Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#61 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Köszönünk mindent Robbie. :) Kár hogy nem tudta megvalósítani a játékát, :?
Ezzel a videóval szeretnék tőle elbúcsúzni: http://www.youtube.com/watch?v=QT60_agmi2o" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Roberto Di Matteo

#62 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
11 forduló után 3 pontra vagyunk az első helytől, szóval nyugodtan mondhatjuk hogy harcban a bajnoki címért.
4

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#63 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Papírforma. 2 hete már elég erőteljesen a levegőben lógott ez, nyilvánvaló volt, hogy ha kikapunk a Juve ellen, akkor vége a dalnak RDM számára.
Robbie-nak köszönet jár a tavaszi hadjáratért, de szerintem egyértelmű, hogy még kevés ide.

Sok sikert, egyszer talán még viszontlátjuk a csapatnál.

Számomra nem az jött le hogy kevés lenne ide. 11 forduló után 3 pontra vagyunk az első helytől, szóval nyugodtan mondhatjuk hogy harcban a bajnoki címért.

A BL-ben nem vagyunk könnyű helyzetben, de még simán továbbjuthatunk.

Mindezt úgy értük el hogy távozott nyáron egy egy csomó játékos(Drogba, Bos, Kalou, Malouda, Raul) és jött helettük egy rakat fiatal srác.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Roberto Di Matteo

#64 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Köszönünk mindent RDM!
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Roberto Di Matteo

#65 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szerintem nyilvanvalo riziko volt Di Matteot kinevezni a nyaron, hiszen mindenki sejthette hogy a sikeres BL-tavasz ellenere ö meg mindig egy eleg kezdo edzo.
Volt nyomas a vezetösegen, hogy ne kuldjenek el egy BL gyöztes edzöt (rögtön a gyözelem utan), de nem nagyon erzem hogy ezzel a lepessel most elörebb lennenk.

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#66 Hozzászólás Szerző: White »

Lecsapott az orosz rezsim,ha nem csinálod azt amit kell,mész a faszba.3-0-ra nem kaphat ki a Chelsea. Alapelvárás hogy csoportot kipipáljuk.
Tavalyi BL meg 99% játékosoknak érdeme .
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#67 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Papírforma. 2 hete már elég erőteljesen a levegőben lógott ez, nyilvánvaló volt, hogy ha kikapunk a Juve ellen, akkor vége a dalnak RDM számára.
Robbie-nak köszönet jár a tavaszi hadjáratért, de szerintem egyértelmű, hogy még kevés ide.

Sok sikert, egyszer talán még viszontlátjuk a csapatnál.
HAZARD = Messi+Ronaldo

dacultras
Hozzászólások: 782
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#68 Hozzászólás Szerző: dacultras »

robi meg majd megy milánba

Sindu
Hozzászólások: 800
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Roberto Di Matteo

#69 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Az Isten verje meg! Nevetséges!

Szeretünk Robbie! Köszönjük, hogy megnyerted a BL-t nekünk!

Kíváncsi vagyok, kit találnak helyetted. :(

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#70 Hozzászólás Szerző: kiki »

marha jó erre hazaérni :?
nagyon sajnálom,meg kellett volna várni,mit tud csinálni,ha van rendes csatárja (tavaly volt és asszem két trófeát nyertünk is )
Redknapp>katalány>benitez nálam a sorrend,azok közül,akik szóba jöhetnek. Az elsőnek viszonylag örülnék,a másodiknál hánynék, a harmadiknál beleugranék a Dunába :twisted:

http://www1.skysports.com/football/news ... helsea-job" onclick="window.open(this.href);return false;

az a szerencsétlen szívesen jönne hozzánk :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiki 2012. november 21., szerda 15:46-kor.
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#71 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Olvassátok már végig a hsz-eket is a BL topic NST elemzését. Azért nem véletlen pirítanak Robi alá néhányan, és abban is van valami, hogy ha Pep jönne, azért kicsit más lenne, mert az első edző lenne itt, akit személyesen is tisztel az orosz. Nem hiszem, hogy 5 szar meccs miatt kirúgná őt is, lenne türelme bőven. Benitez sem akkora f.kalap, mint gondolja mindenki az Inter miatt elvégzett munkája alatt. Ilyen beszari taktikával, keretnevezéssel nem állna ki a Juve ellen x-re játszva.
Robinak még fejlődnie kell, és AVB-vel ellentétben belőle lehet is majd valaki.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Roberto Di Matteo

#72 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7034
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#73 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

bolnud írta:Engem személy szerint a rosszullét kerülget ettől a kibaszott vezetőségtől. Komolyan, mi a faszt kell elérnie az embernek, hogy huzamosabb ideig maradhasson a csapat kispadján?! Hihetetlenül megkedveltem RDM-et, régi álmom teljesült, hogy egy klubhoz kötődő edzőnk volt. Erre ma délelőtt ez a hír fogad, hogy menesztették. Nem tudom, hogy mire számított a sok bolond az irodában, de várható volt, hogy nem fog zökkenőmentesen működni a csapat egy ideig. Hihetetlenül mérges vagyok, 2 órája dühöngök és próbálom keresni az értelmét az egésznek, de nem megy. Most éreztem először olyat, hogy lekaparnám a szobámba kirakott Chelsea lógót. Bocs azért a pár szóért az elején, de még így is megpróbáltam visszafogni magam.

Kiegyensúlyozott jó formát kell mutatni, am az öltözőben volt valami balhé szerintem

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Roberto Di Matteo

#74 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Gratulálok annak a balfasz Abramovicsnak. Nem akarok senkire sem szart dobálni, de ha benne is volt, nem ő volt a fő oka a csapat jelenlegi szar formájának. Torres ritkábban lő gólt, mint én kispályán, azt is összemakkolja, a védelem meg enyhén szerencsétlen, egy-két gól bennük van minden meccsen, a Mikel-Ramires középpálya meg sajnos nem kreatív. Ezen kívül DiMatteot szerették a szurkolók és a játékosok is, mindig kiállyt értünk, májusban a szarból épített várat, most meg minden türelem nélkül elküldik, hogy jöjjön helyette egy undorító Guardiola, vagy egy undorító benítez! Több türelem járna(legalábbis szerintem) egy oylan edzőnek, aki BL-t nyer 3 hónap alatt a csapattal. Nagyon csalódott vagyok, mert én el tudtam volna képzelni RDM-t több évig is a kispadon, most pedig jön a franc tudja hányadik edző.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#75 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon undorító ami ma történt...

Megint rajtunk fog röhögni a fél világ, teljes joggal ráadásul. A negyedik Chelsea-manager az Abra-érában, aki nem élte meg az egy évet(AVB, Scolari, Grant).

Fél évvel az FA- és BL-siker után.. Szeretem Abramovichot, rengeteget köszönhetünk neki, de ez nagyon gusztustalan dolog. És mi értelme volt? Biztos nagyon ki leszünk húzva a szarból azzal, a címvédő/listavezető elleni meccs előtt kirúgja az edzőt.

Hihetetlen hogy semmi türelmünk nincs az edzőkkel szemben. Így nem lehet dolgozni.

Hihetetlen hogy Torres és Luiz 2011-ben jöttek, és a negyedik edzőjük lesz a következő(ha elválallja egyáltalán valaki).

Az meg hab lenne a tortán ha a szarházi Benitezt idehoznák.. A Liverpoolban aztán annyi mindent ért el.. Az Interben meg kiröhögték a játékosok hogy mit művel. Szánalom. Akkor már inkább 'Arry.

Aki a Torres párt tagja az ne olvassa: őt miért nem lehet kirúgni a f***ba a szánalmas teljesítménye miatt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2012. november 21., szerda 15:09-kor.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Roberto Di Matteo

#76 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Engem személy szerint a rosszullét kerülget ettől a kibaszott vezetőségtől. Komolyan, mi a faszt kell elérnie az embernek, hogy huzamosabb ideig maradhasson a csapat kispadján?! Hihetetlenül megkedveltem RDM-et, régi álmom teljesült, hogy egy klubhoz kötődő edzőnk volt. Erre ma délelőtt ez a hír fogad, hogy menesztették. Nem tudom, hogy mire számított a sok bolond az irodában, de várható volt, hogy nem fog zökkenőmentesen működni a csapat egy ideig. Hihetetlenül mérges vagyok, 2 órája dühöngök és próbálom keresni az értelmét az egésznek, de nem megy. Most éreztem először olyat, hogy lekaparnám a szobámba kirakott Chelsea lógót. Bocs azért a pár szóért az elején, de még így is megpróbáltam visszafogni magam.

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#77 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Nemvágom az angolt, de gondoltam ez érdekel titeket

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... eo-1448064

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Roberto Di Matteo

#78 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ilyen gyenge agyi kapacitásokkal rendelkező tulajt is keresni kell még egyet. Na jó azért túlzok, de nem sok van az is biztos. Úgy sose leszünk hosszú távon sikeresek ha egy edző "átlagéletkora" fél év nálunk. Mire elkezd kiépíteni valamit az első hullámvölgyben mehet amerre lát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

ballok
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. november 21., szerda 14:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Roberto Di Matteo

#79 Hozzászólás Szerző: ballok »

Szisztok szerintem nem kellet volna ezt csinalni roberto helyebe en szemely szerint Josep Guardiola orulnek

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Roberto Di Matteo

#80 Hozzászólás Szerző: focimark »

Köszünök/nünk mindent Robbie, talán lehetett volna még várni, de ez így alakult.

Lezárt