Stoke - Chelsea

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Stoke - Chelsea

#1 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:
chiedis írta: Mikel - 6 - jól szűrt, és bitang eltalálta kapásból... sose lesz bent az első, már már úgy tűnik
Ezt nem nagyon értem, mert a csapat színeiben már van 2 gólja, igaz ezeknek már jó négy és fél éve...
2007.01.06. Chelsea - Macclesfield Town 6-1 (az ötödiket rúgta tőlünk) - FA Cup 3. round
2007.01.28 Chelsea - Nottingham Forest 3-0 (a harmadikat rúgta) - FA Cup 4. round

chiedis írta: Szerintem jó ez az egy pont...
Szerintem meg nem, mert a "Delap-csapat" még a félpályát sem igen lépte át a második félidőben, min. egyet azért illett volna gólra váltani a sok lehetőség közül.
első PL-gólra gondolt

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Stoke - Chelsea

#2 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chiedis írta: Mikel - 6 - jól szűrt, és bitang eltalálta kapásból... sose lesz bent az első, már már úgy tűnik
Ezt nem nagyon értem, mert a csapat színeiben már van 2 gólja, igaz ezeknek már jó négy és fél éve...
2007.01.06. Chelsea - Macclesfield Town 6-1 (az ötödiket rúgta tőlünk) - FA Cup 3. round
2007.01.28 Chelsea - Nottingham Forest 3-0 (a harmadikat rúgta) - FA Cup 4. round

chiedis írta: Szerintem jó ez az egy pont...
Szerintem meg nem, mert a "Delap-csapat" még a félpályát sem igen lépte át a második félidőben, min. egyet azért illett volna gólra váltani a sok lehetőség közül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Stoke - Chelsea

#3 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Cech 7
Bos 6
Alex 7
JT 6
AC 6
Ramires 7
Lampard 5
Mikel - 7
Kalou - 4
Torres - 7 MOTM
Malouda - 4

Anelka 6
Drogba 6
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Stoke - Chelsea

#4 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

marknagy írta:
Bon írta: Malouda: 1
Kalou: 1 - teljesen mindegy lett volna, ha én kezdek vagy bárki más a fórumról és ez igaz Maloudára is.
Osztom a véleményed, sztem, aki tud futni nálunk és normálisan focizni is jobb let volna.
:lol: :lol: mennyire igaz :lol: :lol:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Stoke - Chelsea

#5 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Bon írta: Malouda: 1
Kalou: 1 - teljesen mindegy lett volna, ha én kezdek vagy bárki más a fórumról és ez igaz Maloudára is.
Osztom a véleményed, sztem, aki tud futni nálunk és normálisan focizni is jobb let volna.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Stoke - Chelsea

#6 Hozzászólás Szerző: Bon »

Cech: 7
Cole: 6
Alex: 7
Terry: 6
Bosingwa: 7
Mikel: 7
Ramires: 6
Lampard: 4
Malouda: 1
Torres: 7 MOTM
Kalou: 1 - teljesen mindegy lett volna, ha én kezdek vagy bárki más a fórumról és ez igaz Maloudára is.

Anelka: 6

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Stoke - Chelsea

#7 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Cech - 7
Bosingwa - 6
Alex - 7
Terry - 7
A. Cole - 6
Ramires - 7 - az egyik legjobb
Lampard - 6
Mikel - 6
Kalou - 5 - gyenge
Torres - 7 - MOTM
Malouda - 5 - majdnem egy tányérba került a gerawba által említett helyzete

Anelka - 6
Drogba - 6
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Stoke - Chelsea

#8 Hozzászólás Szerző: albundy »

gerawba írta:Cech ------- 6
Cole -------- 6
Alex -------- 6
Terry ------- 6
Bosingwa -- 6 - nem volt rossz, de megdöbbentő, hogy valaki ennyire fogalmatlan legyen beadások terén
Mikel ------ 6 - majdnem meglett az első gólja, volt egy nagyon nagy butasága (a saját 16-osunkon belülről odapasszolta az ellenfélnek...)
Ramires --- 7 - MotM - remélem látta Faragó Ricsi a meccset
Lampard --- 5 - tőle ez gyenge
Malouda --- 5 - szenzációs volt amikor Torres remek labdáját úgy lőtte meg a box sarkáról, hogy majdnem Stoke dobás lett
Torres ----- 7 - Ramires után a legjobb
Kalou ------ 5 - borzalom

Anelka ----- 6 - volt egy jó emelése/lövése

Boas nem csinált semmi különöset, de azt sem értem, hogy mivel gyakorlatilag ugyanaz a keretünk mint tavaly, mi a fenének van itt? Gondolom egy nagy megújulást akarunk, azért hoztunk egy fiatal, dinamikus edzőt, ehhez képest az ég világon semmi nem történt. Vettünk egy fél ificsapatot meg egy Lukakut, és ennyi. Nyugodtan maradhatott volna CA.

Azt meg fel nem foghatom, hogy egyeseknek mi volt olyan fantasztikusan pozitív ebben a meccsben, talán az, hogy a második félidőben fél óráig nyomtunk és odaszögeztük őket a kapujuk elé? Ha ennek kell örülni egy Stoke ellen az nagyon szomorú.
Sajnos egyet kell hogy értsek veled,én se láttam semmi olyat aminek húúú de kellene örülni

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Stoke - Chelsea

#9 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Cech 8
Bosingwa 7
Alex 7
Terry 6
Cole 6
Mikel 8 MOTM
Ramires 6
Lampard 6
Malouda 5
Torres 7

Anelka 7
Drogba 5
Benayoun 6
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Stoke - Chelsea

#10 Hozzászólás Szerző: misakd »

Cech 8 MOTM
Bosingwa 7
Alex 7
Terry 7
Cole 7
Mikel 7
Ramires 7
Lampard 6
Malouda 4
Torres 7
Kalou 3

Anelka 7
Drogba 6
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára misakd 2011. augusztus 15., hétfő 12:25-kor.

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Stoke - Chelsea

#11 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech:7, egyszerűen hibátlan
Bosingwa: 6, tavalyi önmagához képeset mintha ha egy hangy*szarnyival jobb lett volna, de nem az igazi még mindig
Alex:7, betonbiztos
Terry:7, ugyanaz mint Alex
Cole:6, ha a játékra figyel, akkor jobb is lehetett volna
Mikel:7, jól szűrt és volt egy bombája amit Begovic kitolt
Ramires: 7, jól játszott, lehetett volna jobb is, de a szezon első meccsén még ne várjon el tőle sokat az ember
Lampard:6, lassan de biztosan javul, ám ez sajnos még mindig kevés :(
Malouda:5, cserepadra vele!!
Torres:7, látszott rajta hogy gólt akar rúgni, jól játszott ma és kimerem mondani, hogy ez a Torres nem a tavalyi Torres MOTM
Kalou:5, te mit keresel még itt ember??

Csere:
Anelka:6, szép próbálkozás, semmi több...
Drogba: -
Benayoun: -
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Stoke - Chelsea

#12 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Cech ------- 6
Cole -------- 6
Alex -------- 6
Terry ------- 6
Bosingwa -- 6 - nem volt rossz, de megdöbbentő, hogy valaki ennyire fogalmatlan legyen beadások terén
Mikel ------ 6 - majdnem meglett az első gólja, volt egy nagyon nagy butasága (a saját 16-osunkon belülről odapasszolta az ellenfélnek...)
Ramires --- 7 - MotM - remélem látta Faragó Ricsi a meccset
Lampard --- 5 - tőle ez gyenge
Malouda --- 5 - szenzációs volt amikor Torres remek labdáját úgy lőtte meg a box sarkáról, hogy majdnem Stoke dobás lett
Torres ----- 7 - Ramires után a legjobb
Kalou ------ 5 - borzalom

Anelka ----- 6 - volt egy jó emelése/lövése

Boas nem csinált semmi különöset, de azt sem értem, hogy mivel gyakorlatilag ugyanaz a keretünk mint tavaly, mi a fenének van itt? Gondolom egy nagy megújulást akarunk, azért hoztunk egy fiatal, dinamikus edzőt, ehhez képest az ég világon semmi nem történt. Vettünk egy fél ificsapatot meg egy Lukakut, és ennyi. Nyugodtan maradhatott volna CA.

Azt meg fel nem foghatom, hogy egyeseknek mi volt olyan fantasztikusan pozitív ebben a meccsben, talán az, hogy a második félidőben fél óráig nyomtunk és odaszögeztük őket a kapujuk elé? Ha ennek kell örülni egy Stoke ellen az nagyon szomorú.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Stoke - Chelsea

#13 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Cech: 7 - Egy kaput eltaláló lövést kellett hárítania, a beadásokat követő kavarodásban nem tudták elnyomni, hiba nélkül játszott.
Bosingwa: 6 - Lehetett volna több pontos beadása, védekezésben elfogadható volt.
Alex: 7 - Hiba nélkül játszott, voltak szép szerelései.
Terry: 6 - Átlagos meccse volt apróbb hibákkal.
Cole: 5 - Hagyta magát felhergelni, ami miatt nem tudott kellően koncentrálni, és sokszor hagyta üresen az emberét.
Ramires: 6 - Látszott rajta, hogy akar, voltak jó megindulásai, de felesleges megmozdulásai is.
Mikel: 6 - Hozta a tőle elvárhatót, bár becsúszott 1-2 eladott labda.
Lampard: 6 - Átlagos játékot nyújtott, de nem a tőle megszokott átlagot. Sem lefelé sem felfelé nem lógott ki a mezőnyből.
Kalou: 4 - Sok cselezett feleslegesen, lassította a csapat játékát.
Torres: 7 MOTM - Nagyon hajtott, nagyon nehéz volt tőle elvenni a labdát, csak a gól hiányzott a játékából.
Malouda: 5 - Keveset volt nála a labda, fantáziátlan volt, ha játékba került, és többet kellett volna a szélen megindulnia.
Anelka: 6 - Lehetett volna lendületesebb a játéka, csak állt egy helyben, ha nála volt a labda. Kicsit több szerencsével eldönthette volna a meccset.
Drogba: 6 -
Benayoun: -

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Stoke - Chelsea

#14 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Cech 7
Bosingwa 7
Alex 7
Terry 7
Cole 6
Mikel 7
Ramires 7
Lampard 6
Malouda 5 az rendben hogy a jobbszélre akarunk igazolni de a balra is kéne mert katasztrófálisan szar volt malouda
Torres 7 MOTM pozítiv csalódás tavalyhoz képest
Kalou 5

Anelka 6

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Stoke - Chelsea

#15 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Cech - 7 - remek munkát végzett
Cash - 6 - átlagos
Terry - 5 - sok hiba
Alex - 6 - ekkora kihagyás után jó teljesítménnyel tért vissza, el ne adjuk, könyörgöm !
Bos - 6 - jó cselek, egész jó volt, de a beívelései szörnyűek. Ha azokra rágyúr, nem reménytelen az idény Ivával megosztottan
Ramires - 5 - nem az ő meccse volt, én nem kezdetném
Mikel - 6 - jól szűrt, és bitang eltalálta kapásból... sose lesz bent az első, már már úgy tűnik
Lampard - 5 - egész jó volt ahhoz képest, hogy mit produkál, azért értitek a hasonlítást ? Kevés
Malouda - 4 - Piece of Shit
Kalou - 3 - elesett a labdába 2-3szor is. Mennyit pénzt kell leszurkolnom, hogy sose lássam többet ebben a klubban ? SWP-t hozzuk vissza, könyörgöm még ő is jobb volt
Torres - 7 - MOTM - nem érheti kritika, arcán eltökéltség, küzdés, és nem hagyott ki irgalmatlan helyzeteket sem. Cselezett, próbálta maga csinálni a dolgokat, nem kérdés ki kezd centerként. De Drogba később lesz leoltva a sárga földig

Anelka - 5 - a pökhenditől nem várhattunk mást csak egy ilyen pökhendien szép löbbölést, amúgy szürke
Drogba - 3 - Mit képzel magáról ? Mindkét szabit elvállalta és fosokat lőtt. Nem csodálom h Alex sem tűrte szó nélkül (lehet h 0-1 lett volna ha nem fölé bombázza a brazil) Beképzelt faszkalap. Pad
Boás - 4 - Kalout kezdetni rejtély, Malouda cseréje késő volt, Józsit is előbb hozhatta volna fel. Nem az ő meccse volt, de látni már most a munkája eredményét.

Szerintem jó ez az egy pont, felgyorsulnak az igazolásaink menete. Kaloukkal semmi keresni valónk semmilyen fronton. Ezt a betömörülő Stoke-ot csak átlövésekkel tudtuk volna megverni (sztem ívelgetés sem lett volna hatásos, mert a cula védők mind kifejelték volna). Valamint vállalkozó kreatív emberek, mert egyedül Torres mert cselezni, és be is jöttek neki.

Ref - 3 tizit nem fújt be, ez nem hiba, ez megint vmi részrehajlás volt. Remélem kap 5 meccses eltiltást. Az ősz fejével a labdától 50 méterekre állt, kocorászott mert futni sem bír már. Ez bíró ? Megye 3 !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Stoke - Chelsea

#16 Hozzászólás Szerző: redrum »

Cech 7
Bosingwa 7
Alex 7
Terry 7
Cole 7
Mikel 7
Ramires 7
Lampard 6
Malouda 5
Torres 7
Kalou 5

Anelka 7
Drogba 6
I'm goin' down down down down

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Stoke - Chelsea

#17 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Cech - 6 - Együtt élt a játékkal, kifutásai jók voltak mikor nem tarolták le, de sok dolga nem volt.
Cole - 6 - Hiányoztak a jó beadások, kicsit tanácstalan volt és mindig visszapasszolt, de hátul jó volt, nem játszották át.
Alex - 6 - Stabil.
Terry - 7 - Nagyon jól védekezett, bár majdnem kaptunk róla egy tizit. Elöl is jók voltak a fejesei, Torresnek is osztott egyet.
Bosingwa - 7 - Pozitívan csalódtam benne, piszkosul gyors, és jó beadásai voltak. Ha ezt a formát tartja, simán jó.
Mikel - 6 - Sistergős kapáslövés, sok labdaszerzés, de azért előrefelé kicsit többet várok tőle.
Ramires - 7 - Végig pörgött, jó meginduláshoz rossz lövések párosultak, de hatalmas mezőnymunka.
Lampard - 6 - Kicsit tanácstalan volt, de szerintem ő is folyamatosan javul... majdnem tizi.
Malouda - 6 - Az első félidőben remek volt, a másodikban volt egy jó lövése, nem értettem a lecserélését.
Torres - 7 - Róla már kifejtettem a véleményem egy másik topikban, jó hosszan... ha mindig ilyen tűzzel és kedvvel fog játszani, toronymagasan gólkirály lesz. MOTM
Kalou - 4 - Menj már te meg innen... üresen fejelhetett meg lőhetett, mindkétszer a kapusba... beleviszi a sűrűbe cselezés helyett, túlspiláz mindent. Teljesen hasztalan, bármelyik ifink jobb nála, adjuk el és mindenkinek jobb.

Anelka - 6 - Az emelés pazar volt, hős lehetett volna, nem volt szerencséje. Hajtott utána is.
Drogba - x -
Benajun - x -

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Stoke - Chelsea

#18 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Cech: 7
Cole: 6
Alex: 6
Terry: 7
Bosingwa: 7
Mikel: 7
Ramires: 7 MOTM
Lampard: 5
Malouda: 6
Torres: 6
Kalou: 4

Anelka: 6

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Stoke - Chelsea

#19 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Cech: 7
Cole: 6
Alex: 7
Terry: 7
Bosingwa: 7
Mikel: 8 - MOTM
Ramires: 6
Lampard: 5
Malouda: 6
Torres: 7
Kalou: 4

Anelka: 6

Kép

:P

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Stoke - Chelsea

#20 Hozzászólás Szerző: koza »

Cech 7 - hibátlan
A.Cole 6 - védekezésben kifogástalan volt ma,támadásban nem sokat segített
Terry 7 - betonfal :D
Alex 6 - szabadrugást neki kellett vna rúgni Drogba helyett
Bos 7 - csak így tovább
Mikel 8 - szerelés,passz minden ment ma (lövés) MOTM
Ramires 7 - küzdött,hajtott csak kevesebb agresszivitás kéne
Lamps 5 - :/
Kalou 5 - menj a p*cs*ba
Torres 7 - kevesebb színészkedés és meglesz a gól : D am nagyot játszott
Malouda 6 -

Drogba Benayoun Anelka

Válasz küldése