Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31081 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta:És azt tisztázzuk, hogy szeretem Shevchenkót, és annak örülnék, ha két csatárral játszanánk, a Drogba, Shevchenko párossal, ami a világ legjobb csatársora lenne.
Hát igen, ennek én is örülnék, csak sajnos ki van csukva. JM-nél? Úgyis szélek lesznek (Robben/Kalou/J.Cole), és igy máris tárgytalan a dolog.. :(

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31082 Hozzászólás Szerző: miki36 »

miki36 írta:
Dandeer írta:
miki36 írta:Hát igen, de Shevchenko a rossz teljesítménye ellenére is megkapná az elég kemény fizetését. :roll: És Drogba a hátán viszi az Elefántcsonparti válogatottat, azt se felejtsük el. És szerintem Shevchenko nem azért jött ide, mert itt szeretett volna játszani...
Miféle rossz teljesitményről beszélsz? Shechenko pedig az ukrán válogatottat viszi a hátán. És ők jóval tovább jutottak, mint Elefántcsontpart, azt se felejtsük el. :wink: És miből gondolod, hogy nem azért jött? Szerintem Shevának van annyi esze, hogy ne csak a pénzért hagyja ott szeretett klubját. Kizártnak tartom (nem azt, hogy van annyi esze, hanem azt, hogy csak a pénzért jöjjön :P ).
Hát lehet hogy ukrajna tovább jutott mint elefántcsontpart, de nézd meg hogy milyen ágon. A nagycsapatok ellen nem volt esélyük, pl.: a spanyoloktól kaptak egy négyest. Elefántcsontpart pedig azért megszorította Hollandiát és Argentínát. És a felesége is Londonban dolgozik, úgyhogy ez is közrejátszott a szerződtetésében, mármint az ő részéről. És a rossz teljesítményt úgy értettem, hogy HA rosszul játszana.
És azt tisztázzuk, hogy szeretem Shevchenkót, és annak örülnék, ha két csatárral játszanánk, a Drogba, Shevchenko párossal, ami a világ legjobb csatársora lenne.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31083 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta: Hát lehet hogy ukrajna tovább jutott mint elefántcsontpart, de nézd meg hogy milyen ágon. A nagycsapatok ellen nem volt esélyük, pl.: a spanyoloktól kaptak egy négyest. Elefántcsontpart pedig azért megszorította Hollandiát és Argentínát. És a felesége is Londonban dolgozik, úgyhogy ez is közrejátszott a szerződtetésében, mármint az ő részéről. És a rossz teljesítményt úgy értettem, hogy HA rosszul játszana.
Értem. Jogos. :roll: Azt viszont kizártnak tartom, hogy Sheva rosszul fog játszani. Higgy nekem, európai aranycipőt fog kapni májusban. :wink: Legalábbis remélem :roll:

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31084 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
miki36 írta:Hát igen, de Shevchenko a rossz teljesítménye ellenére is megkapná az elég kemény fizetését. :roll: És Drogba a hátán viszi az Elefántcsonparti válogatottat, azt se felejtsük el. És szerintem Shevchenko nem azért jött ide, mert itt szeretett volna játszani...
Miféle rossz teljesitményről beszélsz? Shechenko pedig az ukrán válogatottat viszi a hátán. És ők jóval tovább jutottak, mint Elefántcsontpart, azt se felejtsük el. :wink: És miből gondolod, hogy nem azért jött? Szerintem Shevának van annyi esze, hogy ne csak a pénzért hagyja ott szeretett klubját. Kizártnak tartom (nem azt, hogy van annyi esze, hanem azt, hogy csak a pénzért jöjjön :P ).
Hát lehet hogy ukrajna tovább jutott mint elefántcsontpart, de nézd meg hogy milyen ágon. A nagycsapatok ellen nem volt esélyük, pl.: a spanyoloktól kaptak egy négyest. Elefántcsontpart pedig azért megszorította Hollandiát és Argentínát. És a felesége is Londonban dolgozik, úgyhogy ez is közrejátszott a szerződtetésében, mármint az ő részéről. És a rossz teljesítményt úgy értettem, hogy HA rosszul játszana.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31085 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta:Hát igen, de Shevchenko a rossz teljesítménye ellenére is megkapná az elég kemény fizetését. :roll: És Drogba a hátán viszi az Elefántcsonparti válogatottat, azt se felejtsük el. És szerintem Shevchenko nem azért jött ide, mert itt szeretett volna játszani...
Miféle rossz teljesitményről beszélsz? Shechenko pedig az ukrán válogatottat viszi a hátán. És ők jóval tovább jutottak, mint Elefántcsontpart, azt se felejtsük el. :wink: És miből gondolod, hogy nem azért jött? Szerintem Shevának van annyi esze, hogy ne csak a pénzért hagyja ott szeretett klubját. Kizártnak tartom (nem azt, hogy van annyi esze, hanem azt, hogy csak a pénzért jöjjön :P ).

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31086 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
miki36 írta: Hát olyan támogatással, amit a Milánnál kapott, nem volt nehéz dolga nagyot alkotni. Persze ez nem von le semmit az érdemeiből, de nézzük meg, kik játszottak mögötte: Kaká, Seedorf, Pirlo, Gattuso. Azért ezek a nevek nem semmitmondóak. Én Drogba-párti vagyok, mármint a shevchenko drogba harcban a kezdőcsapatba kerülésért.
Én pedig Sheva-párti vagyok, mégpedig azért, mert láttam egy videót róla és az egész pályafutásáról. Igazából akkor esett le, hogy: "Hé! Ez az ember Aranylabdás!" 8)
Hát igen, de Shevchenko a rossz teljesítménye ellenére is megkapná az elég kemény fizetését. :roll: És Drogba a hátán viszi az Elefántcsonparti válogatottat, azt se felejtsük el. És szerintem Shevchenko nem azért jött ide, mert itt szeretett volna játszani...
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#31087 Hozzászólás Szerző: Steffi »

miki36 írta:
Chelseafan írta:A másik topicban szó volt a saját nevelésekről. Most, hogy Huth valószínűleg elmegy a Boroba, szükség van egy negyedik középhátvédre, aki nem lesz más, mint Michael Mancienne (Tore nagy örömére :) ). José nem fog több játékost igazolni egy balhátvéden kívül, úgyhogy lehet örülni, jönnek az ifik!!! :)
Hát igen, de kérdés, ki lesz az a balhátvéd. Remélem nem R.Carlos. Szerintem nem kell senkit sem igazolni, inkább jöjjön fel az ifiből Jonas Elmer.
Ha megveszik Robyt, akkor remélem mindig kezdő lesz.-)
Hajrá Kékek!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31088 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Chelseafan írta:A másik topicban szó volt a saját nevelésekről. Most, hogy Huth valószínűleg elmegy a Boroba, szükség van egy negyedik középhátvédre, aki nem lesz más, mint Michael Mancienne (Tore nagy örömére :) ). José nem fog több játékost igazolni egy balhátvéden kívül, úgyhogy lehet örülni, jönnek az ifik!!! :)
Hát igen, de kérdés, ki lesz az a balhátvéd. Remélem nem R.Carlos. Szerintem nem kell senkit sem igazolni, inkább jöjjön fel az ifiből Jonas Elmer.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#31089 Hozzászólás Szerző: Steffi »

miki36 írta:
Dandeer írta:
-Ba7u- írta:Holnap, azaz Kedden a Sport1-en lesz 20 órától :
Sevcsenko legszebb Milan-góljai

Asszem érdemes meglesni :wink:
Az biztos! Nézze meg mindenki! TÉNYLEG nézze meg mindenki! 8) Shevchenko nagyot alkotott a Milannál.
Hát olyan támogatással, amit a Milánnál kapott, nem volt nehéz dolga nagyot alkotni. Persze ez nem von le semmit az érdemeiből, de nézzük meg, kik játszottak mögötte: Kaká, Seedorf, Pirlo, Gattuso. Azért ezek a nevek nem semmitmondóak. Én Drogba-párti vagyok, mármint a shevchenko drogba harcban a kezdőcsapatba kerülésért.
Én is Drogba párti .-)))
Hajrá Kékek!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31090 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A másik topicban szó volt a saját nevelésekről. Most, hogy Huth valószínűleg elmegy a Boroba, szükség van egy negyedik középhátvédre, aki nem lesz más, mint Michael Mancienne (Tore nagy örömére :) ). José nem fog több játékost igazolni egy balhátvéden kívül, úgyhogy lehet örülni, jönnek az ifik!!! :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31091 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta: Hát olyan támogatással, amit a Milánnál kapott, nem volt nehéz dolga nagyot alkotni. Persze ez nem von le semmit az érdemeiből, de nézzük meg, kik játszottak mögötte: Kaká, Seedorf, Pirlo, Gattuso. Azért ezek a nevek nem semmitmondóak. Én Drogba-párti vagyok, mármint a shevchenko drogba harcban a kezdőcsapatba kerülésért.
Én pedig Sheva-párti vagyok, mégpedig azért, mert láttam egy videót róla és az egész pályafutásáról. Igazából akkor esett le, hogy: "Hé! Ez az ember Aranylabdás!" 8)

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#31092 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
-Ba7u- írta:Holnap, azaz Kedden a Sport1-en lesz 20 órától :
Sevcsenko legszebb Milan-góljai

Asszem érdemes meglesni :wink:
Az biztos! Nézze meg mindenki! TÉNYLEG nézze meg mindenki! 8) Shevchenko nagyot alkotott a Milannál.
Hát olyan támogatással, amit a Milánnál kapott, nem volt nehéz dolga nagyot alkotni. Persze ez nem von le semmit az érdemeiből, de nézzük meg, kik játszottak mögötte: Kaká, Seedorf, Pirlo, Gattuso. Azért ezek a nevek nem semmitmondóak. Én Drogba-párti vagyok, mármint a shevchenko drogba harcban a kezdőcsapatba kerülésért.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#31093 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

-Ba7u- írta:Holnap, azaz Kedden a Sport1-en lesz 20 órától :
Sevcsenko legszebb Milan-góljai

Asszem érdemes meglesni :wink:
Az biztos! Nézze meg mindenki! TÉNYLEG nézze meg mindenki! 8) Shevchenko nagyot alkotott a Milannál.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#31094 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Holnap, azaz Kedden a Sport1-en lesz 20 órától :
Sevcsenko legszebb Milan-góljai

Asszem érdemes meglesni :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31095 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Remélem Kalou lő majd egy gólt a Feyenordnak :lol: :lol:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#31096 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

bilhacica írta:ez a Kalou de pici :S :(
Nem is... 185 cm 8) Tálán még egy kis izom mehetne rá :)

Ja, és milyen jól beszél már angolul ! :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#31097 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ez a Kalou de pici :S :(

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31098 Hozzászólás Szerző: zirkonium »


Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#31099 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A játékosok részlegnél, Salamon kalou számát odaírhatnátok, hisz már tu8djuk hogy 21-es lesz.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#31100 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Nem tudja valaki, hogy mi lesz Nuno Morais sorsa?
A transfermarkt.de szerint vissztért a Chelseahez.

Válasz küldése