Chelsea - Arsenal

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#41 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Grimrieper, meg ne haragudj már, de te hülye vagy! Mi az, hogy az egyéni statisztikáit nézi? Milyen mezben rúgdosta azokat a gólokat, amik nélkül fele ennyi kupánk se lenne? Tán nem kékben? Ő az egyetlen szinte, aki mindig odamegy a Chelsea szurkolókhoz, és tapsol, integet nekik, vigyorog. Ahogy Bubi is írta már, egy remek ember és játékos. Színészkedni meg 1 éve nem láttam, de most hogy mondod, eszembe jutott, hogy elkezdjek embereket baszogatni évekkel ezelőtti sérelmekért. Fel is hívok mindjárt egy srácot, hogy 12 éve az oviban miért vette el tőlem a játékmackómat, az a büdös szemétláda.

Ahogy mi Drogba szemüvegben nézzük a meccseket, te legalább annyira anti-Drogba szemüvegben, ezt már számtalanszor bizonyítottad. Ha egyszer ő a XXI. század (egyik, ha nem a) legmeghatározóbb Chelsea játékosa, akinek megannyi könnyes szemmel tombolást köszönhetek, mikor egyedül verte agyon az Arsenalt vagy a MU-t egy kupadöntőben... számomra nehéz máshogy nézni rá. De te utáld csak, te bajod.
jo jatekoss de szar ember. en ezzel a vitat lezarom mert teljesen medoo a dolog ti nem gyoztok meg engem en sem titeket.

minden evben el akar menni,minden evben el van tiltva a BL merkozesekrol,soha nem jon oda hozzank tapsolni a meccs vegen mert azert en mar tudom hiszen kint vagyok allandoan.jo ok nem soha de csak angyon ritkan.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chelsea - Arsenal

#42 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Grimrieper, meg ne haragudj már, de te hülye vagy! Mi az, hogy az egyéni statisztikáit nézi? Milyen mezben rúgdosta azokat a gólokat, amik nélkül fele ennyi kupánk se lenne? Tán nem kékben? Ő az egyetlen szinte, aki mindig odamegy a Chelsea szurkolókhoz, és tapsol, integet nekik, vigyorog. Ahogy Bubi is írta már, egy remek ember és játékos. Színészkedni meg 1 éve nem láttam, de most hogy mondod, eszembe jutott, hogy elkezdjek embereket baszogatni évekkel ezelőtti sérelmekért. Fel is hívok mindjárt egy srácot, hogy 12 éve az oviban miért vette el tőlem a játékmackómat, az a büdös szemétláda.

Ahogy mi Drogba szemüvegben nézzük a meccseket, te legalább annyira anti-Drogba szemüvegben, ezt már számtalanszor bizonyítottad. Ha egyszer ő a XXI. század (egyik, ha nem a) legmeghatározóbb Chelsea játékosa, akinek megannyi könnyes szemmel tombolást köszönhetek, mikor egyedül verte agyon az Arsenalt vagy a MU-t egy kupadöntőben... számomra nehéz máshogy nézni rá. De te utáld csak, te bajod.

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#43 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Ha a Chelsea csapatának Drogba a legnagyobb hibája, akkor azért nagy baj nincsen.. :lol:
A hisztiket tényleg rossz volt nézvi, még Chelsea szemüveggel is... a góljainak örülni (pl hétvégén sArsenal ellen is, talán grimrieper is eldobott egy kistapsott..)
GO BLUES!!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chelsea - Arsenal

#44 Hozzászólás Szerző: laczze »

hát így más :) de régi önnmagához képest felét nem színészkedni Drogba és nem reklamál annyit sőt nagyon sportszerű lett mára és ez a teljesítményén is meglátszik!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chelsea - Arsenal

#45 Hozzászólás Szerző: Keppi »

laczze írta:
Keppi írta:
grimrieper írta:en nem drogba szemuivegben nezem a merkozeseket hanem CFC szemuvegben. nekem a cspat a fontos nem egy egy jatekos. egy jatekos sem nagyobb mint a csapat.
Ebben teljesen igazad van. Ugyanakkor amíg a CFC ennyire függ Drogbától, addig nincs miről beszélni. Ha 90 percen át fetreng, de a 91-ben lő egy győztes gólt, az jó. Lehetne jobb is, de nincs más klasszis csatárunk jelenleg.
ient mondani.. jézusom..."Lehetne jobb is, de nincs más klasszis csatárunk jelenleg."

