Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#25661 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Joey az egyik kedvenc játékosom, remélem már játszhat majd a bajnokságban, és visszanyeri régi formáját. Emlékszem a Mourinho-korszakban a Pool ellen két egymás utáni Chelsea-Pool meccset is ő döntött el, és nyertük meg 1-0ra. Egy olyan Joey-ra nagy szükség volna.

Amúgy A. Young érkezésének örülnék, csak akkor már kicsit sokan lennénk a szélekre, ha senki nem megy el. Kalou-t sajnálnám ha elmenne, de tényleg mióta itt van, csak hatalmas tehetségnek mondjuk, de egy edzőnél sem tudott meghatározó lenni. Azért ez nem lehet véletlen...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25662 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
valoban szukseg lesz egy Youngra

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25663 Hozzászólás Szerző: misakd »

kdako írta:Érdekes, hogy a keretben ott van Seva mellett Pizzaro is, úgy tűnik, Ancelotti ad nekik egy esélyt. A fiatalok közül Sinclair, Mancienne és Hutchinson utazott Amerikába.
ÉS Bertrand?Cork?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára misakd 2009. július 16., csütörtök 14:15-kor.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25664 Hozzászólás Szerző: misakd »

szekelyla írta:
Zsoca87 írta:
redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.
Hát igen kis műtét, de oda az alapozás és valószínűleg ezzel együtt az éve is. :cry: :cry:
nincs oda a egész éve legfeljebb seson elején pici gyenge lesz

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25665 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes, hogy a keretben ott van Seva mellett Pizzaro is, úgy tűnik, Ancelotti ad nekik egy esélyt. A fiatalok közül Sinclair, Mancienne és Hutchinson utazott Amerikába.
GO BLUES!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25666 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Zsoca87 írta:
redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.
Hát igen kis műtét, de oda az alapozás és valószínűleg ezzel együtt az éve is. :cry: :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25667 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25668 Hozzászólás Szerző: redrum »

Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
I'm goin' down down down down

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25669 Hozzászólás Szerző: misakd »

A Twenteben biztos játszani fog tavaly még a Chelseaben is kapott 3-4 meccset ott simán kezdö lehet

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25670 Hozzászólás Szerző: albundy »

redrum írta:
misakd írta:Semmitöl jobb bár semmit nem csinalt Drogba ugyhogy most sem értem...
Ennyire ne legyél elvakult. Még szerencse hogy nem olyan világban élünk, ahol az ilyen viselkedés megengedhető.
(Persze a bírót is meg kellett volna büntetni.)

Dühös volt csak Drogba,ennyi, de ez érthető én is utcalány ideges voltam, mert a barcelona csalással jutott tovább, és 1 ilyen szar senkiházi bírónak köszönhetően.Ráadásul tegnap este néztem meg ezt a meccset sokadjára /sportklub/, a vicc az hogy a riporter meg se szólalt az egyértelmű tizenegyeseknél, csak lapítiott, meg terelte a szót hogy sokat vitatott esetek ezek azóta is.Ő is ugyanolyan hülye volt és vak mint a bíró, az ismétlések bizonyítanak mindent.Ezzel a vezetőséggel az uefánál elég sok a bundagyanús eset.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25671 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem megkapja a lehetőséget, nagy potenciál van a gyerekben. Csak játsszon ott!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25672 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kdako írta:
dankodavid írta:Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem örülök neki, mert bár BL-es csapatban pallérozódhat, de félő, hogy úgy járunk vele, mint Saharral.
Szerintem Stoch ki fogja várni a sorát :wink: :) Vagy csak nagyon szeretném ezt hinni :)
Mindenesetre sok sikert neki. És tényleg remélem, hogy nem fog elmeni, mert nagyon jó játékos lehet belőle CSAK KAPJON LEHETŐSÉGET :twisted:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25673 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kdako írta:
dankodavid írta:Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem örülök neki, mert bár BL-es csapatban pallérozódhat, de félő, hogy úgy járunk vele, mint Saharral.
nagyon sajnálnám, ha elmenne. nagyszerű válogatott játékost veszítenénk el vele, ha elmenne végleg... :cry:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25674 Hozzászólás Szerző: kdako »

dankodavid írta:Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem örülök neki, mert bár BL-es csapatban pallérozódhat, de félő, hogy úgy járunk vele, mint Saharral.
GO BLUES!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25675 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25676 Hozzászólás Szerző: redrum »

misakd írta:Semmitöl jobb bár semmit nem csinalt Drogba ugyhogy most sem értem...
Ennyire ne legyél elvakult. Még szerencse hogy nem olyan világban élünk, ahol az ilyen viselkedés megengedhető.
(Persze a bírót is meg kellett volna büntetni.)
I'm goin' down down down down

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25677 Hozzászólás Szerző: misakd »

Semmitöl jobb bár semmit nem csinalt Drogba ugyhogy most sem értem...

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#25678 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

2012. 05. 19.

Avatar
Cruncher
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009. január 11., vasárnap 18:37
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25679 Hozzászólás Szerző: Cruncher »

Végülis nekünk van igazunk, nem?

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#25680 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »


Ennyit ért tehát a fellebbezés,ez is valami.Én már azon csodálkozok,hogy ennyit "megadtak" nekünk.
Who the fuck are Man.United

Válasz küldése