Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#101 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ha vannak felesleges százezreitek, akkor licitálhattok és pályára léphettek a Stamford Bridge gyepén egy jótékonysági meccsen júniusban.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... ridge.html

Posztonként lehet nevezni az A és B csapatba, minden font jótékonyságra megy, kapsz teljes felszerelést és az edzők vezénylik le a bemelegítést. Óriási érzés lehet amúgy :D
http://www.ebay.co.uk/sch/righttoplay-u ... pg=&_from=
They do now.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Stamford Bridge

#102 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nem tudom pontosan hova való de..... :
http://www.talkchelsea.net/_/news/turki ... elsea-r655" onclick="window.open(this.href);return false;
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Stamford Bridge

#103 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

dacultras írta:
putthelime írta:Közben zajlanak a dolgok csendben, Jurósport szerint azzal a tervező és kivitelező céggel tárgyalunk az átépítésről, akik a Madárfészket és az Allianzt is megálmodták.

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/pre ... --sow.html
ritka ronda az a kép
Nyugi tuti, hogy nem ilyen lesz :). Amugy meg örömteli hír. Az Abramovic utáni időkre (ha lesz ilyen) is gondol a vezetőség. Egy nagyobb stadion elengedhetetlen, hogy "sugardaddy" nélkül is felvegyük a versenyt a legnagyobbakkal. A brand már meg van hozzá, a facebook likeok alapján a 4. legnépszerűbb csapat a Chelsea. Idén már 20 millió font profitot is hozott a klub. Nagyon jó irányba haladunk (Y)
WE ARE ALL CHELSEA

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Stamford Bridge

#104 Hozzászólás Szerző: dacultras »

putthelime írta:Közben zajlanak a dolgok csendben, Jurósport szerint azzal a tervező és kivitelező céggel tárgyalunk az átépítésről, akik a Madárfészket és az Allianzt is megálmodták.

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/pre ... --sow.html
ritka ronda az a kép

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#105 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Közben zajlanak a dolgok csendben, Jurósport szerint azzal a tervező és kivitelező céggel tárgyalunk az átépítésről, akik a Madárfészket és az Allianzt is megálmodták.

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/pre ... --sow.html
They do now.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#106 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Apró update Twickenhammel kapcsolatban:

A helyi önkormányzat szerint a környéken lakók kifejezetten elleneznék a Chelsea ideiglenes beköltözését a rendszeres csődület és ezzel járó kellemetlenségek miatt (zaj, szemét, esetleg rongálás stb.) és ennek megfelelően el is kezdték levelekkel presszálni a Rugby Uniont, hogy ne engedjenek a bérleti díj szavának és gondoljanak az emberekre is.

Valahol megértem őket, nyilván nem lenne kellemes az évi néhány alkalom helyett kétheti rendszerességgel elviselni ugyanazt a felfordulást, de másrészt ez szerintem hatalmas képmutatás. A Twickenham 1907 óta ott áll. Aki egy 80 000-es stadion szomszédságába költözik, az tudja már, hogy mit vállal és ne lepődjön meg, ha rendeltetésének megfelelően elkezdenek használni egy létesítményt...

(Ez olyan, mintha odaköltöznék a debreceni reptér mellé és elkezdenék pampogni, hogy töröljék el a vasárnap reggeli londoni járatokat, mert hangos és olyankor én szeretek tovább aludni.)

Cikk: http://www.getwestlondon.co.uk/news/loc ... es-7888420
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Stamford Bridge

#107 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Egyébként nem hiszem, hogy a MU sokkal nagyobb márkanév, mint mi. Ha egy befektetőnek választania kellene, hogy hova fektessen be, akkor már közel sem biztos, hogy a MU-ba fektetne. Arról már nem is beszélve, hogy a MU-nak nem tesz jót az sem, hogy nem jönnek az eredmények, de az sem, hogy a BL-ben sem indulhatnak. Ha a BL-t jövőre is kihagyják, akkor esélyes, hogy elveszítik ezt a kiemelkedő státuszt a szponzorok körében.
750 millió fontos szerződést kötöttek az Adidasszal, egy német céggel, és többet kapnak, mint a Real meg a Bayern EGYÜTT úgy, hogy nincs BL, és a deadline day-ig jövőképük sem volt. Ezt meg nem lehet akármivel elérni, csak azzal, hogy nagyon felkapott a nevük, és nincs arányban a teljesítményükkel.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#108 Hozzászólás Szerző: putthelime »

fodi91 írta:
putthelime írta:Okos dolog lenne ez az egy év Twickenham, FFP szempontjából sem utolsó a plusz nézőszám.
Nem néztem utána, de gondolom bérleti díjat kellene fizetnünk a stadionért, így a plusz nézőszám bevételéből elmegy arra is valamennyi.
Nem feltétlen arra az egy évre gondoltam, hanem az utána következő szezonokra a Bridge-en. Gyakorlatilag másfélszeresére növelnénk a kapacitásunkat, hosszútávú befektetésnek nem utolsó!

Amúgy abban sem vagyok biztos, hogy a Twickenham-et ne tudnánk egy éven át csúcsra járatni (hosszútávon persze egyértelmű, hogy nem lenne szükségünk egy ekkora stadionra). Abban az évben minden egyes párharc egyedülálló és megismételhetetlen esemény lenne, ez a varázs biztosan nagyobb tömegeket mozgatna.
Horváth Ádám írta:Már nem azért a húsz fillérért, de némelyik hétközi meccsen, ahogy elnézem, még ezt a bő 40 ezres stadiont sem töltik meg a szurkolóink. És nem feltétlenül csak a Ligakupa meccsekre igaz mindez. Akkor?
Úgy emlegetitek ezt a pár kiragadott példát mintha alapjaiban rengetné meg a gazdálkodást a klubnál. Ezek a meccsek tipikusan a BL csoportkörök és a bárgyúbb Ligakupa fordulók, ami a kupa sorsolásától függően max 6 meccs egy szezonban. A maradék ~20-25 hazai meccsen bőven megtérülne az, hogy azon a pár estén nem pörgött maximumon a jegyeladás.
They do now.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Stamford Bridge

#109 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Először is 60 ezresnél nagyobbra nem lehet bővíteni Stamford Bridge-t az is határeset lehet inkább 55 körül lesz!
Új stadion persze lehetne nagyobbra is csak hát elszállt minden eladó telek a környéken és szurkolók sem viselték jól ennek az ötletét.
Twickenham stadion ötlete egy évre simán beleférne, látná a klub is mekkora a valós igény 55-60 ezer vagy még akár több nézővel is meg tudnák tölteni a stadiont ne felejtsük el nemzetközi meccseken a jelenlegi befogadóképesség még 40 ezret sem éri el ami vicc kategóriába sorolható egy ekkora klubnál...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Stamford Bridge

#110 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Így is k*rva drága a jegy, mi lenne, ha új stadion lenne? :roll: 80 ezres felesleges, azért a Chelsea az nem MU kaliberű márkanév.

60 ezresre bővítik a stadiont, nem 80 ezresre. A Twickenham stadion rohadt nagy, de nincs túl sok választási lehetőség, az van a legközelebb(13 km). A Wembley is kb. olyan messze van a Brdige-től, a befogadó kapacitási is nagyjából annyi, de ott nem tudnánk akár heti két meccset lejátszani, mert viszonylag ki van használva(koncertek, NFL meccsek stb stb).

Nekem tetszik az ötlet:

- nagyon kéne már egy nagyobb stadion, az összes európai topcsapatnak 60 ezres stadionja van minimum(kivéve Liverpool, de ők is bővíteni fogják az Anfield-et).

- jó, hogy nem költözik máshova a klub(Battersea Park vagy máshova). Nagyon jó helyen van a Bridge, ráadásul 110 éve a csapat otthona, örülök hogy megtartjuk.

- ahogy putthelime is írta, nagyon különleges szezon lenne egy új stadionba költözni egy évbe. 20 év múlva, amikor összemosódnak a dolgok akkor is minden szurkoló emlékezne hogy ez volt az az egy év amikor árvák voltunk :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#111 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért a 60.ezres re bővítés szerintem mindenképpen kellene, ha valamennyivel drágább is lenne a jegy akkor is még olcsóbb lenne mint a többi nagy klubbé.
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Stamford Bridge

#112 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Így is k*rva drága a jegy, mi lenne, ha új stadion lenne? :roll: 80 ezres felesleges, azért a Chelsea az nem MU kaliberű márkanév.
46 font a legolcsóbb jegy, ha jól tudom. Ez magyar viszonylatban lehet, hogy soknak tűnik, de Angliában ez egyáltalán nem számít soknak. A többi rivális csapathoz képest is jóval alacsonyabbak a jegyáraink, pl Arsenalnál 70 fontnál kezdődnek a jegyek.

Egyébként nem hiszem, hogy a MU sokkal nagyobb márkanév, mint mi. Ha egy befektetőnek választania kellene, hogy hova fektessen be, akkor már közel sem biztos, hogy a MU-ba fektetne. Arról már nem is beszélve, hogy a MU-nak nem tesz jót az sem, hogy nem jönnek az eredmények, de az sem, hogy a BL-ben sem indulhatnak. Ha a BL-t jövőre is kihagyják, akkor esélyes, hogy elveszítik ezt a kiemelkedő státuszt a szponzorok körében.
Horváth Ádám írta:Már nem azért a húsz fillérért, de némelyik hétközi meccsen, ahogy elnézem, még ezt a bő 40 ezres stadiont sem töltik meg a szurkolóink. És nem feltétlenül csak a Ligakupa meccsekre igaz mindez. Akkor?
Nem tudom, hogy te melyik szezonról beszélsz, de tavaly is a Ligakupa kivételével szinte mindig teltházunk volt. Az, hogy 100-200 hely üresen marad, az nem jelenti azt, hogy a 80ezres stadionban is csak 41ezren lennének. Én szerintem bőven meg tudnánk tölteni, főleg, hogy egyre nagyobb és nagyobb klub leszünk, és akkor a több ezer fős japán turista sereget nem is említettem, akik minden héten képviseltetik magukat a stadiounkban.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Stamford Bridge

#113 Hozzászólás Szerző: Chester »

Így is k*rva drága a jegy, mi lenne, ha új stadion lenne? :roll: 80 ezres felesleges, azért a Chelsea az nem MU kaliberű márkanév.

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Stamford Bridge

#114 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

http://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80 ... .C._season" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt végig néztem a tavalyi szezon nézőszámait. A bajnokságban kb. mindig telt ház volt és mivel abból van több meccs így az a fontosabb. Itt pedig még bőven vannak kiaknázatlan lehetőségek.
putthelime írta:Okos dolog lenne ez az egy év Twickenham, FFP szempontjából sem utolsó a plusz nézőszám.
Nem néztem utána, de gondolom bérleti díjat kellene fizetnünk a stadionért, így a plusz nézőszám bevételéből elmegy arra is valamennyi.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Stamford Bridge

#115 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Már nem azért a húsz fillérért, de némelyik hétközi meccsen, ahogy elnézem, még ezt a bő 40 ezres stadiont sem töltik meg a szurkolóink. És nem feltétlenül csak a Ligakupa meccsekre igaz mindez. Akkor?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Stamford Bridge

#116 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ezt a 60ezret még mindig kevésnek tartom. Velünk egy kaliberű csapatoknak bőven 80ezer nézőszám körüli stadionjaik vannak, és a jegyek 90-95%-át el is szokták adni. A legjobb példa a Manchester United. A tavalyi szezon miatt szvsz a legtöbb divatdrukker elhagyta őket, és még így is megtöltik a stadiont egy QPR ellen is, ahol összvissz 1000 hely maradt üresen. Tehát, ha egy ilyen haldokló MU meg tudja tölteni hétről-hétre a 76ezres stadionját, akkor mi miért ne tudnánk?
Mert nincs és a közeljövőben nem is lesz olyan stadionunk. Próbált már területeket keresni Abramovic az új stadionnak, de egyszerűen London belvárosában nincsenek ilyen méretű megvásárolható területek. Ez a 60k pedig már másfélszerese majdnem a mostani 42-nek, szóval ez is egy előrelépés lenne.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Stamford Bridge

#117 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Egyébként nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ezt a 60ezret még mindig kevésnek tartom. Velünk egy kaliberű csapatoknak bőven 80ezer nézőszám körüli stadionjaik vannak, és a jegyek 90-95%-át el is szokták adni. A legjobb példa a Manchester United. A tavalyi szezon miatt szvsz a legtöbb divatdrukker elhagyta őket, és még így is megtöltik a stadiont egy QPR ellen is, ahol összvissz 1000 hely maradt üresen. Tehát, ha egy ilyen haldokló MU meg tudja tölteni hétről-hétre a 76ezres stadionját, akkor mi miért ne tudnánk?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Stamford Bridge

#118 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

putthelime írta:Okos dolog lenne ez az egy év Twickenham, FFP szempontjából sem utolsó a plusz nézőszám.
Ráadásul biztosan különleges szezon lenne.
Ha kész lesznek a tervek a bővítésre akkor egy szezon bőven belefér kíváncsi lennék mennyi nézővel tudnánk megtölteni a 80 ezres stadiont szép bevételeket eredményezne!!!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#119 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Okos dolog lenne ez az egy év Twickenham, FFP szempontjából sem utolsó a plusz nézőszám.
Ráadásul biztosan különleges szezon lenne.
They do now.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Stamford Bridge

#120 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekem a Fly Emirates tetszik a legjobban egyébként. Kék mezen utcalány jól állt régen is.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése