Osztályozás Dühöngő

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Osztályozás Dühöngő

#1 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

A vége felé már mindig én nyitottam meg a topicokat, de kb. alig érkezett osztályzat, szóval abbahagytam. Ha lenne rá igény, akkor nyissatok mindig meccsek után, aztán majd meglátjuk (azt nem tudom, hogy a tegnapira mennyire érkeznének osztályzatok, általában már a meccs után kiírta magából mindenki a véleményét).

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#2 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:
bNc írta:Most hogy kezd a csapat kikecmeregni a Rafa, Jose terrorból, lehet érdemes lenne újra beindítani az osztályzást. Talán megint kezd mindenki felrázni a csapat teljesítménye, és szerintem lenne rá igény, hogy akik akarják értékelhetik a játékosokat, a meccset.
Nem is értem miért maradt ez abba..De ha ezért az indokért amit írtál az komoly.. :D :D :D
Tul egyertelmu lett volna az osztalyzat. Mindenki 1-es. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Osztályozás Dühöngő

#3 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

bNc írta:Most hogy kezd a csapat kikecmeregni a Rafa, Jose terrorból, lehet érdemes lenne újra beindítani az osztályzást. Talán megint kezd mindenki felrázni a csapat teljesítménye, és szerintem lenne rá igény, hogy akik akarják értékelhetik a játékosokat, a meccset.
Nem is értem miért maradt ez abba..De ha ezért az indokért amit írtál az komoly.. :D :D :D

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Osztályozás Dühöngő

#4 Hozzászólás Szerző: bNc »

Most hogy kezd a csapat kikecmeregni a Rafa, Jose terrorból, lehet érdemes lenne újra beindítani az osztályzást. Talán megint kezd mindenki felrázni a csapat teljesítménye, és szerintem lenne rá igény, hogy akik akarják értékelhetik a játékosokat, a meccset.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#5 Hozzászólás Szerző: Chester »

koni0725 írta:Az ok, hogy Courtois a bakijan kivul nem vedett rosszul, de mire fel kap 6-7-es ertekeleseket? Ez rohadtul nem volt atlagos, vagy jo teljesitmeny, azert egy vilagklasszis kapus ne hibazzon mar ekkorat. Vagyis hibazhat, de akkor ennek megfeleloen ertekeljuk a teljesitmenyet.
Mert vagy +5 góltól mentette meg a csapatot, kétszer vitték rá 1v1-ben a labdát, mégis csak a saját és a védelme balf*szkodása miatt kapott be kettőt. Ha nem nyerünk nem adok neki hetest, de így részemről belefér.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#6 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem láttam a meccset, szóval a védéseiről nem tudok mit mondani, de azért annál a hibánál ne feledjük el azt, hogy Ivanovic 5 méterről gurította oda neki veszettül lassan, hogy a csatár ráfuthasson és ráadásul a gyengébbik lábára. Persze, kirúghatta volna bedobásra, de az ő hibája, mert csak hirtelen jött reakció volt a "legjobb védőnkére".
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Osztályozás Dühöngő

#7 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

koni0725 írta:Az ok, hogy Courtois a bakijan kivul nem vedett rosszul, de mire fel kap 6-7-es ertekeleseket? Ez rohadtul nem volt atlagos, vagy jo teljesitmeny, azert egy vilagklasszis kapus ne hibazzon mar ekkorat. Vagyis hibazhat, de akkor ennek megfeleloen ertekeljuk a teljesitmenyet.
Nagy hiba volt amiért kaphatna akár 4est is.. viszont olyan védései voltak, ami miatt 8-9-t is kaphatna... szerintem ennek fejében korrekt a 6os 7es osztályzat.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Osztályozás Dühöngő

#8 Hozzászólás Szerző: béla »

koni0725 írta:Az ok, hogy Courtois a bakijan kivul nem vedett rosszul, de mire fel kap 6-7-es ertekeleseket? Ez rohadtul nem volt atlagos, vagy jo teljesitmeny, azert egy vilagklasszis kapus ne hibazzon mar ekkorat. Vagyis hibazhat, de akkor ennek megfeleloen ertekeljuk a teljesitmenyet.
Ez oké,de ez alapján a védők se kaphatnának 4-esnél jobbat. Egyébként a teljesítmény értékelésénél nem kéne,hogy számítson,hogy valaki világklasszis-e.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Osztályozás Dühöngő

#9 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Az ok, hogy Courtois a bakijan kivul nem vedett rosszul, de mire fel kap 6-7-es ertekeleseket? Ez rohadtul nem volt atlagos, vagy jo teljesitmeny, azert egy vilagklasszis kapus ne hibazzon mar ekkorat. Vagyis hibazhat, de akkor ennek megfeleloen ertekeljuk a teljesitmenyet.
211! NEW RECORD!

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Osztályozás Dühöngő

#10 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Dante írta:
morfium írta:egy támadó játékosnál ne azt nézzük már hogy mennyire tud védekezni
Pedig neki az a legfőbb dolga, hogy Iva helyett vissza zárjon.
Iva helyett inkább járjon vissza Dagesztánba, az Anzsihoz. :mrgreen:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Osztályozás Dühöngő

#11 Hozzászólás Szerző: Dante »

morfium írta:egy támadó játékosnál ne azt nézzük már hogy mennyire tud védekezni
Pedig neki az a legfőbb dolga, hogy Iva helyett vissza zárjon.

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Osztályozás Dühöngő

#12 Hozzászólás Szerző: morfium »

egy támadó játékosnál ne azt nézzük már hogy mennyire tud védekezni, amint Willianhoz kerül a labda egyből elakad a támadások 90%-a, cselezni képtelen, 1v1ben is szar, Oscarral ketten a legnagyobb fékek....

