Wolves - Chelsea

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Wolves - Chelsea

#1 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ZenZo írta:
Bubi írta: Es ebbol neked miert az jon le, hogy nem bunkereltek? Irtal egy oldalt az Inter vedekezo taktikajarol...
Es igen, nekem a statok, es az a ket meccs amit lattam azt mutatjak, hogy bunkereltek. Az elso meccsen volt 3 egeszseges helyzetuk, abbol 2 gol. A koztes idokben kb bealltak 9en a kapuba, es bunkereltek. 3 csatar ide vagy oda.

Mindegy, felreertes ne essek, sokkal jobbak voltak nalunk, mert mi meg hazai palyan se tudtunk nyerni. Egy szros gol kellett volna a tovabbjutashoz. En szimplan gyulolom az ilyen vedekezofocit, ami kizarolag kontrakra epul. Nalunk is ez volt a modi, es a Robben-Duff erat leszamitva ritkan jatszottunk latvanyosan. Mindenki ugy erezte, hogy hianyzik valami..
Na jó, ezen már nem veszünk össze, én nem úgy emlékszem, hogy bunkereltek volna, mert pont, hogy ezért nem tudtuk a "játékunkat" játszani... a szélső védőink nem tudtak felfutni, hiszen a 3 csatár jelenléte folyamatosan a saját térfélen tartotta őket. Lampard nyakába ültették Cambiassot, így már kapásból 4 játékos nem a 16-os közvetlen előterében tevékenykedett :)

Azt aláírom, hogy a Chelsea ellen lőttek 3 helyzetből két gólt otthon, aztán jobbára védekezőre vették a figurát, de valljuk meg őszintén, ki ne így tett volna a Chelsea ellen? Talán az egyetlen Barca kivételével.

A mi játékunk anno JM második-harmadik és kicsit első etapjában valóban erről szólt, és igen, a szurkoló hálátlan ribanc - jómagam is - akkor "hiányzott valami". Sokat nyavalyogtam én magam is, még cikkekben is, hogy inkább kapnánk már végre ki, csak ne kelljen ezeket a szenvedős 1-0-ákat nézni. Most szívesen elcserélném a jelenlegi időket egy pár ilyen szenvedős gyozelemre :)
Engem csak Kalou be nem fújt tizije aggasztott nem a bunkerfoci és hasonló, de úgy éreztem, hogy a két meccs alapján a jobb csapat ment tovább. És kifejezetten jól esett durván fogalmazva, hogy évek óta először a Chelsea nem egy Luis Garcia kamu góllal, nem a sárnak köszönhetően, és nem bírói csalásnak köszönhetően búcsúzott. Hanem mert megérdemelte a 2 meccs képe alapján.
De idén csak a 4. hely a fontos, így a BL 6 meccsére kell koncentrálni. És hogy mindenki felépüljön, 1-2 sztár januári igazolása mellett :arrow: és megnyerjük végre
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Wolves - Chelsea

#2 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta: Es ebbol neked miert az jon le, hogy nem bunkereltek? Irtal egy oldalt az Inter vedekezo taktikajarol...
Es igen, nekem a statok, es az a ket meccs amit lattam azt mutatjak, hogy bunkereltek. Az elso meccsen volt 3 egeszseges helyzetuk, abbol 2 gol. A koztes idokben kb bealltak 9en a kapuba, es bunkereltek. 3 csatar ide vagy oda.

Mindegy, felreertes ne essek, sokkal jobbak voltak nalunk, mert mi meg hazai palyan se tudtunk nyerni. Egy szros gol kellett volna a tovabbjutashoz. En szimplan gyulolom az ilyen vedekezofocit, ami kizarolag kontrakra epul. Nalunk is ez volt a modi, es a Robben-Duff erat leszamitva ritkan jatszottunk latvanyosan. Mindenki ugy erezte, hogy hianyzik valami..
Na jó, ezen már nem veszünk össze, én nem úgy emlékszem, hogy bunkereltek volna, mert pont, hogy ezért nem tudtuk a "játékunkat" játszani... a szélső védőink nem tudtak felfutni, hiszen a 3 csatár jelenléte folyamatosan a saját térfélen tartotta őket. Lampard nyakába ültették Cambiassot, így már kapásból 4 játékos nem a 16-os közvetlen előterében tevékenykedett :)

Azt aláírom, hogy a Chelsea ellen lőttek 3 helyzetből két gólt otthon, aztán jobbára védekezőre vették a figurát, de valljuk meg őszintén, ki ne így tett volna a Chelsea ellen? Talán az egyetlen Barca kivételével.

A mi játékunk anno JM második-harmadik és kicsit első etapjában valóban erről szólt, és igen, a szurkoló hálátlan ribanc - jómagam is - akkor "hiányzott valami". Sokat nyavalyogtam én magam is, még cikkekben is, hogy inkább kapnánk már végre ki, csak ne kelljen ezeket a szenvedős 1-0-ákat nézni. Most szívesen elcserélném a jelenlegi időket egy pár ilyen szenvedős gyozelemre :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#3 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta: Ugyan már totálisan off, de az általad felsorolt statokból neked az jön le, hogy az Inter bunkerfocit tolt ellenünk? :)
Mellesleg a kezdő: Internazionale: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Sneijder, Motta, Pandev, Eto'o, Milito. Ez bizony 3 csatár. És mondhatunk akármit, kettős vereséggel estünk ki, úgy, hogy itthon nem voltunk képesek 1 nyamvadt gólra sem.
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... 01&archive" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajánlom figyelmedbe:
"Az Inter kikapcsolta a Chelseat, mindegy, milyen módszerekkel. José nagyon is jól tudta, hol lehet kihúzni a Chelsea méregfogát. S most megvolt a kerete is hozzá. Úgy tudta féken tartani a Kékeket, hogy közben három támadója lehetett a pályán. Lució még a zuhanyzóba is követte Drogbát, Maicon pályán kívülre helyezte Maloudát, Cambiasso Lampard nyakában játszotta le a 94 percet. S ezzel el is volt intézve. A 3 Interes támadó miatt a védőink alig tudtak bekapcsolódni a játékba, Mikel és Ballack a védekezéssel volt elfoglalva, Anelkat pedig nyugodtan egyedül lehetett hagyni.

Ennek ellenére sikerült mégis helyzetekig jutni. Lövésig azonban már nem. Minden kapu felé tartó labdába öt fehérmezes játékos repült, a többit pedig elbohóckodták a mieink. S ez a mérkőzés már ott elment, hogy nem tudtunk kapura veszélyesek lenni. Kb. 10 perc volt, mikor azt mondhattuk, érik a Chelsea gól. Azt is kétszer öt percre vágta a szünet. Nem tudtunk fölényt kialakítani, nem tudtunk passzolni, nem tudtuk rákényszeríteni az akaratunkat a játékra."

de csak a pártatlanság kedvéért, nem csak én láttam így:
http://www.guardian.co.uk/football/2010 ... ons-league" onclick="window.open(this.href);return false;

Mourinho was victorious in every aspect. His system, with three forwards supported by the excellent Wesley Sneijder had Chelsea in distress. Inter also got back in numbers to deny the Stamford Bridge side any rhythm. With a 2-1 lead from San Siro, they did not even look as if they felt another goal was essential. Just to make sure, they scored in any case.
Es ebbol neked miert az jon le, hogy nem bunkereltek? Irtal egy oldalt az Inter vedekezo taktikajarol...
Es igen, nekem a statok, es az a ket meccs amit lattam azt mutatjak, hogy bunkereltek. Az elso meccsen volt 3 egeszseges helyzetuk, abbol 2 gol. A koztes idokben kb bealltak 9en a kapuba, es bunkereltek. 3 csatar ide vagy oda.

Mindegy, felreertes ne essek, sokkal jobbak voltak nalunk, mert mi meg hazai palyan se tudtunk nyerni. Egy szros gol kellett volna a tovabbjutashoz. En szimplan gyulolom az ilyen vedekezofocit, ami kizarolag kontrakra epul. Nalunk is ez volt a modi, es a Robben-Duff erat leszamitva ritkan jatszottunk latvanyosan. Mindenki ugy erezte, hogy hianyzik valami..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Wolves - Chelsea

#4 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta: Zenzo: rosszul emlekszel. Kicsit elbizonytalanitottal a 3 csatar dologgal, de megneztem a statokat:

Chelsea - inter
7 Goal Attempts 15
3 On Target 6
0 Corners 3
4 Offside 1
14 Fouls 18
2 Yellow Cards 1
0 Red Cards 0
40 % 60

Az elso meccsrol lusta voltam mar statot keresni, de kb az Internek volt 5 "helyzete", abbol 2 gol, nekunk meg 10-12.
Ettol fuggetlenul szarok voltunk. Masreszt meg oke, hogy ha vezet egy csapat, akkor visszaalhat, foleg egy komoly ellenfel ellen, nade nemar hogy a 3. percben lonek egy golt, aztan 90 percen keresztul bunkerelnek, hazai palyan, mert ez volt kb. Miutan egyenlitettunk meg Cambiasso vagott egyet, aztan vissza bunkerelni.

Jah, es tolunk Drogba volt a legveszelyesebb rajuk. Volt egy boduletes kapufaja, es nehany nagyobb helyzete is.
Ugyan már totálisan off, de az általad felsorolt statokból neked az jön le, hogy az Inter bunkerfocit tolt ellenünk? :)
Mellesleg a kezdő: Internazionale: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Sneijder, Motta, Pandev, Eto'o, Milito. Ez bizony 3 csatár. És mondhatunk akármit, kettős vereséggel estünk ki, úgy, hogy itthon nem voltunk képesek 1 nyamvadt gólra sem.
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... 01&archive" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajánlom figyelmedbe:
"Az Inter kikapcsolta a Chelseat, mindegy, milyen módszerekkel. José nagyon is jól tudta, hol lehet kihúzni a Chelsea méregfogát. S most megvolt a kerete is hozzá. Úgy tudta féken tartani a Kékeket, hogy közben három támadója lehetett a pályán. Lució még a zuhanyzóba is követte Drogbát, Maicon pályán kívülre helyezte Maloudát, Cambiasso Lampard nyakában játszotta le a 94 percet. S ezzel el is volt intézve. A 3 Interes támadó miatt a védőink alig tudtak bekapcsolódni a játékba, Mikel és Ballack a védekezéssel volt elfoglalva, Anelkat pedig nyugodtan egyedül lehetett hagyni.

Ennek ellenére sikerült mégis helyzetekig jutni. Lövésig azonban már nem. Minden kapu felé tartó labdába öt fehérmezes játékos repült, a többit pedig elbohóckodták a mieink. S ez a mérkőzés már ott elment, hogy nem tudtunk kapura veszélyesek lenni. Kb. 10 perc volt, mikor azt mondhattuk, érik a Chelsea gól. Azt is kétszer öt percre vágta a szünet. Nem tudtunk fölényt kialakítani, nem tudtunk passzolni, nem tudtuk rákényszeríteni az akaratunkat a játékra."

de csak a pártatlanság kedvéért, nem csak én láttam így:
http://www.guardian.co.uk/football/2010 ... ons-league" onclick="window.open(this.href);return false;

Mourinho was victorious in every aspect. His system, with three forwards supported by the excellent Wesley Sneijder had Chelsea in distress. Inter also got back in numbers to deny the Stamford Bridge side any rhythm. With a 2-1 lead from San Siro, they did not even look as if they felt another goal was essential. Just to make sure, they scored in any case.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#5 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Mmm, pont az, hogy NEM volt jó a gk-juk.
6 meccsen 6 kapott gól nem éppen jó egy állítólag bunkerelő Inertől (magyarul még az abszolút nem a védekezésre építő Barca is csak feleannyi gólt kapott, viszont az Inter meg ugyanannyit vert, mint Messiék, ez meg azt mutatja, hogy elég kemény egy csoport volt)

Beneztem, bocs :)
gerawba írta:Vszeg olasz meccseket nem láttál (így meg nem tudom minek mondasz ilyen véleményt), az összes meccsükön ők támadtak, és az ellenfél volt kénytelen beállni, mert akkora volt a nyomás (amikor meg csak 1 góllal vezetnek egy nehéz meccsen és van 10 perc hátra, akkor csak nem olyan nagy bűn tartani az eredményt...)
Valoban nem lattam az osszes meccsuket, de 5-6 meccsuket lattam kb a bajnoksagbol, es hat csak reszben igaz az, amit leirtal. Amugy ebben a legalja olasz bajnoksagban nem nehez elnyomni az ellenfeleket. Evek ota egy tragya az egesz.

Zenzo: rosszul emlekszel. Kicsit elbizonytalanitottal a 3 csatar dologgal, de megneztem a statokat:

Chelsea - inter
7 Goal Attempts 15
3 On Target 6
0 Corners 3
4 Offside 1
14 Fouls 18
2 Yellow Cards 1
0 Red Cards 0
40 % 60

Az elso meccsrol lusta voltam mar statot keresni, de kb az Internek volt 5 "helyzete", abbol 2 gol, nekunk meg 10-12.
Ettol fuggetlenul szarok voltunk. Masreszt meg oke, hogy ha vezet egy csapat, akkor visszaalhat, foleg egy komoly ellenfel ellen, nade nemar hogy a 3. percben lonek egy golt, aztan 90 percen keresztul bunkerelnek, hazai palyan, mert ez volt kb. Miutan egyenlitettunk meg Cambiasso vagott egyet, aztan vissza bunkerelni.

Jah, es tolunk Drogba volt a legveszelyesebb rajuk. Volt egy boduletes kapufaja, es nehany nagyobb helyzete is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Wolves - Chelsea

#6 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta: Nem az jelenti szamomra a bunkerelest, hogy nem tudtunk helyzetet kialakitani, hanem szimplan az, hogy 9 batar olasz allt a 16osukon belul, eto meg elol, akinek felkurtak a labdat, ha a sok korbeadogatas utan hibaztunk.
Pazarul mukodik ez a taktika, vitathatatlan, ezert is volt jo a gkuk. Jol mukodott a kontrataktikajuk is, a hibatlan vedekezes mellett. En csak azt mondom, hogy habar ez a taktika eredmenyes, latvanyra egy nagy nulla. De ez nem szamit, mivel az emberek kizarolag az eredmenyeket nezik, a kozonsegszorakoztatas huszadrangu.
Bennünket sajnos pont nem ezzel vertek meg. Hanem azzal, hogy 3 csatárral játszottak, ahol a 3 csatárból 1 sem védekezett... meg azzal, hogy míg mi 17-re nem mertünk lapot húzni, addig JM 19-re kért, mikor behozta Balotellit... valamint kikapcsolta Lampardot és Drogbát, aztán ennyi. A két meccsen volt vagy 3 helyzetünk összesen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Wolves - Chelsea

#7 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta:Pazarul mukodik ez a taktika, vitathatatlan, ezert is volt jo a gkuk.
Mmm, pont az, hogy NEM volt jó a gk-juk.
6 meccsen 6 kapott gól nem éppen jó egy állítólag bunkerelő Inertől (magyarul még az abszolút nem a védekezésre építő Barca is csak feleannyi gólt kapott, viszont az Inter meg ugyanannyit vert, mint Messiék, ez meg azt mutatja, hogy elég kemény egy csoport volt)
Bubi írta:Jol mukodott a kontrataktikajuk is, a hibatlan vedekezes mellett. En csak azt mondom, hogy habar ez a taktika eredmenyes, latvanyra egy nagy nulla. De ez nem szamit, mivel az emberek kizarolag az eredmenyeket nezik, a kozonsegszorakoztatas huszadrangu.
Vszeg olasz meccseket nem láttál (így meg nem tudom minek mondasz ilyen véleményt), az összes meccsükön ők támadtak, és az ellenfél volt kénytelen beállni, mert akkora volt a nyomás (amikor meg csak 1 góllal vezetnek egy nehéz meccsen és van 10 perc hátra, akkor csak nem olyan nagy bűn tartani az eredményt...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#8 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Bubi írta: Ellenunk se bunkereltek, mi? Vegig bunkereltek az egesz BLt, talan a dontoben mar nem annyira, arra mar nem emlekszem.
Sztem nem, töketlenek voltunk mindkét meccsen, az, hogy képtelenek voltunk kialakítani egy normális ziccert itthon, az nem feltétlen jelenti azt, hogy az ellenfél bunkerelt, hanem inkább azt, hogy mi voltunk gyengék...

De ha nagyon akarod vedd hozzá, akkor 3 meccs, egy 60 meccses szezonban nehogy már 3 meccs alapján mond, hogy ilyen meg olyanok :D
(az egész BL-es végigbunkerelésről pedig annyit, hogy amíg a Barcának - akivel egy csoportban voltak - 7-3 lett a gk-ja, addig az Internek 7-6...)
Nem az jelenti szamomra a bunkerelest, hogy nem tudtunk helyzetet kialakitani, hanem szimplan az, hogy 9 batar olasz allt a 16osukon belul, eto meg elol, akinek felkurtak a labdat, ha a sok korbeadogatas utan hibaztunk.
Pazarul mukodik ez a taktika, vitathatatlan, ezert is volt jo a gkuk. Jol mukodott a kontrataktikajuk is, a hibatlan vedekezes mellett. En csak azt mondom, hogy habar ez a taktika eredmenyes, latvanyra egy nagy nulla. De ez nem szamit, mivel az emberek kizarolag az eredmenyeket nezik, a kozonsegszorakoztatas huszadrangu.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Wolves - Chelsea

#9 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta: Ellenunk se bunkereltek, mi? Vegig bunkereltek az egesz BLt, talan a dontoben mar nem annyira, arra mar nem emlekszem.
Sztem nem, töketlenek voltunk mindkét meccsen, az, hogy képtelenek voltunk kialakítani egy normális ziccert itthon, az nem feltétlen jelenti azt, hogy az ellenfél bunkerelt, hanem inkább azt, hogy mi voltunk gyengék...

De ha nagyon akarod vedd hozzá, akkor 3 meccs, egy 60 meccses szezonban nehogy már 3 meccs alapján mond, hogy ilyen meg olyanok :D
(az egész BL-es végigbunkerelésről pedig annyit, hogy amíg a Barcának - akivel egy csoportban voltak - 7-3 lett a gk-ja, addig az Internek 7-6...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#10 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cfr írta:
nem értem mi a baj a bunker védekezésel mi is sokat használtuk és jo volt látni én szeretem azt a focit is
pl chelsea-barca egész a 93 ig percig mukodott
Addig nekem sem volt bajom vele, amig mi csinaltuk. Sott, nem is lattam en azt bunkerfocinak.. A "kek kod" elhomalyositotta a horizontomat...

A Mouri fele bunkerfoci nagyon hatekony, eredmenyes, minden jot ellehet rola mondani, kiveve azt, hogy lehet elvezni a TV mogul, s itt nem a Porto - Real fele Mourinho focira gondolok. Sott, velunk se csinalta annyira szembeotloen, mint az Interrel..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Wolves - Chelsea

#11 Hozzászólás Szerző: cfr »

Ti is nézitek egy ideje a PL-t, szerintem nem csak nekem tűnt fel, hogy az első perctől kezdve komolyan 10 emberrel védekeznek...Szerintem ez a csapat a PL, de lehet, hogy a világ 10 legvédekezőbb csapatában benne van. Ezek az öngólban, és néha egy talált gólban reménykednek. Amúgy meg az 1 pontért küzdenek már az elejétől (ld. a helyezésük). De ettől még emlékszem 5-0ás kitömésre tőlünk :|


Erosen koppintjak a Mourinho fele Intert, mar csak a kontrataktikajukat kene eltanulniuk:)


Nem játszottak ilyesmit, maximum a Barca ellen. Nem véletlen, hogy ők verték a legtöbb gólt José mindkét Interes éve alatt a Seria A-ben...


Ellenunk se bunkereltek, mi? Vegig bunkereltek az egesz BLt, talan a dontoben mar nem annyira, arra mar nem emlekszem.

nem értem mi a baj a bunker védekezésel mi is sokat használtuk és jo volt látni én szeretem azt a focit is
pl chelsea-barca egész a 93 ig percig mukodott

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#12 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Bubi írta:
chiedis írta:Ti is nézitek egy ideje a PL-t, szerintem nem csak nekem tűnt fel, hogy az első perctől kezdve komolyan 10 emberrel védekeznek...Szerintem ez a csapat a PL, de lehet, hogy a világ 10 legvédekezőbb csapatában benne van. Ezek az öngólban, és néha egy talált gólban reménykednek. Amúgy meg az 1 pontért küzdenek már az elejétől (ld. a helyezésük). De ettől még emlékszem 5-0ás kitömésre tőlünk :|
Erosen koppintjak a Mourinho fele Intert, mar csak a kontrataktikajukat kene eltanulniuk:)
Nem játszottak ilyesmit, maximum a Barca ellen. Nem véletlen, hogy ők verték a legtöbb gólt José mindkét Interes éve alatt a Seria A-ben...
Ellenunk se bunkereltek, mi? Vegig bunkereltek az egesz BLt, talan a dontoben mar nem annyira, arra mar nem emlekszem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Wolves - Chelsea

#13 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ma sikerült megnéznek a meccset (úgy, hogy az eredményen kívül semmit sem sikerült róla megtudnom).
Öngóllal kikapni mindig a legsz*rabb, de be kell látni, ha nincs ott Bos, akkor belövi más a "Farkasok" közül. A támadással nem volt baj, főleg a bal oldalunk volt nagyon aktív (éppen ezért nem értem, hogy miért kapott Malouda gyenge osztályzatokat - és itt nem az 1-re értem - , nálam ő a MOTM, persze mindenki a meglátása szerint osztályoz), de a helyzetkihasználás még mindig pocsék.

Cech 0--- a gól előtti szögletnél hatalmasat védett, (ezen kívül a nagyon deffenzív Wolves egy kapufán kívül a tizenhatosunkig sem sokszor jutott el) de én a gólnál hibásnak tartom, mert ha az ötösön belülre jön a labda, igenis menjen ki és tegyen valami hasznosat
Bosingwa 4--- öngólt vétett, ezzel buktunk pontokat, az is tény, ha nem ér bele, akkor más rúgja be - már eleve egy bűnrossz passzal kezdte a meccset, volt, hogy elöl maradt és mehetett a Wolves, de elrontották szerencsére az akciót (különben 2-0 lett volna), beadásai gyengék voltak...
Ivanovics 6--- jó lenne, ha hanyagolná a sárga lapos belépőit, egyébként nem vétett hibákat
Terry 6--- sokszor fejelték el előle a labdát (és ezt nem először veszem már észre idén), de ő is rendben volt
Cole 5--- gyenge beadások, a gólnál is hibás, mert ha már kimozdul a kapufa tövétől, nincs ez az egész, meccsek óta egyre rosszabb
Essien 5--- a 30 méteres passzai rendbe voltak (a lövése ilyen távolságból már nem), de neki sem ment igazán
Ramires 6--- nála is jöttek a 30 méteres átadások (elsősorban a bal oldalra), lövésekkel is próbálkozott, szerelt és ismét a jobbak közé tartozott
Lampard 5--- az év (gól)passzát adta sarokkal ha jól emlékszem Kalou-nak az 52. percben, de előtte és utána is elég halovány
Kalou 5--- volt 3-4 ordító helyzete, természetesen a Ziccerkirály mindet pontosan a kapuba helyezte - komolyra fordítva, ha az a talpasa (ami az első félidő egyetlen kapura rúgása volt a részünkről) pár centivel balrább megy, akkor gól... :|
Drogba 5--- az első félidőben Kalou helyzete előtt ő szerzett labdát fejjel egy bedobás után, különben nagy semmi, aztán később rúgott kapufát és voltak jó elképzelései
Malouda 6--- lehet vitázni, de nálam ő a csapat (meccs) embere. Az említett helyzetnél ő adta középre a labdát, rendszeresen megforgatta a védőket, volt fejese és néhány hatalmas ziccere is, nagyon aktív volt és meg lehet nézni, hogy 10-ből 8-szor a bal oldalunkon futottak az akciók és nem Cole remeklése miatt... MOTM

Cserék:
Sturridge 5--- néztem a góljait a Sp*rs elleni Reserves meccsen, hát barátom, ilyet a nagyoknál is bármikor. Egyébként itt sem volt rossz, fölpörgette a csapatot
Kakuta - --- egy veszélyes szöglet, több semmiképpen sem
Anelka - --- ez teljesítmény volt a javából :evil:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Wolves - Chelsea

#14 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta:
chiedis írta:Ti is nézitek egy ideje a PL-t, szerintem nem csak nekem tűnt fel, hogy az első perctől kezdve komolyan 10 emberrel védekeznek...Szerintem ez a csapat a PL, de lehet, hogy a világ 10 legvédekezőbb csapatában benne van. Ezek az öngólban, és néha egy talált gólban reménykednek. Amúgy meg az 1 pontért küzdenek már az elejétől (ld. a helyezésük). De ettől még emlékszem 5-0ás kitömésre tőlünk :|
Erosen koppintjak a Mourinho fele Intert, mar csak a kontrataktikajukat kene eltanulniuk:)
Nem játszottak ilyesmit, maximum a Barca ellen. Nem véletlen, hogy ők verték a legtöbb gólt José mindkét Interes éve alatt a Seria A-ben...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#15 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:Ti is nézitek egy ideje a PL-t, szerintem nem csak nekem tűnt fel, hogy az első perctől kezdve komolyan 10 emberrel védekeznek...Szerintem ez a csapat a PL, de lehet, hogy a világ 10 legvédekezőbb csapatában benne van. Ezek az öngólban, és néha egy talált gólban reménykednek. Amúgy meg az 1 pontért küzdenek már az elejétől (ld. a helyezésük). De ettől még emlékszem 5-0ás kitömésre tőlünk :|
Erosen koppintjak a Mourinho fele Intert, mar csak a kontrataktikajukat kene eltanulniuk:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Wolves - Chelsea

#16 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ZenZo írta:
Bubi írta:Durva, ja. Viszont nekem ez a 70%os labdabirtoklas nagyon tetszik. Ha kikaszalodunk a pocegodorbol, ebbol csak profitalhatunk a BLben.
Azért ez egy Wolves volt most, aki az elején talált egy gólt. Baromira nem érdekelte őket a labda... beálltak védekezni, ez az egy esélyük volt, amit ki is használtak.
A Villa ellen ez már 60-40%, a Bolton ellen 57-43%, a Sp*rs ellen is 60-40%, tény, hogy minden esetben a mi javunkra, de ezek már nem olyan hajdebrutális számok...
Ti is nézitek egy ideje a PL-t, szerintem nem csak nekem tűnt fel, hogy az első perctől kezdve komolyan 10 emberrel védekeznek...
Szerintem ez a csapat a PL, de lehet, hogy a világ 10 legvédekezőbb csapatában benne van. Ezek az öngólban, és néha egy talált gólban reménykednek. Amúgy meg az 1 pontért küzdenek már az elejétől (ld. a helyezésük). De ettől még emlékszem 5-0ás kitömésre tőlünk :|
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
kalandor
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: kalandor0706@freemail.hu

Re: Wolves - Chelsea

#17 Hozzászólás Szerző: kalandor »

Sajnos igen két ziccert hibáztunk és nem volt három jó passz egymás után azt a chelsea-t még a Debrecen is megverte volna.
Hajrá chelsea ----------

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Wolves - Chelsea

#18 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Bubi írta:Ha durva is a teny, annyira azert nem voltunk szarok.


Ez kb az az eset, hogy a statisztikával mindent, és annak ellenkezőjét is meg lehet magyarázni :) Szóval elméletileg nem voltunk szarok, de a meccset nézve nagyon is. Azt az ötlettelen + lélektelen játékot ami volt nem adja vissza a statisztika. De a labdabirtoklás tényleg jó:)
:)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Wolves - Chelsea

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:Durva, ja. Viszont nekem ez a 70%os labdabirtoklas nagyon tetszik. Ha kikaszalodunk a pocegodorbol, ebbol csak profitalhatunk a BLben.
Azért ez egy Wolves volt most, aki az elején talált egy gólt. Baromira nem érdekelte őket a labda... beálltak védekezni, ez az egy esélyük volt, amit ki is használtak.
A Villa ellen ez már 60-40%, a Bolton ellen 57-43%, a Sp*rs ellen is 60-40%, tény, hogy minden esetben a mi javunkra, de ezek már nem olyan hajdebrutális számok...
Valoban, de ebben nem vagyunk rosszak, ez a lenyeg:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Wolves - Chelsea

#20 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:Durva, ja. Viszont nekem ez a 70%os labdabirtoklas nagyon tetszik. Ha kikaszalodunk a pocegodorbol, ebbol csak profitalhatunk a BLben.
Azért ez egy Wolves volt most, aki az elején talált egy gólt. Baromira nem érdekelte őket a labda... beálltak védekezni, ez az egy esélyük volt, amit ki is használtak.
A Villa ellen ez már 60-40%, a Bolton ellen 57-43%, a Sp*rs ellen is 60-40%, tény, hogy minden esetben a mi javunkra, de ezek már nem olyan hajdebrutális számok...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése