Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#481 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:Nem tudjuk meg soha... de az biztos, hogy Di Matteoval remekel a csapat eddig. A kis olasz pedig nagyon szimpatikus, látszik hogy imádják, és ő is imádja a játékosait. Fogalmam sincs, mit csinált a hátérben Boas, de egy valami biztos: megérdemelte, hogy kirakták. Ha ebben a csapatban ennyi van, mint ma este, akkor Boas szarul végezte a dolgát.
Persze, én is így gondolom, amikor kirúgták akkor is ezt írtam, hogy szvsz ez a helyes döntés, és egyelőre úgy néz ki, hogy jól gondoltam, mert a bajnokságban még ott vagyunk, az FA kupában szintén, a BL-ben a semmiből továbbmentünk... Most csak azt írtam, hogy nem gondolom, hogy feltétlen Di Matteo tett csodát a csapattal, hanem csak egyszerűen hozzák, ami bennük van.
Granttal is döntőbe mentünk, mégse hiszem, hogy jobb, mint az elődje, JM.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#482 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem tudjuk meg soha... de az biztos, hogy Di Matteoval remekel a csapat eddig. A kis olasz pedig nagyon szimpatikus, látszik hogy imádják, és ő is imádja a játékosait. Fogalmam sincs, mit csinált a hátérben Boas, de egy valami biztos: megérdemelte, hogy kirakták. Ha ebben a csapatban ennyi van, mint ma este, akkor Boas szarul végezte a dolgát.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#483 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Big Cap írta:mi lett volna ha Di Matteo-val kezdjük a szezont nem Boas-sal...
Ezek teljesen felesleges találgatások.
Lehet, hogy már itt sem lenne, ki tudja...

Azért elég durván érezhető a különbség a játékosok HOZZÁÁLLÁSÁBAN (ami nem biztos, hogy Di Matteonak szól) a váltás óta.
Nem tudom, hogy ez annak a következménye-e, hogy Di Matteo az edző, vagy annak, hogy már nem AVB (de szerintem inkább a kettő keveréke).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#484 Hozzászólás Szerző: adee93 »

mi lett volna ha Di Matteo-val kezdjük a szezont nem Boas-sal...
Blue is the Colour

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#485 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Di Matteo a motivátor.

Ezt a győzelmet nem a taktika szülte (mint a Valencia elleni 3-0-ás sikert), hanem a csapat mentális ereje. Az hogy hittek a továbbjutásban és nem adták fel. Ez kellet a sikerhez, semmi egyéb.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roberto Di Matteo

#486 Hozzászólás Szerző: Chester »

Meg egy dagadt zsidóval is. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Roberto Di Matteo

#487 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gereb írta:
White írta:Terry góljánál majdnem pofárá baszódott.Jól cserélt,jó volt a kezdo,jól motiválta a srácokat,akik láthatóan imádják. :wink:
A meccs végén mindenkinek a nyakába szökött, már akit felért.
:D
Eddig az apró olaszokkal mindig jól jártunk! :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Roberto Di Matteo

#488 Hozzászólás Szerző: Gereb »

White írta:Terry góljánál majdnem pofárá baszódott.Jól cserélt,jó volt a kezdo,jól motiválta a srácokat,akik láthatóan imádják. :wink:
A meccs végén mindenkinek a nyakába szökött, már akit felért.
:D

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#489 Hozzászólás Szerző: White »

Terry góljánál majdnem pofárá baszódott.Jól cserélt,jó volt a kezdo,jól motiválta a srácokat,akik láthatóan imádják. :wink:
#OnceABlueAlwaysABlue

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Roberto Di Matteo

#490 Hozzászólás Szerző: bules »

Mister írta:Ember,nem tudom mit néztél,vagy mit szedsz de így fényesrenylni mindenkit a osztályozós topicban meg most itt.... ilyeneket egy Barca 5-0 ás elverése esetén megérteném,de így........
Ezzel egyetértek. Ezt az 1-0-t nem kell túlértékelni. Emberelőnyben voltunk 70 percet, nem játszottunk jól, nyertünk 1-0-ra és kész.
Nem érdekel, hogy hogy megy a játék, csak a BL indulás legyen még és jövőre tiszta lappal kezdjük a dolgokat! Egy új edzővel, :!: :!:

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Roberto Di Matteo

#491 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

A barca-t majd megverem en, csak ki kell jutnom az jovo evi Oscarra.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#492 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ember,nem tudom mit néztél,vagy mit szedsz de így fényesrenylni mindenkit a osztályozós topicban meg most itt.... ilyeneket egy Barca 5-0 ás elverése esetén megérteném,de így........
One Life,One Love,One Club

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Roberto Di Matteo

#493 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Franktamas írta:Matteo, ha igy folytatod, nem kell mas manager. Legalabb erre raerzett az a f@szjanko. Vegre a Chelsea jatekat, es nem egy Chelsea nevu csapat jatekat nezhettem.
Tokeletes felallas (4-1-2-1-2): Mindenki egy neki megfelelo poszton jatszhatott az adottsagai szerint. (Tudom Meireles ellenpelda.)
Tokeletes kezdo: Szinte a legerosebb csapat jatszhatott. (Torres es Essien padoztatasat pihentetesnek erzem.)
Tokeletes tactic: Letamadas, rovid passzok, tavoli lovesek, elfutasok, kiugratasok, belott labdak, behuzodo kozeppalyasokkal, egy jo iranyitoval, kapuig felfuto wingbackekkel.

Egy kis statisztika es a fobb jatekosok:
- 72%-os labdabirtoklas.
- 87%-os pass pontossag.
- A nalunk levo labda idejenek majdnem felet az ellenfel kapujanak 30 meteres korzeteben toltotte.
- 13 kaput eltalalo lovesunk volt, az ellenfelnek nem volt kaput eltalalo lovese.

Ivanovic, Cole: - Tokeletes wingback: sok felfutas, kenyszeritozes, vedelem szethuzas.
Terry: - Vegre azt a JT-t lathattam, aki amikor tudott felfutott es maegprobalta valahogy novelni a Chelsea tamadoinak es goljainak a szamat.
Lampard: - Minden Chelseas tudja miert szerettunk bele Lampard jatekaba (AVB kivetel.), o a tokeletes ember a felallt vedelem ellen, vegre ujra voltak jo tavoli lovesei, es szep kiugratasai, tovabba 93%-os passpontosaggal buszkekedhet, ami egy AM-tol tokeletes. (Meg a Mou eraban is 95% szokott lenni.)
Drogba: - Meghogy Drogba lassu, ugy futott el 3 ember kozott, hogy meg Terry se tudta volna utolerni, es mint tudjuk Drogbat lerantani sem lehet.
Hát haver,nemtudom milyen meccset néztél,de Terryről megint kaptunk egy gólt majdnem,ugyanúgy mint az arsenal ellen,drogba nem tudom mikor futott le 3 embert,és ez a stoke sose birtokolja ennél többet a labdát,emellett emberelőnyben is voltunk,ha nincs mata akkor igencsak bajban lettünk volna....

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#494 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Franktamas írta:Egy kis statisztika:
- 72%-os labdabirtoklas.
- 87%-os pass pontossag.
- A nalunk levo labda idejenek majdnem felet az ellenfel kapujanak 30 meteres korzeteben toltotte.
- 13 kaput eltalalo lovesunk volt, az ellenfelnek nem volt kaput eltalalo lovese.
Még jó hogy ilyen "brutál jó" volt a statunk, vagy 70 percet emberelőnyben toltunk, igaz így is nagy nehezen sikerült behúzni a meccset.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#495 Hozzászólás Szerző: chiedis »

jó kis statok, csak nem tudom hogy hol láttál remek Lampard átlövéseket. Kisikolás módon elrontotta mindet. Pozitívum h futott végre és szorgoskodott (nyilván nem azért mert feldobódott AVB kirúgatása után)
Nyugodj bekeben Mister !

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Roberto Di Matteo

#496 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

Matteo, ha igy folytatod, nem kell mas manager. Legalabb erre raerzett az a f@szjanko. Vegre a Chelsea jatekat, es nem egy Chelsea nevu csapat jatekat nezhettem.
Tokeletes felallas (4-1-2-1-2): Mindenki egy neki megfelelo poszton jatszhatott az adottsagai szerint. (Tudom Meireles ellenpelda.)
Tokeletes kezdo: Szinte a legerosebb csapat jatszhatott. (Torres es Essien padoztatasat pihentetesnek erzem.)
Tokeletes tactic: Letamadas, rovid passzok, tavoli lovesek, elfutasok, kiugratasok, belott labdak, behuzodo kozeppalyasokkal, egy jo iranyitoval, kapuig felfuto wingbackekkel.

Egy kis statisztika es a fobb jatekosok:
- 72%-os labdabirtoklas.
- 87%-os pass pontossag.
- A nalunk levo labda idejenek majdnem felet az ellenfel kapujanak 30 meteres korzeteben toltotte.
- 13 kaput eltalalo lovesunk volt, az ellenfelnek nem volt kaput eltalalo lovese.

Ivanovic, Cole: - Tokeletes wingback: sok felfutas, kenyszeritozes, vedelem szethuzas.
Terry: - Vegre azt a JT-t lathattam, aki amikor tudott felfutott es maegprobalta valahogy novelni a Chelsea tamadoinak es goljainak a szamat.
Lampard: - Minden Chelseas tudja miert szerettunk bele Lampard jatekaba (AVB kivetel.), o a tokeletes ember a felallt vedelem ellen, vegre ujra voltak jo tavoli lovesei, es szep kiugratasai, tovabba 93%-os passpontosaggal buszkekedhet, ami egy AM-tol tokeletes. (Meg a Mou eraban is 95% szokott lenni.)
Drogba: - Meghogy Drogba lassu, ugy futott el 3 ember kozott, hogy meg Terry se tudta volna utolerni, es mint tudjuk Drogbat lerantani sem lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Franktamas 2012. március 11., vasárnap 18:54-kor.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roberto Di Matteo

#497 Hozzászólás Szerző: artaence »

theblues1905 írta:Srácok!
Kalou, hogy az Istenbe játszhatta végig a mai bajnokit? Nálam megvan Roberto első fekete pontja.
Szerintem csak azért, mert ELVILEG (!) támadó beállítottságú játékos, és ugye lehozta a két védekező középpályásunk, plusz Ivát, úgyhogy elfogytak a cseréink... bár mondjuk tényleg nem lettünk volna úgy sem rosszabbak, ha inkább magától leül a padra :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Roberto Di Matteo

#498 Hozzászólás Szerző: béla »

asderedsa írta:
mikel12 írta:
theblues1905 írta:Srácok!
Kalou, hogy az Istenbe játszhatta végig a mai bajnokit? Nálam megvan Roberto első fekete pontja.
szerintem nem volt olyan rossz, nem emelkedett ki, de nem is volt olyan rossz középút szerintem inkább ő kezdjen mint Malouda.
Csak én vagyok kiakadva a "cselein"? Amikor elkezdi,vagy örjöngök vagy röhögőgörcs tőr rám ,tegnap az utóbbi,de,h nem volt olyan rossz,sztem ez erős túlzás.
Nem sok mindent csinált. Egy 5-ös teljesítményt nyújtott szerintem.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#499 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

mikel12 írta:
theblues1905 írta:Srácok!
Kalou, hogy az Istenbe játszhatta végig a mai bajnokit? Nálam megvan Roberto első fekete pontja.
szerintem nem volt olyan rossz, nem emelkedett ki, de nem is volt olyan rossz középút szerintem inkább ő kezdjen mint Malouda.
Csak én vagyok kiakadva a "cselein"? Amikor elkezdi,vagy örjöngök vagy röhögőgörcs tőr rám ,tegnap az utóbbi,de,h nem volt olyan rossz,sztem ez erős túlzás.
Stone haxleader!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#500 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

theblues1905 írta:Srácok!
Kalou, hogy az Istenbe játszhatta végig a mai bajnokit? Nálam megvan Roberto első fekete pontja.
szerintem nem volt olyan rossz.. nem emelkedett ki, de nem is volt olyan rossz középút szerintem inkább ő kezdjen mint Malouda.
Ohh Chelsea we love you..

Lezárt