Stamford Bridge

A klubbal kapcsolatos témák.

Mit szólsz az átkereszteléses ötlethez?

maradjon a tradicionális név, ez nem pénzkérdés
133
52%
jó pénzért megéri, főleg hogy megmarad a SB név is
108
42%
nekem mindegy
14
5%
 
Szavazatok száma: 255

Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Stamford Bridge

#1 Hozzászólás Szerző: Anti »

Vicces, hogy a covid lezárás alatt nem voltak képesek ezt megcsinálni... Csak egy évük volt rá 🙄🤦‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Stamford Bridge

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem biztos, hogy telthaz lesz a Crystal ellen, mert nem fejezodtek be a munkalatok a stadionban..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Stamford Bridge

#3 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dacultras írta: 2021. május 19., szerda 19:52 West stand felső részén miért vannak felszedve a székek?
https://www.chelseafc.com/en/club-chels ... r-showcase

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Stamford Bridge

#4 Hozzászólás Szerző: dacultras »

West stand felső részén miért vannak felszedve a székek?

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Stamford Bridge

#5 Hozzászólás Szerző: RobMayth »


Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Stamford Bridge

#6 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ma elfogadta London polgármestere is a terveket, így már teljesen zöld az út az új stadion előtt.
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39179645" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Stamford Bridge

#7 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Biztosra nem tudom, de feltételezem, hogy a Crossrail miatt kb. fölöslegessé válik a felszíni vasútvonal és kisajáthítatjuk a területet, így kaphatott zöld utat a projekt.

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Stamford Bridge

#8 Hozzászólás Szerző: Bandi »

laczze írta:Az a 2 bezugró negyzet nem tudon milyeb terület, de igazán jó lett volna felvasárolni, elég macerás így a bontás és az építés is a hely szűke miatt, a 3 év így se sok kb reális de ebben simán vannak csúszások szerintem így.
Inkább a stadion melletti vasúti vonal volt mindig a probléma, legfőképp amiatt volt az eredeti ötlet az, hogy máshol épít stadiont Abra. De évek óta tervben van az új stadion, szóval kitalálták már gondolom, hogy hogy megvalósítható az átépítés, sztem nem lesz gond. Ha Magyarországon lenne, akkor mérget lehetne venni a csúszásra :mrgreen:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#9 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az a 2 bezugró negyzet nem tudon milyeb terület, de igazán jó lett volna felvasárolni, elég macerás így a bontás és az építés is a hely szűke miatt, a 3 év így se sok kb reális de ebben simán vannak csúszások szerintem így.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2488
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#10 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

laczze írta:Én azt olvastam, hogy nem egészen tisztázott a történet, hogy átépítésről beszélünk, vagy porig rombolják a jelenlegi stadiont, és a helyén emelkedik majd az új.
De szerintem egyértelmű, hogy teljesen lebontják esetleg az alapokkal kezdenek valamit amire ráépül, de mivel nagyobb és elvileg mélyebben fog elhelyezkedni így ezt is kizártnak tartom.
Elvileg a pirossal kijelölt területek bontásra kerülnek.
Kép


Kép

Kép

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Stamford Bridge

#11 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nekem így madártávlatból nem igazán jön be külsőre, a stadion belseje az tetszetős. Messziről kis túlzással olyan mintha hurkapálcikákból lenne kirakva. Na de majd meglátjuk élőben, ha felépül. Mindenesetre nagyon jó ötletnek tartom a nagyobb stadionba való költözést, kiérdemelte már a klub.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Stamford Bridge

#12 Hozzászólás Szerző: tegwol »

koni0725 írta:
Amazing24 írta:Remek hír. Így a tervek szerint a 2021-22-es szezont már az új stadionba kezdjük. Hírek szerint a tanácsot lenyűgözték a tervek, de az aggályaikat továbbra is fenntartják, ennek ellenere egyhangúlag megszavazták. A kivitelező pedig a svájci Herzog & de Meuron cég lesz, többek között az Allianz Arena vagy éppen a Birds Nest is az ő nevükhöz fűződik.
Kb a két legszebb stadion a világon, legalábbis számomra. Engem viszont a miénk még mindig egy tojásszeletelőre emlékeztet. Lehet, hogy csak szoknom kell majd...
Azon stadionok közül, melyeket volt szerencsém élőben látni, messze az Allianz a legrondább. A távolság jól áll neki az tény, de közelebbről látszik, hogy egy ütött-kopott fóliasátor.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#13 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én azt olvastam, hogy nem egészen tisztázott a történet, hogy átépítésről beszélünk, vagy porig rombolják a jelenlegi stadiont, és a helyén emelkedik majd az új.
De szerintem egyértelmű, hogy teljesen lebontják esetleg az alapokkal kezdenek valamit amire ráépül, de mivel nagyobb és elvileg mélyebben fog elhelyezkedni így ezt is kizártnak tartom.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2488
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#14 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sok információ lát napvilágot és egyre jobban tetszenek a tervek. Elvileg az egész stadion 7 méterrel süllyesztve lesz a mostanihoz képest a szűk hely miatt. Európa egyik legmodernebb és legzöldebb stadionja lesz, esővíz és energiatakarékos fűtési, hűtési rendszerrel, minden UEFA előírásnak megfelel, sőt túl is szárnyalja. EL,BL döntőt is rendezhetnek benne. A játéktér is nagyobb lesz, a mostani 103x67 méterről 105x68-ra nagyobbodik, ez is UEFA előírás a 4-es kategóriájú besoroláshoz. Estig lehetne sorolni, de akit jobban érdekel olvasson utána, mert sok új információt kaphat.

Kép

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#15 Hozzászólás Szerző: laczze »

kecske01 írta:
laczze írta:Nagyon lenyűgöző lesz, leginkább közelről jön ki az egyedisége meg a szépségs, de hát ez teljesen normális mivel elsősorban élőben az ott lévőknek kell benne gyönyörködni, de hozzáteszem nekem tetszik madártávlatból is :)
Ami kicsit inkább aggaszt az az, hogy a távollétet haza pályát nélkülözve hogyan fog telleni. Bát ez még előny is lehet mert a wembley nem teljesen idegen és több Chelsea szurkoló befér, na remélem ez a pozitív oldala lesz a dolognak.
A név marad igaz?
Max 1-2 rangadón, ha teli lesz a wembley... :D
Senki nem mondta hogy teli lesz. Annyit mondtan hogy többen beférnének :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Stamford Bridge

#16 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Nagyon lenyűgöző lesz, leginkább közelről jön ki az egyedisége meg a szépségs, de hát ez teljesen normális mivel elsősorban élőben az ott lévőknek kell benne gyönyörködni, de hozzáteszem nekem tetszik madártávlatból is :)
Ami kicsit inkább aggaszt az az, hogy a távollétet haza pályát nélkülözve hogyan fog telleni. Bát ez még előny is lehet mert a wembley nem teljesen idegen és több Chelsea szurkoló befér, na remélem ez a pozitív oldala lesz a dolognak.
A név marad igaz?
Max 1-2 rangadón, ha teli lesz a wembley... :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Stamford Bridge

#17 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nagyon lenyűgöző lesz, leginkább közelről jön ki az egyedisége meg a szépségs, de hát ez teljesen normális mivel elsősorban élőben az ott lévőknek kell benne gyönyörködni, de hozzáteszem nekem tetszik madártávlatból is :)
Ami kicsit inkább aggaszt az az, hogy a távollétet haza pályát nélkülözve hogyan fog telleni. Bát ez még előny is lehet mert a wembley nem teljesen idegen és több Chelsea szurkoló befér, na remélem ez a pozitív oldala lesz a dolognak.
A név marad igaz?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Stamford Bridge

#18 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Tetszik, mivel nem sablon. Eltér a mai trendtől, egyedi műalkotás. Minden területen egyedinek kell lennünk, ez egy nagy csapat ismérve.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Stamford Bridge

#19 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Amazing24 írta:Remek hír. Így a tervek szerint a 2021-22-es szezont már az új stadionba kezdjük. Hírek szerint a tanácsot lenyűgözték a tervek, de az aggályaikat továbbra is fenntartják, ennek ellenere egyhangúlag megszavazták. A kivitelező pedig a svájci Herzog & de Meuron cég lesz, többek között az Allianz Arena vagy éppen a Birds Nest is az ő nevükhöz fűződik.
Kb a két legszebb stadion a világon, legalábbis számomra. Engem viszont a miénk még mindig egy tojásszeletelőre emlékeztet. Lehet, hogy csak szoknom kell majd...
211! NEW RECORD!

Amazing24
Hozzászólások: 2488
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Stamford Bridge

#20 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Remek hír. Így a tervek szerint a 2021-22-es szezont már az új stadionba kezdjük. Hírek szerint a tanácsot lenyűgözték a tervek, de az aggályaikat továbbra is fenntartják, ennek ellenere egyhangúlag megszavazták. A kivitelező pedig a svájci Herzog & de Meuron cég lesz, többek között az Allianz Arena vagy éppen a Birds Nest is az ő nevükhöz fűződik.

Válasz küldése