Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27221 Hozzászólás Szerző: emsanya »

undertow írta:a sérüles az alábbi linken olvasható szakértői leírása alapján 5 hónap után kezdhet edzeni. én speciel nekik hinnék...
5 hónap után legfeljebb egy-két kocogó lépést tehet meg...
De mindegy, tovább nem megyek bele, ha keresztszalag szakdás, akkor sajna 12 hónap...Jöhet bármilyen vélemény saját magamon és rengeteg példán tapasztaltam, sajnos...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27222 Hozzászólás Szerző: undertow »

a sérüles az alábbi linken olvasható szakértői leírása alapján 5 hónap után kezdhet edzeni. én speciel nekik hinnék...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27223 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta:emsanya nézhetnéd pozítívabban is,nem kell mindig pesszimistának lenni,reménykedjünk h minél hamarabb meggyógyul
Én pozitívan nézem, a 9-12 hónapot. Szorítok is neki, egyik kedvenc játékosom, de 6 hónap alatt ebből a sérülésből még ember nem gyógyult fel...

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27224 Hozzászólás Szerző: timoboll »

emsanya nézhetnéd pozítívabban is,nem kell mindig pesszimistának lenni,reménykedjünk h minél hamarabb meggyógyul

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27225 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oziris írta:
Jóhogy hangoztattuk,mert igaz is!Amugy védekező középpályást nemis terveztünk igazolni ugyh adott esetben Villákkal meg Robinhokkal se lennénk előrébb!
Egyszerűen hagyni kellett volna még Makelelét még egy évet legalább kiegészítő embernek...
Most van egy Mikelünk és annyi,ő meg ugyis begyüjt pár eltiltást és akkor szopóka!
Ebben egyetértek, vkp.-ba tényleg nem kellett és nem is igazoltunk, csak általában mondtam, amikor valaki arra hivatkozik, hogy túltelített a keret, meg kevés játéklehetőséget kap a helyére érkező. Ismerve a chelsea sérüléshullámot és hogy eléggé szükült a keret. Hosszú a szezon...

A sérülést továbbra is tartom, hogy lesz az 12 hónap is, mindenkit a "csak 6 hónap"-os szöveggel kábítanak...
Példáúl a nagyobb nevek közül Gary Neville vagy Michael Owen sem 6 hónapot hagyott ki ugyan ezzel a sérüléssel...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#27226 Hozzászólás Szerző: Oziris »

emsanya írta:Mikel se biztos hogy játszik hétvégén, Drogba szintén nagyon valószínű hogy nem játszik, Ballack sem épült fel.
És megint a válogatott meccsek, számítottam rá, mint ahogy korábban leírtam(a 2-3 várható sérülést). Torres bezzeg megcsinálja azt, hogy lejön az aston villa elleni meccsen a 20.-ik percben, kamu izomfáradásos sérüléssel és nem játszik a két válogatott meccsen...

Most leszek kiváncsi a keret erősségére. (Többen hangoztatátok is, hogy ne legyen leigazolva ez, meg az, mert elveszi más elől a helyet, hát itt van, tessék, játszhat Anelka meg Belletti védekező kp.-t)
Jóhogy hangoztattuk,mert igaz is!Amugy védekező középpályást nemis terveztünk igazolni ugyh adott esetben Villákkal meg Robinhokkal se lennénk előrébb!
Egyszerűen hagyni kellett volna még Makelelét még egy évet legalább kiegészítő embernek...
Most van egy Mikelünk és annyi,ő meg ugyis begyüjt pár eltiltást és akkor szopóka!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27227 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Ráadásül nekem is volt szalag szakadásom (szintén a térdemben) és kb az 5. hónap után újra edzhettem igaz nme teljes értékü edzésen vettem részt! Tehát reális az a 6 hónap!
I'm Chelsea till I die

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27228 Hozzászólás Szerző: undertow »

emsanya írta:
Zsoca87 írta:
Fogadunk, hogy maximum hat hónap múlva játszani fog? :D
Én fogadok veled, mert úgy is nyerek 8) Ez a sérülés a legjobb esetben 9-12 hónap, semmi esély rá hogy 6 hónapon belül játszani fog...
kb 6 hónap.
http://www.physioroom.com/injuries/knee/acl_full.php

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27229 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Hát Essient ismerve már szombaton játszani fog! :D Viccet félre téve reménykedjünk és drukkoljunk neki h mihamarabb felépüljön mert nagy szükség van rá!! Addig meg véleményem szerint helyébe léphetne Mikel!
I'm Chelsea till I die

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27230 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca87 írta:
Fogadunk, hogy maximum hat hónap múlva játszani fog? :D
Én fogadok veled, mert úgy is nyerek 8) Ez a sérülés a legjobb esetben 9-12 hónap, semmi esély rá hogy 6 hónapon belül játszani fog...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27231 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

emsanya írta:Nem lenne gáz, mert ez a sérülés minimum 12 hónapig tart(kamu ez a hat hónap) és még utána is van rá esély, hogy nem lesz olyan mint régen.
Remélem Obi és talán Belletti megoldja a feladatot. (a fiatalokat inkább hagyjuk...)
Fogadunk, hogy maximum hat hónap múlva játszani fog? :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27232 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca87 írta:Appiah leigazolásával az lenne a gáz, hogy mi van, ha Essien felépül? Ráadásul ha jól tudom Appiah sem az a kimondott Make-féle játékos. Cork-nak kéne egy esélyt adni esetleg...
Nem lenne gáz, mert ez a sérülés minimum 12 hónapig tart(kamu ez a hat hónap) és még utána is van rá esély, hogy nem lesz olyan mint régen.
Remélem Obi és talán Belletti megoldja a feladatot. (a fiatalokat inkább hagyjuk...)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27233 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Cork január 1-ig a S'oton-nál van... Vkp poszton ott van Liam Bridcutt, aki a tavalyi év egyik legjobbja volt!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27234 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Appiah leigazolásával az lenne a gáz, hogy mi van, ha Essien felépül? Ráadásul ha jól tudom Appiah sem az a kimondott Make-féle játékos. Cork-nak kéne egy esélyt adni esetleg...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27235 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

8Lampard8 írta:
DjNeo92 írta: talán el lehetne gondolkodni azon hogy Appiah csapat nélkül van :roll:
nem csak átigazolási idpszakban lehet?vagy szabadúszót lehet máskor is? :roll:
ilyenkor le lehet igazolni szezon közben ha jól tudom

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27236 Hozzászólás Szerző: twopac »

Kezd az idei a tavalyi szezonra emlékeztetni!City ellen nem lesz könyű nyerni,de erős keretünk van ugyhogy reméljük a legjobbakat!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27237 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bosszantó, hogy mi közben sérült meg: "There was no challenge but after I cut out a cross and landed I felt awkward and the pain was sharp. I am devastated but these things happen in football," Essien told KickOffGhana.com.
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Játékosok

#27238 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

DjNeo92 írta:
talán el lehetne gondolkodni azon hogy Appiah csapat nélkül van :roll:
nem csak átigazolási idpszakban lehet?vagy szabadúszót lehet máskor is? :roll:
de akár egy ifit is betehetnénk.Mikel a következő meccsen szerintem már játszhat...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27239 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

talán el lehetne gondolkodni azon hogy Appiah csapat nélkül van :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27240 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mikel se biztos hogy játszik hétvégén, Drogba szintén nagyon valószínű hogy nem játszik, Ballack sem épült fel.
És megint a válogatott meccsek, számítottam rá, mint ahogy korábban leírtam(a 2-3 várható sérülést). Torres bezzeg megcsinálja azt, hogy lejön az aston villa elleni meccsen a 20.-ik percben, kamu izomfáradásos sérüléssel és nem játszik a két válogatott meccsen...

Most leszek kiváncsi a keret erősségére. (Többen hangoztatátok is, hogy ne legyen leigazolva ez, meg az, mert elveszi más elől a helyet, hát itt van, tessék, játszhat Anelka meg Belletti védekező kp.-t)

Válasz küldése