Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Roberto Di Matteo

#41 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pacal írta:http://www.youtube.com/watch?v=T74rqebpr6A

Köszönünk mindent Robbie! Számomra örökre te maradsz a legjobb!
óriási videó, nagyon jól össze van vágva, jó zenével, kaja siratós. :(

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Roberto Di Matteo

#42 Hozzászólás Szerző: Pacal »

bolnud írta:
Pacal írta:http://www.youtube.com/watch?v=T74rqebpr6A

Köszönünk mindent Robbie! Számomra örökre te maradsz a legjobb!
A videó láttán vicc nélkül majdnem elsírtam magam. Valamiért nagyon megfogott ez az ember...
Hasonló érzések keringettek bennem is! Egy csodálatos ember, szereti a klubbot és a játékosait. Csodára lehetett volna képes...
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Roberto Di Matteo

#43 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Pacal írta:http://www.youtube.com/watch?v=T74rqebpr6A

Köszönünk mindent Robbie! Számomra örökre te maradsz a legjobb!
A videó láttán vicc nélkül majdnem elsírtam magam. Valamiért nagyon megfogott ez az ember...

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Roberto Di Matteo

#44 Hozzászólás Szerző: Pacal »

http://www.youtube.com/watch?v=T74rqebpr6A" onclick="window.open(this.href);return false;

Köszönünk mindent Robbie! Számomra örökre te maradsz a legjobb!
Blue is the color!
Football is the game!

ballok
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. november 21., szerda 14:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Roberto Di Matteo

#45 Hozzászólás Szerző: ballok »

szerintem guardiola veszi vagy benitez egy idore ameg guardiola elvalalja a munkat :) bar beniteznek en nem anyira orulne mint guardiolanak

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roberto Di Matteo

#46 Hozzászólás Szerző: Dízel »

igazából abra papa nagyon vonakodva bízta rá a csapat irányítását ebben az idényre is RDM-re.
Nagyon akarja Pep-et, akit még nem sikerült behálóznia, de én nem is vagyok tőle elájulva... avval a barcaval sokan nyertek volna ennyi mindent, kicsit scolari és a brazilokhoz tudnám hasonlítani a helyzetét. Szuper dolgokat értek el, de a Chelsea az más... sok mindenkinek beletörött már a bicskája, akár edzőről van szó, akár játékosról.
Eddig az volt a baj h. drogbáék nagy szája miatt nem tudtak érvényesülni az edzők, most h. nincs, vagy háttérbe szorultak, nem értem...
azt mondjuk kétlem h. kiutálták volna a játékosok RDM-t...
nem kellett volna elengedni Meirelest meg essient, abra papa inkább vett volna egy Falcaot és nem is lennénk gondba szvsz...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#47 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hunor96 írta:szerintem simán megérdemelte. A BL győzelem óta talán 2 meccsnek ha tudtam örülni ( a legutóbbi Sahtar meg a UTD elleni) de egyébként eléggé meredek mélyrepülést produkált a csapat az irányítása alatt.

És mi van az Arsenal és a Tottenham elleni, idegenbeli győztes derbikkel? Én azoknak is tudtam örülni. Sőt, én még az United elleni, hazai meccsen is tudtam örülni annak, hogy 9 emberrel támadtunk Sir Alkeszék ellen.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#48 Hozzászólás Szerző: marknagy »

bb888 írta:Hány edzőt fog még Torres tönkretenni??? Talán őt kellene elküldeni, és nem bízni tovább benne, hogy majd egyszer rúg 30 gólt a PL-ben. Hiba volt kirúgni...
Ha ezt komolyan gondoltad akkor csak gratulálni tudok. Remélem ezután is ilyen tisztán fogod látni a dolgokat.

Kájé: miért örülnél annak ha a soron következő edzők is 6 hónap után elküldenék? Sztem Pep megoldaná itt a gondokat, neki még időt is adnak Abra. Benitez is ha megkapja a bizalmat sikeres lehet itt. Valenciával bajnokságot nyert (talán 2x) Pool-al BL-t nyert és egy szar kerettel is 2. tudtak lenni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#49 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

szerintem simán megérdemelte. A BL győzelem óta talán 2 meccsnek ha tudtam örülni ( a legutóbbi Sahtar meg a UTD elleni) de egyébként eléggé meredek mélyrepülést produkált a csapat az irányítása alatt.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#50 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Mata: "It's been a difficult day. Roberto Di Matteo is no longer our manager. I would like to thank him for all this time with us and wish him the best of luck for the future. As a player he has been a legend for the 'Blues'. With him as a manager we won our first Champions League. He will always be remembered. Good luck Robbie!"

:(

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Roberto Di Matteo

#51 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Milyen hírre jövök, elképesztő. Ennek szerintem semmi értelme nem volt, főleg, hogy olyanokat olvasok sportoldalakon Benitez london felé tart. Fasza. Az, hogy itt tartunk nem csak RDM hibája, kevés ez a keret. A kulcs játékosaink szemmel láthatóan fáradtak, az öregjeink sérültek, csatárunk csak papíron van. Tök mindegy ki jön RDM helyett nem lesz könnyű dolga.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#52 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Shady60 írta:Eva Carneiro kisasszonyt is eltávolították..elméletileg felszólalt Matteo védelmében...óriási kavarodás van.


Szarháziak
Hol olvassátok ezeket ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#53 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Par napja meg en is aztmondtam, hogy oke, harmadikak vagyunk, a BLben meg tovabbjuthatunk, nincs itt semmi para. De tegnap nagy valoszinuseggel kiestunk, epulo csapat es fiatal edzo ide vagy oda, IGEN, BL gyoztesek vagyunk, europa urai, ez a Chelsea nem a Dortmund vagy a szatyor akik az eletuket adnak a 16 koze jutasert, de siman elvannak az ELel is... Verni kellett volna a Juvet de nem sikerult, csunya vereseg lett a vege es ez nalam nem megbocsalthato. Kotelezo lett volna nyerni tegnap...

A juve meg mindig egy kalap szar. Lehet hogy a lecsuszott olasz ligaban ok a legjobbak, de szerintem nincsenek elorebb se taktikailag, se mentalisan, se pedig a keret erteket tekintve mint egy Sp*rs mondjuk. Nem konnyu a Juvet megverni, de ha a tovabbjutas a cel, akkor sima gyozelmet varok.

Mar egy ideje folyamatosan jottek a rossz eredmenyek, erzesem szerint akkor kezdodtek el amikor felemesztettek a jatekosok minden plusz motivaciot amit a BL trofea ad... Idejeben lepett a vezetoseg.

Januarban az uj edzo befoltozhatja a lyukakat es bajnokok lehetunk.

Minden jot Robinak, nagyon kedvelem, de lassuk be, folyamatosan problema volt az hogy elkepzeles nelkul tulajdonkeppen osztonbol jogabonitoztak a jatekosok a palyan. Rotalni nem rotalt csak ha rakenyszerult. Egyaltalan nem jatszatta Sturridge-ot, ellenben eroltette a bena Torrest es meg sorolhatnam. Leromboltnk az utobbi ket evben mindent amiben kinottuk magunkat, iden mar a vedelmunk is egy atjarohaz volt....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Roberto Di Matteo

#54 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Eva Carneiro kisasszonyt is eltávolították..elméletileg felszólalt Matteo védelmében...óriási kavarodás van.


Szarháziak
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#55 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Reménykedtem tegnap meg ma ,h amikor feljövök az oldalra nem az a hír fogad,h RDM-et elküldték.
Az a helyzet,h kicsit elegem van az edző mizériából.RDM-el(játékosokkal) megnyertük a BL-t,először történetünk során :!: Márcsak emiatt is kapnia kellett vna még időt . Hozzátenném amit az előző 5-6 fordulóban mutattunk az egy nagy szar,és sztem RDM is hibás(nincs emmi koncepció a játékunkban,hazard-nak ívelgtjük a labdát :?: ).Nagy hullámvölgyben vagyunk,kiváncsi lettem vna,h RDM milyen módon jön ki ebből,de ezt már baszhatom.Mindig vannak mélypontok,egyszer lent egyszer fent.

Köszönet RDM-nek a BL és FA-kupa címért!!!
Stone haxleader!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#56 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:
gerawba írta:Papírforma. 2 hete már elég erőteljesen a levegőben lógott ez, nyilvánvaló volt, hogy ha kikapunk a Juve ellen, akkor vége a dalnak RDM számára.
Robbie-nak köszönet jár a tavaszi hadjáratért, de szerintem egyértelmű, hogy még kevés ide.

Sok sikert, egyszer talán még viszontlátjuk a csapatnál.

Számomra nem az jött le hogy kevés lenne ide. 11 forduló után 3 pontra vagyunk az első helytől, szóval nyugodtan mondhatjuk hogy harcban a bajnoki címért.

A BL-ben nem vagyunk könnyű helyzetben, de még simán továbbjuthatunk.

Mindezt úgy értük el hogy távozott nyáron egy egy csomó játékos(Drogba, Bos, Kalou, Malouda, Raul) és jött helettük egy rakat fiatal srác.
Szerintem egyértelműen korai volt a menesztése főleg ha most Benitez idejön akkor kicsit olyan mintha vele megpróbálná megmenteni Torrest :?:
Ennél mindenképp többet érdemelt volna Robbie főleg ha Abra nagy kedvence Pep nem vállalja el akkor addig végigpróbáljuk összes szabad edzőt???
Ha most megbukik majd Benitez akkor jön Redknapp utána meg a következő(lassan már nem marad edző aki nem volt még itt) akkor már vártunk volna januárig és ha tényleg kiesünk BL-ből meg esetleg bukdácsolunk PL-ben akkor lehetett volna váltani és akár igazolásokkal új impulzusokat vinni csapatba!
Nem tudom milyen hatása lesz a váltásnak mindig benne van, hogy felpörögnek a játékosok az új edző alatt de ez általában csak rövid ideig szokott hatni...

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Roberto Di Matteo

#57 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Nagyon sajnálom Di Matteot. :( Eszméletlen a vezetőség, vagy Abra, de ez hihetetlen...
Köszönünk mindent RDM!!

Kép

Aki ugyan ezt eléri azelőtt fejet hajtok, de ha ide hozzuk Guardiolát akkor imádkozni fogok, hogy arra a sorsra jusson mint RDM előtt számtalan edző. Vonatkozik ez még Benítezre is.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Roberto Di Matteo

#58 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Ti biztosak vagytok benne,hogy Robi igazolt?Hogy Robi küldte el a felesleget?
Hogy Robi nyerte meg a Bl-t?Kíváncsi lennék,ha akkor Grant is megnyeri a Bl-t mostanában ki emlegetné,akkor azt tudtátok mondani,hogy a játékosok érdeme volt meg fordítva?
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#59 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Robin elverték a port, nem kell félni, fog pár játékos bűnhődni...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#60 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Abramovicsnak semmi sem szent... 10 éve verte a BL trófeára, Robbie megszerezte neki, erre kirúgja. Az sem szent neki, hogy egy egykori közönségkedvencről van szó, aki edzőként is történelmet írt a játékos pályafutása után, és imádja a csapatot, a jelenlegit és a múltbélit egyaránt.
A PL-ben 4 pontra vagyunk az első helytől, a BL-ben meg nem kell edzőváltás ahhoz, hogy megverjünk egy dán csapatot. Papíron a B csapat is képes rá, Várhídi Petivel a kispadon. Szükséges volt most ez? Nem. RDM tényleg belekezdett a csapatépítésbe... kreatív embereket igazolt akikért évek óta könyörögtünk, elküldte a sallangot akikért évek óta könyörögtünk, és dolgozott a taktikán. Nem ezt érdemelte. Talán az vígasztal, hogy egy Benítezért nem rúgták volna ki, mert az nem előre egy lépés, hanem hátra. Guardiolát akarom a kispadon látni, és végre mutassa meg, tényleg akkora zseni-e, amekkorát csináltak belőle a Sport1-en.

És ilyenkor érzem azt, hogy menjen az egész keret a büdös picsába. A 40 milliós Hazard is van olyan fos hetek óta, mint az 50 milliós Torres, és hiába kell szokni a PL-t, 1v1-et nyerni és normálisan lőni mindenhol ugyanúgy kell... Luizról ne is beszéljünk, nem tudnék megállni néhány zamatos jelzőt. Na meg sorolhatnám még a neveket, szinte mindenki formán kívül teljesít, de ezt az évet meg kellett volna várni. Oké, talán elbasztuk a BL-t, de nagyon erős csoportunk van, és AVB-vel úgy kéne a Csütörtök ligába mennünk, hogy mellé BL-ünk sincs. Kell egy év az összeszokásra, a fél csapat le lett cserélve, a taktika meg átalakítva, de a drágalátos tulajdonosunk annyit ért a focihoz, amennyit a fiától ellesett Fifázás közben. Faszom.

Köszönünk mindent RDM, reméljük hogy jössz még!! :|

Kép

Kép

Lezárt