Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2621 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta: 2022. január 3., hétfő 13:04 Én vhogy nem látom, hogy ebből szakítás lesz, túl sok pénzről van szó és az idény is egyre nehezebbé válik. Megbeszélik Tuchel-lel, jön majd egy nyilatkozat, hogy hát nem is úgy gondolta, és el lesz simítva. Nálam elásta magát, de ez ugye sem őt, sem a klubot nem érdekli...
Pedig azt olvasni, hogy semmit nem bant meg es tenyleg tavozni akar.
Kerdesem az hogy akkor minek kell szerzodest irni? Vagy annak nem az lenne az erdeke, hogy mind a ker feler vedje?! A jatekost, hogy legyen hol jatszania, a klubot pedig a jatekos hasznalatarol.
Ez igy nem normalis. Ez lesz az uj trend, hogy ujonnan igazolt jatekosok azt csinalnak amit akarnak?
Remelem nem ebbe fog beleremegni Marina pozicioja, mert ez igy eleg necces story.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2622 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én vhogy nem látom, hogy ebből szakítás lesz, túl sok pénzről van szó és az idény is egyre nehezebbé válik. Megbeszélik Tuchel-lel, jön majd egy nyilatkozat, hogy hát nem is úgy gondolta, és el lesz simítva. Nálam elásta magát, de ez ugye sem őt, sem a klubot nem érdekli...

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2623 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pilgrim írta: 2022. január 3., hétfő 12:32 Lukaku-t olyan gyulolet hullam veszi korbe minden platformon, amire nem is tudom volt e pelda a klub haza tajan? Oriasi butasagot csinalt, mindezt nyilvanosan. Ugy erzem nincs visszaut innen, ez nem egy olyan dolog amit egy "bocsi, hulye voltam" nyilatkozattal/ nyilt levellel el lehet intezni. Kivancsian varom, hogyan alakul az ugy, a kovetkezo napokban.
Ha lenne megbánás a részéről akkor szerintem helyre lehetne állítani a kapcsolatot (főleg ha formába is lendülne) de én nem tudom elképzelni hogy úgy tette volna ezt a nyilatkozatot hogy nem volt tisztában a következményekkel (vagy legalább az ügynöke). Biztos vagyok benne hogy el akar igazolni és ezért tette amit tett, kérdés hogy pár hónap alatt hogy jutott ide. Tuchel nem volt szimpatikus neki, vagy csak jobban érezte magát Olaszországban, ki tudja, mindenesetre jó nagy patkány húzás volt tőle... Szóval távozni szeretne, ez egyértelmű, Marina-nak komoly feladat lesz úgy túladni rajta úgy hogy minél kisebbet bukjunk rajta.
kecske01 írta: 2022. január 3., hétfő 12:23 Jorginho, Cesar Azpilicueta, N’Golo Kante and Antonio Rudiger were among those consulted by Thomas Tuchel over how to deal with the Romelu Lukaku situation.

[via @TheAthleticUK]

Ez tetszik
Kante a maga szószátyár stílusával kíváncsi vagyok mit fűzhetett hozzá :D Amúgy viccet félre téve, az mindenképpen fontos hogy a csapategységet ne bomlassza ez a gyökér, szóval tényleg fontos hogy nyíltan megbeszélje Tuchel a játékosokkal ezt az ügyet.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2624 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Lukaku-t olyan gyulolet hullam veszi korbe minden platformon, amire nem is tudom volt e pelda a klub haza tajan? Oriasi butasagot csinalt, mindezt nyilvanosan. Ugy erzem nincs visszaut innen, ez nem egy olyan dolog amit egy "bocsi, hulye voltam" nyilatkozattal/ nyilt levellel el lehet intezni. Kivancsian varom, hogyan alakul az ugy, a kovetkezo napokban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2625 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorginho, Cesar Azpilicueta, N’Golo Kante and Antonio Rudiger were among those consulted by Thomas Tuchel over how to deal with the Romelu Lukaku situation.

[via @TheAthleticUK]

Ez tetszik

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2626 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea manager Tuchel confirms he’ll meet Lukaku: “He's our player, there is always a way back. We will clear this behind closed doors. Once we have made a decision, once Romelu knows, you will maybe know [when he’ll be back]”, he told @SkySports. 🔵 #CFC

Holnap kiderül Rom sorsa, de Tuchel nem tűnik idegesnek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2627 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ez nem egy kőbe vésett végleges döntés Tuchel részéről. Friss a dolog ezért türelmesen kell eljárni az ügyben, ahogy Lukakutól lehet tudni, a board is foglalkozik vele, mert ő egy üzleti befektetés, nem csak Tuchel-t és a tekintélyét érinti.

Egyesek itt annyira naivan kiáltanak farkast, mintha nem néznének focit, főleg Chelsea-vel kapcsolatos dolgokat. Újabb nap az irodában, mindig van ilyen a klubnál.

Szerintem pár meccs és nyárig félre lesz rakva a dolog, aztán utána jöhet a megbocsájtástól kezdve a megtorlásig minden, de abban biztos vagyok, hogyha itt valaki szív az nem Tuchel lesz, hanem a klubkassza és/vagy Lukaku.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2628 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Igen? és a klubnak ki tériti meg a 100 milliós veszteséget? A klub ezzel nem csak pénzt, hanem presztizs-t is veszitett. Azt meg pláne nem lehet pótolni.
Szarba hagyta a klubbot, a szurkolókat, mindent.
A klub nem véletlenül szerződtette őt x évre, tervei voltak és ezt most mind egy huszárvágással elmeszelte ez a barom.
Ki fog adni érte ezután minimum 100millió fontot? Az inter nyilvan nem, mivel szarban van, más klub? megy az Unitedbe? citybe? az szep lenne. Spanyol klubbok usznak az adóságba, psg kétlem, münchen kétlem. Mi marad?

JA! tudom! Megy kölcsönbe addig amig lejár a szerződése! Ez lesz! Mi kifizettük valakinek a vételárát és mas meg hasznalja. Év biznisze!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2629 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lehet Így akarta, hogy átigazolási ablak előtt majd szépen kirakják ezt a nyilatkozatot és akkor könnyebben el tud majd igazolni a klubból.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2630 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

focimark írta: 2022. január 2., vasárnap 16:07
Amazing24 írta: 2022. január 2., vasárnap 15:32
Dante írta: 2022. január 2., vasárnap 15:29 Közben hivatalosan is kikerült a keretből a mai meccsen.
Innen mar nincs visszaut, ennyi volt. El kell adni. Nem kell, hogy bomlassza a csapatot.
Nagyon erosen ketlem, hogy komolyabb kovetkezmenyei lesznek a dolognak. Egy meccsre kilesz rakva mint anno Kepa aztan annyi. Szerdan mar a keretben lesz szerintem, nem lehet egy 100 millios igazolast csak ugy kirakni veglegesen.
Én meg azt kétlem, hogy kap még esélyt. Ha tippelnem kéne sztem már januárban ki lesz baszva. Ha tévedek, akkor ismét Tuchel zsenialitását tükrözi, hogy helyre tudja rakni.

Nálam ezzel a nyilatkozatával pályázott a top 10 legostobább focista listájára. Pedig láttunk már sok mindent (Balotelli vszeg a dobogó egyik fokát lazán elvinné), de az tuti, hogy random beleállni a saját klubodba és úgy ítélni meg, hogy "most jó idő van arra, hogy nyilatkozzak ilyeneket" (WTF) + mellé orrba szájba csókolgat mindenféle címert...

Egyet tudok még elképzelni, hogy TÉNYLEG nem akart eljönni, hanem az Inter mondta azt, hogy ennyi pénzért hülyék lennénk nem eladni, de még ha így is van, mehet nyugodtan amerre lát, leírta magát nálam. Ilyet egyszerűen profi focista nem tesz, egy ****szott amatőr a csávó.

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2631 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2022. január 2., vasárnap 16:45
Amazing24 írta: 2022. január 2., vasárnap 16:32
Vagy o vagy Tuchel tavozik, ebben biztos vagyok. A multunkat ismerve, Tuchel fog menni. :)
Sztem fordítva.
Szerintem is, az ilyen nyilatkozatokkal maga alatt vágja a fát (ami lehet hogy célja is), ráadásul semmi olyat nem mutatott még a pályán ahhoz, hogy ragaszkodjunk hozzá… azt meg felejtsük el hogy a kedvenc csapata vagyunk, lehet hogy gyerekkorában így volt, de azóta az összes csapatánál csókolgatta a címert szóval erről ennyit, jó nagy fizetést kapott, ezért jött ide.

Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2632 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egyébként ilyenkor nem lehet perrel kibaszni egy játékost? Mármint ez szerintem bőven kimeríti a szándékos vagy súlyos figyelmetlenseg szempontjait. Ilyen esetben a világon mindenkit perelhet a cége és ha 100 millióra ítélik a kárt, akkor 100 milliót kell fizetni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2633 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2022. január 2., vasárnap 16:32
focimark írta: 2022. január 2., vasárnap 16:26 Lukaku to Tim Howard :
“I can’t say too much. The situation is hot. I have another meeting on Monday. After that, I can say more”(NBC)
Vagy o vagy Tuchel tavozik, ebben biztos vagyok. A multunkat ismerve, Tuchel fog menni. :)
Sztem fordítva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2634 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

focimark írta: 2022. január 2., vasárnap 16:26 Lukaku to Tim Howard :
“I can’t say too much. The situation is hot. I have another meeting on Monday. After that, I can say more”(NBC)
Vagy o vagy Tuchel tavozik, ebben biztos vagyok. A multunkat ismerve, Tuchel fog menni. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2635 Hozzászólás Szerző: focimark »

Lukaku to Tim Howard :
“I can’t say too much. The situation is hot. I have another meeting on Monday. After that, I can say more”(NBC)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6967
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2636 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchel most mondta Sky-nak, hogy leginkabb az lepte meg, hogy a jatekrendszeret biralta.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2637 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2022. január 2., vasárnap 15:32
Dante írta: 2022. január 2., vasárnap 15:29 Közben hivatalosan is kikerült a keretből a mai meccsen.
Innen mar nincs visszaut, ennyi volt. El kell adni. Nem kell, hogy bomlassza a csapatot.
Én mondjuk inkább odab*sznám takarítson öltözői wct meg nyírjon gyepet. Meg lett vásárolva, meg hát feka is... :roll:

Amúgy nem újkeletű ez a picsogása, már az interben is volt valami, hogy siránkozott a rasszizmus miatt. Aztán a saját ultráik ültették le, hogy nem rasszizmusból majmoznak az ellen ultrák sem, csak simán heccelik a másik játékosait, nem kell nagyobb feneket keríteni az ügynek :roll:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2638 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta: 2022. január 2., vasárnap 15:32
Dante írta: 2022. január 2., vasárnap 15:29 Közben hivatalosan is kikerült a keretből a mai meccsen.
Innen mar nincs visszaut, ennyi volt. El kell adni. Nem kell, hogy bomlassza a csapatot.
Nagyon erosen ketlem, hogy komolyabb kovetkezmenyei lesznek a dolognak. Egy meccsre kilesz rakva mint anno Kepa aztan annyi. Szerdan mar a keretben lesz szerintem, nem lehet egy 100 millios igazolast csak ugy kirakni veglegesen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2639 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havertz es Werner főleg mennyit voltak ekézve es mindig mennek mint az állat, nem nyilatkozgattak. BL-t is nyertunk veluk, amiben tevekenyen resztvettek, egy csomo videot/kepet postolnak mai napig ők is a klubbal, es jol erzik magukat.

Lukakunak ki volt nyalva a segge, csúcspénzt kap es fél évet se bírt ki.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2640 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Dante írta: 2022. január 2., vasárnap 15:29 Közben hivatalosan is kikerült a keretből a mai meccsen.
Innen mar nincs visszaut, ennyi volt. El kell adni. Nem kell, hogy bomlassza a csapatot.

Válasz küldése