Osztályozás Dühöngő

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
martinhege
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 12:20
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Osztályozás Dühöngő

#21 Hozzászólás Szerző: martinhege »

mateja írta: foscar 10 MOTM
Bohóc vagy... :( :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára martinhege 2015. február 18., szerda 0:26-kor.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Osztályozás Dühöngő

#22 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

beckhamJr írta:foscar-10 MOTM
Ember....
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#23 Hozzászólás Szerző: Chester »

De tényleg, komolyan, cserkészbecsszó, semmi bajom nincs azzal hogy Willian a kezdőember, a csapat alaptaktikájában sokkal jobban illik mint Schürrle. Azt is elfogadom, hogy mivel ennyit melózik, ez eléggé a támadás rovására megy, viszont egy baromi hasznos eleme a csapatnak. De könyörgöm, egy támadó középpályásnak legyen már játékintelligenciája az isten b*ssza meg, komolyan már előre nevetek ha hozzá kerül a labda.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Osztályozás Dühöngő

#24 Hozzászólás Szerző: Spring »

ChesterB írta: Willian 5 - Egyszer pofán fogom b*szni, már tikkelek mikor nála van a labda.
Visszasírjuk lassan Ramirest jobbszélsőben... :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#25 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Nekem két bajom van:
1) az emberek random írják a védősort vagy egyesek még 10 év Chelsea szurkolás után sem tanulták meg a két középhátvéd sorrendjét? Szememet szúrja ki amikor látok ilyen Ivanovic-Terry-Cahill-Azpilicueta sorrendeket.
2) Courtois miért kapja a 4-5-ösöket? Oké, kapott 5 gólt és nem volt bravúrja, de mégis melyiket kellett volna bravúrosan védenie? Épp csak a gólvonalig nem sétáltak be a Tottenham támadói olyan védekezésünk volt. Az első gólt kivéve lényegében kellett volna védenie négy büntetőt.


1, Az osztályozásban semmi jelentőssége nincs annak, hogy melyik középhátvéd volt a bal oldalon, felesleges ezzel foglalkozni szerintem.

2, Nekem Courtois-tól hiányoznak a bravúrok.. Nem lehet hibáztatni a tegnapi zakóért, de egy ilyen meccsen nagyon kellett volna egy bravúr. A 4-es talán túlzás, de 5-nél többet nem adnék neki.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#26 Hozzászólás Szerző: Chester »

5 gólt kapott, ha tehet róluk ha nem, ezért nem jár jobb. Még ha olyan szitu lenne, hogy "ha ő nincs, akkor 8-9-et kapunk" mint mondjuk De Gea esetében, akkor egy 6-os belefér, de így nem. Semmi bravúrja nem volt, ennél többre nem szolgált rá, megköszönheti a 2 zseni védőnknek a jobb oldalon.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#27 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem két bajom van:
1) az emberek random írják a védősort vagy egyesek még 10 év Chelsea szurkolás után sem tanulták meg a két középhátvéd sorrendjét? Szememet szúrja ki amikor látok ilyen Ivanovic-Terry-Cahill-Azpilicueta sorrendeket.
2) Courtois miért kapja a 4-5-ösöket? Oké, kapott 5 gólt és nem volt bravúrja, de mégis melyiket kellett volna bravúrosan védenie? Épp csak a gólvonalig nem sétáltak be a Tottenham támadói olyan védekezésünk volt. Az első gólt kivéve lényegében kellett volna védenie négy büntetőt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#28 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én anno painttel csináltam, meg is látszott. :D :D Talán neten még ez a legjobb, korlátlan játékossal (és van benne mez is): http://www.footballuser.com/post" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Osztályozás Dühöngő

#29 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:Csak javaslat, de az összegzésnél, csinálhatnád úgy, hogy a kezdőtizenegy ugyanígy a pályán, melletük a pontszámuk, a cserepad pedig a pálya mellett felsorolva, és aki beállt annak mellé írod a pontszámát, mert így elég furán néz ki a felállás h 4-3-3-2-ben játszottunk. :) Pont az az információ veszik el, ami az ilyen módú megjelenítésből hozzáadódik, hogy vizuálisan látjuk is a felállást, nem csak a neveket és a pontokat.

Igazad van, tényleg nem a legfaszàbb így..

A legjob az lenne, ha lenne olyan oldal ahol az oldalvonal mellé lehet tenni a cseréket.

Nem ismer valaki ilyet? Én amiket próbáltam eddig az 11 emberre van kitalálva.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Osztályozás Dühöngő

#30 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Csak javaslat, de az összegzésnél, csinálhatnád úgy, hogy a kezdőtizenegy ugyanígy a pályán, melletük a pontszámuk, a cserepad pedig a pálya mellett felsorolva, és aki beállt annak mellé írod a pontszámát, mert így elég furán néz ki a felállás h 4-3-3-2-ben játszottunk. :) Pont az az információ veszik el, ami az ilyen módú megjelenítésből hozzáadódik, hogy vizuálisan látjuk is a felállást, nem csak a neveket és a pontokat.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#31 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Játékintelligencia, ennyi a különbség kettejük között, nem is kicsit Matic javára. Mikellel nincs baj, egy "egyszerű" játékot játszó középcsapatnál, de támadásoknál eléggé dadogott nála a labda, sokkal több időt kell gondolkodnia, mint Maticnak. Nem volt rossz Mikel, tudása legjavát hozta ma, így nincs rá panaszom, de ez ebbe a mai felgyorsult játékunkba már nem fér bele, Aké sokkal hasznosabb játékos lehet nála.
Pontosan ez a baj. Ha épp támadást építünk és próbáljuk megbontani az ellenfél védelmét, akkor mire rajta átmegy a labda és visszakerül Terryhez, addig a védelem újra összeállt, szóval elpazaroltuk azt amit addig abban a támadásban próbáltunk végrehajtani. Ha pedig kontrázunk, akkor van az igazán nagy baj. Matic előre és gyorsan eljuttatja valakihez a labdát és lehet folytatni a kontrát, míg Mikel megáll, gondolkodik és ad egy lassú passzt a hozzá legközelebb álló játékoshoz. Ezzel pont annyi időt veszteget el amennyi alatt még 2-3 védő visszaér és az esetleges létszámfölényes gyors kontra esélyét elveszítjük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#32 Hozzászólás Szerző: Chester »

Játékintelligencia, ennyi a különbség kettejük között, nem is kicsit Matic javára. Mikellel nincs baj, egy "egyszerű" játékot játszó középcsapatnál, de támadásoknál eléggé dadogott nála a labda, sokkal több időt kell gondolkodnia, mint Maticnak. Nem volt rossz Mikel, tudása legjavát hozta ma, így nincs rá panaszom, de ez ebbe a mai felgyorsult játékunkba már nem fér bele, Aké sokkal hasznosabb játékos lehet nála.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Osztályozás Dühöngő

#33 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

rafanadal írta:Meg a 80. percben a maga 1 gól/élet mutatójával kapáslövésekkel pazarolta el a labdát. Lehet, hogy csak engem idegesített a mai teljesítménye, nem tudom, de nekem nem tetszett. Az osztályzatokból majd kiderül, hogy hogyan látta a többség. Elfogadom én az ellenvéleményt is.
Én is elfogadom az olyan véleményeket hogy Mikel átlagosan játszott, de érdekes, hogy még erre is ötösöket kapott. A kettes-négyeseket, meg hogy nem Chelsea szint meg igazából nem is tudom hová tenni, mikor hibát különösen nem csinált. Rossz lövésekről pedig az elmúlt három meccsen sok mindenki tudna mesélni, főként Willian, akinek sok x lövéséből úgy ámblokk egy volt értékelhető. Pedig neki még feladata is lenne a jó lövés, ellentétben Mikellel. Azt viszont mondja meg nekem valaki, hogy támadásban mivel tesz hozzá többet Matic, mint Mikel. Mert sem keypassokat, sem gólpasszokat nem nagyon látunk Matictól, jó lövése neki is kevés van, és idén megindulásokból is kevesebb van tőle, mint tavaly. Védekezésben persze hibátlan a szerb, de abban Mikel is jó. Legalábbis nekem ez a meglátásom, meggyőzhető vagyok.
Why always me?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#34 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Meg a 80. percben a maga 1 gól/élet mutatójával kapáslövésekkel pazarolta el a labdát. Lehet, hogy csak engem idegesített a mai teljesítménye, nem tudom, de nekem nem tetszett. Az osztályzatokból majd kiderül, hogy hogyan látta a többség. Elfogadom én az ellenvéleményt is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Osztályozás Dühöngő

#35 Hozzászólás Szerző: mateja »

kiskacsa08 írta:
cfclegend2 írta:
rafanadal írta:Mikel - 4 - régebb én kedveltem azt, hogy stabilitást hoz a csapatba, de akkora egy alibi játékos, hogy az nem igaz
Nem tudok pontos statisztikákat, de én úgy láttam, hogy sokat szerelt, a labdákat ügyesen megtartotta, amikor letámadták, és hosszú passzokkal is próbálkozott, főként a végén. Ezen nem tudom mi volt alibi.
Szerintem ma ő volt konkrétan a legjobbunk. Rengeteg labdát szerzett, és nem is szórta el őket, pontos volt. Az meg, hogy nem indít támadásokat (mellesleg volt egy-két hajszálpontos indítása ma), nem az ő dolga, ezért tartjuk Fabregas-t. Aki mellesleg meccsek óta szart nem csinál.
legalább amikor megvan a difi a posztján akkor ne legyél már ilyen vakhangya. jól jellemezte itt valaki az előbb kőkorszaki a stílusa, nem rossz amit csinál csak éppen kur.va kevés a mai foci mellett még 1 ilyen faék nincs egy topklubnál sem akit nem lehet bevonni a JÁTÉKBA mert 10 perc a reakció ideje

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Osztályozás Dühöngő

#36 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

kiskacsa08 írta:
cfclegend2 írta:
rafanadal írta:Mikel - 4 - régebb én kedveltem azt, hogy stabilitást hoz a csapatba, de akkora egy alibi játékos, hogy az nem igaz
Nem tudok pontos statisztikákat, de én úgy láttam, hogy sokat szerelt, a labdákat ügyesen megtartotta, amikor letámadták, és hosszú passzokkal is próbálkozott, főként a végén. Ezen nem tudom mi volt alibi.
Szerintem ma ő volt konkrétan a legjobbunk. Rengeteg labdát szerzett, és nem is szórta el őket, pontos volt. Az meg, hogy nem indít támadásokat (mellesleg volt egy-két hajszálpontos indítása ma), nem az ő dolga, ezért tartjuk Fabregas-t. Aki mellesleg meccsek óta szart nem csinál.
De múltkor meg Matic 98 vagy mennyi százalékos passzpontosságára meg verte mindenki, ennyit pedig nyilván nem lehet előre passzokból fedezni. Amióta itt van Fabregas Matic is kevesebbet vállal támadásban. Mikel ma szerintem egy az egyben lehozta Matic idei teljesítményét.
Why always me?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Osztályozás Dühöngő

#37 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

cfclegend2 írta:
rafanadal írta:Mikel - 4 - régebb én kedveltem azt, hogy stabilitást hoz a csapatba, de akkora egy alibi játékos, hogy az nem igaz
Nem tudok pontos statisztikákat, de én úgy láttam, hogy sokat szerelt, a labdákat ügyesen megtartotta, amikor letámadták, és hosszú passzokkal is próbálkozott, főként a végén. Ezen nem tudom mi volt alibi.
Szerintem ma ő volt konkrétan a legjobbunk. Rengeteg labdát szerzett, és nem is szórta el őket, pontos volt. Az meg, hogy nem indít támadásokat (mellesleg volt egy-két hajszálpontos indítása ma), nem az ő dolga, ezért tartjuk Fabregas-t. Aki mellesleg meccsek óta szart nem csinál.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Osztályozás Dühöngő

#38 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

rafanadal írta:Mikel - 4 - régebb én kedveltem azt, hogy stabilitást hoz a csapatba, de akkora egy alibi játékos, hogy az nem igaz
Nem tudok pontos statisztikákat, de én úgy láttam, hogy sokat szerelt, a labdákat ügyesen megtartotta, amikor letámadták, és hosszú passzokkal is próbálkozott, főként a végén. Ezen nem tudom mi volt alibi.
Why always me?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Osztályozás Dühöngő

#39 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Az osztályzás szabályai

1. Csak az szavazzon, aki látta a meccset!
2. Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!
3. Próbáljuk meg a skálán jól belőni a játékosok teljesítményét! Feles osztályzat nincs!
4. Játékosonként és szavazónként is összesítve lesznek az osztályzatok, azaz lehet versenyezni, ki osztályozott a szezonban a legjobban!
5. A legjobb játékos mellé mindenki írja oda, hogy MOTM, különben nem lesz reális „A meccs embere” rangsor!
mateja írta:Courtois-6
Ivanovic-3
Cahill-6
Terry-5
Azpilicueta-6
Matic-7 MOTM
Fabregas-5
Willian-4
Oscar-2
Hazard-5
Costa-5
No comment...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Osztályozás Dühöngő

#40 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta: Fábregas - Megint jött a gólpassz és Drogba gólja előtt a hosszú indítás. Védekezésben is jó volt.
És ez annyira tetszett,hogy inkább nem is adsz neki osztályzatot? :P :D

Válasz küldése