Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#441 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Robbie vállalásaiból már egy teljesült :wink: :
1) BL elődöntő
2) FA kupadöntő
3) BL indulást érő hely a PL-ben
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#442 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

White írta:AVB távozása után nagyon nagy kakiban voltunk,ujrajátszás idegenben a FA Cup-ban,bajnokság kilátástalan,BL-ben meg mínusz 2 gól a Nápoly ellen.Játék 0 Motiváció 0 Csapatszellem 0


Nos jelentem ott vagyunk a 4ben a BL-ben,és az FA Cup-ban egyaránt,a bajnokság meg még nyílt,ha mostantól osszes meccsen kikapunk akkoris hatalmas hála Roberto-nak.

THANK YOU DI MATTEO.
Di Matteo maradhatna ;)) :D :D
http://www.goal.com/en/news/3947/omar-m ... nent-stay-" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#443 Hozzászólás Szerző: White »

AVB távozása után nagyon nagy kakiban voltunk,ujrajátszás idegenben a FA Cup-ban,bajnokság kilátástalan,BL-ben meg mínusz 2 gól a Nápoly ellen.Játék 0 Motiváció 0 Csapatszellem 0


Nos jelentem ott vagyunk a 4ben a BL-ben,és az FA Cup-ban egyaránt,a bajnokság meg még nyílt,ha mostantól osszes meccsen kikapunk akkoris hatalmas hála Roberto-nak.

THANK YOU DI MATTEO.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#444 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Ebből a statisztikából is látszik hogy Di Matteo rotál, ami kell is mert elég megfeszített tempóban toljuk. (Egyébként ez a stat az RDM alatt lejátszott 7 meccset veszi figyelembe.)

Kép

Ez nagyon érdekes. Pont az jutott eszembe, hogy jelenleg három középhátvédünk van(Ivant nem számolom bele mert játszon a jobb oldalon), és mostanában mind a hárman nagyon jó teljesítményt nyújtanak, akárki játszhat akárkivel.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#445 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

kiskacsa08 írta:Ez a fej... :D
Ennél szimpatikusabb fejet nem is lehetne vágni :P
Kép

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#446 Hozzászólás Szerző: White »

Szerintem 100% hogy vannak "sárga" felmenői !! :roll:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Roberto Di Matteo

#447 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ez a fej... :D
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#448 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ebből a statisztikából is látszik hogy Di Matteo rotál, ami kell is mert elég megfeszített tempóban toljuk. (Egyébként ez a stat az RDM alatt lejátszott 7 meccset veszi figyelembe.)

Kép
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Roberto Di Matteo

#449 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Tegnapi mérkőzésen láthattuk, hogy Lampard nem akarta megbuktatni AVB-t, hanem egyszerűen csak nem tudja azt a szintet hozni minden meccsen amit tud. AVB-vel csak nem jöttek ki egymással.
Why always me?

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Roberto Di Matteo

#450 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Szvsz a tegnapi meccsen nagyon jól kijött, hogy nincsenek normális cseréink. A Nápoly elleni 120 perc és a Leicester elleni 3 napja megvívott találkozón 1-2 változtatást leszámítva ugyanazzal a kezdővel küldte fel RDM a srácokat a pályára, és ez meg is látszott a teljesítményükön. Már az elején látszott rajtuk a fáradtság, az utolsó 20 percben pedig totál elfáradt mindenki, ami a bekapott gólokban is megmutatkozott. Az előző szezonokban jóval erősebb volt a cseresor, mint idén és ennek látható következményei vannak, de bízok benne, hogy nyáron ilyen téren is lesz változtatás.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#451 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egyébként ezt a meccset taktikailag buktuk el, beálltunk bunkerfocira, ahelyett hogy játszottuk volna azt amit az elmúlt 2 hétben. De nem akarom Di Matteo-t okolni, nem tehet róla hogy gyenge a keretünk, és a realitásokat nézve is ennyire vagyunk képes egy City ellen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#452 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ma elég rosszul cserélt Robi... akármekkora pöcs Sturridge, de a 60. perc körül behoztam volna! Nem biztos, hogy megérte beállni védekezni, alapból nagyon deffenzív középpályánk volt. Bosingwa szegénykém meg annyira szar, hogy a Baktalórántháza sem igazolná le, de sajnos Terry sérülése egyre gyakoribb. Viszont azt nem értem, hogy PF miért nem játszott idén 90 percnél többet, de a bajnokságban szerintem 0-nál jár. Tényleg csak mi látjuk, hogy Bosingwánál mindenki jobb a keretből?

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Roberto Di Matteo

#453 Hozzászólás Szerző: morfium »

remélem most nem törik meg a lendület... most van szükségünk a legjobban minden egyes győzelemre, össze kell szedni a "csapatot"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#454 Hozzászólás Szerző: marknagy »

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... boast.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Megvádolták Di Matteot azzal, hogy az ő kérésére is menesztette Abra AVB-t. Di Matteo ezt tagadja (szerintem neki van igaza).
We are the famous, the famous Chelsea!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#455 Hozzászólás Szerző: Buluska »

s_bala30 írta:Igazából csak magadon mosolyoghatsz, mert sikerült beleköltened hülyeségeket aztán sikerült is elhinned. Nem írtam h semmi nyomás nincs Di Matteon ( "fele akkora nyomás sincs mint Boason" ), simán csak úgy értettem hogyha ő is belebukik nem fogja senki megkérdőjelezni a hozzáértését, hiszen csak a kényszer miatt vett át egy csapatot, új szerződét meg valszeg nem fog kapni mind1 milyen eredményt ért el. Grant se kapott, akkor ő miért kapna. És pont a fiatalítás az egyik dolog ami sokat nyom a latba , neki nem kötelessége játszatni Lukakut vagy akárkit csak vhogy döcögjön be BL-t érő helyre akár Kaloukkal vagy Maloudakkal. Továbbra is tartom h 3 meccsből felesleges messzemenő következtetéseket levonni, nem tudom ezzel mi bajod van, bocs mostmár 4.
Igen te óriási bölcsességeket fogalmaztál meg:) Mindegy az érveiddel nem értettem egyet és bocs hogy a "feleannyi nyomást" szókapcsolatot kicsit kisebbnek éreztem mint ahogy te azt gondoltad:) Dehát megint olyanokat írsz hogy pl Di Matteonak nem kell játszatnia Lukakut, miért Boásnak kellett, be sem tette csak néha 5-10 percere. Inkább nem vitatkozom veled mert túl éles a logikád.[/quote]

Igazad van itt a "feleannyi nyomást" dolognál, mert szarul fogalmaztam, de én az elvárásokra gondolok főként és ez Di Matteo előnyére válik h nincs akkora mint Boasnál, és igen Boasnak kellett volna játszatnia, eleget is savazták miatta h nem tette, de Di Matteot nem fogja senki se elküldeni a picsába mert nem játszik pl Lukaku, ez a teher se nyomja a vállát.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Roberto Di Matteo

#456 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Igazából csak magadon mosolyoghatsz, mert sikerült beleköltened hülyeségeket aztán sikerült is elhinned. Nem írtam h semmi nyomás nincs Di Matteon ( "fele akkora nyomás sincs mint Boason" ), simán csak úgy értettem hogyha ő is belebukik nem fogja senki megkérdőjelezni a hozzáértését, hiszen csak a kényszer miatt vett át egy csapatot, új szerződét meg valszeg nem fog kapni mind1 milyen eredményt ért el. Grant se kapott, akkor ő miért kapna. És pont a fiatalítás az egyik dolog ami sokat nyom a latba , neki nem kötelessége játszatni Lukakut vagy akárkit csak vhogy döcögjön be BL-t érő helyre akár Kaloukkal vagy Maloudakkal. Továbbra is tartom h 3 meccsből felesleges messzemenő következtetéseket levonni, nem tudom ezzel mi bajod van, bocs mostmár 4.[/quote]

Igen te óriási bölcsességeket fogalmaztál meg:) Mindegy az érveiddel nem értettem egyet és bocs hogy a "feleannyi nyomást" szókapcsolatot kicsit kisebbnek éreztem mint ahogy te azt gondoltad:) Dehát megint olyanokat írsz hogy pl Di Matteonak nem kötelező játszatnia Lukakut, miért Boásnak kellett, be sem tette csak néha 5-10 percere. AVB úgy értelmezte a fiatalítást hogy adott pár percet Lukakunak, meg néha kezdett Romeu, és a fiatalítás jegyében kölcsönadta Josht. Hurrá. Inkább nem vitatkozom veled mert túl éles a logikád.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#457 Hozzászólás Szerző: Buluska »

s_bala30 írta:
Buluska írta:
Amazing24 írta:Lehet olyan pletykákat is olvasni, hogy Di Matteo lesz a következő szezonban is az edzőnk. Ha nem tudjuk Mouronhot, vagy Pepet leültetni a padra, akkor örülnék Matteonak. Kíváncsi vagyok, hogy alakítaná át a csapatot, azt ugye tudjuk, hogy már Di Matteo az ősz folyamán megnézte Neymart és Hazardot. :D
3 meccset játszottunk eddig RDM alatt, tény h eddig jó munkát végez, de rajta fele akkora nyomás sincs mint Boason + nincs kiadva neki h fiatalítson, max respect persze neki de ne siessünk ennyire előre ebből a 3 meccsből kiindulva,
Gondolom Di Matteon semmi nyomás nem lehet, csak azt a feladatot kapta hogy tartsa bent a csapatot a Bl-ben meg az FA kupában plusz húzza be a 4. helyet a bajnokságban. Én sem izgulnék ilyen egyszerű feladatok végrehajtásánál:) Tuti azért sikerült felrázni a csapatot mert Nincs neki kiadva hogy fiatalítson:) Bocs de ezen a hsz-en jót mosolyogtam.
Igazából csak magadon mosolyoghatsz, mert sikerült beleköltened hülyeségeket aztán sikerült is elhinned. Nem írtam h semmi nyomás nincs Di Matteon ( "fele akkora nyomás sincs mint Boason" ), simán csak úgy értettem hogyha ő is belebukik nem fogja senki megkérdőjelezni a hozzáértését, hiszen csak a kényszer miatt vett át egy csapatot, új szerződét meg valszeg nem fog kapni mind1 milyen eredményt ért el. Grant se kapott, akkor ő miért kapna. És pont a fiatalítás az egyik dolog ami sokat nyom a latba , neki nem kötelessége játszatni Lukakut vagy akárkit csak vhogy döcögjön be BL-t érő helyre akár Kaloukkal vagy Maloudakkal. Továbbra is tartom h 3 meccsből felesleges messzemenő következtetéseket levonni, nem tudom ezzel mi bajod van, bocs mostmár 4.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Roberto Di Matteo

#458 Hozzászólás Szerző: almos »

Blue26 írta:Ezt az embert itt kell tartani!
A West Brom lemondott róla csak hogy Roy Hodgson irányíthassa azt a csapatot és szerintem ott csesztek el mindent... Di Matteo jelenléte eléggé pozitív hatású a játékosokra és úgy tűnik hogy Boas képtelen volt bármilyen módon is hatni Lampardra, Drogbára, Terryre és a többiekre... Ha Roman Abramovics a VIP páholyból a mostani meccseket látva azt mondja hogy nem kell neki Rob (Di Matteo), akkor az orosz boss egy vak f*sz!! Ezt az embert nem szabad elengedni, hanem meg kell tartani mindenféleképpen, hogy a jövőnk "rózsás" legyen!!
Négy meccs alapján még Scolari is lehetne itt, várjuk meg mi lesz nyárig,de azért egy Mou-t,Bielsat,Rijkaardot,Hiddinket szivesebben látnék itt.
LAMPARD#8

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#459 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én csak egy dolgot látok: újra csapategységet! Mindenki felszabadultabb, Di Matteo mindenkit ölelget és viccelődik vele, mindenkivel jóban van. A taktikán változtatott, 4/4 meccset húztunk be, 11 rúgott góllal. Nagyon jól rotál, eddig mindig azt játszatta vagy cserélte le/fel, akire akkor szükség volt. Bízik a játékosokban, a játékosok is bíznak benne, és ezért működhet ez az egész. Újra azt látom a pályán lévő 11 fickón, hogy barátok, és nem kollégák.

Ez a Chelsea. Nem az AVB uralma alatt lévő görcsös, széthullott, tesze-tosza társaság, akik csak szenvedtek a pályán és azon kívül is. Remek döntés volt adni egy esélyt Di Matteonak, és ha nem is lesz vezetőedző jövőre, de valami pozíciót megérdemel a klubnál. Bár az se lepne meg, ha egy nagyobb csapat elcsábítaná vezetőedzőnek, mert azzal senki nem vitatkozhat, hogy egy Chelsea szintű csapatnál eddig szinte tökéletes munkát végez.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#460 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blue26 írta:Ezt az embert itt kell tartani!
A West Brom lemondott róla csak hogy Roy Hodgson irányíthassa azt a csapatot és szerintem ott csesztek el mindent... Di Matteo jelenléte eléggé pozitív hatású a játékosokra és úgy tűnik hogy Boas képtelen volt bármilyen módon is hatni Lampardra, Drogbára, Terryre és a többiekre... Ha Roman Abramovics a VIP páholyból a mostani meccseket látva azt mondja hogy nem kell neki Rob (Di Matteo), akkor az orosz boss egy vak f*sz!! Ezt az embert nem szabad elengedni, hanem meg kell tartani mindenféleképpen, hogy a jövőnk "rózsás" legyen!!

Azért várjuk ki a májust, mert lehet(remélem nem) hogy csak az új seprű jól seper elv érvényesül, mint anno LFS-nél.

Lezárt