hát kell Drogbán nál jobb? gyönyörű gólokat lő lhet benne bízni megvan minden ami kell nincs nála jobb aki PL tuti helytálna!
Nem így értettem :) A fetrengéssel é színészkedéssel kapcsolatban írtam, hogy lehetne jobb (értsd nem kellene csinálnia)
:)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chelsea - Arsenal

#46 Hozzászólás Szerző: laczze »

Keppi írta:
grimrieper írta:en nem drogba szemuivegben nezem a merkozeseket hanem CFC szemuvegben. nekem a cspat a fontos nem egy egy jatekos. egy jatekos sem nagyobb mint a csapat.
Ebben teljesen igazad van. Ugyanakkor amíg a CFC ennyire függ Drogbától, addig nincs miről beszélni. Ha 90 percen át fetreng, de a 91-ben lő egy győztes gólt, az jó. Lehetne jobb is, de nincs más klasszis csatárunk jelenleg.
ient mondani.. jézusom..."Lehetne jobb is, de nincs más klasszis csatárunk jelenleg."

hát kell Drogbán nál jobb? gyönyörű gólokat lő lhet benne bízni megvan minden ami kell nincs nála jobb aki PL tuti helytálna!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chelsea - Arsenal

#47 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kicsit megkésve, de most fogok osztályozni. Sajnos mivel nem volt használható stream, ezért tegnap tudtam csak megnézni a meccset. Összességében jobbak voltunk, mint az Arsenal, így megérdemelten nyertünk 2-0-ra. A végén még több is lehetett volna, de ne legyünk telhetetlenek. Na szóval:
Cech 7--- a forduló védését mutatta be, hiba nélkül játszott, de mivel nem volt túl sok dolga, ezért 7-es, és grat. a díjhoz
Ivanovics 6--- Arshavin jó párszor megforgatta, de ezen kívül semmi extra
Alex 8--- ő meg a forduló bikáját eresztette el, de ha az első percben Chamakh pontosabb, akkor az az ő lelkén szárad, amúgy parádés, de sajnos a bíró 2 perc helyett 4-et hosszabított (remélem érthető a célzás)
Terry 8--- csakúgy, mint Alex, parádés védőmunka
Cole 8--- gólpassz, hátul nem találkozott sokat a labdával, de sajnos a les az les, bár a partjelzők 80%-a azt a pár centit el szokta nézni (mindkét értelemben :) )
Mikel 8--- jó volt ismét, inkább a deffenzívebb oldalát mutatta, de azt tökéletesen
Essien 7--- robotolt rendesen, de a ziccerek befejezését még gyakorolni kell
Ramires 8--- ez frenetikus volt az eddigiekhez képest, de még van hová fejlődnie és a passzai egyre jobb százalékban jönnek be MOTM
Anelka 6--- sajnos gyenge volt, 99%-os ziccert hibázott, de ez szerencsére nem vált a csapat kárára
Drogba 8--- csodagólt lőtt és amikor kellett védekezett is :)
Malouda 7--- Sagna rendesen meggyötörte, de így is néhányszor elhúzott mellette és volt egy veszélyes emelése is

Cserék:
Ferreira 6--- többet ő sem tudott hozzátenni, mint Iva
Zhirkov -
Sturridge -
6+8+5+4+1+1+2+1

Csipy86
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. szeptember 20., hétfő 12:11
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Rimini, Olaszorszàg

Re: Chelsea - Arsenal

#48 Hozzászólás Szerző: Csipy86 »

eloszor is en Chelsea drukker vagyok es nem drogba drukker.minden merkozsere kijarok idegenben is kb ugy 85-90 % .
masodszor en azt a drogbat szeretem amelyik focizik azt a drogbat gyulolom amelyik hisztizik fetreng hasonlo.
harmadszor moszkva ota o tartozik nekem 1 BL dontovel.
minden evben el van tiltva 2-3 merkozestol a BL- ben
negyedszer nem a Chelsea csapatat reszesiti elonyben hanem sajat magat es ezt o mar sokszor bebizonyitotta. az o statjai legyenek elonyben mindenki mas ebben a csapat is benne van azt leves neki.
5,minden evben azt mondja hogy menni akar.
6. van neki meg ez az ev es a kovetkezo szezon nem kap uj szerzodest mert mire lejar addigra o mar 34 eves azaz tul oreg.

en nem drogba szemuivegben nezem a merkozeseket hanem CFC szemuvegben. nekem a cspat a fontos nem egy egy jatekos. egy jatekos sem nagyobb mint a csapat.[/quote]

Oké rendben, van igazság abban amit írtál. De...ha DD tartozik neked egy döntővel akkor JT a MU ellen??????

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chelsea - Arsenal

#49 Hozzászólás Szerző: Keppi »

grimrieper írta:en nem drogba szemuivegben nezem a merkozeseket hanem CFC szemuvegben. nekem a cspat a fontos nem egy egy jatekos. egy jatekos sem nagyobb mint a csapat.
Ebben teljesen igazad van. Ugyanakkor amíg a CFC ennyire függ Drogbától, addig nincs miről beszélni. Ha 90 percen át fetreng, de a 91-ben lő egy győztes gólt, az jó. Lehetne jobb is, de nincs más klasszis csatárunk jelenleg.
:)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#50 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Csipy86 írta:Grimripernek szól! ezt te irtad...
"az hogy a drogba 89 percben sehol es lo egy golt attol neked o a kiraly az a te foci inteligenciadat minositi. elobb egy Iva,Mikel,Ricky,Lamps,Essien,Josh mint a fetrengo buzi elefantcsont parti. nem veletlenul hogy a stadion teljesen meg van osztva vele szemben.nem veletlenul hogy tobbszori alkalommal J.T. -nek kellett ot rendre utasitani hogy hagyja abba a majomkodast"

Észrevételem:
Sztem te nem kedveled Drogba-t...
Dehát ő már több meccset is megnyert csapatunknak.
Tavaly gólkirály lett...
Hogy vagy te chelsea szurkoló ha a csapat játékosait így minősíted?
Számomra furcsa látásmód...
eloszor is en Chelsea drukker vagyok es nem drogba drukker.minden merkozsere kijarok idegenben is kb ugy 85-90 % .
masodszor en azt a drogbat szeretem amelyik focizik azt a drogbat gyulolom amelyik hisztizik fetreng hasonlo.
harmadszor moszkva ota o tartozik nekem 1 BL dontovel.
minden evben el van tiltva 2-3 merkozestol a BL- ben
negyedszer nem a Chelsea csapatat reszesiti elonyben hanem sajat magat es ezt o mar sokszor bebizonyitotta. az o statjai legyenek elonyben mindenki mas ebben a csapat is benne van azt leves neki.
5,minden evben azt mondja hogy menni akar.
6. van neki meg ez az ev es a kovetkezo szezon nem kap uj szerzodest mert mire lejar addigra o mar 34 eves azaz tul oreg.

en nem drogba szemuivegben nezem a merkozeseket hanem CFC szemuvegben. nekem a cspat a fontos nem egy egy jatekos. egy jatekos sem nagyobb mint a csapat.

Csipy86
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. szeptember 20., hétfő 12:11
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Rimini, Olaszorszàg

Re: Chelsea - Arsenal

#51 Hozzászólás Szerző: Csipy86 »

Bubi írta:
Csipy86 írta: Észrevételem:
Sztem te nem kedveled Drogba-t...
Dehát ő már több meccset is megnyert csapatunknak.
Tavaly gólkirály lett...
Hogy vagy te chelsea szurkoló ha a csapat játékosait így minősíted?
Számomra furcsa látásmód...
Az biztos, hogy Drogba nagy szinesz, szerintem o se tagadna, de sok meccset nyert mar meg nekunk (tobbek kozott ezzel is, benne van a fociban...)
En sem ertem, hogy lehet ot nem szeretni/tisztelni. Szemmel lathatoan boldog nalunk (meg ha roppentek is fol hirek a tavozasarol), allandoan mosolyog, orommel jatszik, nyom, akar.... Fantasztikus jatekos/ember. Egyszer, nemregiben olyasmit nyilatkozott, hogy o (nem emlekszem pontosan); nem olyan jo jatekos mint CR, vagy Messi, ok Technikailag joval folotte vannak, viszont o szivvel jatszik, es agressziven kapurator, kihasznalja a lehetosegeit. O testesiti meg nekunk a tokeletes csatart.

A "nyilatkozat" masodik felet improvizaltam, csak az elso resze a tuti :P

Arra szamitok, hogy grimrieper most le fog irni 5-6 esemenyt, meccset vagy momentumot, amikor Drogba hibazott, es annak kovetkezmenyei lettek. Pro es kontra: ellenben en meg holnap estig irhatnam azokat a golokat, golpasszokat, amivel kismillioszor gyozelemre vitte a csapatot.
Bubi egyetértek veled...Drogba király...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chelsea - Arsenal

#52 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csipy86 írta: Észrevételem:
Sztem te nem kedveled Drogba-t...
Dehát ő már több meccset is megnyert csapatunknak.
Tavaly gólkirály lett...
Hogy vagy te chelsea szurkoló ha a csapat játékosait így minősíted?
Számomra furcsa látásmód...
Az biztos, hogy Drogba nagy szinesz, szerintem o se tagadna, de sok meccset nyert mar meg nekunk (tobbek kozott ezzel is, benne van a fociban...)
En sem ertem, hogy lehet ot nem szeretni/tisztelni. Szemmel lathatoan boldog nalunk (meg ha roppentek is fol hirek a tavozasarol), allandoan mosolyog, orommel jatszik, nyom, akar.... Fantasztikus jatekos/ember. Egyszer, nemregiben olyasmit nyilatkozott, hogy o (nem emlekszem pontosan); nem olyan jo jatekos mint CR, vagy Messi, ok Technikailag joval folotte vannak, viszont o szivvel jatszik, es agressziven kapurator, kihasznalja a lehetosegeit. O testesiti meg nekunk a tokeletes csatart.

A "nyilatkozat" masodik felet improvizaltam, csak az elso resze a tuti :P

Arra szamitok, hogy grimrieper most le fog irni 5-6 esemenyt, meccset vagy momentumot, amikor Drogba hibazott, es annak kovetkezmenyei lettek. Pro es kontra: ellenben en meg holnap estig irhatnam azokat a golokat, golpasszokat, amivel kismillioszor gyozelemre vitte a csapatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Csipy86
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. szeptember 20., hétfő 12:11
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Rimini, Olaszorszàg

Re: Chelsea - Arsenal

#53 Hozzászólás Szerző: Csipy86 »

Grimripernek szól! ezt te irtad...
"az hogy a drogba 89 percben sehol es lo egy golt attol neked o a kiraly az a te foci inteligenciadat minositi. elobb egy Iva,Mikel,Ricky,Lamps,Essien,Josh mint a fetrengo buzi elefantcsont parti. nem veletlenul hogy a stadion teljesen meg van osztva vele szemben.nem veletlenul hogy tobbszori alkalommal J.T. -nek kellett ot rendre utasitani hogy hagyja abba a majomkodast"

Észrevételem:
Sztem te nem kedveled Drogba-t...
Dehát ő már több meccset is megnyert csapatunknak.
Tavaly gólkirály lett...
Hogy vagy te chelsea szurkoló ha a csapat játékosait így minősíted?
Számomra furcsa látásmód...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chelsea - Arsenal

#54 Hozzászólás Szerző: misakd »

grimrieper írta:
chiedis írta:
grimrieper írta:csak egy kerdes a ramirest mi alapon hoztatok ki sokan 8-9 es hasonlo pontokkal. az elso 40 percben egy nagy kalap szar volt mint mindig ,volt egy gol passz utana megint hosszu szunet, es megint vagy ugy 10 perc jo jatek. en emlekszem amikor vagy 2 evig a Mikel csinalta ezt itt mindenki zavarta volna a picsaba. ma peldaul o volt az MOTM magasan hihetetlen hogy mit fejlodott.
Van, hogy Drogba szenved, hisztizik, vagdalja magát, unott egy meccsen 89 percig. A 90.-ben betalál és evvel megnyerjük a BL-t. Akkor ki a király?
Ramires leszarom mit csinált 40 percig, ha volt 30 isteni perce, ami messze felülmúl akár másik 80 percet is.
Na ezért ajnározza itt (erről azért szó sincsen) mindenki velem együtt, és szvsz nem nagyon hibázott a meccsen hanem végig jó volt. Lehet nem jó csatornát néztünk mindannyian. Én végre Digisportot, lehet ez a hiba ? :mrgreen:
ember en a MH lower onnan neztem.mint mindig ugyanis oda szol a berletem. es meg mindig egy nagy rakas szar az ember es nem £ 18 millas jatekos. nem mas mint egy anorexia reklam kb olyan 12 diszno toros kell neki fel zabalnia hogy megerosodjon . egyszeruen nem CFC szintu jatekos. egy harcosabb csapat kemenyebb csapat es leradirozzak a palyarol. az hogy volt 30 perce kit erdekel a merkozest 90 percre jatszak.
Egy szar portugál bajnokságból jött ahol ha szél elfújja a labdát azt is lefújják. Nem várhatod ,hogy 1 hónap után úgy nézzen ki mint Essien vagy Mikel és úgy játszon

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#55 Hozzászólás Szerző: twopac »

Cech 7-Végre kimondhatjuk visszatért!
Iva 6
Alex 8-Lampard lassan lemondhat a szabadokról,Drogba és Alex is jobban rúgja!
Terry 7
AC 7
Mikel 9 - MOTM. hihetetlen milyen játékossá fejlődött
Ramires 7 nem volt rossz
Essien 8 szokásos
Malouda 7 halvány
Drogba 8 szép gól küzdött
Anelka 7 ilyen ziccert bekel lőni egy gól királynak
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Chelsea - Arsenal

#56 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

chiedis írta:
grimrieper írta:csak egy kerdes a ramirest mi alapon hoztatok ki sokan 8-9 es hasonlo pontokkal. az elso 40 percben egy nagy kalap szar volt mint mindig ,volt egy gol passz utana megint hosszu szunet, es megint vagy ugy 10 perc jo jatek. en emlekszem amikor vagy 2 evig a Mikel csinalta ezt itt mindenki zavarta volna a picsaba. ma peldaul o volt az MOTM magasan hihetetlen hogy mit fejlodott.
Van, hogy Drogba szenved, hisztizik, vagdalja magát, unott egy meccsen 89 percig. A 90.-ben betalál és evvel megnyerjük a BL-t. Akkor ki a király?
Ramires leszarom mit csinált 40 percig, ha volt 30 isteni perce, ami messze felülmúl akár másik 80 percet is.
Na ezért ajnározza itt (erről azért szó sincsen) mindenki velem együtt, és szvsz nem nagyon hibázott a meccsen hanem végig jó volt. Lehet nem jó csatornát néztünk mindannyian. Én végre Digisportot, lehet ez a hiba ? :mrgreen:
ember en a MH lower onnan neztem.mint mindig ugyanis oda szol a berletem. es meg mindig egy nagy rakas szar az ember es nem £ 18 millas jatekos. nem mas mint egy anorexia reklam kb olyan 12 diszno toros kell neki fel zabalnia hogy megerosodjon . egyszeruen nem CFC szintu jatekos. egy harcosabb csapat kemenyebb csapat es leradirozzak a palyarol. az hogy volt 30 perce kit erdekel a merkozest 90 percre jatszak.

az hogy a drogba 89 percben sehol es lo egy golt attol neked o a kiraly az a te foci inteligenciadat minositi. elobb egy Iva,Mikel,Ricky,Lamps,Essien,Josh mint a fetrengo buzi elefantcsont parti. nem veletlenul hogy a stadion teljesen meg van osztva vele szemben.nem veletlenul hogy tobbszori alkalommal J.T. -nek kellett ot rendre utasitani hogy hagyja abba a majomkodast.

Csipy86
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. szeptember 20., hétfő 12:11
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Rimini, Olaszorszàg

Re: Chelsea - Arsenal

#57 Hozzászólás Szerző: Csipy86 »

Sziasztok!
Szerintem okos taktikával játszatta csapatunkat Carlo!
Elolvastam minden hozzászólást, anyit szeretnék üzenni mindenkinek hogy más ember más rálátás.
Vagyis mindenki máshogy nézi a mérkőzéseket...valakinek ez tetszik valakinek az...
A LÉNYEG H NYERTÜNK ÉS 3 PONT!!!
Cech 8-szép védések, kellett néha
Ivanovic 7-átlagos teljesítmény...
Alex 8-bomba góóól! hátul 2x könnyedén megverték
Terry 7-takarító
A Cole 7-hasznos játék
Ramires 7- szép gólpasz, de néha szürke a mezőnyben
Mikel 8-szinte hibátlan teljesítmény
Essien 7-sokat dolgozott...
Anelka 7-javulhatna kicsit a teljesítménye
Malouda 6-szokottnál gyengébb volt most
Drogba 8-arsenál gyilkos...csodás góóól MOTM!!!

CSAK A CHELSEA!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chelsea - Arsenal

#58 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Alex - 7 - a gól miatt, de azért kétszer csúnyán megforgatták
Terry - 7 - lassan mélységi irányítót játszik, ha így alakul a "taktikánk"
Nem rég olvastam egy cikket, amiben arról volt szó, hogy az egy csatáros játék elterjedése miatt újra megjelenhet a söprögető. Meg egyébként is: labdaügyes középső védők nélkül néha nagyon nehéz. Ha letámadják a középpályásokat (mint tegnap az Arsenal), akkor a védők feladata a labdakihozatal.

szerk.: http://www.zonalmarking.net/2010/04/22/ ... rominence/

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chelsea - Arsenal

#59 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cech - 7 - védett, mikor kellett (s igen, kellett)
Ivanovics - 6 - semmi extra
Alex - 7 - a gól miatt, de azért kétszer csúnyán megforgatták
Terry - 7 - lassan mélységi irányítót játszik, ha így alakul a "taktikánk"
AC - 7 - remek
Mikel - 7 - kiváló, pár apró hiba
Essien - 6 - semmi extra (érik már neki a gól)
Ramires - 7 - de csak a "gólpassz" miatt az első gólnál. Egyébként csak a fejemet fogtam a rengeteg eladott labda miatt
Malouda - 6 - nem sok momentuma volt most
Anelka - 5 - ejjj má'
Drogba - 8 - motm. Az egyetlen ember, akitől még a labdát sem bírták elvenni, nyitó gól, méghozzá nem a csúnyábbik fajtából. Gólt lőtt elöl, szerelt hátul, bár egyszer szögletnél mellőle fejelt valaki épphogy mellé
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kukuka
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010. szeptember 30., csütörtök 10:10
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chelsea - Arsenal

#60 Hozzászólás Szerző: kukuka »

Cech: 8 Védte, amit kellett és volt egy nagy bravúrja is.
A.Cole: 7 Több jó pillanata volt, de sajnos néha gyenge is.
Terry: 7 Hozta a szokásosat.
Alex: 8 Gyönyörű gól!
Ivanovic: 7 Arshavint nem könnyű tartani.
Mikel: 9 MOTM Rengeteget szerelt, nagyot játszott.
Essien: 7 Hajtott, ahogy tudott. Azért látszott rajta, hogy nem egy befejező ember, meglepődött, amikor ziccerbe került.
Ramires: 8 Végre beillett a mezőnybe, hajtott, próbálkozott.
Malouda: 4 Nagyon gyenge teljesítményt nyújtott, már vártam a félidőt, nem is értem, hogyan nem kapott lapot.
Drogba: 8 A másik szépségdíjas találat.
Anelka: 6 Veszélyesen fut be a labdával szélről középre. Viszont ez a kihagyott helyzet egyébként is levon a teljesítményéből.

Válasz küldése