Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4381 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta:
Dízel írta: Na bubi, látom nagyon véded Odoi-t. Azért annyit tisztázzunk , hogy nem azzal volt a baj h. kurvázott, vagy hogy megszegte a karantén szabályait (ezek is, de ezek még hagyján) hanem hogy megvert egy nőt, akit korházba kellett vinni. Azért bazmeg nemond már, hogy 18 évesen ilyen hibákat kell véteni. Miattam védheted, de ha szerinted egy nő verés full normális dolog akkor nálad is bajok vannak.
Én személy szerint fegyelmi bizottság elött kikérdezném és ha indokolt, akkor szerződést bontanék vele. Nyilván ki kell vizsgálni az esetet, lehet a csaj bevolt rugva és betámadta, Odoi meg védekezett és rosszul sült el a dolog, de azért na, hogy jutottunk el idáig... :roll:
Sehol nem írták, hogy megverte. Az ilyen hírkifordítások miatt van a legtöbb gáz.
Két fajta hír jelent meg, az egyik az, hogy a csaj volt, aki ki hívta a mentőket illetve a rendőrséget, meg aztán megjelent egy olyan verzió, hogy a rendőröket a szomszéd hívta ki, aki rohadtul nemtudta elviselni, hogy egész hajnalban veszekedtek, mikor a rendőrség kiért, a csaj azt mondta, hogy rosszul van ezért kihívták a mentőket is.
Egy szóval se írták, hogy Odoi bántotta volna a csajt. Szerintem ha ez lett volna, akkor már rég kibaszták volna, meg már rég perelné a csaj, ilyen olyan dolgok miatt a mai világban.... A lényeg, hogy mindkét verzióban az jelent meg, hogy nagyon rosszul érezte magát és ezért kellet a lányt kórházba vinni.

Szerintem inkább itt valami drog játszhatott, ami miatt Odoit letartóztatták + a karanténszabályt is megszegte ugye. Ott tuti volt valami tudatmódosító, amitől egészen hajnal 4-ig basszus egymással tudtak veszekedni meg kiabálni. Sima fű vagy piától már rég kidől az ember hajnal 4-re. :D Lehet a csajt is bevitték volna a rendőrök csak kijátszotta a rosszullét kártyát. Nem lehet tudni, csak találgatni max. Aztán lehet tényleg megverte, csak ezt még nem hozta nyilvánosságra senki, bár ez mondom elég meglepő lenne. Ha a csaj tényleg egy intsaribanc, meg össze lett volna verve szerintem már rég telesírta volna az instagramot és a sajtót, mellesleg teljesen jogosan.
Oké, azt nem irták, hogy megverte, de mentőt kellett hozzá hívni. Nekem azért ez elég egyértelmű. Drog? hát az még szebb lenne. De attól nem lesznek csak ugy rosszul, kokain, amfetamin vagy mdmatol sokat kell tolni hogy az emberhez mentőt kelljen hivni.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4382 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dízel írta: Na bubi, látom nagyon véded Odoi-t. Azért annyit tisztázzunk , hogy nem azzal volt a baj h. kurvázott, vagy hogy megszegte a karantén szabályait (ezek is, de ezek még hagyján) hanem hogy megvert egy nőt, akit korházba kellett vinni. Azért bazmeg nemond már, hogy 18 évesen ilyen hibákat kell véteni. Miattam védheted, de ha szerinted egy nő verés full normális dolog akkor nálad is bajok vannak.
Én személy szerint fegyelmi bizottság elött kikérdezném és ha indokolt, akkor szerződést bontanék vele. Nyilván ki kell vizsgálni az esetet, lehet a csaj bevolt rugva és betámadta, Odoi meg védekezett és rosszul sült el a dolog, de azért na, hogy jutottunk el idáig... :roll:
Sehol nem írták, hogy megverte. Az ilyen hírkifordítások miatt van a legtöbb gáz.
Két fajta hír jelent meg, az egyik az, hogy a csaj volt, aki ki hívta a mentőket illetve a rendőrséget, meg aztán megjelent egy olyan verzió, hogy a rendőröket a szomszéd hívta ki, aki rohadtul nemtudta elviselni, hogy egész hajnalban veszekedtek, mikor a rendőrség kiért, a csaj azt mondta, hogy rosszul van ezért kihívták a mentőket is.
Egy szóval se írták, hogy Odoi bántotta volna a csajt. Szerintem ha ez lett volna, akkor már rég kibaszták volna, meg már rég perelné a csaj, ilyen olyan dolgok miatt a mai világban.... A lényeg, hogy mindkét verzióban az jelent meg, hogy nagyon rosszul érezte magát és ezért kellet a lányt kórházba vinni.

Szerintem inkább itt valami drog játszhatott, ami miatt Odoit letartóztatták + a karanténszabályt is megszegte ugye. Ott tuti volt valami tudatmódosító, amitől egészen hajnal 4-ig basszus egymással tudtak veszekedni meg kiabálni. Sima fű vagy piától már rég kidől az ember hajnal 4-re. :D Lehet a csajt is bevitték volna a rendőrök csak kijátszotta a rosszullét kártyát. Nem lehet tudni, csak találgatni max. Aztán lehet tényleg megverte, csak ezt még nem hozta nyilvánosságra senki, bár ez mondom elég meglepő lenne. Ha a csaj tényleg egy intsaribanc, meg össze lett volna verve szerintem már rég telesírta volna az instagramot és a sajtót, mellesleg teljesen jogosan.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4383 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Csak mert van pénze és megteheti, attól még nem ez a követendő példa, főleg nem 18 évesen. Gondolom neki is vannak szülei, akik nem nagyon büszkék arra, hogy a 18 éves fiuk kurvát hív a lakásra, majd később mentővel viszik el a csajt, mert megcsapkodta és ebből rendőrségi ügye lesz. Inkább azt szeretnék olvasni az újságban, hogy a tehetségével és tudásával uralja a PL mezőnyt és hétről-hétre vagdossa a gólokat. Egyébként menőnek és csábítónak tűnik ez a kurvázás, csak akkor van gond, ha befigyel valamilyen fajta nemi betegség, amit összeszedsz valamelyiktől és jó nehezen fogsz tudni megszabadulni tőle. (Az óvszer sem véd mindegyiktől, akármennyire is érdekes) Főleg ha ilyen napi 3 csajba gondolkodsz, mint amit te ajánlottál. Arról nem is beszélve, hogy nekem nem épp vonzó, ha egy olyan csaj jön hozzám akinek előtte kitudja hol járt a szája és kitudja, hogy aznap hányan döntötték meg. De hát akinek ez az életcél, hajrá :D
Nem várhatod egy 18 éves gyerektől, hogy követendő példaként viselkedjen. Gyerek még, sok hibát fog még elkövetni.

Egyébként ezek a srácok nem azokat a csajokat hívják át magukhoz akiket te vagy az én barátitársaságom végigpipáztatott...:D
Na bubi, látom nagyon véded Odoi-t. Azért annyit tisztázzunk , hogy nem azzal volt a baj h. kurvázott, vagy hogy megszegte a karantén szabályait (ezek is, de ezek még hagyján) hanem hogy megvert egy nőt, akit korházba kellett vinni. Azért bazmeg nemond már, hogy 18 évesen ilyen hibákat kell véteni. Miattam védheted, de ha szerinted egy nő verés full normális dolog akkor nálad is bajok vannak.
Én személy szerint fegyelmi bizottság elött kikérdezném és ha indokolt, akkor szerződést bontanék vele. Nyilván ki kell vizsgálni az esetet, lehet a csaj bevolt rugva és betámadta, Odoi meg védekezett és rosszul sült el a dolog, de azért na, hogy jutottunk el idáig... :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4384 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Csak mert van pénze és megteheti, attól még nem ez a követendő példa, főleg nem 18 évesen. Gondolom neki is vannak szülei, akik nem nagyon büszkék arra, hogy a 18 éves fiuk kurvát hív a lakásra, majd később mentővel viszik el a csajt, mert megcsapkodta és ebből rendőrségi ügye lesz. Inkább azt szeretnék olvasni az újságban, hogy a tehetségével és tudásával uralja a PL mezőnyt és hétről-hétre vagdossa a gólokat. Egyébként menőnek és csábítónak tűnik ez a kurvázás, csak akkor van gond, ha befigyel valamilyen fajta nemi betegség, amit összeszedsz valamelyiktől és jó nehezen fogsz tudni megszabadulni tőle. (Az óvszer sem véd mindegyiktől, akármennyire is érdekes) Főleg ha ilyen napi 3 csajba gondolkodsz, mint amit te ajánlottál. Arról nem is beszélve, hogy nekem nem épp vonzó, ha egy olyan csaj jön hozzám akinek előtte kitudja hol járt a szája és kitudja, hogy aznap hányan döntötték meg. De hát akinek ez az életcél, hajrá :D
Nem várhatod egy 18 éves gyerektől, hogy követendő példaként viselkedjen. Gyerek még, sok hibát fog még elkövetni.

Egyébként ezek a srácok nem azokat a csajokat hívják át magukhoz akiket te vagy az én barátitársaságom végigpipáztatott...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4385 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Csak mert van pénze és megteheti, attól még nem ez a követendő példa, főleg nem 18 évesen. Gondolom neki is vannak szülei, akik nem nagyon büszkék arra, hogy a 18 éves fiuk kurvát hív a lakásra, majd később mentővel viszik el a csajt, mert megcsapkodta és ebből rendőrségi ügye lesz. Inkább azt szeretnék olvasni az újságban, hogy a tehetségével és tudásával uralja a PL mezőnyt és hétről-hétre vagdossa a gólokat. Egyébként menőnek és csábítónak tűnik ez a kurvázás, csak akkor van gond, ha befigyel valamilyen fajta nemi betegség, amit összeszedsz valamelyiktől és jó nehezen fogsz tudni megszabadulni tőle. (Az óvszer sem véd mindegyiktől, akármennyire is érdekes) Főleg ha ilyen napi 3 csajba gondolkodsz, mint amit te ajánlottál. Arról nem is beszélve, hogy nekem nem épp vonzó, ha egy olyan csaj jön hozzám akinek előtte kitudja hol járt a szája és kitudja, hogy aznap hányan döntötték meg. De hát akinek ez az életcél, hajrá :D
Mondjuk amilyen szerencsetlen Rubennel egyutt siman kinezem hogy elkapnak valamit :lol: :lol:
Amugy az senkit nem erdekel, hogy csajozik szerintem a klubnal se szolnak bele a maganeletukbe, de amikor mento, rendorseg stb is elokerul es ugy emlegetik hogy “ a Chelsea jatekosa xy” akkor mar mas tema foleg, hogy most minden szart felkapnak.
Az mar mas teszta hogy a fizetese es az ahhoz parosulo teljesitmenye mellett ilyenekkel hivja fel magara a figyelmet es nyilvan a szurkolok is eloszedik ez miatt. Gondolom majd kesobb ez miatt mentalis problemai lesznek, tul nagy nyomas a szurkolok reszerol es vegul nem lesz belole semmi es ki lesz a felelos erte? Callum Hudson Odoi. Ki lesz az egesz vesztese? Chelsea FC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4386 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Csak mert van pénze és megteheti, attól még nem ez a követendő példa, főleg nem 18 évesen. Gondolom neki is vannak szülei, akik nem nagyon büszkék arra, hogy a 18 éves fiuk kurvát hív a lakásra, majd később mentővel viszik el a csajt, mert megcsapkodta és ebből rendőrségi ügye lesz. Inkább azt szeretnék olvasni az újságban, hogy a tehetségével és tudásával uralja a PL mezőnyt és hétről-hétre vagdossa a gólokat. Egyébként menőnek és csábítónak tűnik ez a kurvázás, csak akkor van gond, ha befigyel valamilyen fajta nemi betegség, amit összeszedsz valamelyiktől és jó nehezen fogsz tudni megszabadulni tőle. (Az óvszer sem véd mindegyiktől, akármennyire is érdekes) Főleg ha ilyen napi 3 csajba gondolkodsz, mint amit te ajánlottál. Arról nem is beszélve, hogy nekem nem épp vonzó, ha egy olyan csaj jön hozzám akinek előtte kitudja hol járt a szája és kitudja, hogy aznap hányan döntötték meg. De hát akinek ez az életcél, hajrá :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#4387 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta:
Bubi írta:
"szociális és egyéb szükségletek kielégítését." - így hívod hogy ha kimerevedik a kobra?:D

Nem akarok nagyon vulgáris lenni, de itt zömében férfiak vagyunk, magunk. Tehát szerintem annyi a történet, hogy a titalom alatt tele lett a zsákja és elég nehéz lehet úgy megállni (18 évesen) hogy a világ legjobb nőit (külsőségek tekintetében) megkaphatod bármikor ha kéred.

Ha a tapasztalt felnőtt férfi, kapitány, legenda Terrynek megbocsáltjuk, hogy levarrta Bridge exét akkor neki bőven elnézhetjük, még csak felesége sincs...Persze itt a járvány, bla bla bla, de valószínüleg sokáig tűrtőztette magát.

A helyében kéne lennünk, hogy megértsük. Nekem sajnos sosem adatott meg, hogy 10/10es csajok zaklassanak a meztelen képeikkel egész nap...:D
Persze, 18 éves, nem bírja kordában tartani azt a sok tesztoszteront. Nem is várja el tőle senki, de egy d*gásnak attól még nem kell balhéval, rendőrrel, mentővel végződnie. Itt jön már be a már sokat emlegetett felelősség. Nem tudom mi történt ott pontosan, de egy feladata lett volna "nehéz" életében ennek a pöcsköszörűnek: a világnak, a klubjának, a rajongóinak példaként jelenni meg, legalább látszólag. Ezt sem sikerül egyelőre megugrania.
Amikor két fél megállapodik valamiben, köttetik egy megegyezés, amiben mindkét fél lefekteti a saját részét, kötelességét. CHO nagyon jól tudott érdekérvényesíteni, kisírta magának a 180-as fizut. Itt lenne az ideje, hogy most a ráeső részt teljesítse. A pályán eddig nagyon nem sikerül oké, de legalább akkor húzza meg magát, vegyen egy guminőt és csináljon úgy, mintha felelős sportember lenne.
Ha agyilag nem tudja felfogni, hogy így nem viselkedünk főleg ismert emberként akkor kár bármit is írni róla. Nem hiszem, hogy pl csak 1x ütötte meg. Itt CHO-nak kellett volna gondolkodni tiszafejjel (aprópó mi van ha volt benne vmi tudatmodósító szer? nem lehet tudni) Tús gazdag, ismert az összes tinit szét k*rhatja meg hátra lévőéletében anyagi gondja nem lesz ha még tud 10-15 évet profin focizni. Ezzel akár hazavághatta volna a pályafutását vagy az egész életét ha rosszabbul is elsült volna a dolog.
Hány olyan tehetség tünt el a süllyeztőben akinek megvolt minden lehetősége de agyilag egy zokni volt felnőni a feladathoz.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4388 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
"szociális és egyéb szükségletek kielégítését." - így hívod hogy ha kimerevedik a kobra?:D

Nem akarok nagyon vulgáris lenni, de itt zömében férfiak vagyunk, magunk. Tehát szerintem annyi a történet, hogy a titalom alatt tele lett a zsákja és elég nehéz lehet úgy megállni (18 évesen) hogy a világ legjobb nőit (külsőségek tekintetében) megkaphatod bármikor ha kéred.

Ha a tapasztalt felnőtt férfi, kapitány, legenda Terrynek megbocsáltjuk, hogy levarrta Bridge exét akkor neki bőven elnézhetjük, még csak felesége sincs...Persze itt a járvány, bla bla bla, de valószínüleg sokáig tűrtőztette magát.

A helyében kéne lennünk, hogy megértsük. Nekem sajnos sosem adatott meg, hogy 10/10es csajok zaklassanak a meztelen képeikkel egész nap...:D
Persze, 18 éves, nem bírja kordában tartani azt a sok tesztoszteront. Nem is várja el tőle senki, de egy d*gásnak attól még nem kell balhéval, rendőrrel, mentővel végződnie. Itt jön már be a már sokat emlegetett felelősség. Nem tudom mi történt ott pontosan, de egy feladata lett volna "nehéz" életében ennek a pöcsköszörűnek: a világnak, a klubjának, a rajongóinak példaként jelenni meg, legalább látszólag. Ezt sem sikerül egyelőre megugrania.
Amikor két fél megállapodik valamiben, köttetik egy megegyezés, amiben mindkét fél lefekteti a saját részét, kötelességét. CHO nagyon jól tudott érdekérvényesíteni, kisírta magának a 180-as fizut. Itt lenne az ideje, hogy most a ráeső részt teljesítse. A pályán eddig nagyon nem sikerül oké, de legalább akkor húzza meg magát, vegyen egy guminőt és csináljon úgy, mintha felelős sportember lenne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4389 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: Az a nonszensz inkább, hogy bármi áron folytatni akarják ezt a bajnokságot. Nincsenek nézők, nincs kézfogás, nincs köpködés, stb... Mi értelme ennek így? Tudom, jön ősszel a vírus újabb hulláma, és addig kell leszakítani a profitot, amíg lehet, de a vérgőzös proli szurkolókon kívül, nem tudom ki örül még igazán ennek a PL szezonnak...
Egyetértek, a bajnokság már eldőlt, adják oda a serleget a 'Poolnak, megérdemlik. Ígyis-úgyis keserédes lesz az íze ennek a bajnoki címnek, most mennyivel másabb az, ha odaítélik nekik a zöld asztalnál, mint az, hogy üres lelátók előtt, egy edzőpályán biztosítják be? Szerintem az ég világon semmiben nem lesz másfajta érzés a játékosoknak, ugyanúgy nem tudják kellően megünnepelni, se egymás közt, se a szurkolókkal...

Az átlagpontszámos megoldás szerintem okés lenne, mint egyfajta forgatókönyv, bár nem a legsportszerűbb - sportszakmai szempontból, gazdaságilag nyilván még egy ütött-kopott pályán is lejátszanák a meccseket, csak hogy ne essenek el a tv-s pénzektől -, ahogy pl. a skót bajnokságot is lezárták, a BL-helyek eléggé tiszták, egyedül a Sheffield az elmaradt meccse miatt lenne aggályos történet, ha a City tényleg nem indulhat ősztől a BL-ben. A kiesés/feljutás az, ami leginkább bekavar sajnos, olyan pénzek mozognak a PL- és Champo-tagság között, hogy azt nem merik ilyen formában így lezárni. Jobb lett volna úgy berekeszteni a küzdelmeket, hogy mindenkinek azonos meccsszáma van, így az a hiányzó két meccs elég nagy zavartságot okoz, illetve generál vitákat.

Én annak örülnék, ha nem lenne már az idei szezonból semmilyen bohóckodás, zárják le valahogy korrekten (pótolják az elmaradt meccseket, legyen egyforma meccsszám vagy bánom is én, legyen a körülményekhez képest igazságos), és szeptembertől induljon tiszta lapokkal a bajnokság. Ha nézőkkel nem is, de legalább ütemterv szerűen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4390 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Hasonló téma a fórumon már korábban is szóba jött és a legtöbben nem ezen a véleményen vannak. Nyilván van olyan is, aki nem őszinte, de ahogy a legtöbb focista, úgy a legtöbb átlagember sem a kurvázásban látja a szociális és egyéb szükségletek kielégítését.

Az persze megint más, hogy Te kurvázásnak hívod az instagramos/twitteres lányokat (vagy fiúkat) és részben jogosan.

"szociális és egyéb szükségletek kielégítését." - így hívod hogy ha kimerevedik a kobra?:D

Nem akarok nagyon vulgáris lenni, de itt zömében férfiak vagyunk, magunk. Tehát szerintem annyi a történet, hogy a titalom alatt tele lett a zsákja és elég nehéz lehet úgy megállni (18 évesen) hogy a világ legjobb nőit (külsőségek tekintetében) megkaphatod bármikor ha kéred.

Ha a tapasztalt felnőtt férfi, kapitány, legenda Terrynek megbocsáltjuk, hogy levarrta Bridge exét akkor neki bőven elnézhetjük, még csak felesége sincs...Persze itt a járvány, bla bla bla, de valószínüleg sokáig tűrtőztette magát.

A helyében kéne lennünk, hogy megértsük. Nekem sajnos sosem adatott meg, hogy 10/10es csajok zaklassanak a meztelen képeikkel egész nap...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4391 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
Hasonló téma a fórumon már korábban is szóba jött és a legtöbben nem ezen a véleményen vannak. Nyilván van olyan is, aki nem őszinte, de ahogy a legtöbb focista, úgy a legtöbb átlagember sem a kurvázásban látja a szociális és egyéb szükségletek kielégítését.

Az persze megint más, hogy Te kurvázásnak hívod az instagramos/twitteres lányokat (vagy fiúkat) és részben jogosan.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9378
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4392 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
broduer írta:A véleménynyilvánítás egyben ítélkezés is valamilyen szinten igen. Az eddigi információkból (meg az egész idei CHO jelenségből) nekem innen messziről ez a kép jön le róla, vagy éppen a felsorolt pozitív példákról. Azt hiszem igyekeztem úgy fogalmazni ("tűnik távolról, "az eddigi gesztusai azt mutatják"), hogy ne úgy nézzen ki, mintha bármi is 100%-ban kijelenthető lenne. A "tipikus magyar hozzáállás" meg értelmezhetetlen és teljesen szükségtelen kommentár.
Elnézést, nem akartam átcsapni személyeskedésbe, csak nem szeretem a frissen felkapott félhírekből levont téves(?) következtetéseket. :)
Őszintén szólva nem lennék meglepve, ha ez is csak egy felfújt story lenne ebben az uborkaszezonban, várjuk ki a végét. Bízom benne, hogy több esze volt annál, hogy bárminemü bűncselekményt kövessen el. Illetve Balotellihez hasonlítani azért nagyon erősnek érzem, annak az embernek jó, ha van 80 IQ-ja.
18 éves és dúsgazdag. Az dobja rá az első követ aki nem kurvázna a helyében. (én ennyi idősen az ő helyében napi 3 csajt hívtam volna, legalább)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4393 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta:Örülök neki... Jobb lenne ha mindenki elkezdené az edzéseket, ha utasítást kapnak rá. Nem lenne jó, ha megint 1-2 kulcsemberünk majd formán kívül kezdje meg az új szezont, hátrányból. A kövi szeozon már fontosabb lesz Lampardnak, nem várok PL BL győzelmet nyilván, a játékosok se lesznek azon a szinten a sok kihagyás miatt (bár más csapat játékosai sem..), de az ilyen önkéntes karanténoktól nem leszünk előrébb.
Kanté nem egy olyan karakter, akinek ha nincs meg rá a nyomós oka, kihagyja az edzéseket. Tiszteletben kell tartani, hogy neki az egészség fontosabb, mint a látványsport, még akkor is, ha csupán 1 % esély van arra, hogy általa fertőződik meg valaki.

Az a nonszensz inkább, hogy bármi áron folytatni akarják ezt a bajnokságot. Nincsenek nézők, nincs kézfogás, nincs köpködés, stb... Mi értelme ennek így? Tudom, jön ősszel a vírus újabb hulláma, és addig kell leszakítani a profitot, amíg lehet, de a vérgőzös proli szurkolókon kívül, nem tudom ki örül még igazán ennek a PL szezonnak...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4394 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Örülök neki... Jobb lenne ha mindenki elkezdené az edzéseket, ha utasítást kapnak rá. Nem lenne jó, ha megint 1-2 kulcsemberünk majd formán kívül kezdje meg az új szezont, hátrányból. A kövi szeozon már fontosabb lesz Lampardnak, nem várok PL BL győzelmet nyilván, a játékosok se lesznek azon a szinten a sok kihagyás miatt (bár más csapat játékosai sem..), de az ilyen önkéntes karanténoktól nem leszünk előrébb.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4395 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
kazomester írta:Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.
Ez esetben, minek ment le az első edzésre? :D Már ott is összeszedhette bőven.
amin ott volt ott még egyénileg, egymástól távol edzettek, és aznap beszélt Lamparddal, hogy a csoportoson nem akar részt venni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4396 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.
Ez esetben, minek ment le az első edzésre? :D Már ott is összeszedhette bőven.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4397 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kante innentől kihagyja az edzéseket és nem tudni mikor tér vissza. Állítólag a családjában több szívbeteg is van/volt, ezért aggódik a vírus miatt.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4398 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EE9326A

A srácok visszatértek és elkezdték kiscsoportokban az edzéseket. Azthiszem mindent visz a hajas Kanté :lol:
nyírja meg valaki..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4399 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EE9326A" onclick="window.open(this.href);return false;

A srácok visszatértek és elkezdték kiscsoportokban az edzéseket. Azthiszem mindent visz a hajas Kanté :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4400 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea trigger option to extend Caballero's contract. He and Giroud now secured until the end of next season. (Matt Law)

Caballero is hosszabbitott 1 évvel. Giroud és Ő most már biztosan maradnak jövőre is.

Válasz küldése