Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#581 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Antifiu írta:Huth azért már ne lőjje be, nert ő már a Boroé, nem? :)
Ha a Stamford Bridge-en rúgja be akkor tényleg bajban leszünk :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#582 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Amíg a játékosaink nemzeti kötelezettségeiknek tesznek eleget, a Bridge-en elkezdődtek a rövid felújítások. Bővebben a .com-on:
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... t&nav=news
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#583 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta::) Lehetetlen, hogy ezután elköltözzünk... Srácok, maradunk még vagy 100 évig! Shed felőli 11-es meg nem fog ezentúl kimaradni, nyugodtan lőheti bárki. (még Huth is)
ha huth rugja a buntetot a legtobb kapus direkt ugrik el a labda elol ;)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#584 Hozzászólás Szerző: Anti »

Huth azért már ne lőjje be, nert ő már a Boroé, nem? :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#585 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

:) Lehetetlen, hogy ezután elköltözzünk... Srácok, maradunk még vagy 100 évig! Shed felőli 11-es meg nem fog ezentúl kimaradni, nyugodtan lőheti bárki. (még Huth is)
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#586 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:Osgood ashes laid to rest at Stamford Bridge

ezekutan nem koltozhetunk el. soha.
Lesz még az a 11-es pont a segítségünkre... :)
SUN lehozza majd: A pályagondnok éjjel stoplis hangját hallotta a gyepen és halovány fénynél tovaderengő árnyat vélt látni, kék mezben, amit a Shed felé vette gyors lépteit... A Bridge királya éjjelenként játszik és újraéli a sikereit. Sokan látták már a lidércet és tudják nem szabad zavarni ilyenkor!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#587 Hozzászólás Szerző: undertow »

Osgood ashes laid to rest at Stamford Bridge

ezekutan nem koltozhetunk el. soha.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#588 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:
andyslacker írta:
szpecnaz írta:Amíg egy bl meccs-csel nem tudunk megtölteni egy stamfordot addig nem kell új stafion....
Azért nem mert hiába vagyunk utcalány gazdagok, mégis inkább faszságokra szórják knyonék a pénzt ahelyett,hogy a szurkolókkal törődnénak. ha már bukni kell pénzt az legyen inkább azért,mert olcsóbbak a jegyek.
ez igaz...de ha építenénk egy új stadiont akkor olcsóbbak lennének a jegyek?..nem hiszem....sőt...:)
Szerintem lenne egy olcsóbb kategória is. Pl. biztos, hogy az Old Traffordon sem kerül ugyannyiba egy jegy a felezővonal környékénél a 30-40. sorba és az újonnan megépített kakasülőre.......
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#589 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:
szpecnaz írta:Amíg egy bl meccs-csel nem tudunk megtölteni egy stamfordot addig nem kell új stafion....
Azért nem mert hiába vagyunk utcalány gazdagok, mégis inkább faszságokra szórják knyonék a pénzt ahelyett,hogy a szurkolókkal törődnénak. ha már bukni kell pénzt az legyen inkább azért,mert olcsóbbak a jegyek.
ez igaz...de ha építenénk egy új stadiont akkor olcsóbbak lennének a jegyek?..nem hiszem....sőt...:)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#590 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:Amíg egy bl meccs-csel nem tudunk megtölteni egy stamfordot addig nem kell új stafion....
Azért nem mert hiába vagyunk utcalány gazdagok, mégis inkább faszságokra szórják knyonék a pénzt ahelyett,hogy a szurkolókkal törődnénak. ha már bukni kell pénzt az legyen inkább azért,mert olcsóbbak a jegyek.
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#591 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Amíg egy bl meccs-csel nem tudunk megtölteni egy stamfordot addig nem kell új stafion....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#592 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

[quote="ZenZo"]Kicsit nehéz úgy nyilatkozni, hogy még nem jártam a Bridgen, csak kicsiny hazánk stadionjaiban, ahol a pár ezres stadionok is panganak az ürességtől, de nézzük:
A Chelsea és a Stamford Bridge egyek, és ennek egy olyan futballkedvelő országban, mint Anglia sokkal nagyobb jelentőssége van, mint másutt. ....quote]

Ez részben igaz, de pl a pool is új stadiont készül építeni, az Everton is, pedig azért az Anfield road is nem kicsit legendás hely
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#593 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Tore, a BL döntőről száműzünk téged a Véndiákból, mert tele vagy rossz energiákkal!! :lol:

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#594 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Muterom most mondaná: fiam POZITÍV GONDOLKODÁS!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval csak pozitívan és akkor bármi megtörténhet :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#595 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:Hát, ha véletlenül bejelentenék, hogy megépítik az új stadiont, akkor is lenne még 2-3 éved legalább, hogy eljuss a Bridge-re. Én márciusban tervezem.
Dandeer: A következő 6 évben szerintem nem nyerünk BL-t! Idén meg biztos, hogy nem!
szerintem meg nyerünk :lol:

Amúgy miben is fogadtál Grimrieperrel nem a BL nyerésről kapcsolatosan?

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#596 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ToreAndre írta:Dandeer: A következő 6 évben szerintem nem nyerünk BL-t! Idén meg biztos, hogy nem!
Esélyünk mindig van, meg reményünk is! (a bohóchal megy a legelején, a reményhal meg utoljára :lol: ) Szerintem meg tudják csinálni. És talán meg is fogják. Ki tudja? De azt nem értem, hogy Te miért nem bízol a csapatban. Pláne hogy JM szerint a top10-ben benne vagyunk :!: :idea:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#597 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Hát, ha véletlenül bejelentenék, hogy megépítik az új stadiont, akkor is lenne még 2-3 éved legalább, hogy eljuss a Bridge-re. Én márciusban tervezem.
Dandeer: A következő 6 évben szerintem nem nyerünk BL-t! Idén meg biztos, hogy nem!
Tore: ha nyerünk felmondatom veled a Kalevalát finnül! :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#598 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, ha véletlenül bejelentenék, hogy megépítik az új stadiont, akkor is lenne még 2-3 éved legalább, hogy eljuss a Bridge-re. Én márciusban tervezem.
Dandeer: A következő 6 évben szerintem nem nyerünk BL-t! Idén meg biztos, hogy nem!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#599 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kicsit nehéz úgy nyilatkozni, hogy még nem jártam a Bridgen, csak kicsiny hazánk stadionjaiban, ahol a pár ezres stadionok is panganak az ürességtől, de nézzük:
A Chelsea és a Stamford Bridge egyek, és ennek egy olyan futballkedvelő országban, mint Anglia sokkal nagyobb jelentőssége van, mint másutt. (aztán lehet, hogy tévedek) A bővítés előbb-utóbb elkerülhetetlen sz'tem is, de amint hallom, ennek komoly építészeti és demográfiai akadályai vannak. Ellenben ha marad a jelenlegi befogadóképesség, és egyre többen mennének el megnézni egy-egy mérkőzést, az inkább előbb, mint utóbb ahhoz vezet, hogy már az árusítás első óráiban elfogynának a jegyek, és a mezei ember - gondolok itt a külföldiekre, többek közt magamra, hogyha végre nem diplomás munkanélküli lennék, és lenne pénzem, hogy esetleg eljussak egy összecsapásra - nem jutnának jegyekhez, mert ez a folyamat nagyon felsrófolná a jegyárakat.
Ha valaki tervezne egy klasszikusan szép stadiont, és nem egy olyan futurista csodát, mint pl. az Emirates, lehet, hogy az angol közönség könnyen befogadná, de nekem igenis fájna a szívem, hogy ha végre eljutnék egy Chlesea mérkőzésre, akkor nem a Stamfordra mennék...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#600 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Számomra egyértelmű: új stadion kell! Teljesen reális, hogy BL-t fogunk nyerni (nem is egyet) a közeljövőben, a szurkolótábor kb. a duplájára fog nőni. Kell új stadion. Szerintem.

Válasz küldése