Osztályozás Dühöngő

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#61 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta: Hazard-7 Mit csinált megint, te jó ég...
Mit? Elment valaki mellett és rosszul passzolt. Meghúzta szélen és rosszul adta be. Elment helyzetbe és belelőtte a kapusba. Gyakorlati haszna a látványnak megint nem volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#62 Hozzászólás Szerző: Chester »

Valószínűleg nem érzi őt elég jónak ebbe a taktikájába, amibe Luis (ezzel a játékával) passzol. Kedvelem Ryant, nálam örökre beírta magát amikor neki akart menni annak a szőröstalpú Pantilimonnak a CS-en, de José döntéseiben is bízom, hiába sajnálatos.

(Most is megfigyelhető volt egyébként, hogy csak az egyik szélsővédőnk volt általában aktív, most Luis került gólhelyzetbe és nem Iva.)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#63 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Luis eddig teljesen ellentétes formát mutat a felkészülési meccsek után, akkor én is bizonytalannak éreztem, de eddig a 3 tétmeccsen amin kezdett a legjobb védőnk volt. Azért az egy hibáért, amit a bíró be sem fújt még nem adnék ilyen gyenge osztályzatot, az ő oldalán nem is vezettek akciót.

Nem játszik rosszul Filipe, de az utóbbi három évben Bertrand sem nyújtott rosszabb teljesítményt, ráadásul ő angol és nem került volna 20 millába. Baromi jól nyomja most is a Soton-ban, a pletykák szerint 10 millió fontot kaphatunk érte. Nem igazán értem miért nem csípi őt Mourinho.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#64 Hozzászólás Szerző: Chester »

Luis eddig teljesen ellentétes formát mutat a felkészülési meccsek után, akkor én is bizonytalannak éreztem, de eddig a 3 tétmeccsen amin kezdett a legjobb védőnk volt. Azért az egy hibáért, amit a bíró be sem fújt még nem adnék ilyen gyenge osztályzatot, az ő oldalán nem is vezettek akciót.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Osztályozás Dühöngő

#65 Hozzászólás Szerző: marknagy »

zzzzz írta: Luis-5 Nekem valahogy nem tűnt túl magabiztosnak... Mázlink volt, hogy a vak bíró nem adott szabadrúgást Naninak ellene.
Hát igen, 92% passzpontossággal (az egész csapatból a legjobb) nem is tűnt magabiztosnak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#66 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Úgy alapjaiban véve zavar a jelenség, hogy Costa előző néhány meccsének teljesítménye kihatással volt arra, hogy most milyen osztályzatokat adtatok neki. Ott jogosan kapott 8-9-eket, itt meg jogosan kapna 5-ösöket, mert szar volt, és pont.
Hogy megint a magam nevében beszéljek, én anno Torres hasonló produktumát sem húztam le, nálam az alázat az, ami főként tudja mozgatni az osztályzatokat. Costa lőtt egy kapufát, emellett többször a saját tizenhatosán belül szerelt/tisztázott, hiába egy zsoldosnak van beállítva, ő megdolgozik a pénzéért, ahogy Torres is ha nem lőtt gólt legalább hajtott mint az állat, ezt szerettem benne.

Egyébként az elfogultság téma jogos, nem csak Torresnél áll fent, de ez van, nem mindenki látja ugyan úgy egy-egy játékos teljesítményét.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Osztályozás Dühöngő

#67 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Spring írta:
Blueflag írta:Normális labdaérintése nem volt a kapufán és a gólunkban való szerény részvételen kívül, átvenni se tudta őket, rakás szar volt lássuk be. Persze nincs harag, még mindig bika a statisztika.
Hát pont ez kell, ha ez a hülye Milner nem vetődik be 10 méterről az gól lett volna simán a kapufás helyzete. Ennél több nem is nagyon kell egy ilyen szintű rangadón, ahol 2 kapuralövésünk volt.
Persze, de gólhelyzeteket most nem tudott magának kialakítani... ne Milnerre fogjuk, hogy 6-ból 5-ször védőbe vezette, vagy elpattant tőle, légyszives. Aki Torresnél nem volt megértő, ne legyen Costánál se, meg Drogbánál se, meg senkinél. Elfogultságnak hívják a jelenséget. :wink:
marknagy írta:+ kiprovokált/kiharcolt egy pirosat Zabaletanál
Hogy ő is kaphatott volna teljesen jogosan 2 alkalommal második sárgát, az mellékes. Ezt hívják úgy, hogy agyatlanság, amit most megúszott, de a lehetőségét megadta annak, hogy kibasszon velünk. A bíró szerencsére nem akart partner lenni.
ChesterB írta:
Blueflag írta:Hazard - 6 - Az egész kontránkat ő építette fel a gól előtt, övé az assist is, nála is eltúlzottnak érzem a hisztit... két ekkora kontracsapat rangadóján senkitől ne várjatok mesterhármast, azt tudom tanácsolni...
Nem mesterhármast várnék tőle, hanem egyrészt azt, hogyha fellökik, de mi támadunk, akkor ne magzatpózban feküdjön már, főleg, hogy felé ment volna az egyik passz, a másik, hogy a gólpasszon kívül semmi nem jött be neki, elnyomták fizikálisan. Hisztizni nem hisztizek miatta, de szerintem gyenge volt az előbb leírtak miatt, 5-ösnél jobbat nem tudok neki adni.
Egyetlen gólunk kontráját építette fel, és gyakorlatilag kihagyhatatlan helyzetbe passzolta Schürrlét, továbbra is ennyit tudok mondani. Ha ez csak 5-ös, akkor rengetegen kapnának 3-ast meg 4-est, például a már fentebb említett úriember is, akinek nagyjából semmi szerepe nem volt a végeredményben. Zabaleta becsúszhatott volna Courtoisnak is, az is második sárga, tehát ez sem érv. Bár nem néztem meg, hogy te hányast adtál a többieknek, ebben a topikban is először járok.

Úgy alapjaiban véve zavar a jelenség, hogy Costa előző néhány meccsének teljesítménye kihatással volt arra, hogy most milyen osztályzatokat adtatok neki. Ott jogosan kapott 8-9-eket, itt meg jogosan kapna 5-ösöket, mert szar volt, és pont. Ne legyen már átmenet a meccsek között, akkor miért nem szezon végén írunk egy darab osztályzást? Sosem értettem bizonyos dolgokat ezen a fórumon, ez is közéjük tartozik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Osztályozás Dühöngő

#68 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Spring írta:
Blueflag írta:Normális labdaérintése nem volt a kapufán és a gólunkban való szerény részvételen kívül, átvenni se tudta őket, rakás szar volt lássuk be. Persze nincs harag, még mindig bika a statisztika.
Hát pont ez kell, ha ez a hülye Milner nem vetődik be 10 méterről az gól lett volna simán a kapufás helyzete. Ennél több nem is nagyon kell egy ilyen szintű rangadón, ahol 2 kapuralövésünk volt.
+ kiprovokált/kiharcolt egy pirosat Zabaletanál
We are the famous, the famous Chelsea!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Osztályozás Dühöngő

#69 Hozzászólás Szerző: Spring »

Blueflag írta:Normális labdaérintése nem volt a kapufán és a gólunkban való szerény részvételen kívül, átvenni se tudta őket, rakás szar volt lássuk be. Persze nincs harag, még mindig bika a statisztika.
Hát pont ez kell, ha ez a hülye Milner nem vetődik be 10 méterről az gól lett volna simán a kapufás helyzete. Ennél több nem is nagyon kell egy ilyen szintű rangadón, ahol 2 kapuralövésünk volt.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#70 Hozzászólás Szerző: Chester »

Blueflag írta:Hazard - 6 - Az egész kontránkat ő építette fel a gól előtt, övé az assist is, nála is eltúlzottnak érzem a hisztit... két ekkora kontracsapat rangadóján senkitől ne várjatok mesterhármast, azt tudom tanácsolni...
Nem mesterhármast várnék tőle, hanem egyrészt azt, hogyha fellökik, de mi támadunk, akkor ne magzatpózban feküdjön már, főleg, hogy felé ment volna az egyik passz, a másik, hogy a gólpasszon kívül semmi nem jött be neki, elnyomták fizikálisan. Hisztizni nem hisztizek miatta, de szerintem gyenge volt az előbb leírtak miatt, 5-ösnél jobbat nem tudok neki adni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#71 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Spring írta: Csak az első gólnál Hazardal setalgattak.
Az akció Everton támadási irányból nézve a középpálya jobb oldali területén ment. Az Maticé. Fabregas középen kísérte az akciót, de mivel nem volt embere akire figyeljen csak kísérte visszafele. Utána jobb szélre került ki a labda, ami ugyebár megint nem az ő dolga. Beadásnál meg bent volt a 4 védő + két biztosító. Nem kell oda több ember. Főleg nem egy nem túl magas viszont jól kontrázó Fabregas aki ha megkapja a kifejelt labdát indíthat egy gyors kontrát. Szerintem köze nem volt az első kapott gólhoz. Hazard szélen való visszazárása valóban hiányzott.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Osztályozás Dühöngő

#72 Hozzászólás Szerző: Spring »

rafanadal írta:
Spring írta: Akik nagyon szarul tolták, az főleg Fabre és Matic volt, az első félidőben döbbenetesen szarul nyomták, nem volt kp. Ramires magához képest világklasszis szinten tolta, nem ment bele a hulyesegekbe, bár egy sàrgàt sikerült összehozni
Fabregas meg szürke volt a gólpasszt és még két akciót kivéve, de hibázni viszont nem láttam, hogy hibázott volna.
Csak az első gólnál Hazardal setalgattak.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#73 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Spring írta: Akik nagyon szarul tolták, az főleg Fabre és Matic volt, az első félidőben döbbenetesen szarul nyomták, nem volt kp. Ramires magához képest világklasszis szinten tolta, nem ment bele a hulyesegekbe, bár egy sàrgàt sikerült összehozni
Nem ment bele ő semmibe, még az ellenfél támadásába se, hogy megállítsa azt. Na de ízlések és pofonok. Én nem voltam oda azért amit védekezésben mutatott. Támadásban nagyon rendben volt, ezt el kell ismerni. Maticcal egyetértek. Fabregas meg szürke volt a gólpasszt és még két akciót kivéve, de hibázni viszont nem láttam, hogy hibázott volna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Osztályozás Dühöngő

#74 Hozzászólás Szerző: Spring »

rafanadal írta:
Spring írta:Bazdmeg ennyire hülyék ne legyünk már, hogy Ramirest 1 gól és 2 gólpassz után is lehuzzuk
Én alapvetően kedvelem őt, de nem bírom nem észrevenni, hogy mindig az ő területén érkeztek meg a veszélyes Everton támadások. Rendre rossz megoldásokat választott. Igen, a gólja szép volt. A 2 gólpassz az olyan, hogy értékes, mert végül is a focit gólra játsszák, de nálam nem írja felül azt, hogy mennyire szar volt hátul.
Akik nagyon szarul tolták, az főleg Fabre és Matic volt, az első félidőben döbbenetesen szarul nyomták, nem volt kp. Ramires magához képest világklasszis szinten tolta, nem ment bele a hulyesegekbe, bár egy sàrgàt sikerült összehozni
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#75 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Spring írta:Bazdmeg ennyire hülyék ne legyünk már, hogy Ramirest 1 gól és 2 gólpassz után is lehuzzuk
Én alapvetően kedvelem őt, de nem bírom nem észrevenni, hogy mindig az ő területén érkeztek meg a veszélyes Everton támadások. Rendre rossz megoldásokat választott. Igen, a gólja szép volt. A 2 gólpassz az olyan, hogy értékes, mert végül is a focit gólra játsszák, de nálam nem írja felül azt, hogy mennyire szar volt hátul.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Osztályozás Dühöngő

#76 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bazdmeg ennyire hülyék ne legyünk már, hogy Ramirest 1 gól és 2 gólpassz után is lehuzzuk
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#77 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Az osztályzás szubjektív, akármennyire furának találod/találom, el "kell" fogadni. Én örülök, hogy sok dologban nem ért egyet a fórumközösség, ettől lesz igazán színes az oldal. Statisztikailag Hazard nem volt rossz, whoscored-on ő eddig a PL legjobb játékosa, szóval annyira nem vérlázító Hazard pontszáma, összesítésben meg bőven vannak nála jobban teljesítők a csapaton belül.
Alapvetően én is örülnék ha nem mindenki tök ugyanazt a pontszámot adná egy-egy játékosnak és lennének véleményeltérések. Ezt most csak azért emeltem ki, hogy érzékeltessem mennyire ki van pécézve Oscar. Ez pedig már nem jó amikor van egy tendencia, hogy valakit lehúzunk csak azért, mert tavaly szar szezonja volt. A jelenlegi meccset kellene objektíven osztályozni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#78 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az osztályzás szubjektív, akármennyire furának találod/találom, el "kell" fogadni. Én örülök, hogy sok dologban nem ért egyet a fórumközösség, ettől lesz igazán színes az oldal. Statisztikailag Hazard nem volt rossz, whoscored-on ő eddig a PL legjobb játékosa, szóval annyira nem vérlázító Hazard pontszáma, összesítésben meg bőven vannak nála jobban teljesítők a csapaton belül.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#79 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hazard fos semmije 6,53, Oscar meccs top 3 játékosa 6,29. Érthető, nem?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#80 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:Ez az hazardozás nagyon mellé ment,(már ha konkrétan rám gondoltál,nem úgy általánosságban) én egy jó ajánlatért simán eladnám. Lehet mondani,hogy mekkora tehetség meg minden,de engem nem győzött meg. Ahogy írta valamelyikőtök is,a "cselezgetéseivel" nem megyünk semmire, ritkán tudja megverni az emberét sebességből. Mindig hozzáér a labdához legalább kétszer-háromszor mielőtt passzolna,toszogatja a labdát tök feleslegesen. Utoljára a Benitez alatti tavaszon volt tartósan olyan formában,mint aki tényleg a világ egyik legnagyobb tehetsége. Akkor jöttek a távoli lövései,jobbal-ballal,csel után,kapásból,jöttek a cselei is. Amióta José itt van,azóta sok mindent nem mutatott még,csak jó meccsei voltak,jó időszaka még nem.
Nem rád gondoltam. Nem nagyon követem, hogy ki kiről hogyan vélekedik amíg az nem valami kitűnő dolog. Én csak az általános vélekedést hoztam fel.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése