Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Stamford Bridge

#21 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... g-approval" onclick="window.open(this.href);return false;
Megvaaan a hozzájárulás!

Kép
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Stamford Bridge

#22 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ParanoidAndroid írta:
Amazing24 írta:
laczze írta:Amugy szerintem kicsit egy erődre,várra hasonlit, mint valami okori romai epitmeny. Eloben valami szemkapraztato lenne.
Elfogultsag nelkul a vilag legszebb stadionjai kozott lenne.
Az Emirates nekem sem tetszik, kicsit nekem sporolosnal tunik, oke hogy nagy meg nyilvan ultranodern de semmi kulonleges sincs benne csak egy sima stadion.
A Batterseanál mindenképp szebb, valami ocsmányak voltak azok a látványtervek a 4 nagy füstös gyárkéménnyel. Már az is röhej, hogy egyáltalán felmerült, nem hogy még el is készítették a terveket. Ugyan még nem biztos, de szép lenne egy bajnoki címmel búcsúzni a Stamford Bridgetől.
Te mirol beszelsz mar ne haragudj? '4 nagy fustos gyarkemeny...' egyik legalapabb london, meg legikonikusabb dolog az a 4 'szar' kemeny... meg mi az hogy rohej? vajon mikbe lehetsz, mar bocsanat.


A gyárkèmènnyel szerintem az a baj hogy nem passzolna az identitásunkhoz. A West Ham egy igazi gyári csapat. Gyártulajdonos alapította, gyári melósok voltak az első játékosok, a mai napig kalapàcsosok és irons a klub becenevei, a törzsszurkolók is a munkàs rétegből jönnek. Hozzájuk illene egy ilyen stadion - de ők inkàbb azt választottàk hogy kilèpnek ebből az imàzsból. Hozzánk egy modern, letisztult stadion illik.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Stamford Bridge

#23 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Én kedveltem volna egy stadiont a Bettersea-nél szerintem hangulatos és egyedi stadion lett volna!
Amúgy már lement az ülés és elfogadták már a terveket? Vagy lehet már valamit tudni?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Stamford Bridge

#24 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elég furán néz ki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#25 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

ParanoidAndroid írta:
Amazing24 írta:
laczze írta:Amugy szerintem kicsit egy erődre,várra hasonlit, mint valami okori romai epitmeny. Eloben valami szemkapraztato lenne.
Elfogultsag nelkul a vilag legszebb stadionjai kozott lenne.
Az Emirates nekem sem tetszik, kicsit nekem sporolosnal tunik, oke hogy nagy meg nyilvan ultranodern de semmi kulonleges sincs benne csak egy sima stadion.
A Batterseanál mindenképp szebb, valami ocsmányak voltak azok a látványtervek a 4 nagy füstös gyárkéménnyel. Már az is röhej, hogy egyáltalán felmerült, nem hogy még el is készítették a terveket. Ugyan még nem biztos, de szép lenne egy bajnoki címmel búcsúzni a Stamford Bridgetől.
Te mirol beszelsz mar ne haragudj? '4 nagy fustos gyarkemeny...' egyik legalapabb london, meg legikonikusabb dolog az a 4 'szar' kemeny... meg mi az hogy rohej? vajon mikbe lehetsz, mar bocsanat.
De most egy mi egy 21. szazadi 4es kategoriaju UEFA stadionrol beszelunk, nem egy eromurol.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Stamford Bridge

#26 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Amazing24 írta:
laczze írta:Amugy szerintem kicsit egy erődre,várra hasonlit, mint valami okori romai epitmeny. Eloben valami szemkapraztato lenne.
Elfogultsag nelkul a vilag legszebb stadionjai kozott lenne.
Az Emirates nekem sem tetszik, kicsit nekem sporolosnal tunik, oke hogy nagy meg nyilvan ultranodern de semmi kulonleges sincs benne csak egy sima stadion.
A Batterseanál mindenképp szebb, valami ocsmányak voltak azok a látványtervek a 4 nagy füstös gyárkéménnyel. Már az is röhej, hogy egyáltalán felmerült, nem hogy még el is készítették a terveket. Ugyan még nem biztos, de szép lenne egy bajnoki címmel búcsúzni a Stamford Bridgetől.
Te mirol beszelsz mar ne haragudj? '4 nagy fustos gyarkemeny...' egyik legalapabb london, meg legikonikusabb dolog az a 4 'szar' kemeny... meg mi az hogy rohej? vajon mikbe lehetsz, mar bocsanat.
agggyatok munkát!!!!

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#27 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

laczze írta:Amugy szerintem kicsit egy erődre,várra hasonlit, mint valami okori romai epitmeny. Eloben valami szemkapraztato lenne.
Elfogultsag nelkul a vilag legszebb stadionjai kozott lenne.
Az Emirates nekem sem tetszik, kicsit nekem sporolosnal tunik, oke hogy nagy meg nyilvan ultranodern de semmi kulonleges sincs benne csak egy sima stadion.
A Batterseanál mindenképp szebb, valami ocsmányak voltak azok a látványtervek a 4 nagy füstös gyárkéménnyel. Már az is röhej, hogy egyáltalán felmerült, nem hogy még el is készítették a terveket. Ugyan még nem biztos, de szép lenne egy bajnoki címmel búcsúzni a Stamford Bridgetől.

Kép

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#28 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amugy szerintem kicsit egy erődre,várra hasonlit, mint valami okori romai epitmeny. Eloben valami szemkapraztato lenne.
Elfogultsag nelkul a vilag legszebb stadionjai kozott lenne.
Az Emirates nekem sem tetszik, kicsit nekem sporolosnal tunik, oke hogy nagy meg nyilvan ultranodern de semmi kulonleges sincs benne csak egy sima stadion.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#29 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 21276.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma este zöld utat kaphat az új stadion mintegy 500 millió fontért. A következő 3 szezonba a Wembley stadionba költözne a csapat, az érdekesség hogy a 2017/2018-as szezont már ott kezdenénk. Az egész beruházást Abramovich fizeti, a klubnak semmibe se kerülne. 60 vagy 65 ezres lenne az új stadion, a cikkben 60ezret írnak, de több helyen is 65-öt. További 300 milliót kapna a környék, többek között 5 csillagos szállodát, múzeum,ajándékboltok, mozi, night klub, éttermek, kávézók meg mindent amit el tudunk képzelni. Érdekesség még, hogy számítások szerint 5 éven belül a jegyárakból visszatermelné a klub a stadion építést.

Ma este érdemes odafigyelni, hiszen a leírtak hamarosan valóságok lehetnek, nem csak tervek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Stamford Bridge

#30 Hozzászólás Szerző: béla »

Norbertoo írta:
Blueflag írta:Jo, en ezt is megertem, ha valaki annak orul, hogy vegre nem tucat stadionunk van... De roppant kockazatosak az ilyen megoszto huzasok, amivel egyszeruen nem tudsz semleges maradni. Valaki tapsol, valaki meg osszehanyja magat. En aztan ruhellem az Arsenalt, de csodalatos stadionjuk van eloben es a TV-bol is egyebkent, eszembe nem jutna betonteknonek hivni, egyszeruen ranezek es ugyanazt erzem, mint mikor valami jo muffot latok a neten... hogy barcsak benne lehetnek.
Na én az Emirates utáni vágyad/mámorod nem értem. Nekem az a stadion nem tetszik. Sőt, nem néz ki jól!
Én nem szeretem ezeket a fémdoboz szerű stadionokat, sokkal inkább a kedvemre valók a klasszikus építésűek (pl. berlini Olympiastadion) vagy az innovatívak (pl. Allianz Arena). Ez a stadionterv szerintem valahogy a kettő közé esik, így nagyrészt (főként a közeli képek miatt) tetszik. Mondjuk ezek a pillérek lehetnének egy kicsivel vastagabbak és ritkábbak, mert így tojásszeletelő feelingja van enyhén..

Mindenesetre én nem fogok sírni, ha ez lesz a végleges.
Nekem tetszenek az Emirates-féle fémdobozok is, de az kétségtelen,hogy minden második stadion úgy néz ki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Stamford Bridge

#31 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Távolról annyira nem tetszik, de közelről van egy olyan utopisztikus beütése, mint amilyen építményekkel szokták jellemezni az utókort egy-egy filmben. Közelről kifejezetten különleges, angolos és tetszetős. Aztán majd idővel elválik mi a többség véleménye róla, de szerintem nem rossz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Stamford Bridge

#32 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Blueflag írta:Jo, en ezt is megertem, ha valaki annak orul, hogy vegre nem tucat stadionunk van... De roppant kockazatosak az ilyen megoszto huzasok, amivel egyszeruen nem tudsz semleges maradni. Valaki tapsol, valaki meg osszehanyja magat. En aztan ruhellem az Arsenalt, de csodalatos stadionjuk van eloben es a TV-bol is egyebkent, eszembe nem jutna betonteknonek hivni, egyszeruen ranezek es ugyanazt erzem, mint mikor valami jo muffot latok a neten... hogy barcsak benne lehetnek.
Na én az Emirates utáni vágyad/mámorod nem értem. Nekem az a stadion nem tetszik. Sőt, nem néz ki jól!
Én nem szeretem ezeket a fémdoboz szerű stadionokat, sokkal inkább a kedvemre valók a klasszikus építésűek (pl. berlini Olympiastadion) vagy az innovatívak (pl. Allianz Arena). Ez a stadionterv szerintem valahogy a kettő közé esik, így nagyrészt (főként a közeli képek miatt) tetszik. Mondjuk ezek a pillérek lehetnének egy kicsivel vastagabbak és ritkábbak, mert így tojásszeletelő feelingja van enyhén..

Mindenesetre én nem fogok sírni, ha ez lesz a végleges.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Stamford Bridge

#33 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Jo, en ezt is megertem, ha valaki annak orul, hogy vegre nem tucat stadionunk van... De roppant kockazatosak az ilyen megoszto huzasok, amivel egyszeruen nem tudsz semleges maradni. Valaki tapsol, valaki meg osszehanyja magat. En aztan ruhellem az Arsenalt, de csodalatos stadionjuk van eloben es a TV-bol is egyebkent, eszembe nem jutna betonteknonek hivni, egyszeruen ranezek es ugyanazt erzem, mint mikor valami jo muffot latok a neten... hogy barcsak benne lehetnek.

Rovidebben osszefoglalva, a nagy szamok torvenye alapjan biztos lesz olyan, akinek tetszik az, ha a stadionunk ugy fog kinezni, mint az Alcatraz es egy szemetegeto egybegyurva, mert ilyen meg ugysincs, de a tobbseg inkabb fintorogni fog. :)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Stamford Bridge

#34 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Blueflag írta:Hiaba erveltek stilusokkal, de egy focistadionnak nem gotikus muremeknek kell lennie, vagy barmilyen jellegu epiteszezi csodanak, hanem kibaszott stadionnak. Annak meg ez csunya, de aki picit konzervativabb mint en, az nyugodtan hasznalja azt a jelzot, hogy szokatlan, a vege ugyis ugyanaz. A bovites jo otlet, de az elmult evekben szinte barmelyik csapat stadionterve szebb volt. Biztos utcalány modern lesz, utcalány nagy, es bentrol a szekbol ulve utcalány csodalatos, de felulrol utcalány csunya es utcalány szokatlan, es szerintem utcalány feleslegesen jatsszuk a utcalány innovatorokat, mikor a utcalány sztenderd stadionkep mar reg kialakult a sok utcalány ember szemeben. utcalány utcalány.
Utcalány betonteknőt minden utcalány focicsapatnak!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Stamford Bridge

#35 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hiaba erveltek stilusokkal, de egy focistadionnak nem gotikus muremeknek kell lennie, vagy barmilyen jellegu epiteszezi csodanak, hanem kibaszott stadionnak. Annak meg ez csunya, de aki picit konzervativabb mint en, az nyugodtan hasznalja azt a jelzot, hogy szokatlan, a vege ugyis ugyanaz. A bovites jo otlet, de az elmult evekben szinte barmelyik csapat stadionterve szebb volt. Biztos utcalány modern lesz, utcalány nagy, es bentrol a szekbol ulve utcalány csodalatos, de felulrol utcalány csunya es utcalány szokatlan, es szerintem utcalány feleslegesen jatsszuk a utcalány innovatorokat, mikor a utcalány sztenderd stadionkep mar reg kialakult a sok utcalány ember szemeben. utcalány utcalány.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Stamford Bridge

#36 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Pár hónapja még a tottenham wc ülőkés stadionját fikáztam, ez se lesz sokkal szebb ahogy látom. Persze kinőtte már a csapat ezt a stadiont így a nézőszám miatt a bővítés, átalakítás mellette szól.
Arra pedig, hogy a "Stamford Bridge" név megmarad-e kíváncsi leszek. Igaz ennek nem jártam utána mik a hírek ezzel kapcsolatban.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Stamford Bridge

#37 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Lehet, hogy távolról furának néz ki (rondának egyáltalán nem mondanám), de közelről egészen varázslatos, és egyedi lesz. Érdemes megnézni ezeket a képeket:
http://images.adsttc.com/media/images/5 ... show/a.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://images.adsttc.com/media/images/5 ... show/f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://images.adsttc.com/media/images/5 ... show/c.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; (a Torres kép jobb oldalon a falon nagyon odaillő :D )
http://images.adsttc.com/media/images/5 ... show/h.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Stamford Bridge

#38 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nekem tetszik az egész koncepció mert egyedi és kiemelkedő és valóban passzol a környékhez.
Abramovichnak nagyon tetszett a a korábbi Battersea stadion látványterve és ezért annak a mintájára formálták.
Kíváncsi leszek a megvalósításra, Abra ismerete alapján egy lenyűgöző és korszakos stadion lesz!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Stamford Bridge

#39 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Zalán írta:http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... on-6932610
Itt kicsit jobban át lehet látni, hogy mit szeretnének/akarnak lebontani. Én nagyon sajnálnám ha ez lenne a végleges annyira imádom a mostani belső kinézetét a stadionnak. Csinálhatnák úgy is, hogy mondjuk terveznek 4-5 féle kinézetet megkérdezik a szurkolóktól, hogy na melyik lenne a legjobb és mondjuk mindig kiesne egy és amelyik nyer úgy fog kinézni.
Nem hiszem hogy úgy megy ez, hogy összeülnek, megnyitják a photoshop-ot és pár óra alatt terveznek egy stadiont. Hónapok, vagy akár egy év is lehet hogy kell egy stadion megtervezéséhez. Ráadásul mi nehezebb helyzetben is vagyunk, mert körbe van építve utakkal, vasútvonalakkal és épületekkel, szóval ha még most elkezdenének tervezni alternatívákat, akkor évekkel megcsúszhat az építkezés.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Stamford Bridge

#40 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Az a boltíves cucc közelről valóban nem rossz, de mivel a közvetítések nem fél centiről és oldalról mutatják a stadion falát, ezért ez mit sem ér. Egy stadionnak távolról és felülnézetből kell szépnek lennie (mivel mindenkinek ez marad meg, a címereknél is az egészét jegyzed meg a logonak, nem egy apró szimbólumát, és az összkép alapján ítéled szépnek vagy sem), ez pedig nem az a kiadott tervek láttán.
Szerintem meg pont hogy élőben kell jol kineznie a szurkolok miatt akik kilatogatnak a meccsre. Kit erdekel hogy mit gondol mas csapat szurkolója ha látja a Bl-ben mondjuk es csak madártávlatból? Azt megertem hogy van itt olyan aki szerint nem szep, nyilvan az fontos, de ezek a koncepciók nagyon elnagyoltak, boven változhatnak meg a részletek ami változtathat az osszkepen.

Nekem tetszik az old school es a modern dolgok ötvözése. Bar lehetne szimmetrikus.

Válasz küldése