem), egy tizenegyes elmaradt róla amikor Cavani felrúgta, és kb ennyi. Nagyon kevés, főleg ahogyan bemutatkozott.

Willian 6 - Az egyetlen ember, aki profitált Cuadrado megvételével. Érthetetlen, hogy amikor végre egy focistára emlékeztet, akkor miért nem játszik.
Zouma 6 - Nem ő tehet arról, hogy az edzője beküldi mert tartani akarja az eredményt. Hiba nélkül lehozta ezt a meccset is védekező középpályásként, nem múlott rajta semmi.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#2 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Courtois - 7 - MOTM
Ivanovic - 5
Cahill - 6
Terry - 6
Azpilicueta - 6
Matic - 5
Fabregas - 5
Ramires - 5
Oscar - 4
Hazard - 6
Costa - 4

Willian - 5
Zouma - 6
Drogba - x
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#3 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Courtois-7 MOTM A bravúrjára meg a jól lehúzott labdáira megkapja a MOTM-t, ez mindent elmond a csapatunkról.
Ivanovic-5
Cahill-5
Terry-5
Azpilicueta-5
Matic-5 Csoda, hogy nem kapott sárgát, legalább ötöt szabálytalankodott.
Ramires-4 Miért játszik folyamatosan?
Oscar-5 Bár kiállították volna, akkor talán lerendezett volna minket a PSG 90 nyomorúságos perc alatt, nem lett volna 120.
Fabregas-5 Tényleg igaz lehet, hogy tavasszal visszaesik.
Hazard-6
Costa-4 Ld. Oscar.

Willian-6 Talán a legjobb volt a mezőnyben, nem is értem, miért nem kezdett.
Zouma-6
Drogba-5

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#4 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Courtois - 7 - MOTM
Ivanovic - 5
Cahill - 5
Terry - 5
Azpilicueta - 6
Matic - 5
Fabregas - 5
Ramires - 5
Oscar - 4 - érett neki a piros nagyon
Hazard - 6
Costa - 4 - neki is

Willian - 5
Zouma - 6
Drogba - x

Mourinho - 10, MOTM, best ever (just joking)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#5 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Aki nem tud reálisan, inkább sehogy...

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Chelsea - PSG (Bajnokok Ligája)

#6 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Az osztályzás szabályai

1. Csak az szavazzon, aki látta a meccset!
2. Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!
3. Próbáljuk meg a skálán jól belőni a játékosok teljesítményét! Feles osztályzat nincs!
4. Játékosonként és szavazónként is összesítve lesznek az osztályzatok, azaz lehet versenyezni, ki osztályozott a szezonban a legjobban!
5. A legjobb játékos mellé mindenki írja oda, hogy MOTM, különben nem lesz reális „A meccs embere” rangsor!

A skála

7 - Átlagon felüli teljesítmény
6 - Átlagos teljesítmény
5 - Átlagon aluli teljesítmény
4 - Gyenge játék
3 - Ott volt a pályán?
2 - Ilyen azért nem lesz
1 - Meg ilyen se
0 – A kapusnak adjuk, ha szinte semmi dolga nem volt a meccsen, mert az nem az ő hibája, ha az ellenfél képtelen kapura rúgni, és ezáltal nem kényszeríteni védésre (munkára) a kapust.

Kiállítás: -2 osztályzat
Minimum 30 perc játék kell az osztályzathoz, kivéve, ha valaki rövidebb idő alatt is valami nagyon jót (vagy nagyon rosszat) produkált.

Kellemes időtöltést a pontozáshoz!

Válasz küldése