Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#561 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ToreAndre írta: Dandeer, te meg nagyon kevés ideje lehetsz Chelsea fan, ha ennyire nincs benned kötődés a stadion íránt.
Valóban nem, ennek fizikai bizonyítéka is van: fiatal vagyok.
ToreAndre írta:Mellesleg kétlem, hogy 3 BL-t nyernénk az elkövetkező 10 évben...
Ha észrevetted volna lefele megyünk a leejtőn, nem pedig felfele.
Éljen a pesszimizmus.. :roll: Szerintem simán meg lehet csinálni. Főleg, ha a játékosok nem így állnak hozzá.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#562 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:tibi: José első évében csodálatosan játszva 1 vereséggel, utcahosszal nyertük meg a bajnokságot, BL elődöntő. Tavaly már becsúszott három zakó, a végére izgalmasabb lett a verseny, a legjobb 16 között kiestünk a BL-ben. Idén még nem járunk féltávnál, de már kikaptunk kétszer, a MU vezet és még csak két nagy rangadón vagyunk túl, ráadásul néha pocsékul játszik a csapat.

Nekem ez leejtő.

Iszonyatosan nagy szerencse, hogy van egy élete legjobbját nyújtó Essien-ünk, ha most Ő kidőlne nem tudom mi lenne.... harmadik hely.

Mellesleg miért nem veszi senki sem figyelembe, hogy Peter Osgood hamvait alig 1-2 hónapja temették a Shed end előtti tizenegyes pont alá!!
Csak úgy otthagynánk? Vagy összeszedegetnénk??

A Chelsea-nek örökre a SB-en kell maradni! XXI. századot írunk, van pénzünk dögivel, oldják meg valahogy a bővítést!!
14 fórduló elteltével 3 pontal vagyunk lemaradva az eddig önmagához képest 120%-ot teljesitő mu mögött ! mi még nem álltunk össze ezt tán a vak is látja ! bl-be a fotelbe ülünk és a bolgár bajnokot kell majd legyürnünk otthon ez nem nagy ügy talán ! mu padja gyér ! nekik sérüléstől jobban kell tartaniuk mert bármely poszton még negyedannyira sem tudják potolni a kidölt emberüket főleg ha csatárról van szó ! szerintem emiatt fergi jobban fosik mint mi !!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#563 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem rajtunk mulik a bovites, a teruletileg illetekes tanacs/hatosag akadekoskodik mar hosszu evek ota.
kismillio eloiras, burokratikus szabaly gatolja a bovitest.

(pl az, hogy tobb ferohely eseten tobb iranybol kene biztositani a be- es kijutast. jelenleg csak a fulham road felol lehetseges ez. nezz ra a terkepre Norbert hsz-eben. szerinted realisan ez hogy oldhato ez meg?)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#564 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi: José első évében csodálatosan játszva 1 vereséggel, utcahosszal nyertük meg a bajnokságot, BL elődöntő. Tavaly már becsúszott három zakó, a végére izgalmasabb lett a verseny, a legjobb 16 között kiestünk a BL-ben. Idén még nem járunk féltávnál, de már kikaptunk kétszer, a MU vezet és még csak két nagy rangadón vagyunk túl, ráadásul néha pocsékul játszik a csapat.

Nekem ez leejtő.

Iszonyatosan nagy szerencse, hogy van egy élete legjobbját nyújtó Essien-ünk, ha most Ő kidőlne nem tudom mi lenne.... harmadik hely.

Mellesleg miért nem veszi senki sem figyelembe, hogy Peter Osgood hamvait alig 1-2 hónapja temették a Shed end előtti tizenegyes pont alá!!
Csak úgy otthagynánk? Vagy összeszedegetnénk??

A Chelsea-nek örökre a SB-en kell maradni! XXI. századot írunk, van pénzünk dögivel, oldják meg valahogy a bővítést!!
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#565 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A szívem szakadna meg, ha kiköltözne a csapat London külvárosába. Ugyanakkor megértem a Kenyon féle jövőépítést is. Legutóbbi nyilatkozatában a vezetőség azt mondta, hogy minden járható utat megjárnak, hogy a jelenlegi helyen bővítsék a stadiont. Ez nem zárja ki a költözést, de ez úgysem mostanában lesz. Ebben nekünk ismét csak az érzelmeink lesznek benne, senki nem fog megkérdezni egy halandó Chelsea szurkolót.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#566 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en is jobban orulnek ha maradnank, viszont biztos vagyok benne, hogy 5 even belul uj sokkal nagyobb stadionunk lesz.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#567 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Mellesleg kétlem, hogy 3 BL-t nyernénk az elkövetkező 10 évben...
Ha észrevetted volna lefele megyünk a leejtőn, nem pedig felfele.
Tore, megint fúj a hideg kensingtoni temetői szél és a Stamford Bridge romokban áll... :lol:

A stadionbővítésnél lehet hogy megoldást jelenthet, ha a Fullham Road irányába terjeszkedik a stadionkomplexum. A Shed Wall-t pedig vagy beépítik vagy egy forgalom számára nem zavaró darabját hagyják meg emlékül... Az ingatlanok felvásárlásához van fedezet, a kérdés csak az hogy a beépítésre miyen korlátozások vannak.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#568 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Az az igazság, hogy vastagon szarom le mind a Highbury-t, mind az Anfield-et.
Rohadt szemét Kenyon, alig van még itt 3 éve, mégis Ő dönt mindenről. Én megszavaztatnám valahogy Anglia Chelsea drukkereit.
Dandeer, te meg nagyon kevés ideje lehetsz Chelsea fan, ha ennyire nincs benned kötődés a stadion íránt.
Én magam sajnos még nem jártam a Bridge-en, de márcsak Osgood hamvai miatt is teljes vállszélességgel az "otthonmaradás" mellett vagyok.

Mellesleg kétlem, hogy 3 BL-t nyernénk az elkövetkező 10 évben...
Ha észrevetted volna lefele megyünk a leejtőn, nem pedig felfele.

Ami még megoldás lehet, hogy a legnagyobb rangadókra kibéreljük majd a Wembley-t, ha egyszer végre valahára elkészül.:) Pénz van rá.
én is kötödöm a sb-hez (pár meccsen voltam is ) ! inkább nagyobb volumenü átalakitáson kéne átmenni a 'szentélynek' mint elköltözni valahova ! az meg baromság tore hogy lefele megyünk a lejtön ez a te rögeszméd ilyen marhaságot mástól még nem hallottam ! a lejtő a 8 .hely nálam és nem az ami mostanság történt illetve történik a csapatnál ! konzervatív ember létemre jobban szeretném ha a chelsea mindig ott maradna amíg van foci a fullham road-on !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#569 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az az igazság, hogy vastagon szarom le mind a Highbury-t, mind az Anfield-et.
Rohadt szemét Kenyon, alig van még itt 3 éve, mégis Ő dönt mindenről. Én megszavaztatnám valahogy Anglia Chelsea drukkereit.
Dandeer, te meg nagyon kevés ideje lehetsz Chelsea fan, ha ennyire nincs benned kötődés a stadion íránt.
Én magam sajnos még nem jártam a Bridge-en, de márcsak Osgood hamvai miatt is teljes vállszélességgel az "otthonmaradás" mellett vagyok.

Mellesleg kétlem, hogy 3 BL-t nyernénk az elkövetkező 10 évben...
Ha észrevetted volna lefele megyünk a leejtőn, nem pedig felfele.

Ami még megoldás lehet, hogy a legnagyobb rangadókra kibéreljük majd a Wembley-t, ha egyszer végre valahára elkészül.:) Pénz van rá.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#570 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ugyan ToreAndre! Mindörökké nem lehet ekkora (vagy kicsit nagyobb, ha bővitik) stadionunk! 10 év múlva, 3 Bajnokok Ligája siker és sorozatos bajnoki cimek után ha mi leszünk Anglia legnépszerűbb csapata, szükségünk lesz egy minimum 60000-s arénára! Az Arsenal és a Liverpool is nehezen szánta rá magát, és láss csodát: idén már az 60000 néző befogadására alkalmas Emirates stadionban játsszák az Ágyúsok hazai meccseit, a Vörösök pedig nagyban épitik arénájukat. És azt ne mondd nekem, hogy az Anfield Road vagy a Highbury kevésbé nagy múltú stadionok, mint a Stamfod Bridge! :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#571 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem akarom, hogy elköltözzünk! Én a fiamat is a Bridge-re akarom majd vinni. Osgood emlékét pedig megsértenénk.
Néhány ezer fővel meg csak lehet bővíteni, az új stadion építése egyszerűen nem éri meg! Szerencsére, ahogy olvasgatom angol fórumokon is így látják.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#572 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:
Nem lesz egyszerű, a terület ugyanis nagyon beépített. Szerintem, ha a hely marad (márpedig a Pich Owners ezt támogatja) akkor a környékbeli ingatlanok felvásárlásával lehetne nagyobb lelátó részt létrehozni elsősorban a Matthew Harding és a Shed End rész lenne potenciálisan átépíthető, míg az East Stand a vasút miatt (hacsak az angol építésügyi előírások ráépítést nem tesznek lehetővé) nem alakítható át.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q ... iwloc=addr
ezen a terkepen, ha elnezel del-delkelet iranyba, akkor a king's rd tuloldalan a bridgehez igen kozel latsz par kor alaku tetot. kb a vasut, az imperial rd es a micheal rd haromszog alkotja a telek korvonalait.
ezt vette meg abra ugy masfel eve. a vasarlas oka nem publikus, a fantaziatokra bizom a talalgatast ;)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#573 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Nem lesz egyszerű, a terület ugyanis nagyon beépített. Szerintem, ha a hely marad (márpedig a Pich Owners ezt támogatja) akkor a környékbeli ingatlanok felvásárlásával lehetne nagyobb lelátó részt létrehozni elsősorban a Matthew Harding és a Shed End rész lenne potenciálisan átépíthető, míg az East Stand a vasút miatt (hacsak az angol építésügyi előírások ráépítést nem tesznek lehetővé) nem alakítható át.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q ... iwloc=addr
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#574 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#575 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ezt tavaly is eljátszották.... röhejes...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#576 Hozzászólás Szerző: Dani »


Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#577 Hozzászólás Szerző: Anti »

Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#578 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Antifiu írta:
ZenZo írta:Amíg a játékosaink nemzeti kötelezettségeiknek tesznek eleget, a Bridge-en elkezdődtek a rövid felújítások. Bővebben a .com-on:
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... t&nav=news
Erre azt mondják (állítolag a The Sun :!: még képanyagot is berakott)
hogy a Barcások szerint direkt rontjuk el a Barca elleni meccs előtt a talajt, hogy ne feküdjön a technikás labdarúgóiknak... :roll: :lol: :lol: Hihetetlen...
Van bennee realitas ;)
Bar nem hiszem hogy igy lenne:)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#579 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Antifiu írta:
ZenZo írta:Amíg a játékosaink nemzeti kötelezettségeiknek tesznek eleget, a Bridge-en elkezdődtek a rövid felújítások. Bővebben a .com-on:
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... t&nav=news
Erre azt mondják (állítolag a The Sun :!: még képanyagot is berakott)
hogy a Barcások szerint direkt rontjuk el a Barca elleni meccs előtt a talajt, hogy ne feküdjön a technikás labdarúgóiknak... :roll: :lol: :lol: Hihetetlen...
persze :D mindenesetre en csak a meccsel foglalkozom majd :lol: :lol:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#580 Hozzászólás Szerző: Anti »

ZenZo írta:Amíg a játékosaink nemzeti kötelezettségeiknek tesznek eleget, a Bridge-en elkezdődtek a rövid felújítások. Bővebben a .com-on:
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... t&nav=news
Erre azt mondják (állítolag a The Sun :!: még képanyagot is berakott)
hogy a Barcások szerint direkt rontjuk el a Barca elleni meccs előtt a talajt, hogy ne feküdjön a technikás labdarúgóiknak... :roll: :lol: :lol: Hihetetlen...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése