Chelsea - Arsenal

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chelsea - Arsenal

#21 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mi a habos lóf*szról beszélsz frentzen, Drgoba és Ballack a MU ellen vesztek össze (2008-ban), egy bajnokin. (amit aztán 2 Ballack góllal nyertün 2-1-re)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#22 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Igaz ami igaz,Drogba rúgótechnikája sokat fejlődött az utóbbi években,de akkor még nem volt olyan jó rúgó
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Arsenal

#23 Hozzászólás Szerző: Pöri »

frentzen írta:Hát,jobban mint te
Amúgy meg az is lehetett volna,hogy kirúgja a stadionból,vagy kiszakítja a hálót,és ugyan így Drogba is berúghatta volna,vagy ő is kibikázhatta volna a Luznyiszki ből.De Ballack ot már jópár éve követem és elég jó rúgótechnikája van.Tehát nem biztos,hogy berúgta volna,de kiváncsi lettem volna rá.
azt ne mond h Drogbának nincs legalább olyan rúgótechnikája mint a németnek.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#24 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Hát,jobban mint te
Amúgy meg az is lehetett volna,hogy kirúgja a stadionból,vagy kiszakítja a hálót,és ugyan így Drogba is berúghatta volna,vagy ő is kibikázhatta volna a Luznyiszki ből.De Ballack ot már jópár éve követem és elég jó rúgótechnikája van.Tehát nem biztos,hogy berúgta volna,de kiváncsi lettem volna rá.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chelsea - Arsenal

#25 Hozzászólás Szerző: Pöri »

frentzen írta:Tehát nem biztos,de elég Ballack szabadot láttam ahoz,hogy tudjam,ezt jobban megoldotta volna
fúúú muszáj ennyire kimutatnod hogy nem értesz a focihoz?-.-
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#26 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ezért írtam,hogy lehetne.Tehát nem biztos,de elég Ballack szabadot láttam ahoz,hogy tudjam,ezt jobban megoldotta volna
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Chelsea - Arsenal

#27 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

frentzen írta:és ha Ballack lövi a szabit akkor most BL győztes lehetne a Chelsea
miből gondolod hogy bement volna?
2012. 05. 19.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#28 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ja,a BL döntőben vesztek össze a szabadrúgáson,és Drogba sikeresen megdöngette a kapufát,és ha Ballack lövi a szabit akkor most BL győztes lehetne a Chelsea
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chelsea - Arsenal

#29 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
grimrieper írta: szerinted amikor el akarta venni a labdat a Lampstol az utolso merkozesen hogy o loje a tizit az nem volt onzo tole???
nem lamps volt, ballackkal veszekedtek, és még big fail scolari volt az edző.
Nem beleszólni akarok, isten ments', Kálmán szerintem az utolsó tavaszi, Wigan elleni mérkőzésre gondol, mikor a 31. percben büntetőhöz jutottunk, Drogba akarta lőni, s mikor Lampard mondta, hogy nem kiscsillag, ez az enyém, akkor Drogba durcás arccal elsomfordált. (más kérdés persze, hogy aztán a 62.-ben betalált ő is, s 5 perccel később megkapta a 11-est, ezzel biztossá téve gólkirályi címét - közben a másik meccsen Rooneyt le is cserélték.)

Ballackkal pedig egyébként is szabadrúgáson vesztek össze :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea - Arsenal

#30 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

undertow írta:
grimrieper írta: szerinted amikor el akarta venni a labdat a Lampstol az utolso merkozesen hogy o loje a tizit az nem volt onzo tole???
nem lamps volt, ballackkal veszekedtek, és még big fail scolari volt az edző.
Amikor a Wigant 8-0-ra vertük, akkor bizony a tizinél el akarta venni Lampstól

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chelsea - Arsenal

#31 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimrieper írta: szerinted amikor el akarta venni a labdat a Lampstol az utolso merkozesen hogy o loje a tizit az nem volt onzo tole???
nem lamps volt, ballackkal veszekedtek, és még big fail scolari volt az edző.

nem mellékesen eddig idén 5 assist-tal 2. a PL assist listán. tavaly 13-mal a 3. volt, lamps és fabregas mögött. az önző dög... nem lehet azzal vádolni, hogy mindig hatalas drogba fan lettem volna (sőt), de tény, hogy hiddink és ancelotti alatt nagyon sokat változott a hozzáállása és ez meg is látszik a tejesítményén.
lehet, hogy primadonna alkat, de az szerintem egyszerűen nem igaz, hogy szar ember. a csapattársak, excsapattársak, -edzők egyáltalán nem ilyen képet festenek le a pályán kívüli drogbáról. szar ember pl joey barton, hozzá képest drogba egy kiscserkész.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea - Arsenal

#32 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

grimrieper írta:
frentzen írta:Azért akarta elvenni hogy gólkirály lehessen.Kint vagy minden meccsen de jobban tudjuk itt Magyarországon mint te?
Nem baszogatásból mondom,mert tisztelem az idősebbeket,de ez tény
az hogy o mi akar lenni az nem fontos de az igen hogy a csapat nyerjen. megegyszer a csapat fontosabb mint az o egyeni rekordjai. azert is kuldte ot el a Lamps a picsaba. es azert is volt a jelenet olyan csunya. tudnia kellene nekio hogy hol a helye. nem a gol kiralysag a fontos hanem hogy mi nyerjuk a bajnoksagot.

meg egyszer nem az egyeni erdek a fontos hanem a csapate nobody bigger then the team.
than :lol:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#33 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

frentzen írta:Azért akarta elvenni hogy gólkirály lehessen.Kint vagy minden meccsen de jobban tudjuk itt Magyarországon mint te?
Nem baszogatásból mondom,mert tisztelem az idősebbeket,de ez tény
az hogy o mi akar lenni az nem fontos de az igen hogy a csapat nyerjen. megegyszer a csapat fontosabb mint az o egyeni rekordjai. azert is kuldte ot el a Lamps a picsaba. es azert is volt a jelenet olyan csunya. tudnia kellene nekio hogy hol a helye. nem a gol kiralysag a fontos hanem hogy mi nyerjuk a bajnoksagot.

meg egyszer nem az egyeni erdek a fontos hanem a csapate nobody bigger then the team.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Arsenal

#34 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tok meddo ez a vita. Ha meg az angol kozonseg meg is oszlik, akkor is csak mareknyian vannak azok ellen a vilagban, akik egy ikonnak tartjak Drogbat, focistat, es mint embert is. A statisztikai magukert beszelnek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#35 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Azért akarta elvenni hogy gólkirály lehessen.Kint vagy minden meccsen de jobban tudjuk itt Magyarországon mint te?
Nem baszogatásból mondom,mert tisztelem az idősebbeket,de ez tény
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#36 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:
jo jatekoss de szar ember.
ya meg egy ha lehet ne hulyezz le ha megkerhetlek nem ismersz engem szemelyesen .
azért remélem érzed az iróniát grimi, nem hiszem hogy pertut ittál drogbával.
mert ez a szar ember gyakorlatilag pontot tett egy polgárháború végére, nélküle még mindig lőnék egymást a lázadók és a kormánycsapatok elefántcsontparton.

a teljesítmény megítélése meg persze szubjektív, de szerintem te hiddink óta hátat fordítasz, ha drogbához kerül a labda. mert azóta kb nem volt hiszti és fetrengés. az el akar menni meg szimpla rumour mill, kevesebb bulvárt kéne olvasnod ;)
szerinted amikor el akarta venni a labdat a Lampstol az utolso merkozesen hogy o loje a tizit az nem volt onzo tole???

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#37 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:
grimrieper írta:ya meg egy ha lehet ne hulyezz le ha megkerhetlek nem ismersz engem szemelyesen . en sem hulyeztelek le de akarod mehet. szerintem meg van is vagy ugy 15 -20 ev kozottunk ami mar legalabb annyi hogy ne szemelyskedj. en sem hivtalak szarfaszu kis kocsognek ,vagy esetleg akkora parasztnak hogy az oviban a kapa volt a jeled .esetleg nem illetelek olyan jelzovel hogy te egy elbaszott laboratoriumi kiserlet vagy
Már majdnem bocsánatot kértem, aztán jött az utolsó két mondatod. A vitát lezárhatjuk, de te ugyanúgy nem vagy elfogulatlan Drogbával, mint mi, szóval előbb a magad háza táján sepregess. Te csak a rosszat látod, mi meg csak a jót... végülis ez a két véglet van. Te azt hangsúlyozod, hogy színészkedett, mi pedig azt, hogy nyert nekünk 5 kupát meg 10 rangadót. Van ilyen! :)

Egyébként egy kérdésem még maradt a végére. Te ettől nagyobb szurkolónak érzed magad, hogy ott vagy a legtöbb Chelsea meccsen? Őszinte választ kérek, de mielőtt leírnád, hogy igen, inkább gondolj abba bele, hogy milyen szerencsés vagy ilyen szempontból. Szerinted közülünk nem ott ülne mindenki, minden szombaton a lelátón, ha megtehetné? Ezt nem róhatod fel nekünk, legalábbis nem egy tisztességes dolog.
eloszor is a szerencsenek nem sok koze van hozza inkabb hozza allasnak akaratnak es annak hogy soha nem adtam fel azt amit el akartam ernisoha nem rottam fel senkinek hogy miert nem uk itt velem minden heten a lelaton sot inkabb ha lehet barmikor segitek vagy segitettem barkinek jegy dolgaban.

a drogbarol annyitt neki az a dolga hogy golt lojon . de amikor lattam ot moszkvaban,vagy a shity ellen parhete hat igen olynkor fel szalad a pumpa. o is a vegletek embere vagy nagyon jo vagy egy sotet paraszt

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Arsenal

#38 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

grimrieper írta:ya meg egy ha lehet ne hulyezz le ha megkerhetlek nem ismersz engem szemelyesen . en sem hulyeztelek le de akarod mehet. szerintem meg van is vagy ugy 15 -20 ev kozottunk ami mar legalabb annyi hogy ne szemelyskedj. en sem hivtalak szarfaszu kis kocsognek ,vagy esetleg akkora parasztnak hogy az oviban a kapa volt a jeled .esetleg nem illetelek olyan jelzovel hogy te egy elbaszott laboratoriumi kiserlet vagy
Már majdnem bocsánatot kértem, aztán jött az utolsó két mondatod. A vitát lezárhatjuk, de te ugyanúgy nem vagy elfogulatlan Drogbával, mint mi, szóval előbb a magad háza táján sepregess. Te csak a rosszat látod, mi meg csak a jót... végülis ez a két véglet van. Te azt hangsúlyozod, hogy színészkedett, mi pedig azt, hogy nyert nekünk 5 kupát meg 10 rangadót. Van ilyen! :)

Egyébként egy kérdésem még maradt a végére. Te ettől nagyobb szurkolónak érzed magad, hogy ott vagy a legtöbb Chelsea meccsen? Őszinte választ kérek, de mielőtt leírnád, hogy igen, inkább gondolj abba bele, hogy milyen szerencsés vagy ilyen szempontból. Szerinted közülünk nem ott ülne mindenki, minden szombaton a lelátón, ha megtehetné? Ezt nem róhatod fel nekünk, legalábbis nem egy tisztességes dolog.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chelsea - Arsenal

#39 Hozzászólás Szerző: undertow »

jo jatekoss de szar ember.
ya meg egy ha lehet ne hulyezz le ha megkerhetlek nem ismersz engem szemelyesen .
azért remélem érzed az iróniát grimi, nem hiszem hogy pertut ittál drogbával.
mert ez a szar ember gyakorlatilag pontot tett egy polgárháború végére, nélküle még mindig lőnék egymást a lázadók és a kormánycsapatok elefántcsontparton.

a teljesítmény megítélése meg persze szubjektív, de szerintem te hiddink óta hátat fordítasz, ha drogbához kerül a labda. mert azóta kb nem volt hiszti és fetrengés. az el akar menni meg szimpla rumour mill, kevesebb bulvárt kéne olvasnod ;)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#40 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Grimrieper, meg ne haragudj már, de te hülye vagy! Mi az, hogy az egyéni statisztikáit nézi? Milyen mezben rúgdosta azokat a gólokat, amik nélkül fele ennyi kupánk se lenne? Tán nem kékben? Ő az egyetlen szinte, aki mindig odamegy a Chelsea szurkolókhoz, és tapsol, integet nekik, vigyorog. Ahogy Bubi is írta már, egy remek ember és játékos. Színészkedni meg 1 éve nem láttam, de most hogy mondod, eszembe jutott, hogy elkezdjek embereket baszogatni évekkel ezelőtti sérelmekért. Fel is hívok mindjárt egy srácot, hogy 12 éve az oviban miért vette el tőlem a játékmackómat, az a büdös szemétláda.

Ahogy mi Drogba szemüvegben nézzük a meccseket, te legalább annyira anti-Drogba szemüvegben, ezt már számtalanszor bizonyítottad. Ha egyszer ő a XXI. század (egyik, ha nem a) legmeghatározóbb Chelsea játékosa, akinek megannyi könnyes szemmel tombolást köszönhetek, mikor egyedül verte agyon az Arsenalt vagy a MU-t egy kupadöntőben... számomra nehéz máshogy nézni rá. De te utáld csak, te bajod.
ya meg egy ha lehet ne hulyezz le ha megkerhetlek nem ismersz engem szemelyesen . en sem hulyeztelek le de akarod mehet. szerintem meg van is vagy ugy 15 -20 ev kozottunk ami mar legalabb annyi hogy ne szemelyskedj. en sem hivtalak szarfaszu kis kocsognek ,vagy esetleg akkora parasztnak hogy az oviban a kapa volt a jeled .esetleg nem illetelek olyan jelzovel hogy te egy elbaszott laboratoriumi kiserlet vagy

Válasz küldése