Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#1 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Lezárva, innentől az Egykori edzőink topicba várjuk a vele kapcsolatos dolgokat.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Roberto Di Matteo

#2 Hozzászólás Szerző: Dante »

ToreAndre írta:
dankodavid írta: Én meg rendelem a "Di Matteo 16" feliratú mezt, amint tudom.
Majd szólj. Rögtön rendelhetsz nekem is.
Én is gondolkodtam már a dolgon, lehet meglepem magam egyel, karácsonytájt.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#3 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

dankodavid írta: Én meg rendelem a "Di Matteo 16" feliratú mezt, amint tudom.
Majd szólj. Rögtön rendelhetsz nekem is.
Only one Di Matteo!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#4 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

RDM: ''Chelsea is a great team, and we won't give up.''
Journalist: ''What did you mean by WE won't give up?''
RDM: ''They wont give up, sorry...''

Azt hiszem, hivatalosan is mindenkinek a utcalány anyját, aki részt vett a kicsinálásában. Én meg rendelem a "Di Matteo 16" feliratú mezt, amint tudom. És nem, nem vagyok hajlandó az egykori edzőink topicba tenni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#5 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:
langidave írta:Jaja, kiírták már pár helyre, hogy RDM Valencia edző lett :)
Összeállna az ördögi kör: RDM Valenciában -> mi továbbmegyünk, hála a Sahtarnak -> Valenciával összekerülünk -> RDm kiejt minket. Biztos vagyok egy ilyen forgatókönyvben, ha továbbjutunk, Robi vonzza az ilyeneket.
Végül még sem ő lett hanem Valverdét választották...
http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... eakingnews" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roberto Di Matteo

#6 Hozzászólás Szerző: Chester »

langidave írta:Jaja, kiírták már pár helyre, hogy RDM Valencia edző lett :)
Összeállna az ördögi kör: RDM Valenciában -> mi továbbmegyünk, hála a Sahtarnak -> Valenciával összekerülünk -> RDm kiejt minket. Biztos vagyok egy ilyen forgatókönyvben, ha továbbjutunk, Robi vonzza az ilyeneket.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#7 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

langidave írta:
Buluska írta:Ha lehet hinni a pletykáknak, akkor mától ha kicsit is, de Valencia fan leszek. Reggeli press conferencen kiderül. :)
Jaja, kiírták már pár helyre, hogy RDM Valencia edző lett :) Remélem beveri néhányszor a Barca arcát 8)

De azért várjuk meg az officialt.
Mindig is szimpatikus csapat volt nekem valencia ha Robbie odamegy akkor biztos megnézem pár meccsét reméljük nemsokára kiderül :)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Roberto Di Matteo

#8 Hozzászólás Szerző: langidave »

Buluska írta:Ha lehet hinni a pletykáknak, akkor mától ha kicsit is, de Valencia fan leszek. Reggeli press conferencen kiderül. :)
Jaja, kiírták már pár helyre, hogy RDM Valencia edző lett :) Remélem beveri néhányszor a Barca arcát 8)

De azért várjuk meg az officialt.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#9 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Ha lehet hinni a pletykáknak, akkor mától ha kicsit is, de Valencia fan leszek. Reggeli press conferencen kiderül. :)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#10 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Puti írta:Leszarom, hogy ki az edző, csak bizonyítson! Hozza a trófeákat!
Muri hányszor mondott becsmérlő szavakat más csapatokra és lehet, hogy egyszer ott lesz edző. Az nem jelent semmit, hogy egy felhevült pillanatban éppen ilyet vagy olyat mondott.
Murinak eltürjük, Beniteznek pedig nem? Na ne má!
A csapatnak az a legjobb, ha nyugodt a légkör és nem csinálják a szurkolók a botrányt.
Nyugodt légkör a chelseaben?? :lol:
Arra még sokat kell várni, hogy nyugodt légkör legyen itt amíg BL-t és kupát nyerő edző csak többhetes huzavona után kap szerződést majd fél év után kirúgják :?
Vagy idehozzák a pingvint akit a szurkolók 90 %-a utál, hogy a kiskedvencet karjaiba ölelje és első meccs után hangoztassa hogy ácsi őt ki kell ám szolgálni és mindent ennek kell alárendelni!!!
Itt nem lesz nyugodt légkör csak nézzük meg mi történt Terry tavalyi esete óta fel lehetne kb. 50 balhét sorolni csak ebből az egy évből...
Az már más kérdés, hogy nem kell mindig nyugodt légkör a sikerhez néha elég ha 2 hónapig meg van az összefogás és ez idő alatt sok mindent el lehet érni!
Most sem lesz nyugalom mert mindig lesz új ügy vagy vmi balhé de mégis eséllyel pályázunk egy klub-vb ill. ligakupa győzelemre a köv. 2 hónapban!!!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Roberto Di Matteo

#11 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hawaii írta:
Ember, riválisunk volt annak idején a Liverpool... Más edzők is szokták hergelni a riválist, nem tudom, hogy ezen miért olyan nehéz neked meg az egész LionRampantnak túltennie magát.
Persze, ez így van, de aztán nem ülnek le a padjára.
211! NEW RECORD!

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#12 Hozzászólás Szerző: White »

Kép
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#13 Hozzászólás Szerző: Puti »

koni0725 írta:
Puti írta:Leszarom, hogy ki az edző, csak bizonyítson! Hozza a trófeákat!
Muri hányszor mondott becsmérlő szavakat más csapatokra és lehet, hogy egyszer ott lesz edző. Az nem jelent semmit, hogy egy felhevült pillanatban éppen ilyet vagy olyat mondott.
Murinak eltürjük, Beniteznek pedig nem? Na ne má!
A csapatnak az a legjobb, ha nyugodt a légkör és nem csinálják a szurkolók a botrányt.
Nem értem, hogy hogyan lehet egyáltalán összehasonlítani a 2 edzőt. Mutass már egy olyan nyilatkozatot, amiben José a Chelsea-t szidja! Más csapatok meg nem érdekelnek.
Félreértetted! Nem a két edzőt hasonlítottam össze, hanem Muri is kerülhet olyan helyzetbe, hogy leül egy általa fikázott csapat kispadjára. Szinte minden komolyabb csapatot fikázott már!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Roberto Di Matteo

#14 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:
Hawaii írta: Nézd, magukat járatják le. Nagyon kedvelem a LionRampantot és elég színvonalas oldalnak tartom, de már eljutottam oda, hogy Di Matteo-val/Benitez-zel kapcsolatos írásaikat inkább el se olvasom. Kezd már átmenni a szánalmas kategóriába, de ők tudják...
Ha téged ennyire hidegen hagy, hogy egy balfasz jött a legendánk helyére, akkor talán tényleg nem kéne olvasnod.
A legendánknak lehet, hogy pont azt tett jót, hogy úgy fogunk rá emlékezni ahogy azt kell! És ki tudja, talán, ha még pár hónapot marad, akkor lehet, hogy ugyanúgy utálnátok mint pl AVB-t vagy Benítez-t. Klublegenda ide vagy oda, nagyon szarul és elképzelés valamint taktika nélkül játszottunk és erre nem mentség az sem, hogy BL-t nyert, de az sem, hogy valaha nálunk játszott.
koni0725 írta:
Puti írta:Leszarom, hogy ki az edző, csak bizonyítson! Hozza a trófeákat!
Muri hányszor mondott becsmérlő szavakat más csapatokra és lehet, hogy egyszer ott lesz edző. Az nem jelent semmit, hogy egy felhevült pillanatban éppen ilyet vagy olyat mondott.
Murinak eltürjük, Beniteznek pedig nem? Na ne má!
A csapatnak az a legjobb, ha nyugodt a légkör és nem csinálják a szurkolók a botrányt.
Nem értem, hogy hogyan lehet egyáltalán összehasonlítani a 2 edzőt. Mutass már egy olyan nyilatkozatot, amiben José a Chelsea-t szidja! Más csapatok meg nem érdekelnek.
Ember, riválisunk volt annak idején a Liverpool... Más edzők is szokták hergelni a riválist, nem tudom, hogy ezen miért olyan nehéz neked meg az egész LionRampantnak túltennie magát.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Roberto Di Matteo

#15 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Puti írta:Leszarom, hogy ki az edző, csak bizonyítson! Hozza a trófeákat!
Muri hányszor mondott becsmérlő szavakat más csapatokra és lehet, hogy egyszer ott lesz edző. Az nem jelent semmit, hogy egy felhevült pillanatban éppen ilyet vagy olyat mondott.
Murinak eltürjük, Beniteznek pedig nem? Na ne má!
A csapatnak az a legjobb, ha nyugodt a légkör és nem csinálják a szurkolók a botrányt.
Nem értem, hogy hogyan lehet egyáltalán összehasonlítani a 2 edzőt. Mutass már egy olyan nyilatkozatot, amiben José a Chelsea-t szidja! Más csapatok meg nem érdekelnek.
211! NEW RECORD!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Roberto Di Matteo

#16 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

koni0725 írta:
Hawaii írta: Nézd, magukat járatják le. Nagyon kedvelem a LionRampantot és elég színvonalas oldalnak tartom, de már eljutottam oda, hogy Di Matteo-val/Benitez-zel kapcsolatos írásaikat inkább el se olvasom. Kezd már átmenni a szánalmas kategóriába, de ők tudják...
Ha téged ennyire hidegen hagy, hogy egy balfasz jött a legendánk helyére, akkor talán tényleg nem kéne olvasnod.
szerintem arra gondol h akár balfasz akár nem de egy sanszot megérdemel nehogy félreértsetek én se vagyok oda a pincérért de ha már itt van legyünk úriemberek és hagyjuk hadd bizonyítson
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#17 Hozzászólás Szerző: Puti »

Leszarom, hogy ki az edző, csak bizonyítson! Hozza a trófeákat!
Muri hányszor mondott becsmérlő szavakat más csapatokra és lehet, hogy egyszer ott lesz edző. Az nem jelent semmit, hogy egy felhevült pillanatban éppen ilyet vagy olyat mondott.
Murinak eltürjük, Beniteznek pedig nem? Na ne má!
A csapatnak az a legjobb, ha nyugodt a légkör és nem csinálják a szurkolók a botrányt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Roberto Di Matteo

#18 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hawaii írta: Nézd, magukat járatják le. Nagyon kedvelem a LionRampantot és elég színvonalas oldalnak tartom, de már eljutottam oda, hogy Di Matteo-val/Benitez-zel kapcsolatos írásaikat inkább el se olvasom. Kezd már átmenni a szánalmas kategóriába, de ők tudják...
Ha téged ennyire hidegen hagy, hogy egy balfasz jött a legendánk helyére, akkor talán tényleg nem kéne olvasnod.
211! NEW RECORD!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Roberto Di Matteo

#19 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

s_bala30 írta:Kíváncsi vagyok hány világvége hangulatú írás fog még megjelenni a LionRampanton. Szerintem egy Chelsea szurkoló sem örül RDM menesztésének, meg lehet szidni Abrát, de nélküle nem lett volna se Bl se Bajnoki arany, ja és biztos anyagi háttér. Én a csapatnak szurkolok nem a csapaton belüli egyéneknek, persze vannak kedvenceim de, ha el kell menniük nem fogok kardba dőlni. Olvastam olyan hszt- a Rampantos íráshoz, hogy ma már egyik "szurkolónk" a City-nek fog drukkolni, hogy minél jobban elpicsázzanak. Érdekes felfogás.
Nézd, magukat járatják le. Nagyon kedvelem a LionRampantot és elég színvonalas oldalnak tartom, de már eljutottam oda, hogy Di Matteo-val/Benitez-zel kapcsolatos írásaikat inkább el se olvasom. Kezd már átmenni a szánalmas kategóriába, de ők tudják...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#20 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Egy szóval tudnám jellemezni a mentális állapotod, de azért megint hisztizne valamelyik galamblelkű.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Lezárt