Chelsea - Everton (FA kupa)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#1 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta: Senki se tudja, hogy pontosan mi van, de ha az edzőre mindent rá tudunk terelni, ne legyen már hibátlan a csapatkapitány se.
En nem varrok semmit CA nyakaba. Vannak buta cserei, fura huzasai, de nem tudom, hogy mi all a hatterben. Rengeteg dolog lehet, pl hogy:

- CA elvesztette a tekintelyet, mar nem tudja motivalni a jatekosokat.
- A City elleni, zsinorban 3. vereseg annyira foldhozvagta oket, hogy azota sincs semmi onbizalmuk, ezert hibaznak a kapu elott rendszerint.
- Wilkins tavozasa nagy urt hagyott maga utan, elvesztettek egy olyan embert, aki mar nagyon regota mellettuk volt, es tamogatta oket.
- Wilkins tavozasa miatt sztrajkolnak titkon.
- Terry magabaroskadt az utolso nagy botranya miatt, es amiert elvettek tole a karszalagot a valogatottban, ezert nem hogy motivalna, visszahuzza a sracokat.
- Drogba, Malouda, Anelka es Kalou, szoval a kollektiv tamadosor gyenge formaja miatt vagyunk keptelenek goltloni.

Stbstb.

Az en valtozatom pedig: A pazar evkezdes utan nagyon elbiztuk magunkat, eztan jott a hidegzuhany a Citytol. Ez viszont nem volt kulonosebben pozitiv hatassal a sracokra, leengedtek, jott nehany rosszabb meccs. Ezutan mar el sem hittek, hogy nyerhetnek, igy jott a tobbi pocsek eredmeny. Visszacsusztunk a tabellan, egyre mellyult a godor, egyre kevesebb lett az onbizalmunk.
Lathatoan probalja oket motivalni CA, higgadt, magabiztos, laza, es a legtobb meccs elso felidejeben latszik is a motivacio halovany jele, de miutan nem megy be 10 nagy helyzetbol 1 sem, ugyan ugy visszaesnek a masodik felidore, es vegigszenvedjuk a meccset.

Az utobbi 3 meccsen latok javulast, kiveve a hetvegit, amit en a BL szamlajara irok (ezt alatamasztja a tobbi nagycsapat pocsek teljesitmenye is). Ki fogunk jonni ebbol a godorbol, es talan egy nagyaranyu gyozelem a "FUCK" ellen a BLben ebben sokat segithet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#2 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi, amit te mondasz, az se kisebb fikció, mint az enyém. Ezért is nem fogok bele egy esszébe most! Senki se tudja, hogy pontosan mi van, de ha az edzőre mindent rá tudunk terelni, ne legyen már hibátlan a csapatkapitány se. Ez a poszt nagy felelősség, és valljuk be: Terry tekintélyén esett néhány csorba az elmúlt időszakban! De ezzel a témával nem szeretnék többet foglalkozni.

Lampard hajtott, aláírom... ennek eredménye lett a sok helyzet, amit illett volna berúgni. Sokat nem tett hozzá ezek mellett a támadásokhoz, a középpályán majdnem mindenki többet tett hozzá. Zseniális volt... zseniálisan hagyta ki azt a rakás helyzetet, amibe került, de ezért én nem fogok 8-ast adni. Láttam Lampardot eleget játszani, az egyik kedvenc játékosom, de amit most nyújt, azt nem tudom többre értékelni. Egy McEachran bevágott volna ezekből hármat!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#3 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én is csak a 120 percet osztályoztam, a büntetőket nem.

Cech 6
Ferreira 6 magához képest jó volt, keveset hibázott
Iva 7 ha nincs az 118. perces szabálytalanság... így is MOTM
JT 7
Ash 6 az elején még Coleman jobb volt, de aztán fölé nőtt
Mikel 5
Lamps 6
Ramires 7
Malouda 5
Kalou 5
Drogba 6

Essien 7
Anelka 5
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#4 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:Lampard - 5 -[/b][/i] Papi, ötször megnyerhetted volna nekünk a meccset!!! Az isten áldjon már meg. Egy jó indítás volt Malouda felé, de egyébként mindent elrontott... túljátszotta a dolgokat! Terryvel holtversenyben a leggyengébb, és borzasztó ezt leírni, mert a két kedvencem talán... a két ikonunk basszus, akik olyan messze vannak a tudásuktól, mint Makó Jeruzsálemtől!
Na ez mar tulzas. Oke, Lamps nem hozza azt, amit harom eve hozott. Sok helyzetet kihagyott, de ebben a csapatban, amikor mar azt latod, hogy ezek kb jatszani sem akarnak, akkor azt is illene ertekelni, hogy o volt azon par jatekos egyike, aki legalabb akart, porgott, futott, probalkozott. Odatette magat, mar csak a tarsak hianyoztak mellole.

Terryhez meg annyit, hogy minden egyes meccsen, ahogy a mostanin is, a legjobbak kozt van. Amellett, hogy segiti a tamadasokat, kivaloan vedekezik es mindig visszaer (nem ugy mint Cole). Nem az o feladata a golloves, nem erre szakosodott, igy szamomra legalabbis nem meglepo, ha az ilyen feszult szituaciokban hibazik. Raadasul azthiszem esteben rugta el a labdat.
Az meg, hogy Terry nyakaba varrod ezt a legbolkapott butasagot, hogy o nem kellokeppen iranyitja es motivalja a sracokat... Ez fikcio, ezer mas oka lehet a pocsek jateknak. Majd ha CA lenyilatkozza, hogy a gondok forrasa az, hogy mar Terry sem hiszi el, hogy gyozhetnek - onnantol ok, de addig ez fikcio.

Mar honapok ota mondogatom, hogy nem bannam ha Cole atkoltozne Madridba, es ezt tartom is, de ezen a meccsen kivetelesen eleg jol jatszott. Leszedte a palyarol Colemant, teljesen hatastalanitotta a gyereket, kb ez volt a feladata.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#5 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech: 6, nem volt sok dolga, a szabadrúgásnál viszont lehetett volna éberebb...
Ferreira:6, most egész jó volt, kisebb hibáktól eltekintve a hátsó részen
Terry:6, a helyzeteit értékesíthette volna, amúgy hátul egész jó volt(leszámítva Fellaini les góljánál amit művelt)
Ivanovic: 7, a csapat egyik legjobbja, ha az a fejes bemegy a végén viszont az a foul...
A.Cole: 4, egy szó: FOS
Mikel: 5, idegesítő hibák...
Ramires: 7, eltudnám viselni ha mindig így játszana és rúgna egy gólt legalább MOTM
Lampard: 7, 1 gól és sok kihagyott helyzet, de nagyon akart, ezért jár neki a 7es
Drogba: 6, ment előre és próbálkozott de nagyon nem ment neki
Malouda: 5, ő sem nyújtott maradandót ma

Cserék:
Essien:7, Mikel helyett jött be és hála neki a támadójáték is jobb lett, offenzívabb volt
Anelka:6, a gólunknál ő szerzett és adta be Super Franknek a lasztit, több idő kellett volna neki
Zhirkov: - Ismét a csapatban!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#6 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

rolandcfcfan írta:
Blueflag írta: csapj oda Aanholt!
Aanholt kölcsönben van... talán majd Luiz vagy Zsirkov
Tudom, hogy most kölcsönben van... pont így értettem, hogy most fejlődjön ész nélkül, aztán jövőre ültesse AC-t a padra!

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#7 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Blueflag írta: csapj oda Aanholt!
Aanholt kölcsönben van... talán majd Luiz vagy Zsirkov

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#8 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Előre szólok, hogy én nem veszem bele a 11-es párbajt, mert az lutri! Emiatt senkinek a 120 percnyi (vagy kevesebb) teljesítményét nem húzom le, mert rosszul találta el a labdát, vagy nem futott neki eléggé, miközben mások 4-5 ziccert kihagytak a meccsen. Ne haragudjatok ezért!

Cech - 6 - Sok dolga nem volt, de a rögzített szituációkban az ő dolga a sorfalat felállítani.
Ferreira - 7 - Jó beadásai voltak, hátul nem volt nagyobb hiba. Soha rosszabbat!
Terry - 5 - Azért az a két helyzet, amit kihagyott, egyiket üres kapura 10 méterről... BL döntő feeling! Hátul is beforgatták 2-3x, Fellaini lesgóljánál majdnem beragadt, meg volt egy iszonyat durva eladott labda. És bár nem látok be az öltözőbe, de ő legalább annyira hibás ezért a mostani helyzetért, mint Ancelotti... emelje fel a hangját, és kapja össze ezt a csapatot, vagy adja át a karszalagot valaki másnak. Utcalány dühös vagyok rá.
Ivanovic - 6 - Magabiztos volt, volt egy fejese amiből majdnem gól lett, hátul is stabil volt. De istenem, ilyen buta hibát a végén... ezért hatos!
Cole - 6 - Iszonyat gyenge volt... nem is emlékszem semmi jóra tőle, persze ez lehet az én hibám is, de néhányszor nagyon megverték. Kegyelem 6-os, csapj oda Aanholt!
Mikel - 6 - Szürke!
Ramires - 7 - Üde színfolt volt a megindulásaival ismét, plusz jó passzokat osztogatott... de ilyen bénán talán senki nem lő a csapatból, mint ő! Ezt meccsek óta figyelem.
Lampard - 5 - Papi, ötször megnyerhetted volna nekünk a meccset!!! Az isten áldjon már meg. Egy jó indítás volt Malouda felé, de egyébként mindent elrontott... túljátszotta a dolgokat! Terryvel holtversenyben a leggyengébb, és borzasztó ezt leírni, mert a két kedvencem talán... a két ikonunk basszus, akik olyan messze vannak a tudásuktól, mint Makó Jeruzsálemtől!
Kalou - 6 - Megint jól elKalouzott legalább két nagy helyzetet, elég Kalou volt az összes támadásnál, az összes beadása Kalou volt. Kalou hatos...
Drogba - 6 - Most mondjam, hogy gólpassz Lampardnak, mert nem tud átvenni egy labdát? Meg volt egy lövése, ami kevéssel ment mellé, és itt ki is fújt. Ébredj már fel te is ba***zdmeg!!!
Malouda - 5 - Nulla... még azt is elrontotta, amit nem is nagyon lehet.

Essien - 7 - Én magam hatost akartam adni, mert az égvilágon semmit nem láttam tőle... de a többiek osztályzatából azt vettem ki, hogy csak nem figyeltem.
Anelka - 7 - A gól előtti csel pazar, a beállása után hozzájárult vagy három helyzethez. Ha többet játszik... a tizenegyese meg nem érdekel, már mondtam. Rég hülye az, aki szerint ez a meccs rajta ment el.
Zhirkov - x - Welcome back!

Vesztes meccsnél nincs MOTM nálam! És nem vet fel a boldogság amiatt, hogy ezt szinte minden héten le kell írnom.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#9 Hozzászólás Szerző: paco83 »

daw3 írta:Anelkat egyáltal nem hibáztatom. Nem is vártam tőle többet. Azt nem értem Cole miért nem tudta eltalálni a kaput? :(
Lampard szerintem marha szar volt. Vagyis nem marhaszar, de nem tudott semmit csinálni. Volt egy csomó helyzete és semmit nem tudott berúgni.
Ezen kívül szerintem Mikel volt hígfos. Essien faxa volt.
Gratulálok....

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#10 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Anelkat egyáltal nem hibáztatom. Nem is vártam tőle többet. Azt nem értem Cole miért nem tudta eltalálni a kaput? :(
Lampard szerintem marha szar volt. Vagyis nem marhaszar, de nem tudott semmit csinálni. Volt egy csomó helyzete és semmit nem tudott berúgni.
Ezen kívül szerintem Mikel volt hígfos. Essien faxa volt.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#11 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cech - 7 - Benne volt a szabadrugasgolban
PF - 6 - Lehozta a meccset
Iva - 7 - Betonfal
Terry - 7 - Betonfal
Cole - 4 - 6ot kapna, mert leszedte a panyarol Colemant, es jol jatszott, de a 11es...
Mikel - 3 - A meccs leggyengebb teljesitmenye.
Lampard - 7 - A golja miatt
Ramires - 8 - MOTM - egyre jobb
Drogba - 6 - akart,probalkozott, nem ment neki.
Kalou - 5 - a masodik felidoben voltak periodusai, de amugy gyenge.
Malouda - 4 - 3 tiszta ziccert hagyott ki, gyenge amugy is.

Essien - 7 - pazarul jatszott
Zsirkov - -
Anelka - 4 - 6 lenne, mert jol jatszott, jo cselei voltak, es adott egy olyan golpasszt, ami csakis az o erdeme, de a 11es... Ilyen undoritoan flegman elvegezni.... Vicc.

Ez van, ezutan csak a BL.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#12 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nagy csalódás. Címvédőként kiestünk, nincs erre jobb szó. Végig uraltuk a meccset, Cech-nek Fellaini lesgólja előtt volt a rendes játékidőben egy védése és kb. ennyire futotta az Everton erejéből. Lampard és Drogba révén próbálkoztunk, a gól nem jött össze, így magunknak köszönhetően játszhattuk a "fölösleges" (ami aztán tényleg fölösleges volt) + 30 percet. A hosszabbításban is mi voltunk fölényben, Lamps végre be is talált, de a végén jött az a manófejű, 26 éves létére 45-nek kinéző Baines és elintézte a sorsunkat, mert az elhitt siker túl biztossá és koncentrációhiányossá tette játékosainkat, akik a tizi-párbajban már nem tudtak megfelelően koncentrálni. Így a hazai kupákat sajnos 1 évre elfelejthetjük... :cry:

Cech 6--- amit írtam, a meccs folyamán egyetlen komolyabb védeni valója volt, az idegek harcában pedig amit tudott, azt fogta
El Capitano 6--- a meccs elején sz*patta Baines többször, de aztán megtalálta az ideális formát és hiba nélkül játszott, sőt, a támadásokat is segítette néhányszor (ami a másik oldalra nem volt jellemző... :evil: ). Tényleg elégedett voltam vele, viszont egy dolog nagyon fölhúzott: a les gólt megelőző lövésnél az Everton játékosa elvitte mellette, ő pedig nemes egyszerűséggel megállt, ahelyett, hogy utána ment volna blokkolni vagy szerelni
Ivanovic 7--- végig nagyon jó párost alkotott JT-vel, magabiztos és stabil volt, hibátlan teljesítmény, viszont elöl ha azt berúgja a szöglet után, akkor... ---> MOTT
Terry 7--- rá is igazak, ami Iva-ra, egyetlen kitétellel: a levegőben nem mindig volt makulátlan. És pont ilyenkor nem lövi be azt, amit szinte mindig :(
Cole 4--- nem a düh beszél belőlem - egyszer nem jött föl a támadásokhoz (pedig a mikor PF a másik szélső hátvéd - nem lebecsülve a portugált, csak tisztában vagyunk a kvalitásaikkal- akkor ez lenne a minimum), ráadásul a végső büntetőt is ő k*rta el, a gyorsaságáról is híres hátvédet tükörsimán lefutják, hátul is ingatag - ez az ember lassan már egy komédia
Ramires 7--- ismét egy acélos teljesítmény! Az első félidőben még haloványabb volt, egészen a büntetőig** (amit szerintem jogosan nem adtak meg), aztán szinte minden offenzíva részese volt, hol előkészítéssel, hol lövéssel - egyik legjobb, csak azt nem értem, ő miért nem kapott lehetőséget a párbajban :?: (lett volna opcióm 1-2 ember helyett)
Lampard 7--- vezető gól, emellett legalább 4 ordító kimaradt helyzet, ma inkább befejezőcsatárt játszott és roppant biztos és életerős büntető hajtott végre, amelyek később mit sem értek...
Mikel 5--- voltak jó megoldásai és szerelései + bosszantó hibái, nem bánom, hogy lecserélték, később sokkal támadóbb lett a játékunk nélküle
Kalou 5--- tőle sem emlékszem többre egy bravúros labdamegmentésen és egy kiváló passzon kívül
Drogba 6--- sokszor próbálkozott több-kevesebb sikerrel, gólpasszt is adott + a tizenegyesét is bevarrta
Malouda 5--- A Gyűrűk Ura sem ez a meccs után lesz Hall of Fame...

Cserék:
Essien 6--- lendületet hozott a padról, jól szervezte a játékot (jóval támadóbban is játszhatott, mint a Fulham ellen) és a tizit is berúgta
Anelka 4--- a másik jószág... :twisted: - először is meg kell dicsérnem, mert Frankie gólja előtt ő szerezte és adta be a lasztit, de aztán Waterloo - az oké, hogy eddig kb. a flegma büntetőinek az aránya 3/3, de utoljára mintegy fél éve lőtt ilyet és nem ilyen tétnél. Persze lehet, hogy a MU elleni büntetőjére emlékeztette volna a "másik fajta", ezért nem úgy rúgta - egyszerű a képlet: mi a retkes francért áll oda, ha ilyen öntelt és béna ?
Zhirkov - --- legalább visszatért

** nekem az a véleményem, hogy nem volt tizenegyes, mert nem volt tiszta és jogos se lett volna ha befújják. 1. nem Magyarországon vagyunk 2. ez a meccs nem azon múlott, anélkül is gólokkal kellett volna hozni

- nézem a szabálytalansági mutatót: Szabálytalanságok: Chelsea 13 Everton 32 - no comment

Gondolkoztam és érdekes döntésre szántam el magam. Ha vereségnél vagy döntetlennél volt jobb teljesítmény a másik alakulatnál, akkor a csapat legjobbját fogom díjazni egy MOTT (Man of the team) "elismeréssel".
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#13 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech-7
Feri-6 szokásosnál jobb....
Iva-7 magabiztos,sokszor ment fel ....
Terry-ugyanez mint Iva
AC - 6 b+ nem igaz így fölélöni a tizit
Mikel-6
Ramires-7
Lampard - 7 ennyi helyzetet kihagyni pfffffffff
Kalou-7 nem rossz
Drogba-7 most jó volt
Malou-6

Essien-7 jobb mint Mikel
Anelka-5 istenem de egy nagyképű buzi ez
Zhirkov- végre visszatért!

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#14 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Szerintem most egy jó játékkal nem tudtunk végül nyerni. :(
Cech:6
Ferreira:7--> Szerintem nagyon jó volt magához képest,meccs előtt azt hittem,hogy Baines azt csinál vele amit akar.. :)
Ivanovic:7
Terry:7
Cole:6-2=4-->Jobb,mint szokott,de ez sem az igazi..úgy érzem sosem lesz már a régi. :(
Mikel:7-->Ő is jobb volt az előző meccsekhez képest.
Ramires:8-->Nagyszerű volt ma,meccsek óta egyre jobb formába lendül,megérte várni vele,jó igazolás volt. :wink:
Lampard:6-->De csak a gólja miatt,egyszerűen rossz nézni,ahogy játszik..meccsek óta..eladott labdák,labdakezelési hibák...régen még félpályás passzokat adott,most pedig hátul "alibizik".. :? Aki nem ért velem egyet,az legyen szíves nézze még még egyszer úgy a meccset,hogy szinte csak Lampard játékát kövesse figyelemmel.
Malouda:6
Kalou:6-->Keveset volt játékban,de hozott egy átlagos szintet.
Drogba:6-->Talán 7-est érdemelt volna,ha a másik 2 támadóhoz viszonyítom. Küzdött,jobb is volt,mint az előző meccseken.

Essien:7-->Hetes,mégis hiányzik az a kis plusz..
Anelka:6-2=4-->A büntetőjét leszámítva összességében nem volt rossz.

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#15 Hozzászólás Szerző: bartaa »

Cech: 7
Cole: 4
Terry: 7
Ivanovic: 7
Ferreira: 7
Mikel: 6
Ramires: 8 - MOTM
Lampard: 6, nagy helyzetek kihagyása miatt
Malouda: 5
Kalou: 6
Drogba: 7

Essien: 7
Anelka: 3
Zhirkov: örülök, hogy visszatért

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#16 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Cech-7 Magabiztos volt, tiziknél: 1/5
Ferreira-7 Egész jó volt (lehet a meccshiány :))
Ivanovics-7 átlagos
Terry-7 átlagos
Ashley Cole-5 pályán se volt valami jó, de nagyon elcseszte a tizenegyest (bár ez Ancelotti hbája is, MIÉRT ŐT?)
Mikel-6
Ramires-8 MOTM, aktív volt, jó passzok
Lampard-7 aktív volt, lőtt egy gólt, de ahány helyzetet el****ott :(
Kalou-6 semmi plusz
Drogba-6 próbált, de nem tudott
Malouda-6 ua. mint Drogbánál

Essien-7 jól játszott
Anelka-4 gólpassz szép, tizenegyesnél egy idióta, beképzelt tahó volt
Zhirkov- nagyon örülök, hogy visszatért, de szinte semmit nem csinált negyed óra alatt

Emelett hozzátenném voltak szép akcióink, ügyes testcselek, megmozdulások a játékosok részéről, de el kell ismerni, láttam a manU meccsét is egy hülye góllal kihúzták, sok nagy helyzetet kivédekeztek, EZT nagyon hiányolom, el kellett volna dugni a labdát Lampard gólja után a végéig, de inkább egy kétes szabálytalanságot követően visszahozzuk a meccsbe az Evertont. Aztán meg persze játszhatjuk az orosz rulettet, amiben egyébként se vagyunk túl jók. Ki is kaptunk, és az előző okok miatt megérdemeljük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára blackjack04 2011. február 20., vasárnap 10:29-kor.
One ball to rule them all!

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#17 Hozzászólás Szerző: my_bad »

Malouda - 5
Drogba - 5
Kalou - 5
ez mi? inkább nyugodjatok le mielőtt osztályoztok.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#18 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Cech ------------ 6
AC ------- 6-2 = 4
Terry ----------- 6
Iva ------------- 7
PF -------------- 6
Mikel ----------- 6
Ramires ------- 8 - MotM
Lampard ------- 6
Malouda -------- 5
Kalou ----------- 5
Drogba --------- 6

Essien ----------- 7
Anelka --- 6-7 = -1 - SZARHÁZI
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2011. február 19., szombat 17:27-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#19 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Cech - 7
Ferreira - 6
Ivanovic - 7
Terry - 7
A. Cole - 5 - home run!
Mikel - 6
Ramires - 7 - MOTM, kijelentem mostmár: jó igazolás volt, csak időt kellett adni neki
Lampard - 7 - szép gól
Malouda - 5
Drogba - 5
Kalou - 5

Anelka - 6 - gól előtt szép, 11-esnél nagyképű, csak a gól előtti cselek miatt 6-os
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chelsea - Everton (FA kupa)

#20 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Cech: 6
Cole: 6-2 = 4
Terry: 7
Ivanovic: 7
Ferreira: 6
Mikel: 6
Ramires: 8 - MOTM
Lampard: 7
Malouda: 5
Kalou: 5
Drogba: 5

Essien: 7
Anelka: 6-2 = 4

Válasz küldése