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#13 Hozzászólás Szerző: broduer »

mikel12 írta:
broduer írta:
ChesterB írta:Williannál mi ez a sok 4-es meg 5-ös osztályzat? Ennyire elfogultan néztem volna a meccset?
Mivel én ritkán osztályzok ,ezért az én 4-esem inkább az elmúlt meccsek összteljesítményének szól és nem a sotonosnak( igazából egy 5-ös lett volna a reális:D).A fő bajom vele az hogy kreativitása 0 és ezen sok támadás megy el.Ha sokat melózik akkor cseréljenek helyett Ivaval,ő úgyis szeret támadni,Willy meg mehet jobbbunkónak:D
Ez most komoly? Az utóbbi meccsek szar játéka ellenére Willian is azokhoz tartozik akik jól játszanak. Az egy dolog, hogy utcalány kevés gólt lő, de engem annyira nem érdekel, amíg ilyen a mezőnymunkája.
Amennyire hasznos a védekezésben,annyira ártalmas a támadásokban és ha nem is azt várom el tőle hogy termelje a gólokat(gólpasszokat),azért legalább a kiscsapatok ellen beköszönhetne néha.De ettől függetlenül is (vagy inkább sajnos) ő most a második legjobb TKP-nk szóval én sem tenném ki a csapatól

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Osztályozás Dühöngő

#14 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

broduer írta:
ChesterB írta:Williannál mi ez a sok 4-es meg 5-ös osztályzat? Ennyire elfogultan néztem volna a meccset?
Mivel én ritkán osztályzok ,ezért az én 4-esem inkább az elmúlt meccsek összteljesítményének szól és nem a sotonosnak( igazából egy 5-ös lett volna a reális:D).A fő bajom vele az hogy kreativitása 0 és ezen sok támadás megy el.Ha sokat melózik akkor cseréljenek helyett Ivaval,ő úgyis szeret támadni,Willy meg mehet jobbbunkónak:D
Ez most komoly? Az utóbbi meccsek szar játéka ellenére Willian is azokhoz tartozik akik jól játszanak. Az egy dolog, hogy utcalány kevés gólt lő, de engem annyira nem érdekel, amíg ilyen a mezőnymunkája.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Osztályozás Dühöngő

#15 Hozzászólás Szerző: broduer »

ChesterB írta:Williannál mi ez a sok 4-es meg 5-ös osztályzat? Ennyire elfogultan néztem volna a meccset?
Mivel én ritkán osztályzok ,ezért az én 4-esem inkább az elmúlt meccsek összteljesítményének szól és nem a sotonosnak( igazából egy 5-ös lett volna a reális:D).A fő bajom vele az hogy kreativitása 0 és ezen sok támadás megy el.Ha sokat melózik akkor cseréljenek helyett Ivaval,ő úgyis szeret támadni,Willy meg mehet jobbbunkónak:D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#16 Hozzászólás Szerző: Chester »

Williannál mi ez a sok 4-es meg 5-ös osztályzat? Ennyire elfogultan néztem volna a meccset?

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Osztályozás Dühöngő

#17 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ChesterB írta:
cech19960320 írta:Csak egy kérdés.... ti melyik meccset néztétek? Az összes lövés kb ami blokkolva lett, az Cahillen állt meg.. ma elég erös 8-ast hozott, Terrynél messze jobb volt...
Dankó úr leírta az érzéseimet Cahillről, egy végtelenül elegáns, Anglia legjobb védőjéből egy tipikus Championship védő lett, olyan megoldásokkal amiket Zoumatól láttunk. Háromszor próbáltam meg Cahill úgy tisztázni a labdát, hogy keresztbe mozgott a csatárral, hosszan megtolja a labdát, így előnye lesz, és nyugodtan passzolhat, ezekből kétszer bedobás lett, egyszer meg a halál f*szára rúgta el a labdát. 22 tisztázása volt whoscored szerint, én nekem viszont nem volt jobb egy 6-osnál, pont az ilyen megingásokért, tőle nem várná el az ember, Azpinak is azért adtam 6-ost, mert nem egyszer ült s*ggre a meccsen, hiába a hiba nélküli játék.

Nem feltétlen a te 6osodra gondoltam... volt ott pár más.. bár terry semmiképp nem volt ma jobb :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Osztályozás Dühöngő

#18 Hozzászólás Szerző: Chester »

cech19960320 írta:Csak egy kérdés.... ti melyik meccset néztétek? Az összes lövés kb ami blokkolva lett, az Cahillen állt meg.. ma elég erös 8-ast hozott, Terrynél messze jobb volt...
Dankó úr leírta az érzéseimet Cahillről, egy végtelenül elegáns, Anglia legjobb védőjéből egy tipikus Championship védő lett, olyan megoldásokkal amiket Zoumatól láttunk. Háromszor próbáltam meg Cahill úgy tisztázni a labdát, hogy keresztbe mozgott a csatárral, hosszan megtolja a labdát, így előnye lesz, és nyugodtan passzolhat, ezekből kétszer bedobás lett, egyszer meg a halál f*szára rúgta el a labdát. 22 tisztázása volt whoscored szerint, én nekem viszont nem volt jobb egy 6-osnál, pont az ilyen megingásokért, tőle nem várná el az ember, Azpinak is azért adtam 6-ost, mert nem egyszer ült s*ggre a meccsen, hiába a hiba nélküli játék.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Osztályozás Dühöngő

#19 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Komolytalan vagy mateja. Felfogjuk a véleményed a többi topicból is, nem kell az osztályzást szétbarmolni.
They do now.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Osztályozás Dühöngő

#20 Hozzászólás Szerző: mateja »

kulcsjátékos/legfontosabb láncszem, rosszabbat nem tudok neki adni

Válasz küldése