Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#481 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:
zirkonium írta:Ha a valamivel olcsóbb jeggyel tele van a stadion, az még mindig kifizetődőbb, mintha a drágább jegyekkel félig üresen kongana. De ezt Kenyonék tudják... talán.
Biztos h tudják. Ez a lényeg. Hidd el, vannak embereik, akik majd kiszámolják, hogy milyen jegyárral van még tele a stadion! :D
sztem is. pár honap alatt tuti kialakulna mi az a legdrágább átlag-jegyár
ami mellett szinte mindig tele van. ez lenne a lényege.. :)
énc sak abból indulok ki hogy az arsenal-nál teltház van..egy 60.000-es stadion(csak)..és a legdrágább jegy 150 font....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#482 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nyilván lennének olcsóbb jegyek is, de szerintem a "mostani helyek" nem változnának számottevően. Ami olcsóbb kategóriába esne, onnan már távcsővel kell/lehet követni az eseményeket.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#483 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:
zirkonium írta:Ha a valamivel olcsóbb jeggyel tele van a stadion, az még mindig kifizetődőbb, mintha a drágább jegyekkel félig üresen kongana. De ezt Kenyonék tudják... talán.
Biztos h tudják. Ez a lényeg. Hidd el, vannak embereik, akik majd kiszámolják, hogy milyen jegyárral van még tele a stadion! :D
sztem is. pár honap alatt tuti kialakulna mi az a legdrágább átlag-jegyár
ami mellett szinte mindig tele van. ez lenne a lényege.. :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#484 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

zirkonium írta:Ha a valamivel olcsóbb jeggyel tele van a stadion, az még mindig kifizetődőbb, mintha a drágább jegyekkel félig üresen kongana. De ezt Kenyonék tudják... talán.
Biztos h tudják. Ez a lényeg. Hidd el, vannak embereik, akik majd kiszámolják, hogy milyen jegyárral van még tele a stadion! :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#485 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ha a valamivel olcsóbb jeggyel tele van a stadion, az még mindig kifizetődőbb, mintha a drágább jegyekkel félig üresen kongana. De ezt Kenyonék tudják... talán.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#486 Hozzászólás Szerző: undertow »

he felhuznank egy 90k-s stadiont es maradnanak a jegyarak, akkor csak a nagy meccseken lenne telthaz. az meg ciki ;)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#487 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:sztem jo lenne egy nagy stadion sok olcso hellyel. hogy ne csak a "szurkolok" (pénzes képmutato felvágásra hajto majmok) férjenek be hanem azok is akik a csapatot vesztésre állás esetén is biztatják.
annyira birom ha impotens az aznapi játékunk a szurkolok néma csendben vannak... nem csak akkor kellene csinálni a müsort ha alázzuk az ellent, hisz a szurkolás hozza meg a játékosok becsület vágyát meccs közbe... na de ez csak saját vélemény.
ha felépítesz egy 90.000-es vadi új satdiont akkor szerinted lennének olscó jegyek?:)...ááá...vissza kell szerezni a pénzt...ez a klub sem egy alapítvány..:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#488 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem jo lenne egy nagy stadion sok olcso hellyel. hogy ne csak a "szurkolok" (pénzes képmutato felvágásra hajto majmok) férjenek be hanem azok is akik a csapatot vesztésre állás esetén is biztatják.
annyira birom ha impotens az aznapi játékunk a szurkolok néma csendben vannak... nem csak akkor kellene csinálni a müsort ha alázzuk az ellent, hisz a szurkolás hozza meg a játékosok becsület vágyát meccs közbe... na de ez csak saját vélemény.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#489 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Blueflag írta:szerintem elég a 40ezres is!Csomó dalt át kéne írni,rengetegben benne van a "Stamford Bridge" :D Amúgy szerintem van 90000 Chelsea szurkoló Angliában,aki kimenne higyjétek el!Bár az majdnem a duplája,de ha nem vészes a jegyár(állítólag a miénk a legmagasabb),akkor megtelne az a stadion.. :)
arsenalé a legmagasabb....

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#490 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

szerintem elég a 40ezres is!Csomó dalt át kéne írni,rengetegben benne van a "Stamford Bridge" :D Amúgy szerintem van 90000 Chelsea szurkoló Angliában,aki kimenne higyjétek el!Bár az majdnem a duplája,de ha nem vészes a jegyár(állítólag a miénk a legmagasabb),akkor megtelne az a stadion.. :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#491 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én még mindig nem szeretnék elköltözni a Bridge-ről! Inkább béreljük ki a nagy rangadókra a Wembley-t vagy valami!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#492 Hozzászólás Szerző: undertow »

meg tudnank tolteni egy 90k-s stadiont is siman, ez csak a jegyar kerdese.

de tenyleg eleg lenne egy 70k koruli meret is.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#493 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wisey írta:
Blueflag írta:úgyis leváltjuk a Bridge-t.. ki gondolta,hogy az Arsenal elmegy a Highburyből.. vagy a Liverpool az Anfieldről.. szerintem mostmá' mijövünk!Bár én se szeretném,mert tetszik a Bridge!De micsoda hangulat lenne egy 90ezres stadionban.. :)
A kérdés hogy megtöltenék-e a 80-90 ezres stadiont!? Egy MU ellen esetleg. De egy Reading ellen? :?
na hát igen...ez a jó kérdés....szerintem elég lenne egy 70.000-es simán...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#494 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Blueflag írta:úgyis leváltjuk a Bridge-t.. ki gondolta,hogy az Arsenal elmegy a Highburyből.. vagy a Liverpool az Anfieldről.. szerintem mostmá' mijövünk!Bár én se szeretném,mert tetszik a Bridge!De micsoda hangulat lenne egy 90ezres stadionban.. :)
A kérdés hogy megtöltenék-e a 80-90 ezres stadiont!? Egy MU ellen esetleg. De egy Reading ellen? :?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#495 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

úgyis leváltjuk a Bridge-t.. ki gondolta,hogy az Arsenal elmegy a Highburyből.. vagy a Liverpool az Anfieldről.. szerintem mostmá' mijövünk!Bár én se szeretném,mert tetszik a Bridge!De micsoda hangulat lenne egy 90ezres stadionban.. :)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#496 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

egyébként lehet,hogy nem csinálják,mert tegnap néztem meg és még mindig nincs rajta gyep :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#497 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, arra gondoltam. De így oksa!:) Bencéből kinéztem volna, hogy az éjszakát nézze webcam-en, de belőled soha.:) Kicsit megijedtem.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#498 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Ugye csak viccelsz?:)
Amennyiben ez nekem szólt, nem, nem viccelek. Napok óta nem látok semmit se nappal, se éjjel. Pár elmosódott szürkésfekete folt mozog néha, de ennyi. A 2.-es az megy, amelyik a hotelbejáratot mutatja. (amennyiben pedig a "nagy fekete foltra céloztál", igen, ezen éjszaka van épp, de azért működik :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#499 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ugye csak viccelsz?:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#500 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Matuszka írta:ahogy a hivatalos honlapon rámentem a webkamerába egyből feltűnt,hogy éppen csinálják...még kb félútnál járnak :)
wazz, nekem nem működik a webcam, csak egy nagy fekete foltot látok...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése