Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Zalán

Re: Stamford Bridge

#41 Hozzászólás Szerző: Zalán »

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... on-6932610" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt kicsit jobban át lehet látni, hogy mit szeretnének/akarnak lebontani. Én nagyon sajnálnám ha ez lenne a végleges annyira imádom a mostani belső kinézetét a stadionnak. Csinálhatnák úgy is, hogy mondjuk terveznek 4-5 féle kinézetet megkérdezik a szurkolóktól, hogy na melyik lenne a legjobb és mondjuk mindig kiesne egy és amelyik nyer úgy fog kinézni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Stamford Bridge

#42 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: Az a boltíves cucc közelről valóban nem rossz, de mivel a közvetítések nem fél centiről és oldalról mutatják a stadion falát, ezért ez mit sem ér. Egy stadionnak távolról és felülnézetből kell szépnek lennie (mivel mindenkinek ez marad meg, a címereknél is az egészét jegyzed meg a logonak, nem egy apró szimbólumát, és az összkép alapján ítéled szépnek vagy sem), ez pedig nem az a kiadott tervek láttán.
Nem feltétlen csak TV-s közvetítésből szeretném megnézni az új stadiont. És szerintem az a hatás amit az a szerkezeti kialakítás nyújt elég lenyűgöző, kb. mint egy régi templom vagy egyéb gótikus épület. De ha már templom akkor kinek a pap, kinek a paplan.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Stamford Bridge

#43 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem rendkívül igénytelen, ez a "borítás" nem tudom mi a francnak kell, vagy akkor már ne legyenek benne hézagok...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Stamford Bridge

#44 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:Az angolok amúgy is híresek a konzervatív megközelítésről, de általános törekvés, hogy az új épület passzoljon a környezetébe. Ez a téglás megoldás pedig azt hivatott szolgálni. Btw kb. olyan lesz, mint az Allianz, ugyanis azt is Abra cége építette. Nekem a közelieknél az a boltíves átvezetés az oszlopokról nagyon bejön. Felülnézetből valóban kissé gázos.
Az a boltíves cucc közelről valóban nem rossz, de mivel a közvetítések nem fél centiről és oldalról mutatják a stadion falát, ezért ez mit sem ér. Egy stadionnak távolról és felülnézetből kell szépnek lennie (mivel mindenkinek ez marad meg, a címereknél is az egészét jegyzed meg a logonak, nem egy apró szimbólumát, és az összkép alapján ítéled szépnek vagy sem), ez pedig nem az a kiadott tervek láttán.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Stamford Bridge

#45 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az angolok amúgy is híresek a konzervatív megközelítésről, de általános törekvés, hogy az új épület passzoljon a környezetébe. Ez a téglás megoldás pedig azt hivatott szolgálni. Btw kb. olyan lesz, mint az Allianz, ugyanis azt is Abra cége építette. Nekem a közelieknél az a boltíves átvezetés az oszlopokról nagyon bejön. Felülnézetből valóban kissé gázos.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Stamford Bridge

#46 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bandi írta:
gerawba írta:De miért ilyen gusztustalanul ronda?!
Nem ronda, max neked nem tetszik.
Hát nem tudom, szerintem akinek van egy kis ízlése annak ez nem tetszik. Én szeretem a modern, innovatív meg kreatív, újító dolgokat (pl. a pekingi Madárfészek, amit nagyon sokat szidtak szerintem baromi jó), de ez (legalábbis a terveken) okádék. De ha csinálnának egy széleskörű szavazást a szurkolók körében akkor gyanítom legalább egy 75-25%-ban hasonló lenne a vélemény.
Sok mindenre hasonlít, csak stadionra nem. Mondjuk szerencsére meccs közben a pályát meg a lelátókat lehet majd látni csak, szóval nem kell szenvedni, hogy hogy néz ki kívülről.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Stamford Bridge

#47 Hozzászólás Szerző: Dante »

Távoli koncepciókon nekem sem tetszik, de közeliken látszik hogy megmarad a tégla, ami sokat dob rajta. Meg ezek a gótikus templomszerű boltívek is egész faszák.

Zalán

Re: Stamford Bridge

#48 Hozzászólás Szerző: Zalán »

gerawba írta:De miért ilyen gusztustalanul ronda?!
Én is ezen a véleményen voltam de lassan kezdem elfogadni, hogy tényleg ilyen lesz. Különleges lesz és kész hátha amire felépül máshogy fog kinézni és remélem jobban. Viszont én is jobban elviselnék egy ilyen mostani kinézetet vagy ha már "új" lesz akkor ilyen kivétítős legyen pl mint a bayerné és amilyen az új real és barca stadion lesz. Valahogy majd megszokjuk lesz 3-4 évünk rá

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Stamford Bridge

#49 Hozzászólás Szerző: Bandi »

gerawba írta:De miért ilyen gusztustalanul ronda?!
Nem ronda, max neked nem tetszik.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Stamford Bridge

#50 Hozzászólás Szerző: gerawba »

De miért ilyen gusztustalanul ronda?!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Stamford Bridge

#51 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bandi írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... bours.html
Kikérte a klub az engedélyt az új stadionra.

Itt van több kép a tervekről:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... paign=1490" onclick="window.open(this.href);return false;
És itt van hozzá a magyar cikk is:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2453239" onclick="window.open(this.href);return false;

Az én értelmezésem szerint a tervezési és engedélyezi eljárás bőven túlnyúlik a szezonon, ezek szerint ha minden jól menne is legkorábban 17-18-as szezonban kezdődhetnének a munkálatok.
Nagyon szép lenne ha 2020-ra a 115. évfordulóra elkészülne a stadion és valóban legmodernebb körülmények és 60 ezer néző előtt játszhatna a csapat!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Stamford Bridge

#52 Hozzászólás Szerző: Bandi »

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... bours.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kikérte a klub az engedélyt az új stadionra.

Itt van több kép a tervekről:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... paign=1490" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#53 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Valami ilyet olvastam ma, hogy 2-3 ott töltött év a reális, de egy ekkora beruházásnál kalkulálni kell a csúszást is és ez a 4 év a "minden kötél szakad" forgatókönyv idejére is elegendő lesz.
They do now.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Stamford Bridge

#54 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:A Sky szerint ajánlatot tettünk a Wembley-re, négy évig(!!!) laknánk ott.

http://www.skysports.com/football/news/ ... r-in-doubt" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi a f..sz? Négy évig? Ennyi idő alatt két új stadiont is fel lehetne húzni. Négy év alatt egyedül kibővítem a Stamfordot :D
Kis túlzással az egész környék dózerra kerül és úgy húzzák fel az új stadiont meg a környező komplexumokat. Legalábbis amiket én olvastam az alapján. Úgyhogy teljesen fair az a 4 év.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Stamford Bridge

#55 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Sky szerint ajánlatot tettünk a Wembley-re, négy évig(!!!) laknánk ott.

http://www.skysports.com/football/news/ ... r-in-doubt" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi a f..sz? Négy évig? Ennyi idő alatt két új stadiont is fel lehetne húzni. Négy év alatt egyedül kibővítem a Stamfordot :D

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Stamford Bridge

#56 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Hawaii írta:Chelsea and Tottenham encouraged to consider Wembley

A stadionépítés idejére elvileg a Wembleybe költözhetünk a Tottenhammel együtt.
Na az szép lesz. Jó szar gyep sülhet ki belőle.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Stamford Bridge

#57 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea and Tottenham encouraged to consider Wembley

A stadionépítés idejére elvileg a Wembleybe költözhetünk a Tottenhammel együtt.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#58 Hozzászólás Szerző: laczze »

moldviii írta:Valaki írta itt, hogy jobb, hogy ilyen lesz és nem egy tucatstadion én vele értek egyet, nekem tetszik.
Ez hülyeség, attól hogy modernebb lenne meg más mint ez a terv még nem lenne tucatstadion. Ez szerintem nem néz ki jól de simán lehetne más egyedit is csinálni nem csak ez az egy lehetséges megoldás van és akkor se lenne tucatstadion. De inkább legyen az egy kis egyedi részletekkel mint ez a szénaboglya.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Stamford Bridge

#59 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Valaki írta itt, hogy jobb, hogy ilyen lesz és nem egy tucatstadion én vele értek egyet, nekem tetszik.

Zalán

Re: Stamford Bridge

#60 Hozzászólás Szerző: Zalán »

laczze írta:Csak nekem nem teszik kicsit se, az új stadion terve? Szerintem ennél sokkal jobbat lehetne építeni. :roll:
Én is csatlakozok hozzád valahogy nem jön be, pedig örülök, h 60 ezres lesz de a külseje nem vmi modern (legalábbis számomra). Nézzük meg milyenek lesznek máshol az új vagy a felújított stadionok sztem a miénk lesz az egyik olyan ami annyira nem szép. Pedig a mostanit imádom a belseje is jól néz ki a külseje is de az új nem tudom, h hogyan fejezzem ki magam talán úgy, h nem ilyenre számítottam de ez van/lesz ezt kell szeretni. Viszont remélem nem ez a terv marad bár nem attól fogunk jobban játszani, h milyen a stadionunk hanem, h a csapat milyen. (edzőtől a takarítóig)
De vissza a stadionra én örülnék, h ha a belseje nagyjából ugyan így nézne ki, mert én olyan ember vagyok aki a tradíciókat szereti (játékosoknál klub hűség, bár lehet én vagyok a hülye, h ezekben még hiszek) és jó lenne, h ha mostani állapotában tudnák hagyni csak bővíteni, de ez sajnos a vasút? vonal miatt nem kivitelezhető de remélem legalább jó lesz és végre lesznek kint rendes szurkolók és nem a japán turisták ülnek majd a lelátón egy szó nélkül 90 percen át. Reménykedjünk...

Válasz küldése