Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Roberto Di Matteo

#461 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Ezt az embert itt kell tartani!
A West Brom lemondott róla csak hogy Roy Hodgson irányíthassa azt a csapatot és szerintem ott csesztek el mindent... Di Matteo jelenléte eléggé pozitív hatású a játékosokra és úgy tűnik hogy Boas képtelen volt bármilyen módon is hatni Lampardra, Drogbára, Terryre és a többiekre... Ha Roman Abramovics a VIP páholyból a mostani meccseket látva azt mondja hogy nem kell neki Rob (Di Matteo), akkor az orosz boss egy vak f*sz!! Ezt az embert nem szabad elengedni, hanem meg kell tartani mindenféleképpen, hogy a jövőnk "rózsás" legyen!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#462 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem Di Matteo-nak valami nagyon nagyot kéne húzni, hogy kapjon egy szerződést Abramovichtól(nagyon jó szereplés minden fronton). Én örülnék neki, nem csak az elmúlt meccsek miatt, hanem mert nagyon nem szeretném Mourinhot vagy Guardiolát a kispadon látni.

Nekem Hiddink vagy Bielsa az álom, de nem túl valószínű egyik sem sajnos.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Roberto Di Matteo

#463 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Buluska írta:
Amazing24 írta:Lehet olyan pletykákat is olvasni, hogy Di Matteo lesz a következő szezonban is az edzőnk. Ha nem tudjuk Mouronhot, vagy Pepet leültetni a padra, akkor örülnék Matteonak. Kíváncsi vagyok, hogy alakítaná át a csapatot, azt ugye tudjuk, hogy már Di Matteo az ősz folyamán megnézte Neymart és Hazardot. :D
3 meccset játszottunk eddig RDM alatt, tény h eddig jó munkát végez, de rajta fele akkora nyomás sincs mint Boason + nincs kiadva neki h fiatalítson, max respect persze neki de ne siessünk ennyire előre ebből a 3 meccsből kiindulva,
Gondolom Di Matteon semmi nyomás nem lehet, csak azt a feladatot kapta hogy tartsa bent a csapatot a Bl-ben meg az FA kupában plusz húzza be a 4. helyet a bajnokságban. Én sem izgulnék ilyen egyszerű feladatok végrehajtásánál:) Tuti azért sikerült felrázni a csapatot mert Nincs neki kiadva hogy fiatalítson:) Bocs de ezen a hsz-en jót mosolyogtam.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#464 Hozzászólás Szerző: White »

4/4
100%
4 fontos meccs,4 gyozelem.Csak így tovább Robert.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#465 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Di Matteo is hasonlóképpen gondolkodik mint mi. :)

Di Matteo jól ismeri a Benficát és nem biztos a Barcelona továbbjutásában.

A Bajnokok Ligája pénteki sorsolásán kiderült, hogy a negyeddöntőben az egyetlen állva maradt angol együttes, a Chelsea a portugál Benficát kapta ellenfélnek. Roberto Di Matteo, a londoniak menedzsere elmondása szerint jól ismeri a riválist.

"A legjobb nyolc között már nem lehet könnyű egy sorsolás. Sokszor láttam már a Benficát. Ugyanabban a csoportban szerepeltek, mint a Manchester United és a Basel, így nehéz dolguk volt. De az, hogy idegenben kezdünk, jót jelent számunkra, mint a Napoli ellen. Most nem nézünk távolabbra, mint a Benfica. Két meccsünk van velük, csak erre koncentrálunk."

A szakember aztán mégis kitért a lehetséges következő BL-ellenfélre, aki az elmondása szerint közel sem biztos, hogy a Barcelona lesz.

"Ha azt mondod, a Barcelona lesz a következő ellenfelünk, azt jelenti, hogy leírtad az AC Milant. Ilyen könnyen leírhatod a Serie A éllovasát. Én nem tenném ezt."
We are the famous, the famous Chelsea!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#466 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Amazing24 írta:Lehet olyan pletykákat is olvasni, hogy Di Matteo lesz a következő szezonban is az edzőnk. Ha nem tudjuk Mouronhot, vagy Pepet leültetni a padra, akkor örülnék Matteonak. Kíváncsi vagyok, hogy alakítaná át a csapatot, azt ugye tudjuk, hogy már Di Matteo az ősz folyamán megnézte Neymart és Hazardot. :D
3 meccset játszottunk eddig RDM alatt, tény h eddig jó munkát végez, de rajta fele akkora nyomás sincs mint Boason + nincs kiadva neki h fiatalítson, max respect persze neki de ne siessünk ennyire előre ebből a 3 meccsből kiindulva,

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#467 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Amazing24 írta:Lehet olyan pletykákat is olvasni, hogy Di Matteo lesz a következő szezonban is az edzőnk. Ha nem tudjuk Mouronhot, vagy Pepet leültetni a padra, akkor örülnék Matteonak. Kíváncsi vagyok, hogy alakítaná át a csapatot, azt ugye tudjuk, hogy már Di Matteo az ősz folyamán megnézte Neymart és Hazardot. :D
Hagyjuk már Guardiolát, ezerszer inkább Di Matteo, mint az a köcsög. Sehol sem bizonyított még, csak a barcánál, amitől azért hadd ne ájuljak el. Vagy Mou, vagy Bobby.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roberto Di Matteo

#468 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Lehet olyan pletykákat is olvasni, hogy Di Matteo lesz a következő szezonban is az edzőnk. Ha nem tudjuk Mouronhot, vagy Pepet leültetni a padra, akkor örülnék Matteonak. Kíváncsi vagyok, hogy alakítaná át a csapatot, azt ugye tudjuk, hogy már Di Matteo az ősz folyamán megnézte Neymart és Hazardot. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Roberto Di Matteo

#469 Hozzászólás Szerző: laczze »

marknagy írta:Jose Mourinho: "Örülök, hogy a Chelsea is továbblépett, de szeretnék velük majd csak a döntőben összefutni. Sokan nem értik, mennyire is szeretem a volt csapatomat, ha esetleg már a negyeddöntőben vagy a legjobb négy között összefutnánk, nagyszerű ellenfeleink lennének"

Roberto Di Matteo: ,,Nagyon sokat jelent a klubnak és a játékosoknak is, hogy tovább futballozhatunk a Bajnokok Ligájában, pláne egy ilyen teljesítményt követően. Volt már egy pár nagy meccsem a karrierem során, de azt hiszem, ez a mai bekerül majd a csapat történelemkönyvébe, hisz kétgólos hátrányban nyújtottak nagyszerű játékot a futballistáink. A Napoli otthon erősebb, mint vendégként, de rendkívül veszélyesek idegenben játszva is. A szurkolóink miatt abszolút nálunk volt a hazai pálya előnye, nagyon sokat segítettek."
Amúgy egészen pontosan : Volt csapataimat az Intert és a Chelseat és az ottani játékosokat! tehán nem csak minket említett!
Drogba,Lampard,Terry <3

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Roberto Di Matteo

#470 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

bobbymate írta:Di Matteo mellé beültetni Wilkins-t :D
Verhetetlen csapat lennénk. :D

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#471 Hozzászólás Szerző: adee93 »

bobbymate írta:Di Matteo mellé beültetni Wilkins-t :D
Szerintem ez jó páros lenne jövőre ha mondjuk nem jönne Mourinho :)
Blue is the Colour

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Roberto Di Matteo

#472 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Di Matteo mellé beültetni Wilkins-t :D

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Roberto Di Matteo

#473 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

marknagy írta:Jose Mourinho: "Örülök, hogy a Chelsea is továbblépett, de szeretnék velük majd csak a döntőben összefutni. Sokan nem értik, mennyire is szeretem a volt csapatomat, ha esetleg már a negyeddöntőben vagy a legjobb négy között összefutnánk, nagyszerű ellenfeleink lennének"

Roberto Di Matteo: ,,Nagyon sokat jelent a klubnak és a játékosoknak is, hogy tovább futballozhatunk a Bajnokok Ligájában, pláne egy ilyen teljesítményt követően. Volt már egy pár nagy meccsem a karrierem során, de azt hiszem, ez a mai bekerül majd a csapat történelemkönyvébe, hisz kétgólos hátrányban nyújtottak nagyszerű játékot a futballistáink. A Napoli otthon erősebb, mint vendégként, de rendkívül veszélyesek idegenben játszva is. A szurkolóink miatt abszolút nálunk volt a hazai pálya előnye, nagyon sokat segítettek."
Vissza fog jönni Mourinho, ÉRZEM. Tegnap mutatták a Digin, hogy megkérdeztek Mourinhot a visszatérésről és Ő ezt mondta: "Még nem döntöttem el" De nagyon fogom sajnálni Di Matteot, remélem Mourinho megtartja másodedzőnek, vagy Abra beülteti a vezetőségbe. DI MATTEO LEGEND!!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#474 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jose Mourinho: "Örülök, hogy a Chelsea is továbblépett, de szeretnék velük majd csak a döntőben összefutni. Sokan nem értik, mennyire is szeretem a volt csapatomat, ha esetleg már a negyeddöntőben vagy a legjobb négy között összefutnánk, nagyszerű ellenfeleink lennének"

Roberto Di Matteo: ,,Nagyon sokat jelent a klubnak és a játékosoknak is, hogy tovább futballozhatunk a Bajnokok Ligájában, pláne egy ilyen teljesítményt követően. Volt már egy pár nagy meccsem a karrierem során, de azt hiszem, ez a mai bekerül majd a csapat történelemkönyvébe, hisz kétgólos hátrányban nyújtottak nagyszerű játékot a futballistáink. A Napoli otthon erősebb, mint vendégként, de rendkívül veszélyesek idegenben játszva is. A szurkolóink miatt abszolút nálunk volt a hazai pálya előnye, nagyon sokat segítettek."
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#475 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Matteo max mentálisan tette rendbe a csapatot ennyi idő alatt (v ő magukat) de ha ez kell a csapatnak, és Mou elhozhatatlan, akkor nincs miről beszélni, nincs edzőkérdés. Legenda, Wilkins-nek is hogy ment itt a csapatnál. Csinálja csak a dolgát itt a vámpír arcával :D
Blueflag írta h csibészes mosoly volt nyilatkozat alatt a száján, tudta ez az ember h ma robbanni fog. Ahogy odafutottak az öregek hozzá, amilyen ünneplés volt, nem csak azt jelenti h kolonctól (AVB) megszabadulva főnixként küzdöttek, szerintem Matteo-ért is tették, neki is köszönhető. Tegnapi nap után rá gondolva abszolút reális az edzőmenesztés még ha nem is szép indokok miatt jutott ide a csapat. A döntés részemről megkérdőjelezhetetlen, még ha jövőre BL-t nyert az Interrel akkor is.
Ha így hajtott volna ez az öreg csapat legalább minden 2. meccsen akkor PL ezüst lenne legrosszabb esetben
Nyugodj bekeben Mister !

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#476 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Gereb írta:
White írta:Terry góljánál majdnem pofárá baszódott.Jól cserélt,jó volt a kezdo,jól motiválta a srácokat,akik láthatóan imádják. :wink:
A meccs végén mindenkinek a nyakába szökött, már akit felért.
:D
És szegény Torrest meg leütötte szó szerint: http://www.youtube.com/watch?v=y2OBQtD6 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#477 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

A történelem úgy néz ki kezdi megismételni magát. Scolari óriási bukása után Hiddink felejthetetlen tűzoltása és talán még a Mourinho érá-énál is jobb csapat következett.
Most szintén borzalmas Boas éra, talán az évtized leggyengébb csapatát láthattuk hétről hétre, majd jön ez ami most van...
Nem tudom mekkora szerepe van ebben RDM-nek, de ha ugyanúgy fog végződni a történet mint Guus-al akkor őt már nem szabad elengedni és hozni helyette nevesebb edzőt. Kivétel persze Mourinho, de más felesleges, amég így muzsikálunk mint mostanság.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#478 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:Persze, értettelek én elsőre is. :) Inkább csak a többieket győzködöm, akik még mindig szerelmesek Boasba, hogy talán túl sokat láttak bele... és én egyre inkább biztos vagyok abban, hogy nem volt szándékos edzőbuktatás. Nem állt ki se Drogba, se Lampard az öltöző közepére, hogy "most megbuktatjuk Boast, ki tart velem?"... egyszerűen csak nem tudott rájuk hatni. Szerintem arrogáns volt, nem törődött velük eléggé, a nyilatkozatait meg inkább hagyjuk is, mert még nekem is kellemetlenek voltak, hát még ha játékos lennék.

Matteo tudja, mit kell a srácokkal csinálni. Egy menedzsernek legalább annyira kell jó pszichológusnak lennie, mint jó taktikusnak, és Boas szerintem az elsőben volt nagyon szar. Di Matteo taktikai füzetében valószínűleg a fele sincs még ott Boaséhoz képest, de ha ért a srácok fejéhez, akkor így is előrébb jár két lépéssel.
Mégis mennyien szerették őt a Portoban. Ő is úgy örült a góloknak mint Di Matteo most, sőt mikor rangadókat nyertek ő is extázisban volt és a játékosok vele együtt örültek.

Itt valószínűleg nem szerették, és mikor ő ezt megérezte, arrogáns lett és bekeményített.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#479 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

gerawba írta:
Blueflag írta:Nem tudjuk meg soha... de az biztos, hogy Di Matteoval remekel a csapat eddig. A kis olasz pedig nagyon szimpatikus, látszik hogy imádják, és ő is imádja a játékosait. Fogalmam sincs, mit csinált a hátérben Boas, de egy valami biztos: megérdemelte, hogy kirakták. Ha ebben a csapatban ennyi van, mint ma este, akkor Boas szarul végezte a dolgát.
Persze, én is így gondolom, amikor kirúgták akkor is ezt írtam, hogy szvsz ez a helyes döntés, és egyelőre úgy néz ki, hogy jól gondoltam, mert a bajnokságban még ott vagyunk, az FA kupában szintén, a BL-ben a semmiből továbbmentünk... Most csak azt írtam, hogy nem gondolom, hogy feltétlen Di Matteo tett csodát a csapattal, hanem csak egyszerűen hozzák, ami bennük van.
Granttal is döntőbe mentünk, mégse hiszem, hogy jobb, mint az elődje, JM.
Persze, értettelek én elsőre is. :) Inkább csak a többieket győzködöm, akik még mindig szerelmesek Boasba, hogy talán túl sokat láttak bele... és én egyre inkább biztos vagyok abban, hogy nem volt szándékos edzőbuktatás. Nem állt ki se Drogba, se Lampard az öltöző közepére, hogy "most megbuktatjuk Boast, ki tart velem?"... egyszerűen csak nem tudott rájuk hatni. Szerintem arrogáns volt, nem törődött velük eléggé, a nyilatkozatait meg inkább hagyjuk is, mert még nekem is kellemetlenek voltak, hát még ha játékos lennék.

Matteo tudja, mit kell a srácokkal csinálni. Egy menedzsernek legalább annyira kell jó pszichológusnak lennie, mint jó taktikusnak, és Boas szerintem az elsőben volt nagyon szar. Di Matteo taktikai füzetében valószínűleg a fele sincs még ott Boaséhoz képest, de ha ért a srácok fejéhez, akkor így is előrébb jár két lépéssel.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#480 Hozzászólás Szerző: miller »

Srácok, előre szólok: kicsit ittas vagyok. A pécsiekkel sikerült kicsit meccs közben a pohár aljára nézni. Egyre inkább látszik, hogy itt edzőbuktatás volt. De leszarom, ha ez kellett, hogy így játszunk, akkor elnézést kérek, hogy védtem Boast. Sajnálom a srácot, de tény, hogy eddig jó döntés volt a menesztése. Undorító a tudat, hogy ezt a játékosok intézték el lehet, de végre láthatom azt a csapatot, aki képes őrülettel vegyes imádatot kihozni belőlem.

Készüljetek, mert mostmár Di Matteot fogom védeni foggal-körömmel :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Lezárt