Chelsea - Manchester United (Premier League)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#1 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Cech-8 Bemutatott nem egy bravúrt, a bekapott gólokról nem tehetett

Ivanovics-9 Temérdek bravúros szerelés, szinte nem lehetett beadni mellette a labdát, egyszer góltól is mentett

Cahill-7 Jó lesz, a végén az a lövése csatárokat megszégyenítő volt

Luiz-8 Magabiztos teljesítmény, szerencsére most nem cselezgetett hátul, csak így tovább

Bosingwa-6 Tőle már jónak számító átlagos teljesítmény, talán mert ballal meg sem merte kísérelni a borzalmas beadásait

Essien-7 Rengeteget dolgozott, nálam a kezdőben a helye

Meireles-8 Eddigi egyértelműen legjobb meccse nálunk, megcsillogtatott valamit régi önmagából

Malouda-4 Rohadj meg de előbb takarodj el innen

Mata-9 MOTM Van egy varázslónk

Sturridge-6 Még mindig nagyon önző akkor is amikor nem kellene annak lennie, remélem nem lesz olyan hülye, mint Kalou

Torres-7 Francba már, unalmas leírni, hogy megint csak a gól hiányzott, de ez van


Romeu-5 Sok labdát adott el
211! NEW RECORD!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#2 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Cech:8- Nem tehetett egyikről sem
Ivanovic:7- Jól védekezett, a róla kapott tizenegyes nem biztos, hogy jogos volt...
Cahill:7
D. Luiz:7- Jó játék, 3. gólban egy kicsit benne volt
Bosingwa:6
Meireles:6
Essien:6
Mata:8-MOTM
Sturridge:7
Malouda:4- Nagyon gyenge játék, sok eladott labda, meg is látszik az eredményen...
Torres:7- Nem játszott rosszul, látszott, hogy akart, szép gólpassz

Romeu:5

Zaccos lesz még így az a 4.hely... :(

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#3 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem azt írtam, hogy rosszul védett, hanem hogy 3 gólt kapott. a kettő nem ugyanaz. torresnek sem adok se hatost se hetest a gólpasszáért, mert azt a ziccert még csak kapura sem lőtte, nemhogy gól lett volna belőle. az 5-ös lehet erős higgadt fejjel biztos nem annyit adok neki, de mostmár nem szerkesztem.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#4 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ChesterB írta:Cech 5 mégis csak 3 gólt kapott
Iva 7 az nem volt tizenegyes, jól játszott végig
Luiz 6 azért nem hetes, mert a harmadik gólnál csak azt az egy kis szardarabot kellett volna fognia, de nem tette
Cahill 6 elsőre nem rossz
Bosingwa 5 a védekezése még úgy ahogy elfogadható, de a támadásai 0, minden előretörését megállította vagy valencia vagy rafael, ideje lenne eltolni a biciklit innen
Meireles 6 nem volt rossz
Essien 6 többet vártam tőle, de az átlagot hozta
Mata 8 MOTM gól, gólpassz, egyértelműen a legjobb volt a csapatból
Sturridge 4
Torres 5
Malouda 0 a telepi kva anyádat hogy két mu gól is abból született, hogy megint elbasztad a passzaidat a támadásunknál!!! már rohadtul elegem van belőle, és boasból, hogy nem hozza le, mikor még studge szintjét sem érte ma el. meg ne lássam többet a kedvenc csapatom mezébe ezt a rabszolga senkiházit!!!!!
te egy abszolut hulye vagy Cech -5 mert 3 golt kapott

eloszor is 2 jogtalan tizi,utana az a teves geci csiga evo malouda hibajabol jovo tamadas vegen gol. szerinted melyikrol tehet. te kb annyitt latsz pibu mint steve wonder. gyorsan menj es szerez be a szemuveget

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#5 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Cech-7 Kár volt a 3. gólért 4 méterről ne kapjon fejes gólt
Bos-6 A legnagyobb bajom vele,hogy túl sokat vállal ami csúnyán meghaladja a képességeit
Cahill-7 ügyes bátor gyerek ! Többször rúgott kapura mint Torres
D. Luiz-7 Mesze Mata után a legjobb emberünk
Iva-7 Ő is nagyon értékes !
Meireles-7 Hosszú idő után egy értékelhető meccs
Malouda-4 Töketlen
Essien-6 nagyon kell ő ide
Mata-8 MOTM Szépség dijjas gól
Sturidge-6 öszjátékba 0
Torres-5 nagyon hiányzik belölle a gyorsaság mind fejben mind frekvenciába.Ma egyszer rúgott kapura ami mindenképp előrelépés a múltkori 0-hoz képest ! Nem szolgálják ki meg blabla,de Drogba,Anelka sem kapott nagyobb támogatást és ők rugdosták a gólokat ! Az asziszt szép volt

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#6 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Jaj de szép is volt az a 3:0-ás állás!Kár érte,megérdemeltük vna a győzelmet,nem beszélve arról,h a sok degenerált lófejű jön hnap,h "haha elszart azt is a cselzi",de letojom,majd ráküldök egy oltást,és le lesznek bannolva.
Cech-8 2 pöcs tizenegyest kapott,meg egy nyomorék fejest,egyikről sem tehetett,én még védett is jókat
Bos-6 Talán nem volt annyira retek,de a cselei felejthetetlenek :oops:
DL-7-Gól,maabiztos játék,aztán egy védekezésben vétett hiba
Cahill-7 Ha azt mondják,h 300-dik meccse a Chelsea-ben eljiszem,pompás volt
Iva-8 majdnem motm nálam,nagyon határozott volt,nem volt szabálytalan a tizinél,és gyors is viszonylag
Meireles-8 MOTM,nálunk nem játszott így még,hónapokig szidtam,de ma nagyon tetszett a játéka
Malouda-6 menjél egy francia csigabányába el,kiszámítható,lassú,viszont ma nem volt szarabb ,mint az előző 5 meccsen sztem
Essien-7 Látszik,h félévig sérült volt,viszon az is,h egy új igazolással ér fel,duzzad az erőtöl
Mata-8 Ő is a legjobbak közé tartozik,jól cselez,remekül lő,gyors,ő a futballista
Stu-7 Gól miatt,am 5-6 között
Torres-6Az assist miatt,de illene már egy gólt rúgni,és azt a helyzetet értékesíteni

webb-11 grat neked te zsigerzacskó,h mennél el az ürbe egy karboxil csoport hátán
Stone haxleader!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#7 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Cech:8,kíváló volt méltó csk teljesítmény a régi önmagát idézte bravúrjaival
Ivanovic: 8, a védelem legjobbja, ez van ha nem bosingwa játszik a posztján szinte verhetetlen volt 1-1ben és nagyokat mentett
Cahill: 7, kezdésként jó volt, terryre emlékeztetett sok mindenben, egy negatívum a 3. gólnál a helyezkedés de szép bemutatkozás
Luiz:8, ismét meghatározó colt hátul beszélt irányította csapatot hátulról és gólt is fejelt ezért jár nálam a 8-as
Bos:6, átlagos teljesítmény a tőle távol álló poszton
Meireles:7, szépen osztogatott és jól biztosított essiennel de végére ő ahogy a többiek is elfáradt
Essien:7, bíztam benn, hogy így tér vissza és nem kell csalódnunk benn, robotolt mint régen szükség van rá
Malouda:5,többiek jó teljesítménye mellett feltűnt az ismét siralmas teljesítménye azt gondolom senki nem hiányolta volna ha már nem lenne csapat tagja...
Mata:9, ismét hozta szenzációs teljesítményét vezette a csapatot a támadásban és kivette részét a gólokból a góllal és passzal és ma voltak társai is akik segítettek neki egyértelműen MOTM!!!
Torres:7, nem volt könnyű dolga egyedül elől, gyönyörűen szolgálta ki matát arról nem tehet, hogy webb és rossz helyezkedés miatt egyenlítettek
Sturridge:7, gólja megadta az alaphangulatot a meccshez, sajnos utána önző volt és eltűnt mezőnyben de a hetest még a meggondolatlan 11-eshez vezető belépésé ellenére is megérdemli

Sajnos a köcsög kopasz és a liga nem akarta, hogy nyerjünk, ahogy az elmúlt években is foly. megy a csalás manunak ( 8 tizi ebből 4 két meccs alatt) ezért remélem ha már mi nem lehetünk bajnokok akkor legalább ne ezek a rohadt büdös csalók nyerjenek hanem shity...

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#8 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Cech - 6 fogta amit tudott, 3. MUs gólnál nyomtam is ki a streamet, szal nem láttam a visszajátszást, de nem tudott volna kijönni a beadásra???
Bosingwa- 6 ma nem igazán lehet rá rossz szó. Hála istennek beadással nem próbálkozott.
Cahill- 7 Első meccsen mindjárt magabiztos játék. Terry v2.0
Luiz- 7 jól játszott ő is
Iva- 8 Egyik legjobb volt ma szerintem
Essien- 7 Visszatért, nem volt rossz, de azért lehet a 7es kicsit erős
Meireles- 8 Nagyon jó volt
Mata- 7 Furduló gólját lőtte, jó volt, de játszott már jobban is
Malouda- 3 Egy rakat szar, 0, semmi. 3:0-nál vártam, hogy lehozza és jön helyette Romeu, sajnos nem így lett.
Sturridge- 6 nagyon önző volt. Megint.
Torres- 7 ő is jól tolta, de hova akart ott még cselezni? Anelka szokott ilyen hülyeségeket csinálni.

Összességében jók voltunk, van keresnivalónk a BL-ben, csak kikéne takarítani a szennyet és eltávolítani a csapatfékeket.
A 11esekrő annyit, hogy 4 11esgyanús helyzetből egyet sem mondanék, 100%-ra annak.
*Az első mikor Bosingwa kicsit megrángatta azthiszem Youngot. Ez a PL, nem szokás itt ilyenért tizit adni.
*2 Cahill mikor lerúgta Wellbecket, ahol szerintem a labdát találta el elősször és elsodorta az ipsét. Jogosan nem fújt
*A harmadikat befújta, ez sem volt nagy fault, de már a 2. volt. Megadható volt.
*Az utolsónál pedig Wellbeck direkt akasztotta be a lábát Ivanovicba. Erre nem kellet volna adni. Az lett volna a hab a tortán, ha még kiállítja Ivanovicot.

béla írta: Mata helye megvan,jó ő ott középen,cask Malouda helyére kéne egy értelmes játékos,és Mata dolga egyből könnyebb lenne :D
Én De Bruyne-ban nagyon bízok. Szerintem ő nagyon jó lesz. Plusz ha sikerülne elhozni Hazardot, istenkirály lenne.
Hulk szerintem felejtős, esetleg ez a Willan(vagy ki?) lehetne még jó megoldás, vagy egy normális irányító.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#9 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:8, micsoda védései voltak, ismét a régi Peter-t láthattam és ennek nagyon örülök(3ból 2 tizenegyes gólt kapott és 1 akciógólt amikben én nem érzem nagyon hibásnak őt)
Ivanovic: 8, a védelem legjobbja, nem nagyon jutottak át rajta a támadások és nem érzem hogy az őróla megítélt tizenegyes szabályos lett volna,
Cahill: 7, bemutatkozó meccsén jó volt és volt egy irdatlan bombája a meccs végén, bár tény Luizzal foghatták volna a vörös 14est...
Luiz:7, ember fejelsz egy gólt, támadsz és jól védekezel, erre a végén ott téblábolsz és hagyod hogy Chicharito gólt rúgjon... kapott volna tőlem egy 8ast, de ehelyett -1...
Bos:6, nem volt rossz most, bár érződik a bal oldal nem az ővé...
Meireles:7, talán az egyik legjobb meccsét most játszotta Chelsea meccsben, szerintem jó volt...
Essien:7, fél év után játszik egy teljes 90 perces meccset és újból a régi formáját idézi! BRAVO!!
Malouda:5, inkább nem mondok semmit se... Au Revoir Florent!!
Mata:9, kib*szott nagy gól a második félidő elején, gólpassz Luiznak, parádés játék és az utolsó percekben az a szabadrúgás... Mi kell még?? Mister Magic! MOTM
Torres:6, gólpassz és mikor a labdával volt, akkor nem volt rossz(kivétel a kihagyott ziccer)...
még valami amit jó ha nem felejtetek el: a héten halt meg a nagymamája és tény hogy önbizalom terén nem volt a toppon az utóbbi időben, DE azért nem kell megvetni őt, mert volt benne annyi spiritusz hogy vállalja a játékot(ilyenkor persze fel lehet hozni Lamps esetét is)...
Sturridge:6, gól(amit Evans-nek adtak), de ÖNZŐ még mindig a K*rva életbe!! és hülye mód összehozott egy büntetőt a Man.Utd-nek... :twisted:

Csere:
Romeu:5, könyörgöm ne olyankor gyere be mikor mindenki az életért küzd a pályán...
Boas:- francért nem képes egy normálisat cserélni, mondjuk egy Piazon...

Webb: 1, menj és írasd alá a Manchesteres mezed Sir Alex-al hülye lóf*sz Jancsi!! Ilyen embert választani az év bírójának is, aki még a saját gyerekeit sem tudja fegyelmezni... Drogba szavaival élve: F*CKING DISGRACE!!!

Csapatszellem: 10+, így játszani és nem megijedni az ördögöktől továbbá a végén majdnem még a meccset megnyerni... Le a kalappal a csapat előtt!! Büszke vagyok rá hogy KÉK vér csörgedezik az ereimben!! :wink: :)
Nálam eddig ez az év meccse volt...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#10 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Cech-7
Iva-8 Nagyon tetszett a határozottsága, ha nem ő játszik, már az elején elmegy a meccs. MOTM
Cahill-7 Meggyőző, jó vétel volt.
Luiz-7 Hibázott 3. gólban, amúgy jó.
Bosingwa-6 Valenciát kikapcsolta.
Meireles-6
Essien-6
Malouda-5
Mata-8 Végre, újra a régi. Hatalmas gól, és a végen egy jó kis szabadrúgás. Respect neki.
Torres-6 Nem mer lőni, vagy mivan?
Sturridge-6 Összehozta az első gólunkat, majd összehozott a MU-nak is egyet.

Webb- Hiába azt mondani, hogy mi basztuk el. Szerintem a két tizi sok, úgy, hogy a második nem is volt az.
Why always me?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#11 Hozzászólás Szerző: béla »

Blueflag írta:Cech - 6 - Volt kábé két nagy védése, de a legtöbb lövés középre ment. Nagypn nem dolgozták meg.

Bos - 6 - Nem lógott ki semerre... mondjuk az első 20 perce botrány, de nem akarom emiatt lehúzni.
Cahill - 7 - A harmadik gólnál lemaradt, de volt egy életerős lövése, pár jó fejes, és biztos védekezés hátul.
Luiz - 7 - A gólnál talán hibás, bár inkább Cahill szaladt alá... ezen kívül azért szerzett egy fél gólt, plusz magabiztos volt hátul.
Iva - 7 - A tizi nem volt jogos, amit befújtak róla, egyébként magabiztosan játszott, ezredszerre bizonyítva, hogy sokkal jobb a szélen, mint centerként.

Essien - 6 - Néha körülményes volt, néha meg nem. Sajnos alapvetően lassította a játékot, de volt két szép lövés.
Meireles - 8 - Az egyik legjobb meccse nálunk, szinte hibát se találtam. MOTM
Mata - 8 - A gól gyönyörű, a gólpassz mondjuk nem túl különleges és alapvetően sokszor volt eltűnve. Meg kéne találnia Boasnak az igazi helyét, mert összevissza szaladgál.

Malouda - 4 - Komolyan mondom, én nem akarom eltúlozni, de ennek az embernek ma is tízből kettő csele jött be, és ugyanennyi beadása. Egy jó visszapasszt nem adott, pedig Torres legalább háromszor üresen várta. A Lyon ha visszavenné most, már biztos nem lenne alapember ott sem, de nálunk azért elfér még. Eszemfaszom megáll.
Torres - 6 - A gólpassz remek, ez a tizenharmadik idén... de megint megcsinált magának mesterien egy ziccert, erre elbalfaszkodja. A mezőnyben is remek volt egész meccsen, de nem tudok erre jobbat adni, mert nem nyertünk. Ha rúg egy gólt, tuti 9-est adok, mert kurvajól játszott összességében.
Sturridge - 6 - A gól szép, a többi meg semmi... elég sok labdavesztése volt, és elmaradtak a jó beadások.

Romeu - 5 - Bitangszar, csak eladott labdákra emlékszem.
Mata helye megvan,jó ő ott középen,cask Malouda helyére kéne egy értelmes játékos,és Mata dolga egyből könnyebb lenne :D

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#12 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Cech - 6 - Volt kábé két nagy védése, de a legtöbb lövés középre ment. Nagypn nem dolgozták meg.

Bos - 6 - Nem lógott ki semerre... mondjuk az első 20 perce botrány, de nem akarom emiatt lehúzni.
Cahill - 7 - A harmadik gólnál lemaradt, de volt egy életerős lövése, pár jó fejes, és biztos védekezés hátul.
Luiz - 7 - A gólnál talán hibás, bár inkább Cahill szaladt alá... ezen kívül azért szerzett egy fél gólt, plusz magabiztos volt hátul.
Iva - 7 - A tizi nem volt jogos, amit befújtak róla, egyébként magabiztosan játszott, ezredszerre bizonyítva, hogy sokkal jobb a szélen, mint centerként.

Essien - 6 - Néha körülményes volt, néha meg nem. Sajnos alapvetően lassította a játékot, de volt két szép lövés.
Meireles - 8 - Az egyik legjobb meccse nálunk, szinte hibát se találtam. MOTM
Mata - 8 - A gól gyönyörű, a gólpassz mondjuk nem túl különleges és alapvetően sokszor volt eltűnve. Meg kéne találnia Boasnak az igazi helyét, mert összevissza szaladgál.

Malouda - 4 - Komolyan mondom, én nem akarom eltúlozni, de ennek az embernek ma is tízből kettő csele jött be, és ugyanennyi beadása. Egy jó visszapasszt nem adott, pedig Torres legalább háromszor üresen várta. A Lyon ha visszavenné most, már biztos nem lenne alapember ott sem, de nálunk azért elfér még. Eszemfaszom megáll.
Torres - 6 - A gólpassz remek, ez a tizenharmadik idén... de megint megcsinált magának mesterien egy ziccert, erre elbalfaszkodja. A mezőnyben is remek volt egész meccsen, de nem tudok erre jobbat adni, mert nem nyertünk. Ha rúg egy gólt, tuti 9-est adok, mert kurvajól játszott összességében.
Sturridge - 6 - A gól szép, a többi meg semmi... elég sok labdavesztése volt, és elmaradtak a jó beadások.

Romeu - 5 - Bitangszar, csak eladott labdákra emlékszem.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#13 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Cech - 7
Ivanovic - 7
Cahill - 6
Luiz - 7
Bosingwa - 6
Meireles - 6
Essien - 6
Sturridge - 6
Mata - 8
Malouda - 4
Torres - 7

Cserék:
Romeu - 5

Kép - 10 - MOTM
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#14 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Athos_79 írta:Kösz az infót.

Este letöltöm és megnézem.

Csak az első 55 percet töltsd le.

Avatar
Athos_79
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 15:14
Kedvenc játékos: F. Lampart
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Biharkeresztes

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#15 Hozzászólás Szerző: Athos_79 »

Kösz az infót.

Este letöltöm és megnézem.

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#16 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

A meccs előtt aláírtam volna az x-et, de így csalódást keltő hogy leadtunk 3 gólos előnyt
köszi webb

Cech - 7 - sok védés,a tiziknél meg nem hibáztatható
Ivanovic - 7-sokat jött előre,védekezésben kemény volt,a tizi meg vicc
Cahill - 7 -egy az egyben terry mozgása jutott róla eszembe,meccs alapján jó vétel
Luiz - 7 - gólt szerzett,de a 3.-dik utd góllal megosztoznak gary-vel
Bosingwa - 6-volt már jobbhátvéd,középhátvéd,balhátvéd,univerzális sztárjátékos,volt hogy beszopatták
Meireles - 7-ha nincs lamps hatalmasat javul a játéka,érdekes
Essien - 7 - jó volt végre kezdőként látni,a löketeket kéne neki ismét erőltetni
Malouda - "3- Ott volt a pályán?" ,sajnos igen!
Mata - 8 MOTM - remek volt ő is, gól+remek játék, a csapat mozgatója volt(kár a szabadrúgásért)
Torres - 7- kb.a 75.percben volt egy óriási helyzete,miért akart még egy cselt meghúzni,lőni kellene már onnan,gólpassz
Sturridge - 6 -mindkét csapat első góljában benne volt sajnos, de miért őt hozta le nem értem, malouda-nak kellet volna letakarodnia

A hajtás tetszett,csak így tovább!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#17 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ezt már nem akarom elhinni Ba**meg, 3-0 ról 3-3..áhh
Cech-6
Bosingwa-6
Cahill-8
Luiz-7 Cicarito gólja az ő hibája.
Iva-8
Essien-7
Meireles-7
Mata-8 Gól,Gólpassz..MOTM
Sturridge-6
Malouda-6
Torres-5 xD nem mer kapura lőni ez a szerencsétlen...Mikor lesz már vége az ANK-nak?:D

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#18 Hozzászólás Szerző: bartaa »

Cech: 8 MOTM
Bosingwa: 6
Cahill: 7
Luiz: 6
Ivanovic: 7
Essien: 7
Meireles: 7
Malouda: 5
Mata: 8
Torres: 6
Sturridge: 6

Bytek
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2011. december 1., csütörtök 23:31
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#19 Hozzászólás Szerző: Bytek »

Cech - 7
Ivanovic - 7
Cahill - 7
Luiz - 7
Bosingwa - 6
Meireles - 6
Essien - 6
Malouda - 5
Mata - 7 MOTM
Torres - 6
Sturridge - 6

Romeu - 5
Webb - ...
KTBFFH!
Super Frank, super Franky Lampard!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chelsea - Manchester United (Premier League)

#20 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Cech - 8 - Rajta nem múlt semmi, fantasztikus volt.
Iva - 7 - Tőle megszokott kemény játék
Luiz - 7 - Elől-hátul nagyon jó volt, a gólt én nem írnám egyértelműen az ő számlájára, mivel Cahill és közte fejelték a gólt, ami összeszokatlanságból és meg nem értésből eredhetett.
Cahill - 7 - Teljesen OK volt, a végén ha bemegy a lövése...
Bos - 6 - Kellemes meglepetés volt, jól végezte a feladatát, és legalább nem jöttek a legendás beadásai jobbról.

Essien - 7 - Igazi Bölény volt!
Raul - 7 - Az egyik legjobb produkciója Kékben.
Mata - 8 - Elképesztő gól, remek passzok, jó játék.

Studge - 6 - Az első gól az övé, viszont sok gyenge lövése volt és összehozott egy tizit. Lesz még jobb is...
Malouda - 4 - Gyengeeee. Amúgy még mindig 15-ös mezben volt.
Torres - 6 - Szép gólpassz, de azt a utcalány ziccert ha berúgja nyerünk.

Válasz küldése