Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Roberto Di Matteo

#21 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Kíváncsi vagyok hány világvége hangulatú írás fog még megjelenni a LionRampanton. Szerintem egy Chelsea szurkoló sem örül RDM menesztésének, meg lehet szidni Abrát, de nélküle nem lett volna se Bl se Bajnoki arany, ja és biztos anyagi háttér. Én a csapatnak szurkolok nem a csapaton belüli egyéneknek, persze vannak kedvenceim de, ha el kell menniük nem fogok kardba dőlni. Olvastam olyan hszt- a Rampantos íráshoz, hogy ma már egyik "szurkolónk" a City-nek fog drukkolni, hogy minél jobban elpicsázzanak. Érdekes felfogás.

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Roberto Di Matteo

#22 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

http://web.stagram.com/n/j26terry/
Érdemes megnézni az utolsó pár bejegyzést. Azért az nem véletlen, ha a csapatkapitány ennyire szereti az edzőt. Ezt a szeretetet ilyen Benítez meg Guardiola félék soha nem fogják megkapni Terrytől és a legendáinktól.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Roberto Di Matteo

#23 Hozzászólás Szerző: White »

Kép
#OnceABlueAlwaysABlue

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#24 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Egyszerűen akkor sem értem a menesztését,lehet,h nehéz fefogású vagyok. RDM ezt a szezont megérdemelte vna,aztán ha nincs jó muzsika akkor lehetne elküldeni.Most az tény,h 5 meccse szarok vagyunk(és ebben a mélypontban RDM is hibás volt) de minden egyes rossz sorozat után nem lehet elküldeni az edzőtezek szerint de
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#25 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta: De mivel vagyunk előrébb azzal, hogy erre az alig több mint fél szezonra idehozunk egy másik edzőt megint? Főleg egy olyat akik a szurkolók nagy része a háta közepére jobban kívánt mint a Chelsea élére?
Jelen allas szerint semmivel, azt majd az ido donti el, hogy jo huzas volt-e ez, de az biztos, hogy Benitez tapasztalt, van PL es BL tapasztalata is boven es ert a 4-2-3-1 rendszerhez meg a latinokhoz ugy hogy papiron tutira pozitiv a szerzodtetese.

Semmi sem garantalt, egyszeruen Abramovich nem latta Di Matteoval az alagut veget, ezert valtoztatott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#26 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Milyen szidas lett volna itt, ha ev vegen nem erjuk el a BL helyet Di Matteoval a padon...

Az uzlet az uzlet, nem fer ebbe bele se baratsag, se az, hogy a respect kedveert fontmilliokat dobaljunk ki. Ez nem a fifa ahol idovel minden szar jatekos es edzo felfejlodik...

Ha ezt tovabb hagyja es lecsuszunk Robival, akkor nem csak az idei hanem a jovo idenynek is lottek, raadasul en nagyon nem akarom, hogy ezek a jatekosok is befasuljanak nalunk...

Ha egy tapasztalt Mourinho ulne a padon es vele ugyan igy nem menne az megint mas teszta lenne, mert ismerjuk JM kepessegeit, tudjuk, hogy o rendbe tudja rakni a dolgokat, tud valtoztatni, tudja a megoldast, amig RDMnek a kutya sem ismeri a valos kvalitasait, talan meg o maga sem.

Igazad van. Abra nagyon akarja Guardiolát, ez is oké. Bárkivel fogadnék abban, hogy nyártól ő lesz az edzőnk, november végén nyilvánvaló okokból nem akarta átvenni a gárdát.

De mivel vagyunk előrébb azzal, hogy erre az alig több mint fél szezonra idehozunk egy másik edzőt megint? Főleg egy olyat akik a szurkolók nagy része a háta közepére jobban kívánt mint a Chelsea élére?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#27 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jut eszembe Kalman, rendesen mellelottel Redknappel. Hogy hogy...?:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Roberto Di Matteo

#28 Hozzászólás Szerző: Greench »

Azert batorkodnek megkerdezni Grimit, ha vagy jelentkkezz, h milyen belsos infokat tud az ugyrol, mi allt a dolgok mogott, ki varhato, jose jonne vagy ilyen egyeb kulisszak amit mi meg nem nyomoztunk ki, mint Sherlock
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#29 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Milyen szidas lett volna itt, ha ev vegen nem erjuk el a BL helyet Di Matteoval a padon...

Az uzlet az uzlet, nem fer ebbe bele se baratsag, se az, hogy a respect kedveert fontmilliokat dobaljunk ki. Ez nem a fifa ahol idovel minden szar jatekos es edzo felfejlodik...

Ha ezt tovabb hagyja es lecsuszunk Robival, akkor nem csak az idei hanem a jovo idenynek is lottek, raadasul en nagyon nem akarom, hogy ezek a jatekosok is befasuljanak nalunk...

Ha egy tapasztalt Mourinho ulne a padon es vele ugyan igy nem menne az megint mas teszta lenne, mert ismerjuk JM kepessegeit, tudjuk, hogy o rendbe tudja rakni a dolgokat, tud valtoztatni, tudja a megoldast, amig RDMnek a kutya sem ismeri a valos kvalitasait, talan meg o maga sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#30 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egy fórumhozzászólás a cfcnet-ről.

"...Egyszerűen csak képtelen vagyok túl tenni magam rajta, hogy kirúgták Dimit. Ez a tulajdonos sosem fogja megváltoztatni a hozzáállását a klub felé, ami mostanra olyan lett, mint egy menedzser körhinta. Dimi nem ezt érdemelte volna. És, ha nem nyerünk semmit idén? Istenem, a játékosaink nem robotok. Az edzők is hús-vér emberek, csakúgy, mint az őket követők. Szeretem ezt a klubot és gyenge vagyok hozzá, hogy ne folytassam tovább a szurkolást, ahogy azt teszem 1946 óta. Kirúgni ilyen sok edzőt, ennyire rövid idő alatt, teljesen nevetséges, különösképpen most miután kiérdemeltük az Ő Szent Grálját. Kérlek Téged Mr. Abramovich, hozz némi értelmet a klubunkba. KÉRLEK!"
Only one Di Matteo!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#31 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ez egy igazi legenda nincs mit mondani nekünk volt megtiszteltetés!!!!!
http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... eakingnews" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a cikk teljes mértékben tükrözi mit gondolunk sokan...
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ith-out-of" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#32 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bocs, de baszottul nem érdekel, hogy mit akar. Tényleg. Óriásit csalódtam, az, hogy idehozta ezt a balfaszt, csak rátesz egy lapáttal. Undorodom az edzőpolitikájától.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#33 Hozzászólás Szerző: Bubi »

David! Tavaly amikor kirugtak AVBt ugyan igy kiakadtam, habar o korant sem klublegenda... De ha megprobalom Roman szemeivel latni a dolgokat, akkor azt mondom, hogy fogom a fejemet amiert nem rugtam mar ki november vegen... Egyertelmuen, egyenesen lefele vezetett az utunk. Mindegy hogy ki hibajabol, kinek jar a respact, kit kene elkuldeni vagy lecserelni - minek vart tovabb? Mar elobb kikellett volna rugni, akkor talan Robival elorebb lettunk volna a PLben...Tanunsag: ha egy csapat ilyen melyrepulesbe kezd, akkor valtoztatni kell. Roman valtoztatott...

Most megint ugyan az a helyzet mint tavaly. Jol kezdtunk, magabiztosan, aztan az osz vegen mar elkezdtek furcsasagok mutatkozni, oktober vegere pedig mar a BL trofea adta magabiztossag is eltunt, november vegere kb kiestunk a BLbol es elso helyrol visszacsusztunk a 3.ra a PLben - javara irodjon, hogy remekelunk a tokomtudja mi a neve kupaban...(respect neki)

Guardiolat akarta vegig, nekem csak ez jon be. Sosem akart meg igy senkit, vagy talan csak Hiddinket, en elnezem neki, bizok benne, o a fonok.

Szerk.: Ironikus, hogy Robi azt hangsulyozta par napja a veresegunk utan, hogy nincs mese, valtoztatni kell. Kezdett font betelni a pohar, tudta mar hogy gaz van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012. november 22., csütörtök 1:39-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Roberto Di Matteo

#34 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Üdv a rideg valóságban. Ez üzlet, se több, se kevesebb. Mi csak egy része vagyunk ennek. :wink:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#35 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Most szakadt el nálam valami. Valami megfoghatatlan, egy olyasvalami, ami ha egyszer eltűnik, soha nem tér vissza. Kurvára nem kenyerem az érzelgés, nem vagyok az a típus, de most nálam egy dolog véget ért. Egy korszak, amelyben mindent elfogadtam és szenntírásnak tekintettem, amit Roman tett, amit Roman mondott. Hittem abban, hogy egyszer, valamikor normális klubként leszünk hajlandóak működni, úgy, hogy nem tesszük ki az edzőt az első fos eredmény után. Megint csalódtam, de ez másféle.

Ugyanis én most csalódtam Roman Abramovicsban, mint emberben. Ugyanis annak ellenére, hogy egy teljesen új csapattal kell egy teljesen új rendszert kialakítania RDM-nek, ő ennek ellenére úgy vágta ki, mint macskát szarni. No respect, megint, pedig ha valaki, akkor ő megérdemelte, és nem érdekel, mennyi pénze van, neki is meg kell adnia ezt. Nem tudom elhinni, hogy megint ez megtörtént, és most annyira elküldenék mindenkit a utcalány anyjába, de valahogy már ahhoz sincs igazi affinitásom, valami most tényleg megszűnt létezni, talán az elvakult rajongás, hogy tűzön-vízen át megbíztam valakiben. Most ez az ember a klublegendánkat hátba támadta, ezt pedig nem veszi be a gyomrom, ráadásul egy olyan szarcsimbókkal pótolja, mint a jó öreg pincér.

Persze, meccseket fogok nézni, de, hogy már soha többé nem lesz ugyanolyan a rajongásom, az biztos. Jelen pillanatban túl sok az olyan tényező a csapatomnál, amitől émelygek. Amúgy igen, hazaértem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Roberto Di Matteo

#36 Hozzászólás Szerző: tru23 »

‎"It was an honour for me to be appointed manager of a club that I loved playing for and one that is so close to my heart. I am extremely proud of the successes and trophies that we were able to bring to the club in recent months.

Lifting Chelsea's first Champions League trophy, in Munich, was the best achievement in club history and without doubt the highlight of my career to date, both as a player and manager. It is a memory I will treasure for the rest of my life.

I have a deep and unreserved passion for Chelsea Football Club and I would like to sincerely thank all of the staff, my players and of course the Chelsea fans, for their tremendous and unconditioned support in the intense time I have been the manager at the Bridge. I wish all of them every success for the rest of the season and beyond."

— Roberto Di Matteo
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Roberto Di Matteo

#37 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Bobby Di Matteo a valaha volt legjobb Chelseaben:


http://www.youtube.com/watch?v=ynusHOtY9R8" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Kuli
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012. június 20., szerda 20:54

Re: Roberto Di Matteo

#38 Hozzászólás Szerző: Kuli »

Hunor96 írta:
Николаевич írta:
Hunor96 írta:szerintem simán megérdemelte. A BL győzelem óta talán 2 meccsnek ha tudtam örülni ( a legutóbbi Sahtar meg a UTD elleni) de egyébként eléggé meredek mélyrepülést produkált a csapat az irányítása alatt.

És mi van az Arsenal és a Tottenham elleni, idegenbeli győztes derbikkel? Én azoknak is tudtam örülni. Sőt, én még az United elleni, hazai meccsen is tudtam örülni annak, hogy 9 emberrel támadtunk Sir Alkeszék ellen.
Azok papírforma szerinti meccsek voltak. Hát hol van most a tabellán az Arsenal meg a Tottenham a Chelseahoz kèpest?
Kövezzetek meg, de én örülök hogy elküldték.
Milyen köveket szeretnél?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#39 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Николаевич írta:
Hunor96 írta:szerintem simán megérdemelte. A BL győzelem óta talán 2 meccsnek ha tudtam örülni ( a legutóbbi Sahtar meg a UTD elleni) de egyébként eléggé meredek mélyrepülést produkált a csapat az irányítása alatt.

És mi van az Arsenal és a Tottenham elleni, idegenbeli győztes derbikkel? Én azoknak is tudtam örülni. Sőt, én még az United elleni, hazai meccsen is tudtam örülni annak, hogy 9 emberrel támadtunk Sir Alkeszék ellen.
Azok papírforma szerinti meccsek voltak. Hát hol van most a tabellán az Arsenal meg a Tottenham a Chelseahoz kèpest?
Kövezzetek meg, de én örülök hogy elküldték.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Roberto Di Matteo

#40 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Mostanra sikerült lehiggadnom úgy nagyjából, de még mindig nem értem, hogy mi folyik itt. Végtelenül csalódott vagyok, mert egy olyan ember hagyta el a klubot, aki a címerért harcolt és akinek rengeteget köszönhetünk. Erre idejön egy senki, és tőle várjuk a csodát. Féltem guardiolától, de nem gondoltam volna, hogy képesek leszünk eddig lesüllyedni.

Abráról és a vezetőségről a jóízlés határain belül nem tudok nyilatkozni, szégyen, hogy ez megtörténhetett. Előre sajnálom azt a szerencsétlent, aki benitez után el mer minket vállalni.

Köszönet mindenért Robbie, ennél sokkal többet érdemeltél volna! A BL címet és az Fa kupát senki nem veheti el Tőled!
211! NEW RECORD!

Lezárt